Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Masz wtedy (teoretycznie) przesrane na polu szerokiego zapładniania, bądź tylko jego symulacji. Zresztą tak czy siak będąc nieograniętym samcem ma się przesrane. Znam paru pod 2m którzy mają, bo nic nie czają. Nic im to nie pomogło. Kuzyn (203 cm) to już w ogóle się wjebał. Jeszcze z jaką harpią. Za to jest mega szczęśliwym niewolnikiem, który nie widzi nawet krat.

 

Ale możesz być jak Peter Dinklage albo np. Polański. Nawet nastolatki w basenie możesz wtedy stukać. 

Tylko o co Ci chodzi??? Szczęśliwa rodzina? Przekazanie genów? (to głupota, nie są Twoje). Malowany, kiczowaty obrazek typu "jeleń na rykowisku"? Czy trollowanie? To tak na marginesie.

 

A na portalu? Może wpisuj - "wysoki jak Al Pacino, tylko trochę bardziej diaboliczny". Są laski, które nie spojrzą na kolesia poniżej 190 cm. Absolutnie. Przynajmniej je odfiltrujesz i nie będziesz tracił czasu. Mają prawo żyć we własnych fantazjach do starości (wychodzi że 35+). IMO nonsensem jest to ukrywać. Już pisałem, że "filtr" na portalach działa w obie strony. Tyle że laski interpretują go na swoją korzyść, a faceci na swoją niekorzyść. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Rnext napisał:

Kuzyn (203 cm) to już w ogóle się wjebał. Jeszcze z jaką harpią. Za to jest mega szczęśliwym niewolnikiem, który nie widzi nawet krat.

 

Akurat b. duży wzrost może być równie nieatrakcyjny jak niski. Wygrywa przedział 180-190, choć kluczowe są też proporcje ciała.

 

51 minut temu, Rnext napisał:

Tylko o co Ci chodzi??? Szczęśliwa rodzina? Przekazanie genów? (to głupota, nie są Twoje). Malowany, kiczowaty obrazek typu "jeleń na rykowisku"? Czy trollowanie? To tak na marginesie.

 

Poruszam kwestie, których ten temat się tyczy, czyli jak działać, żeby zmaksymalizować swoją skuteczność na portalu. Na samym początku zostały poruszone takie kwestie jak algorytm i jak go wykorzystywać pomimo pozornego bezsensu takiego działania. Tak samo ze zdjęciami i ich selekcjonowaniem, dobieraniem - to również jest naginanie rzeczywistości. Tak więc myślę, że rozważania nad tym, czy niektóre informacje zachować na potem są jak najbardziej zasadne pod kątem tego tematu.

 

A o co mi chodzi? Chcę mieć po prostu jakąś skuteczność na tym portalu, ruchać, spotykać się z paniami itd. Z tym filtrowaniem się zgodzę, faktycznie czasem może to i lepiej wiedzieć na starcie. Może po prostu bronie się przed świadomością, że ten wzrost + ogólna aparycja spowoduje odfiltrowanie wszystkich, które mi odpowiadają? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - kilka tipsów odnośnie Sympatii i "bingo".

1. Laski Wam się tam pokazujące są sortowane wedle parametrów jakie ustawiacie w pasku "szukaj" gdy filtrujecie kobiety do "przeglądu"

2. Jeśli dopiero założyliście konto proponuję to ustawić na 18-50 i zaznaczać wszystkie "na tak". Jeśli "nie ma osób spełniających Wasze kryteria" rozszerzacie wiek, kombinujecie z miejscem zamieszkania.

3. Algorytm połączy Was też z wieloma starszymi kobietami ale lejcie na to - liczy się liczna połączeń bo najprawdopodobniej to promuje profil

4. Proponuję "bingo" uprawiać w godzinach największej liczny odwiedzin portalu czyli między 20.15 a 22.30 (tak zazwyczaj jest z ruchem w necie)

5. Nie ograniczajcie "bingo" tylko do Waszego miasta

6. Jak już "podpromujecie" profil można zawęzić do interesującego Was wieku

7. W lewej części profilu pojawiła się opcja "zagraj w bingo" ze zdjęciem - możliwe, iż wyświetla najpopularniejszych - do testowania.

 

Miłej zabawy Byki ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak się wyrwe nie czytając komentarzy co do tych portali. Dziewczyna z którą jestem od 3 miesięcy poznaliśmy się przez badoo. Nie czuję się gorszy przez to że poznałem ją przez internet dla wielu korzystanie z tego typu portali to zgorszenie. Osobiście uważam że jak ktoś ma sporo obowiązków na głowie i prace zmianową jak ja na dodatek wyjeżdża do nowego miasta gdzie kompletnie nikogo nie zna takie portale są wyjściem. Dobra teraz o ważnych sprawach jeśli chcecie wyrywać na tego typu portalach powiem wprost, jeśli napiszesz do tysiąca dziewczyn to któraś musi się odezwać i mówię tu o ładnych. Z prostego względu że niektóre mają zaniżoną samoocenę. Możesz też trafić na taką która nie ma bo może jest zainteresowana Twoja wiadomością, która od początku ma ją angażować do rozmowy. Po za tym prawdopodobieństwo no któraś musi Ci e końcu odpisać. Pytanie tylko czy Tobie będzie się kleić rozmowa. Ja mam 24 lata a wyrwałem na badoo 22 latkę, która była dziewicą dopóki mnie nie poznała ;). Bo jej byłemu nie stawał nie śmieje się z gościa bo to każdego z nas może dopaść. Dziwi mnie fakt tylko że wytrzymała z nim 2 lata i on nic nie zrobił ze swoją przypadłością. W ogóle dziewczyna mówiła na początku że jest raczej nie czuła a dziś odkleić się momentami nie może ;p. Może dlatego że mam w sobie siłę i inteligencję. Nie każdy potrafi jak mu pierdyknie w plecach "dysk" gdzie boli jak cholera i się leży na podłodze każdy ruch to ból, wgramolić się na łóżko gdzie jest telefon na drugim końcu, oczywiście zagryzajac zausznik od okularów żeby w bólu sobie jeszcze języka nie odgryść. Zadzwonić po karetkę ale wpierw do ojca zapytać się xD czy jutro może iść do pracy w takim stanie czy może jednak do szpitala na prześwietlenie. Zadzwoniłem po karetkę. Zadzwoniłem też do mojej żeby po mnie przyjechała bo nie ogarniam jeszcze na tyle miasta. A jeszcze za nim karetka przyjechała w całym tym bólu włączyłem sobie pranie xD! Mam współlokatora, który w takiej sytuacji by po prostu leżał na ziemi aż ja nie wrócę i się skręcał z bólu. Pomimo leków jakie mi dali to i tak ledwo na nogach trzymałem. Mam pewnie dyskopatie no życie ale jestem silną osobą można być kaleką i mieć rakietę za dziewczynę tylko trzeba być silnym i inteligentnym. No i odpowiednio działać w związku żeby nie dać się wydamać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Długowłosy zmienił(a) tytuł na Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi

Paniom po 30stce, w związku z kończącym się terminem przydatności, włącza się kreatywność (polecam podkreślone związane z "bólem po rozstaniu"):

 

Cytuj

Data wystawienia aukcji: 3. 12. 2016 EGZEMPLARZ OKAZOWY Marka: kobieta Model : zgrabna, szczupła :D Kolor: jasny Rok produkcji :1986 Kraj pochodzenia : Polska jeden właściciel plus kilku innych niezdecydowanych , z papierami , wszystkie części oryginalne, bezwypadkowa, nie bita , nie szpachlowana , skórzana tapicerka , moc -duża, osoba niepaląca , dwie poduszki powietrzne , założone nowe kostki hamulcowe , bezproblemowa , według upodobania można wprowadzić małe poprawki, przegląd i ubezpieczenie ważne cały rok, garażowana, stan idealny polecam :)ostatni właściciel widziany końcem listopada.. brak możliwości jazdy próbnej ...

 

Szybko się pozbierała :P

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahahaha @Długowłosy wymieniłem z tą panią kilka wiadomości parę miesięcy temu, wtedy też miała jakiś kreatywny opis z tego co pamiętam. Gadka mi się z nią nie kleiła, komuś innemu już bardziej, choć jak widać do czasu :D Jaki ten świat... tzn. badoo mały :D

Edytowane przez żniwiarz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@żniwiarz - jak widzisz ktoś po*uchał i kolejka leci dalej ;)

 

Ogólnie Panowie taka uwaga co do średnio / mało urodziwych lasek. One dostają jobla i +10 do zajebistości, bo pierwszy raz w życiu tak dużo facetów do nich podbija / oferuje seks. Pogadajcie z Pannami - "seks mam na zawołanie" - to prawda.

 

Dlatego, jeśli chcecie kobietę z neta na LTR miejcie na uwadze:

1. Nie miała tam konta dłużej niż 1 - 2 miesiące (na Sympatii jest opcja "nowe" na Badoo skumacie po liczbie ocen)

2. Czym dłużej tam siedzi tym bardziej ma wbite do głowy, iż wystarczy że jest a chętni się znajdą.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Długowłosy napisał:

 

Ogólnie Panowie taka uwaga co do średnio / mało urodziwych lasek. One dostają jobla i +10 do zajebistości, bo pierwszy raz w życiu tak dużo facetów do nich podbija / oferuje seks. Pogadajcie z Pannami - "seks mam na zawołanie" - to prawda.

 

miałem okazje poznać dwie niezależne ble ble 30-stki obie co najwyżej średniej urody; "czerep im zwichrowało" strasznie od nadskakiwania białych-rycerzy, nie mogłem znaleźć żadnego sensownego tematu rozmowy z nimi wszystko ograniczało się i sprowadzało do ich osoby - latka lecą zegar tyka, obudzą się za pare lat z kotami w łóźku 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Długowłosy napisał:

@Mordimer - moim zdaniem, poza ONS / FF, nie ma sensu wchodzić w relacje z żadną kobietą 25+, a już po 30stce to dla straceńców. Coś z taką kobietą musi być nie tak że jest sama.

 

u mnie jest wśród ich coraz więcej(Wawa), mimo że niektóre dość dobrze wyglądające koło 30 - ale schemat podobny zero zainteresowań i to bije po oczach, są zapatrzone w siebie - a tu czas wałkujemy, że związek z taką kobietą jest skazany na porażkę;

w tej chwili nawet na zasadzie FF nie chce mi się uderzać do nich, są męczące na dłuższą chwile

 

życie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że wejście w relację FF z taka około 30stką jest mało możliwe. Tzn. my rozgrywamy to tak żeby było FF ale ona jednak (kwestia czasu) będzie dążyć do tego aby wyszedł z tego związek. Jak rozegrać to najlepiej?

 

U mnie to zawsze gdzieś się pokręci po drodze tzn laska  się zakochuje i trzeba się zrywać.

Edytowane przez SennaRot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SennaRot - ale co Ty FF chcesz na dłużej niż 1-2 miesiące? No way ;) Albo przeskoczy gdzie indziej albo będzie przeć na związek....

@Mordimer - oj znamy temat, znamy..... Wariatki chlipiące po nocach w poduszkę i topiące brak dzieciaka w alkoholu....

Przebierałyście, grymasiłyście - to takiego wała teraz! :D

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Errata! Jest pewna dama po 30stce z którą bym się związał, w przypadku braku intercyzy ;)

496927543_640.jpg

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30stki przegrały swój najlepszy czas. Nawet teraz nie są w stanie w żaden sposób go nadrobić. Kiedyś a nawet teraz kilka razy ;) zdarzyło mi się spotykać z takimi singielkami koło 30stki.

 

Są cholernie nudne i jednotematyczne. Taki wolny Singiel po 30stce nie czuje żadnych ciśnień i chce się pocieszyć spotykaniem z jakąś kobietą. A tutaj tylko jedno - klasyk: ile zarabiasz, co robisz w życiu i pytania typu czy chciałbyś założyć rodzinę czy chcesz mieć dzieci to norma i spotkałem się z tym.  Mimo, że udają takie niezależne i pewne siebie tak naprawdę śmierdzą wręcz desperacją i filtrują takiego partnera pod względem przyszłego męża.

 

Jeszcze tak do 30stki widzę subtelnie z tematem się jeszcze obchodzą. Tak 32-35 jak zauważyłem desperacja level hardcore, później nadzieja umiera ostatnia i jej miejsce powoli zajmuje frustracja.

 

 

Edytowane przez SennaRot
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - portale potwierdzają to co piszemy powyżej. Gro kobiet na portalach to... 30+. Zobaczcie jak mało jest lasek 18-21, ciut więcej 22-26, a wykres wzrasta po okresie skończenia studiów czyli te 25 lat (+- 1 rok).

 

SMV kobiety = uroda.

SMV faceta = kasa (i zdrowie).

 

Komu "rośnie" z wiekiem, a czyje precjoza wietrzeją?? :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMV swoją drogą ale jest jeszcze instynkt macierzyński. Jednym kobietom załącza się wcześniej innym później ale moim zdaniem i myślę, że się nie mylę każdej się załącza.

 

To silny instynkt, którego nie zaspokojenie powoduje ogromną pustkę i gorycz. Dla kobiety około 30stki to ostatni dzwonek na zajście w ciążę. Ostatni. Chociaż patrząc na to co teraz młode kobiety wyprawiają (tabletki antykoncepcyjne i inne środki hormonalne antykoncepcji brane hurtowo, poronne, pigułki po itp) mogę wysnuć wniosek, że dzisiejsze 30stki to nie te same kobiety co pokolenie czy dwa pokolenia w tył. Tamte były zdrowsze dużo i ciąża kobiety po 30stce nie była wielkim ryzykiem.

 

Nie będę pisał elaboratu medycznego wszystko jest w sieci. Ryzyko chorób, poronień itp drastycznie wzrasta u kobiet po przekroczeniu pewnego  wieku. To brutalne ale taka jest natura.

 

Rozumiecie jakie One mają ciśnienie na dziecko?

 

Do tego presja rodzinno - społeczna. Kobieta po 25 roku nawet atrakcyjna z wysokim SMV powinna zejść mocno na ziemię względem poszukiwań i wymagań. Do 25 może sobie wybierać i może sobie trafić, później to już może być różnie.

 

Tymczasem jest odwrotnie, Laska myśli, że jak zarabia 4 brutto w korpo jest jakąś tam kierowniczką i kupiła sobie modny samochód i modne meble to z automatu podnosi poprzeczkę dla faceta. A chłopaki mają to wiadomo gdzie. Co ich to obchodzi, kotek będzie miał fajnie w pustym jej mieszkanku.

 

Wiem, że tekst jest nacechowany negatywnie jakby czytała go jakaś Pani ale to jest najczystsza prawda i żelazne fakty. A jeśli jakaś Pani się ze mną nie zgadza to niech czyta modne i życiowe gazety i artykuły promujące szczęśliwe singielki :D:D:D

Edytowane przez SennaRot
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, SennaRot napisał:

 

Są cholernie nudne i jednotematyczne. Taki wolny Singiel po 30stce nie czuje żadnych ciśnień i chce się pocieszyć spotykaniem z jakąś kobietą. A tutaj tylko jedno - klasyk: ile zarabiasz, co robisz w życiu i pytania typu czy chciałbyś założyć rodzinę czy chcesz mieć dzieci to norma i spotkałem się z tym.  Mimo, że udają takie niezależne i pewne siebie tak naprawdę śmierdzą wręcz desperacją i filtrują takiego partnera pod względem przyszłego męża.

 

kiedyś mnie to dziwiło, te sprytniejsze robią wywiad środowiskowy jaką masz pozycje i jaką kase ; jedno jest fajne widzę, ogarnięci znajomi w moim wieku mają na nie wyjebane i kilogram tapety nie da rady, instynkt każe szukać młodej samicy i to się nie zmieni

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mordimer napisał:

kiedyś mnie to dziwiło, te sprytniejsze robią wywiad środowiskowy jaką masz pozycje i jaką kase ; jedno jest fajne widzę, ogarnięci znajomi w moim wieku mają na nie wyjebane i kilogram tapety nie da rady, instynkt każe szukać młodej samicy i to się nie zmieni

 

Oczywiście. Ogarnięty facet po 30stce ma czas. Nie musi się śpieszyć.

 

Jak weźmie 30stkę za 10 lat będzie miał koło dupy 40stkę a za kolejne 10 starszą już babkę 50siatkę. A jak będzie  w przypadku jak weźmie 20stke? za 10 lat będzie miał koło boku atrakcyjna 30stkę. 10 lat w przypadku kobiety to przepaść. One szybciej się starzeją.

 

 

Edytowane przez SennaRot
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Sympatii irytujące dla mnie jest to, że w tym "Bingo" co prawda lajków zbieram niemało, ale w 90% od (znacznie) starszych ode mnie (mam 36 lat), więc zakładam, że algorytm jest taki, że głównie pojawiam się właśnie tym starszym.

To jest denerwujące, bo wiadomo, że takie kobiety przyciągają już nie mężczyzn, ale muszki owocówki :)

Znacie jakiś sposób, żeby pojawiać się kobietom 23-26?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta po 30-stce która nie ma dzieci i przysłowiowego chłopa to istota zabierająca niepotrzebnie tlen, dwa największe pragnienia nie zostały zrealizowane to do czego Ona się nadaję?

@SennaRot wspomniał o tym że nie ma o czym rozmawiać z taką kobietą, ja bym dodał że nie da się rozmawiać z kobietami młodszymi, tak 22, 25+...

Te z reguły mają wyjebane póki cyc i dupsko jędrne, chcą się bawić i korzystać z życia, o ile kobiety z małych wsi są bardziej powściągliwe, to kobiety z większych miast bardzo często konkretnie mówią czego oczekują od mężczyzny, czyli gruby portfel który ma wystarczyć na tak zwany lans i zaspokojenie potrzeb...

Spotkałem się we wrześniu z Panią lat 37. zaprosiła mnie do siebie na kawę w ramach rewanżu, usiadła na łóżku, kręciła włosami, ale po godzinie dyplomatycznie się pożegnałem, na pożegnanie rozkraczyła się stojąc przedemną, widać że była zawiedziona, ta kobieta kompletnie mnie nie pociągała, mimo że jest dosyć zgrabna i szczupła, to jednak nie dałbym rady wskoczyć..

Wracając do kobiet 30+, tam bardzo często widać ogromne parcie na faceta, potrafi obniżyć poprzeczkę do takiego stopnia aby nawet ten Janusz z zaawansowaną próchnicą i rozciągniętym swetrem się nią zainteresował, to tylko środek do celu, nic więcej, ogromna potrzeba nasienia, dzieci...

Coś nieprawdopodobnego jak kobieta u której te potrzeby są niezaspokojone cierpi :)szminki, makijaż, ubranka. coraz więcej i więcej tego, no ale główne walory to już nie to, cycek traci na jędrności, powoli przegrywa z grawitacją, dupsko mało jędrne, widać zmarszczki na twarzy, jakaś fałda tu i tam...

To już nie cizia 23 letnia pachnąca sexem, z bujnymi włosami, jędrnym cyckiem i mokrą cipką...

 

 

 

Edytowane przez Assasyn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, orbital napisał:

Znacie jakiś sposób, żeby pojawiać się kobietom 23-26?

 

W "Bingo" wyświetlają Ci się kobiety z przedziału, jaki masz na ekranie głównym (nad miniaturkami - "od xx" "do xx" (dwa rozwijane pola wyboru)). Możesz to zmienić albo tam albo w "szukaj" (trzecie od lewej na górnej belce) i potem z lewej strony zawężasz opcje wyszukiwania kobiet jakie mają Ci się pokazać - to działa nie tylko na wyszukiwaniu ale i na Bingo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem o jakich polach mówisz, ale to Bingo wygląda na całkowicie losowe - niepodatne na zmiany w tych polach - pojawiają mi się tam panny z kompletnie innych województw. Poza tym mnie chodzi o odwrotny przypadek (ja  nie używam tego Bingo), to ja się chcę wyświetlać pannom 23-26, a chyba nie mam na to wpływu. A może jest tak, że wyświetlam się im, ale tak się akurat składa, że lajki zbieram od równolatek albo starszych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie - nie jest losowe. I wiem co piszę bo testowałem to "od dwóch stron".

 

Jeśli dziewczyna ma "zasięg" wieku w którym Ty się mieścisz to się jej wyświetlisz (tym bardziej jeśli ją zaznaczyłeś "na tak"). Jeśli dostajesz kobiety z innego województwa, możliwe, że wyklikałeś wszystkie jakie mieszczą się w Twoich zainteresowaniach, a poza tym, w których "zasięgu" zainteresowania byłeś Ty.

 

Więc - jesli Panna ma 18-26, a Ty masz powyżej to chyba jasne, że nie zabangla ;)

 

W bingo graja laski starsze i mniej urodziwe - z prostego powodu - te młode mają i tak nadmiar atencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mądre rzeczy czytam i się z nimi zgadzam, ale w praktyce nie zawsze wygląda to tak kolorowo, mam te 32 i często taka 21-25 latka, "ojej tyle lat i zony nie masz, juz powinienes miec dziecko, za stary jestes" nie dzialaja żadne argumenty, z Ukrainkami jest troche inaczej 20-23 i nie maja oporów nic takiego nie powiedza. Dlatego że wygladam na max te 29, zmienilem wiek na 28 i jest o wiele lepiej haha ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś jeździł Mercedesem i miał $$$ to założę się że ta sama laska inaczej by gadała. Po za tym za 3-4 lata ta 25 latka zacznie ostro atakować bo ostatni dzwonek. 

 

Ukrainki nic nie powiedzą, ale nie bój się polka na zachodzie też by przestała wybrzydzać. 

Edytowane przez slavex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dużo lepsze auta niż Mercedes, chodź jednego Meska tez mam ;) i mam dużo więcej niż $$$, kwestia tego czy chce to pokazac na jakims zjebanym tinderze, sympatii, czy fb, nie nie chcę, bo nie lubię pasożytów i tak to działo, kółko wzajemnej adoracji... Nienawidzę się lansować, dlatego na co dzień jeżdzę autem "tylko" za dwiescie tysiecy, niz za siedemset, bo wiem jak to działa w małej wiosce... do tego ta małowioskowy ciemnogrod... "jak bede z nim chodzic to wszyscy powiedza ze na kase poleciałam"... ile ja tego przerabiałem...

 

Duzo osób tu ma mylne pojecie, że jak kasa to inaczej, ale nigdy nie byliscie co niektórzy w takiej sytuacji, to domniemania co niektorych, że jak sie ma to jest tak czy owak, w realu wcale tak kolorowo nie jest, moze jest lepiej z łatwymi dziewczynami, na raz, ale gdy chcesz dluzsza relacje stworzyc zaczynaja sie schody, pytania na 2-3 spotkaniu czy intrcyze bys robil itp itd, temat rzeka, moze kiedy ktos zalozy taki temat to opowiem jak to wyglada z drugiej strony ;)

 

a To ze jak widze 40latka z 25 latka i znam takie pary to chyba wiadomo o co chodzi, sponsorowanie, to sukieneczke ,to kolacja to cos, nie dziekuje, to nie dla mnie, sponsorem nie bede, chcesz to sobie zapracuj i kup sukienke a nie liczysz na frajera, a takich nie brakuje ;)

 

:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.