Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, BrightStar napisał:

odpowie, ze na inteligencje, charakter i na to zeby był miły np. ale zapomniała dodać, ze te cechy maja znaczenie dopiero jak spodobasz sie z wyglądu, a czesto i tak szuka czegoś przeciwnego, w stosunku do tego co pisze. 

jak jej sie spodobasz to możesz być prostak, śmierdzieć i być grabarzem (nic nie mam do tego zawodu :D )  a i tak sobie wytłumaczy, że jesteś cudowny, kochany, oh i ah :D 

7 minut temu, BrightStar napisał:

Na portalach wyleczyłem sie ze wszelkich złudzeń dotyczących kobiet i to oceniam na +, bo żadnych wartościowych znajomosci tam nie nawiązałem.

Warto założyć konto, nawet nie dla randek a dla tego by zobaczyć kobiety z nieco innej perspektywy, czyli nie tylko tego co mówią ale też z takiej, co za tym idzie, czyli są czyny potwierdzające co mówi czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Quo Vadis? said:

jak jej sie spodobasz to możesz być prostak, śmierdzieć i być grabarzem (nic nie mam do tego zawodu :D )  a i tak sobie wytłumaczy, że jesteś cudowny, kochany, oh i ah :D 

Warto założyć konto, nawet nie dla randek a dla tego by zobaczyć kobiety z nieco innej perspektywy, czyli nie tylko tego co mówią ale też z takiej, co za tym idzie, czyli są czyny potwierdzające co mówi czy nie.

to akurat prawda, nie ważne czy jestes inteligentny na pierwszy rzut oka tylko czy dobrze wygladasz i jej sie podobasz fizycznie. Dopiero potem zaczyna sie rozmowa i wymiana zdan. Czasami wystarczy, że dobrze wyglądasz i dziewoja ma kisiel w majtkach. Ja jestem dość przeciętny, nie jestem przypakowany, tym bardziej wysoki. 89% kobiet odrzuca mnie od razu. jakis czas temu zainstalowałem sobie tindera i dopiero 30+ laski do mnie pisały. Było kilka takich które robiły to dla beki, ze mnie, albo z nudów. Byłem na to gotowy. Jeszcze z żadną z tindera sie nie spotkałem, mam za słabą bajerkę, ale nad tym pracuje. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda długo w tym nie siedziałem ale co mi się ciekawego przypomniało to pytanie "gdzie pracujesz" padła odpowiedź że na magazynie i tutaj rozmowa się skończyła :lol:. Ogólnie ok 7 lat temu poznałem tam swoją ex z którą potem żyłem 6lat, tyle że czasy i mentalność kobiet była inna. Rozmowę zaczęła ze mną bo nie napisałem cześć czy siema piękna jak to miliony much tylko "nie uwierzysz ale jestem ciekaw jaki masz widok za oknem :lol:" i akurat trafiłem na widok śmietników i czegoś tam :lol: ale niemniej było to inne niż typowe powitania i jakoś tak poszło. Jakiś czas temu jak próbowałem swoich sił to mogę powiedzieć tylko jedno "dno"... Szczerze to obecnie spełniając swoje marzenia czy próbując nowych rzeczy wchodzę w miejsca gdzie teoretycznie powinny być kobiety ale moje szczęście mi nie sprzyja bo albo są mega pasztety albo zajęte albo wcale :o (to chyba lokacja niemcy xD). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Ja mogę się pochwalić wynikami z Tindera:

Na 4 miesiące korzystania miałem 8 matchy (duże miasto). Z czego były to same pasztety. Z żadnym się nie spotkałem - rozmowa prędzej czy później została zerwana.

Zdjęcia nie byle jakie bo zrobione przez znajomego fotografa, głównie ujęcia w marynarce i koszuli z dobrze dobraną fryzurą na pomade. Bez gołej klaty bo na siłkę nie chodzę xD :D

Podsumowanie: Jeżeli jesteś jak Ja 4,5/10 to nie masz tam nawet szans u paszteta 2/10. No way!

 

Po 2 miesiącach korzystania założyłem fejkowe konto z przystojniakiem 9/10 i w pierwszej wiadomości poleciał tekst: "Choć się ruchać jutro o 20 u mnie w dobrej furce"

Wyniki były takie:

około 40% loszek się zgodziło (ale jak to!?)

następne około 40% stwierdziło że ma ustawionego innego ruchającego na ten termin,

a reszta w stylu "Chyba Cię pojebało..."

 

No ten tego.... yyy kończymy ten wywód a wnioski wyciągnijcie sami.

 

Z poważaniem.

Edytowane przez Michaił Bułhakow
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy wszystkie kobiety prezentują podobny poziom - gadają o wartościowym facecie, a przystojniakowi seksu nie odmówią. Jednak w realu się z tym skrywają i w odpowiednich warunkach ukazują to jakie są na prawdę. Czy może kobiety o których mowa, stanowią tylko mały procent ogółu i po prostu ten niewielki odsetek loguje się na portalach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Anderson napisał:

Pytanie, czy wszystkie kobiety prezentują podobny poziom - gadają o wartościowym facecie, a przystojniakowi seksu nie odmówią. Jednak w realu się z tym skrywają i w odpowiednich warunkach ukazują to jakie są na prawdę. Czy może kobiety o których mowa, stanowią tylko mały procent ogółu i po prostu ten niewielki odsetek loguje się na portalach?

Szczerze? Obecnie wali mnie to. Szukałem tańszej i częstszej alternatywy dla prostytutek. Nie znalazłem. Życie wraca na te same tory jakimi się toczyło.

 

Z poważaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa aktualnie prowadzę ciekawą korespondencję z pewną dziewczyną która przez swoje niepowodzenia z poprzednich związków ocenia nas wszystkich facetów że oszukujemy i zdradzamy po czym po chwili kiedy zwracam jej uwagę dodaje że nie wszyscy bla bla bla xD Naturalnie jest kontrowana w konkretny sposób i styki sądzę że jej się palą xD

Edytowane przez marios27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu poznałem jakąś pannę. 

 

Ciągle mi coś piszę, w sumie to cały dzień napierd. 

 

Piszę mi przed chwilą, że przytuliłaby się do mnie. 

Ja do niej, ale się nie znamy 

Ona do mnie 

Skąd wiesz, że do ciebie?

Tłumaczy się, że jest na panieński i już coś wypiła. 

 

28lat taka 6 pracuje w zaji jest po chemii. Śmierdzi mi desperatką. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna dość ładna 23 latka z dzieckiem na bado mi napisała niedawno, że na tym portalu wszyscy mężczyźni chcą tylko jednego ;), zaczyna uważać że to dla niej tylko strata czasu.

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ona też szuka tylko jednego - żywego portfela.

 

Jeśli facet dba o swoje interesy, szuka seksu czy towarzystwa - to jest dupek i egoista.

Jak kobieta szuka tatusia dla bękartów - to facet też jest dupek i egoista, bo nie chce się wiązać z kobietą z dziećmi innego fagasa.

 

Nie oszukujmy się, sama wcześniej szukała na tym portalu głównie seksu z przystojniakami i zabawy, przebierała jak w ulęgałkach, a teraz nagle poważna matka polka się znalazła.

Tfu

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My to wiemy ale większość facetów wychodzi z założenia że nie ważne kto spłodził ważne kto wychowała. Ja osobiście nie byłbym w stanie wychowywać nie swojego dziecka. Świadome działanie takich kobiet bo powiedzmy szczerze wiedzą co robią doprowadza do sytuacji kiedy to facet do momentu posiadania zasobów jest dla nich żyłą złota. Gdy owe zasoby ulegną zmniejszeniu bądź całkowitej degradacji wtedy taka kobieta zaczyna szukać kolejnego bankomatu, który zagwarantuje jej stabilność oraz poczucie bezpieczeństwa (tak zawsze to nazywają)  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, marios27 napisał:

My to wiemy ale większość facetów wychodzi z założenia że nie ważne kto spłodził ważne kto wychowała.

Zawsze tak było. Popytaj starszych ludzi, to niektórzy faceci odwalali gorsze rzeczy dawniej. Uważam, że mężczyźni są coraz bardziej świadomi tego cyrku i już samotna matka z dzieckiem nie ma tak łatwo, ale oczywiście znajdą się tacy (jeszcze).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś zmotoryzowany :

1 parkingi nocą z dużą ilością świateł w panoramie (media markt, castorama  itp)

2 zjazdy pod most (nie wiadukt) przy wodzie w stosunkowo odpowiednich zaroślach

3 Bunkry 

4 Ruiny 

5 Opuszczone manufaktury lub fabryki 

Do tego zawsze świece , balony , woda gazowana i mineralna , otwieracz , chusteczki , kocyk , czysty ręcznik , Latarka .

Ogólnie to się opiera o dramat z Prison break , mad max, police story ,   działa na jakieś 40 % lasek tylko(aż).....

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tornado napisał:

Jeśli jesteś zmotoryzowany :

 A dla nie-zmotoryzowanych ? A, i do wsi niedaleko więc ,,pewne" elementy dochodzą.

 

 

Ad 4 i 5 -  ruiny i opuszczone fabryki 

Cholera nigdy nie próbowałem, ale nie wydaje mi się żeby to był dobry pomysł. Jak się coś zawali, przyjdą osiedlowi po hałasach lub latarce, brudno i pajęczyn sporo a Ty chcesz się tam pakować? 

A balony na co ? Zakrywasz nimi wejście żeby Cię nikt nie zobaczył (+5 do nastroju)  :lol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, OdważnyZdobywca napisał:

 1 Ad 4 i 5 -  ruiny i opuszczone fabryki 

  Cholera nigdy nie próbowałem, ale nie wydaje mi się żeby to był dobry pomysł. Jak się coś zawali, przyjdą osiedlowi po    hałasach lub latarce, brudno i pajęczyn sporo a Ty chcesz się tam pakować? 

2 A balony na co ? Zakrywasz nimi wejście żeby Cię nikt nie zobaczył (+5 do nastroju)  :lol:

1 Jeśli jest zakaz wchodzenia to robisz coś zabronionego ( oczywiste jest ze analizujesz czy nie spadnie cegła na łepetynę) BHP !!!

2 Widzisz ? one też niewiedzą poco .... Laski nie są ciekawe tylko ciekawskie!! i w tym momencie budujesz różne obrazy za pomocą     wybujałych historyjek ... bla bla beeb bla .... czyli ją nakręcasz bełkot styl dowolny....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem test na sympati. Pare lat temu miałem konto też na chwilę. Co widzę: ~60% te same twarze i te same zdjęcia :)). Napisałem do każdej co mnie nie odrzucało. Około 10% odpisało. Zauważyłem bardzo popularne teraz są w profilach: góry,rower i jogging. I zawsze kontakt się urywał jak się dopytałem bardziej szczegółowo o hobby. Np jazda na rowerze - ile kilometrów robi i cisza. Lubi gotować? To jakaś ciekawą potrawę którą nie robiłem  - też kontakt urwany :). Uznaję że tylko wpisane były dla podbicia wizerunku. A jak widać że koleś nie frajer to trzeba spławić:)

Edytowane przez Arintal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.