Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Panowie,

 

takie spostrzeżenie mnie nachodzi odnośnie kobiet na Tinderze (tylko z tego korzystam teraz i to z nudów raczej). Mianowicie 80% z nich w wieku powyżej 26 lat to po prostu porażka,w sensie biologicznym. Nie chcę nikogo obrażać, ale obiektywnie stwierdzam, że są jakieś obwisłe, mają zmęczone twarze, no natura ich nie oszczędza. Nie mówię już o paniach powyżej 30 roku życia, gdzie 95% to już "rupiecie", bardzo mocne słowo, ale tylko to przychodzi mi do głowy. Dbają niby o siebie itd., ale no genetyki nie przeskoczą. A jakie jest Wasze zdanie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.09.2017 o 11:59, TheWalrus napisał:

Mianowicie 80% z nich w wieku powyżej 26 lat to po prostu porażka,w sensie biologicznym. Nie chcę nikogo obrażać, ale obiektywnie stwierdzam, że są jakieś obwisłe, mają zmęczone twarze, no natura ich nie oszczędza. Nie mówię już o paniach powyżej 30 roku życia, gdzie 95% to już "rupiecie", bardzo mocne słowo, ale tylko to przychodzi mi do głowy. Dbają niby o siebie itd., ale no genetyki nie przeskoczą. A jakie jest Wasze zdanie?

Patrząc na tryb życia młodych kobiet to się nie ma co dziwić że w wieku 26 lat wyglądają na 35+. Co tydzień piątek, sobota, czasem i niedziela imprezy do rana, alko w opór, do tego dochodzą fajki, tragiczne jedzenie bo przecież kebab to same witaminy, jedyna aktywność ruchowa to gibanie się w klubie. Jaki organizm wytrzyma taką eksploatację bez widocznych efektów? I teraz popatrzmy odwrotnie, który młody chłopak może sobie pozwolić na takie życie? Moje koleżanki w ciągu miesiąca są najebane częściej niż ja przez cały rok. Po prostu większość z nas nie ma na to czasu, weekendami często się dorabia przy mniejszych pracach albo za kasę pomaga młodszym studentom, czasem wpadnie się do domu albo rodziny i też podłapie jakąś robotę.

Do tego po czasie taka przeciętna baba zaczyna zauważać złe zmiany i bierze się za tzw "odchudzanie po babsku" czyli głodzenie organizmu + 7x w tygodniu "trening" - katowanie brzucha i godzinne aeroby. Po krótkim czasie organizm zaczyna się ostro upominać o jedzenie więc biedna kobita pęka i opycha się niemiłosiernie. Efekty takich działań widziałem już wielokrotnie. Całe ciało jest jeszcze bardziej wiotkie od ubytku mięśni a na brzuchu, tyłku i udach jest jeszcze więcej fałd.

 

Spotkałem niedawno koleżankę ze szkoły średniej. Za czasów szkolnych laska wg mnie 9/10, świetna figura, super twarz. A teraz? Buzia jakaś taka dziwnie obwisła (nie wiem jak to dobrze opisać), oczy podkrążone z figury zrobiło się skinnyfat. Dziewczyna ma 23 lata.

Także powstrzymałbym się z osądem że to natura nie oszczędza kobiet. Wiadomo, że czas wpływa na wygląd niekorzystnie ale pod wieloma względami są same sobie winne tego jak wyglądają.

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już kilka razy konto na tinderze, ale ogólnie zero efektów. Postanowiłem coś zmienić i zrobiłem sobie sam sesję zdjęciową, prowizoryczny statyw z tego co było w domu, obróbka w photoshopie + jakieś filtry. 

Przy matchowaniu jak porównuję moje zdjęcie główne z głównym laski to przepaść "jakościowa". 

 

Do tego w miarę intrygujący opis, dający lasce pole do zaczepki.

 

Nie mam konta premium, lajkuje wszystko zgodnie z poradnikiem tutaj, jak się skończą lajki, to po 12h znowu. Po 6 dniach 306 matchy....

 

Rozmowy same się kleją, laski same zagadują, byłem na trzech spotkaniach, zero problemów z umówieniem się. Skończyło się tylko odpisywanie przez laski, teraz się same starają i czasami potrafią 4 wiadomości z rzędy napisać, bo kiedyś było to czymś nierealnym. 

 

Dodatkowo jako miejsce pracy wpisałem sobie "Prezes zarządu", ale zakładam, że i tak liczą się tylko zdjęcia na pierwszy rzut oka, a potem ewentualnie opis jak już będzie sparowanie pary. 

 

Także bez konkretnych fot nie ma co podchodzić nawet, urodziwy raczej nie jestem, szczególnie, że od 3 tygodni na Zyrteksie jestem i trochę mi twarz podlało. Laski z przedziału 1-8 się trafiają, czasami jakaś 9-10. 

 

A i większość lasek nie potrafi zagadywać, z reguły ograniczają się do ":)" albo "hej". 

 

ps. Zapisuje sobie, której lasce jaki termin proponowaliście na spotkanie, bardzo łatwo się w tym pogubić. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak zastanawiam się kto na tym całym tinderze wyrywa te dziewczyny, większość z nich ma jakieś dziwne opisy jakie to nie są przebojowe i ekstrawaganckie z multum zainteresowań, oczywiście w wieku 20-paru lat zdążyły już zwiedzić pół świata, mają dużo zainteresowań i pokończone zagraniczne uczelnie, znają kilka języków obcych w tym jeden jakiś egzotyczny arabski albo chiński itd., dodatkowo wstawiają jakieś głupie teksty typu ,,jeśli masz zamiar pisać do mnie: hej, cześć, co słychać, co u ciebie, jak się masz itd.- to nie pisz nic i się nie wysilaj" czyli jak byś nie zagadał to lipa, wszędzie jeszcze powszechna hipokryzja wśród pań. Kilka dziewczyny mi opowiadało, jak to są mega uczulone na podrywaczy i zboków, większość tylko proponuje seks albo wysyła zdjęcie kutasa jak proszą o zdjęcie sylwetki hehe no ale bywa i tak. Ale trzeba przyznać że, samotnych mamusiek i starych panien jest pełno i im starsza tym bardziej stawia na ogarniętego dojrzałego facet. Dodatkowo to co zauważyłem to do 30 jeszcze jakoś się trzymają tak to 35 to już widać że ostatnie podrygi, a już po 35 to ciężko coś znaleźć, żeby było wielkie wow :P o ile wogule coś się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radeq Mam rozumieć, że

21 godzin temu, radeq napisał:

Miałem już kilka razy konto na tinderze, ale ogólnie zero efektów.

między tym wyżej a niżej

21 godzin temu, radeq napisał:

zrobiłem sobie sam sesję zdjęciową, prowizoryczny statyw z tego co było w domu, obróbka w photoshopie + jakieś filtry. 

była przepaść? Muszę przyznać, że

22 godziny temu, radeq napisał:

Po 6 dniach 306 matchy....

Robi wrażenie, więc prawdopodobnie jesteś jak to napisał @Brat Jan dość przystojny tylko może robiłeś kiepskie zdjęcia ;) 

Taka refleksja, niedługo w tym świecie tinder/badoo/sympatii randek nie obejdzie się bez fotografa - by coś znaleźć oczywiście, obym się mylił :D 

22 godziny temu, radeq napisał:

A i większość lasek nie potrafi zagadywać, z reguły ograniczają się do ":)" albo "hej". 

To prawda, najczęściej sam uśmiech wysłany i domyślaj się chłopie co i jak :) 

14 godzin temu, Patrykk277 napisał:

dodatkowo wstawiają jakieś głupie teksty typu ,,jeśli masz zamiar pisać do mnie: hej, cześć, co słychać, co u ciebie, jak się masz itd.- to nie pisz nic i się nie wysilaj"

Hahaha :lol: a bo to jest proste, jak jesteś przystojny to możesz napisać jej, że właśnie siedzisz na kibelku i akurat zobaczyłeś jej zdjęcie na tinderze i tak się zauroczyłeś, że poszło z gruzem a ona uzna i tak, że jesteś romantyczny/kochany i taki słodki i w sumie to czemu by nie poromansić :D 

14 godzin temu, Patrykk277 napisał:

Kilka dziewczyny mi opowiadało, jak to są mega uczulone na podrywaczy i zboków

Miałem raz taką sytuację, że pisze do laski coś tam i wspominam o jej profilowym, że coś jej usiadło na cyckach i nie widać nic (jakąś naklejke tam wstawiła). Ona, że "aaa bo pełno zboków wszedzie" a po chwili wysyła mi tę fotkę z tym dużym dekoltem i mówi, masz tą bez obróki. Ja do niej, masz rację, pełno wszędzie zboków ;> 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie ogarnąć fotki, ja uważam, że raczej do przystojnych nie należę ;)

Tutaj filtry nakładałem: https://www.befunky.com/features/photo-effects/

A tym artem się wzorowałem: http://www.tinderseduction.com/best-tinder-pictures-for-more-profile-matches/

szkoda, ze psa nie mam.

 

Ogólnie sama kolorystyka zdjęć i ich jakość jest przezajebista i od razu to się rzuca w oczy. 

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radeq U Ciebie w tym arcie widać zdjęcia? U mnie nie, nie wiem czy to tylko u mnie coś źle czy linki do zdjęć wygasły? ;) 

Poszukałem trochę teraz i zobaczcie to:

https://mrkpassion.pl/podrywaja-na-tinderze/

Zwłaszcza screeny rozmów rozwalają :lol: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się z 4 laskami, z jedną na masaż jestem ustawiony, jedną olałem bo wyglądało dużo gorzej niż na zdjęciach + jej  niska pewność siebie (co, już chcesz uciekać?), jedna wokalistka mnie olała, a laska z wczoraj niedotykalska więc chce ją sfriendzonować bo ma wiedzę odnośnie siłowni. Teraz zacząłem świntuszyć od razu z laskami, które np mają zdjęcia od tyłu co jednoznacznie raczej wskazuje, ale jednocześnie nie są tipsiarami itd, z zasady nie umawiam się bezpośrednio na ruchanie przez neta, raczej chcę jedno spotkanie zapoznawcze + ewentualnie finał na nim, albo finał przy drugim/trzecim spotkaniu. 

 

Na razie z obserwacji wynika, że za grzeczny jestem chyba i muszę trochę podkręcić atmosferę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie kawy po 10 zł wczoraj np, albo piwko 7-8 zł, na mieście w cichych knajpach. Więc 1-2h czasu + 20-30 zł na dwie osoby.

Chociaż ostatnio byłem na burgerach, a był z bizona, to wydałem 46 zł ale na szczęście na siebie bo laska nie chciała, dobre było jak kelner się zapytał czy podzielić na pół :D "Nieee".

 

Ja mam równe 30 ;)

Edytowane przez radeq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to się na Sympatii dzieje? Miał ktoś podobnie jak ja? Od rana dopasowania z Bingo mi przychodzą, jak wcześniej na tym portalu raczej cisza bo bez premki i z jedną wiadomością dziennie nie wiele można tak dziś tylko z kilkanaście matchy. Dziwne, nic nie zmieniałem w profilu, co prawda jakiś czas nie klikałem na Bingo i zrobiłem to wczoraj a właściwie dziś w nocy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 hours ago, Quo Vadis? said:

Co to się na Sympatii dzieje? Miał ktoś podobnie jak ja? Od rana dopasowania z Bingo mi przychodzą, jak wcześniej na tym portalu raczej cisza bo bez premki i z jedną wiadomością dziennie nie wiele można tak dziś tylko z kilkanaście matchy. Dziwne, nic nie zmieniałem w profilu, co prawda jakiś czas nie klikałem na Bingo i zrobiłem to wczoraj a właściwie dziś w nocy..

Może fala fałszywych kont. Mi co jakiś czas pisali ale już odpuścili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starajcie się wybadać wagę i wzrost laski, jak wychodzi z działania 'wzrost - waga' więcej niż 110 to możecie potem mieć problem ze znalezieniem cycków w staniku ;) szczególnie jak na fotkach słabo widać dekolt albo laska jest fanatyczką sportów.

I ogólnie nie ma raczej co tracić czasu na laski a tinderze z smv na waszym poziomie lub wyższym, dużo roboty a wyniki średnie, a przy słabszych laskach to i żarcie zrobi i ogólnie się bardziej postara. 

Edytowane przez radeq
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia z kilku lat doświadczeń na portalach ala baduu sympatia i darling innych takich tam...
Dwa pierwsze, panie myśląc że zapłacą 30pln później robią swoją pasję życia i nie odpisują "frajerom" i "gnębią" każdego, ale czy tak jest nie do końca :)

Kilka moich doświadczeń:
Tak w wielkim skrócie kilka razy bawiłem się w portale randkowe, z tej zabawy, jestem w takim w miarę wolnym związku z panią od 1.5 roku, najpiękniejsza kobieta jaką miałem, najmądrzejsza (szok!!!) kobieta która ma hobby i pasje i nie są to tanie szpilki z lasockiego, znalezienie kobiety z pasją i hobby to chyba unikalne jest, sex z nią też bardzo dobry, (przebiła nawet ex. żonę).

Natomiast, miałem kilka kobiet z portali randowych w zasadzie z jednego portalu (edarling) drogi portal, głównie na nim są zdesperowane panie okolice 30lat i więcej które maniakalnie szukają ojca swoich przyszłych dzieci i zarazem misia jak już one się roztyją nie będzie sexu ktoś przecież musi przelewać im $$$ co miesiąc na konto.

Jak poderwać taką panią na takim portalu, przecież jak ona jest ładna/super/extra i hiper i da 10 super swoich pięknych zdjęć w szpileczkach z super krótkiej spódnice co się dzieje, nasi bracia samce widza super sztukę, piszą do niej wychwalają pod niebiosa chcą z nią mieć dzieci spędzić resztę życia itd..
Taka super sztuka dostaje zapewne (tylko domniemywam) sporo takich wiadomości codziennie..? Nie znam statystyk ile jest samców vs samic na danym portalu.

Mi z doświadczenia udało robiąc to zupełnie odwrotnie:
-nie wychwalałem jej wspaniałych super piersi, jej wspaniałych nóg w tych super sexi szpilkach itp. Natomiast wręcz przeciwnie!
Nie piszę o obrażaniu takiej loszki, tylko o :::
-zawsze starałem się znaleźć wady i sprzeczności w opisie i na zdjęciach :)
Teraz tylko wystarczy "odpalić" swój umysł i napisać do takiej "super pani" zupełnie coś innego niż wszyscy którzy tylko karmią jej ego jaka jest wspaniała / sexi itd.

Bracia, Marek nasz guru kilka razy fajnie o tym pisał w swoich książkach, że jak Pani jest już super pewna siebie na spokój to wiadomo co się dzieje, natomiast jeśli taką panią już na samym początku się trochę "przytnie"...
W jej oczach będziesz oryginałem (ham, jak śmie komentować to że moje różowe super szpilki nie pasują do 7mego zdjęcia w których jestem w czarnych glanach).

Bracia kto napisze super/extra/sexi/wspaniałej pani loszce tak :)
*to Tylko moje skromne doświadczenia.

Ostatnio z kolegą zrobiłem test, najbardziej absurdalny portal sym.pl pani na zdjęciach no naprawdę niezła, opis jej profilu.. (zapłaciłem te 30pln czy ileś tam aby mieć dostęp do tego)..
Startowali koledzy z super zdjęciami do niej managerowie itd. Ja wystartowałem bez zdjęcia (aby było trudniej) Zawsze tak robiłem!
Nigdy zdjęcia, bo po?
-W końcu przecież jestem piękny, wspaniały itd. o tym wiele razy wspomina nasz Guru i jeśli tak czujesz to wszystko jest proste i łatwe.
Kobieta nie widząc mnie wg. mnie ma mieć chęć mnie poznać...
UWAGA I TO SAMIEC MA NAPISAĆ DO SAMICY NIE ODWROTNIE!!!

Pani ma takie wymagania odnośnie mężczyzny:

"Mój wymarzony partner

zamykam oczy i co czuje..... i co widze....
Kandydat na męża ojca dla dzieci z mocnym kregoslupem moralnym - dla ktorego czystosc przedmalzenska jest rowniez priorytetem,
męzczyzna z CHARAKTEREM i ROZUMEM - decyzyjny,
taki, który mnie zachwyci sobą, swą postawą życiową -
odpowiedzialny, przystojny, zdrowy, wierny, bardzo dobrze wykształcony i wychowany, ustabilizowany finansowo, praktykujący katolik, myślący do przodu inwestycyjnie, naturalny lider, wrażliwy, troskliwy, kochający, dla którego wartość rodziny jest b.ważna, PASJONATA, optymista z bdb poczuciem humoru, empatyczny, zrealizowany zawodowo, uczynny, uprzejmy, kulturalny, wysportowany, zdyscyplinowany, ambitny, mile widziany z doktoratem lub studiami zagranicznymi,który po studiach ten czas swój również zainwestował w swój rozwój zawodowy, zakres wieku kompromisowo od 28-42 lat (a idealnie byłoby od 33-37 lat), z postawą bardzo dobrego przykładu dla swych dzieci, bedacy stateczna glowa rodziny, szukający idealnej kandydatki na żonę - pełnej pomysłów

Panom po przejściach, po unieważnionych małżeństwach i po rozwodach, z uzależnieniami dziękuję i odsyłam, aby szukać z podobnymi doświadczeniami kobiet, wtedy jest lepsze zrozumienie i komunikacja
"

Właśnie wszedłem na ten portal na sym.pl od Pani mam dwie nowe wiadomości :) ( to było wczoraj, dziś bardzo ładnie napisałem pani ze jest wspaniała itd. nakarmiłem jej ego a je jestem beznadziejny i do niej nie pasuję to był test, więc nie chciałem jej urazić czy coś tam, zachowanie ala biały książę na białym koniu )..


**proszę nie traktować mojego postu Bracia jako chwalenie się, tylko jako kilka takich wskazówek, uczyłem się kilka lat jak z takich portali "wyrywa" się takie panie..
***oczywiście wskazówki nie zadziałają w wielu przypadkach ładnych i super pięknych pań, czemu natomiast, koledzy bajerowali tą panią, ja z dzieckiem po rozwodzie bez zdjęcia, ona już sama teraz pisze, oczywiście serdecznie podziękuję tej pani, ale zrobię to już w swoim stylu, aby jej nie urazić skoro zaczęła pisać ze mną.
**** wiele pań mi napisało że jeszcze nigdy im nikt tak nie napisał i to jeszcze bez zdjęcia jak śmiałem, pewnie jestem jakimś pryszczatym dzieckiem neostrady (pisze to facet 190cm/100kg), z kilkokunastoma się nawet spotkałem ale nie jestem fanem aby być znowu czyimś mężem i mieć kolejne dziecko (jedno mi w zupełności wystarcza)..
***** jak masz dziecko polecam tylko panie z dzieckiem, nie będą miały syndromu dziecka, syndromu białej sukni itd.. tylko taką panią trzeba wybadać czy na pewno jest po rozwodzie (itd.) przerabiałem już jedną co miała męża i jej się nudziło, sex, był fajny, ale nie chciałem być sex zamiennikiem pana męża który nie wiedział że jego pani się wali, (zazdrosny mąż równa się wpierdol, jak sam nie da rady przywiezie kolegów czyli wpierdol)... dlatego warto sprawdzić aby nie było niepotrzebnych kłopotów.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jaco0007 napisał:

Kandydat na męża ojca dla dzieci z mocnym kregoslupem moralnym - dla ktorego czystosc przedmalzenska jest rowniez priorytetem,
męzczyzna z CHARAKTEREM i ROZUMEM - decyzyjny,
taki, który mnie zachwyci sobą, swą postawą życiową -
odpowiedzialny, przystojny, zdrowy, wierny, bardzo dobrze wykształcony i wychowany, ustabilizowany finansowo, praktykujący katolik, myślący do przodu inwestycyjnie, naturalny lider, wrażliwy, troskliwy, kochający, dla którego wartość rodziny jest b.ważna, PASJONATA, optymista z bdb poczuciem humoru, empatyczny, zrealizowany zawodowo, uczynny, uprzejmy, kulturalny, wysportowany, zdyscyplinowany, ambitny, mile widziany z doktoratem lub studiami zagranicznymi,który po studiach ten czas swój również zainwestował w swój rozwój zawodowy, zakres wieku kompromisowo od 28-42 lat (a idealnie byłoby od 33-37 lat), z postawą bardzo dobrego przykładu dla swych dzieci, bedacy stateczna glowa rodziny, szukający idealnej kandydatki na żonę - pełnej pomysłów


Szczęka mi opadła...    na erazmusie była ? :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.