Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Masakra, jak te strony randkowe ryją banię.

Potknąłem się o takie coś: http://sympatia.onet.pl/tips/experts/jak-zniechecic-do-siebie-mezczyzne,5097700,experts-article-detail.html

Porady (uwaga!) dla pań.

Czytam pierwszy punkt i brzmi sensownie. Ok.

Czytam drugi i zaczynam czuć niesmak a potem oczywiście jest tylko gorzej. A jak docieram do:
 

Prośba czy groźba?
DEMOTYWUJĄCE: Formułowanie Twoich oczekiwań w formie wymagań i roszczeń. Uważasz, że masz swoje prawa, więc je twardo egzekwujesz.
MOTYWUJĄCE: Twój (nowy) mężczyzna wie, co jest dla Ciebie ważne. Sprawia mu przyjemność spełnianie Twoich oczekiwań, choć Ty tego nie wymagasz.

 

to już mam wrażenie, że czytam coś w stylu "Mężczyźni wolą zołzy" (szczyt loszkozołzowej propagandy, w której faceta trzeba szmacić non stop bo inaczej nie będzie księżniczki nosił na rękach). Pozornie to jest sensowne w świetle demotywatora powyżej ale podprogowo sugeruje, że zamiast "wymagań" on ma spełniać jej (niewypowiedziane) oczekiwania. Co będzie jak nie spełni chyba nie muszę dodawać ale można sobie dośpiewać.

 

Mogę się mylić w swojej ocenie dlatego jestem ciekaw czy też to w ten sposób widzicie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sympatii np jak spoglądam na niektóre profile i luzik się zagada to ok fajnie to idzie by potem na dzień-dwa zniknąć i nie dostać już żadnej odpowiedzi lub rozpoczęcia rozmowy od danej osoby, z którą się rozmawiało. Czyli ty się staraj zagaduj ja nie muszę. Co do roszczeniowości oraz wielkich wymagań dziewczyn nie wspomnę lub wpierw przyjaźń a potem zobaczymy czy coś z tego wykiełkuje xD czytaj wykaż się czymś więcej od innych to może kiedyś potrzymasz mnie za rączke xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też macie tak, że w ciągu 3-4 lat na badoo , sympatii w większości są te same twarze lub co jakiś czas znikają i ponawiają ogłoszenie?

Najlepsze że jak do nich napiszesz, to nie są zainteresowane.

Widocznie nie jestem prawdziwym mężczyzną dla takich kobiet (czyt. przystojny multi-miliarder lub jakiś znany muzyk, celebryta).

To w sumie nawet lepiej, bo nie chciałoby mi się użerać z taką Panną na co dzień.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, PewnySiebie napisał:

Też macie tak, że w ciągu 3-4 lat na badoo , sympatii w większości są te same twarze lub co jakiś czas znikają i ponawiają ogłoszenie?

Najlepsze że jak do nich napiszesz, to nie są zainteresowane.

 

Tru story! Albo jak panna ma nick w stylu "Kasiaaa24" a jej wiek sie wyświetla 27 lat :P Czyli juz 3 latka pani sie buja i nie moze znaleźć księcia z bajki. Masakra!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PewnySiebie Na sympatii jest to samo hahhahah z tym tylko że dodatkowo dodają teksty typu - pojawiam się tu po raz drugi, daje sobie ostatnią szansę na znalezienia wartościowego faceta albo zaczynają litanie jacy to my zli jesteśmy, że szukamy rozrywki, laski na jeden raz, jesteśmy niewierni, nie zajmujemy sie nimi lub nie poświęcamy dostatecznie dużo czasu hahahahha

 

A to dzisiaj tak znalazłem xD

"Szukam interesujących, wrażliwych mężczyzn w celu zawarcia znajomości przelotnej z możliwością stworzenia głębszej relacji" - jakbym czytał ogłoszenie o prace, okres próbny i jak obie strony będą zadowolone lub jedna to przedłużymy hahaha

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ciekawą konwersację z badoo. Panna 24 l. całkiem niebrzydka :P Tak jakos próbowałem zgrywac badboya w konwersacji, która ciągnie sie jakis czas juz bo jakos nie mozemy sie zgrać na spotkanie. No i dzis taka wymiana zdań:

 

Ona: Ale jednak mogę stwierdzić że duża część facetów to pizdy ;)

Ja: zgadzam sie, ale nie uzywalbym takiego okreslenia, nieładne jest

O: A jakie niby? Cioty?

J: Kurde, okropna jestes!!

O: Wiem

J: ja musze jakos braci samców bronić!

O: Broń jak jest czego

J: nie mają jaj - to sugerujesz?

O: Też

J: no bo mają wbite do głowy że trzeba byc super-miłym dla dziewczynek

O: i bardzo dobrze

 

No i bądz tu madry człowieku teraz :P Jak bedziesz miły to zaraz nie masz jaj, ale miły "musisz" być, bo tak one są nauczone. :wacko:

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Garrett napisał:

A ja mam ciekawą konwersację z badoo. Panna 24 l. całkiem niebrzydka :P Tak jakos próbowałem zgrywac badboya w konwersacji, która ciągnie sie jakis czas juz bo jakos nie mozemy sie zgrać na spotkanie. No i dzis taka wymiana zdań:

 

Ona: Ale jednak mogę stwierdzić że duża część facetów to pizdy ;)

Ja: zgadzam sie, ale nie uzywalbym takiego okreslenia, nieładne jest

O: A jakie niby? Cioty?

J: Kurde, okropna jestes!!

O: Wiem

J: ja musze jakos braci samców bronić!

O: Broń jak jest czego

J: nie mają jaj - to sugerujesz?

O: Też

J: no bo mają wbite do głowy że trzeba byc super-miłym dla dziewczynek

O: i bardzo dobrze

 

No i bądz tu madry człowieku teraz :P Jak bedziesz miły to zaraz nie masz jaj, ale miły "musisz" być, bo tak one są nauczone. :wacko:

 

Moim zdaniem powinieneś iść w stronę tego, że jesteś inny niż ta grupa facetów a nie ich bronić (z całym szacunkiem to ich sprawa i nie jest to miejsce do bronienia ich ani pomagania) :D Opisanie zachowań typu "brak pasji, zdecydowania, przejęcia kontroli nad sytuacją"  pokaże,iż Ty "nie jesteś pizdą" skraca rozmowę o wiele i stawia Cię w świetnym świetle i pozwoli domknąć temat bardzo szybko :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dobrą kobietą, tak się oceniam, nie spędzam cały dzień przed lusterkiem, ale lubię dobrze wyglądać. Wkurzają mnie faceci, którzy widzą we mnie tylko biust, lubię gdy facet patrzy na oczy oraz na to co one kryją.. Moje trochę kryją, bo już raz przeżyłam rozczarowanie, dlatego chciałabym poznać kogoś, kto doceni mnie, oprócz pracy lubię siłownie , teatr oraz... spacery deszczowe, najlepiej w Twoim towarzystwie, zapraszam? ;)
 

Mój wymarzony partner

Mój wymarzony partner przyjdzie, spojrzy w moje oczka i powie: Kocham Cię za to, jaka jesteś i za to, że walczysz o mój uśmiech. Musi to być facet, który pokocha i zrozumie. Który będzie dawał mi dużo, dużo miłości. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, PewnySiebie napisał:

@Garrett Nie obraź się, ale zgrywanie bad boya pisząc z kobietą przez internet słabo wychodzi. W ogóle to jest śmieszna sytuacja, skoro piszesz do Kobiety przez internet, że Mężczyźni nie mają jaj. Podejdź do kobiety na żywo.

 

Ja tylko zapytałem w czym rzecz.

Pewnie słabo, ale jakos trzeba podtrzymywac rozmowę, nie bede do niej pisał o sprawach zawodowych przeciez :P

Dobra, do podejsc na żywo to ja jeszcze nie jestem mentalnie gotowy ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, PewnySiebie napisał:

@Garrett Jesteś gotowy. Nie marnuj czasu na badoo. Podchodź do dziewczyn.

no nie wiem. na razie trenuje na ekspedientkach  w sklepach  w galerii. Tzn. zagaduje a propos ich towaru.

niestety czasy gimnazjum i liceum zrobiły ze mnie tchórza jeśli chodzi o takie rzeczy... :(

Taki podswiadomy strach paniczny, jak to Marek w jednej audycji opisywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, PewnySiebie napisał:

@Garrett zamiast korzystania z badoo lepiej podchodź w miejscach publicznych. Większa skuteczność.

Skutecznosc to ja mam na necie dosc dobrą, czesto sie spotykam z dziewczynami. Ale wychodzi na to, że na żywo ich nie interesuję... 

Za grzeczny jestem (ale pracuję nad tym) :)

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.