Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Garrett napisał:

Kolejny akt walki na sympatii. Pani 25 lat, po rozwodzie (wiem wiem czerwona lampka od razu, ale ja przeciez zony nie szukam) bezdzietna. Całkiem ładna, po opisie widac ze nie głupia. W sekcji wymarzony partner - "Inteligentny"  - no wypisz wymaluj - ja :D  Ale ofkoz wiemy jakie "znaczenie" ma nasza inteligencja dla pań. heh

Zagadałem, odpisała, potem znów ja i cisza (mam 1 wiad. dziennie). Dzis patrze - usuneła fotki, hehe. No to zagadałem cos znów. Odpisała jedno słowo. Atencjuszka? :blink:

Z drugiej strony wywaliłem fote kilka dni temu bo bede miał na dniach nową aktualną i bardziej "hardkorową". Może to przez brak foty mi nie ufa za bardzo i nie pisze?

 

Z trzeciej strony - to mam juz dosc tych portali randkowych, serio. Jak ta nowa fotka nie da efektów to pier**le taką zabawę. Zaczne po jakichs klubach chodzić czy coś. Oczywiście mógłbym olać kobiety całkiem, ale po prostu chce zobaczyć jak to z nimi jest. Jak potem stwierdzę ze nie warto, to zostanę starym kawalerem i tyle :P

 

Pisząc "nowa fotka" masz na myśli datezone? Założyłem tam wczoraj konto i generalnie "anonse" są prawdziwe, ale stosunek facetów do kobiet wynosi jakieś 100:1, no i przez to laski zadzierają nosa, a faceci się ślinią jak bezpański pies bez godności.

 

Jest jeszcze zbiornik, ale nie wiem czy tam sprawa ma się lepiej. Oprócz zbiornika i datezone raczej nie ma innego portalu z ogłoszeniami erotycznymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Garrett napisał:

Nie nie, chodzi mi o moje nowe zdjęcie profilowe ;)

 

A skoro na datezone jest 100:1 to tam nawet nie zaglądam bo nie jestem 10/10 :D

 

Aaa, dobra haha.

 

No jest tam dużo wyrzeźbionych kolesi, rzekłbyś Adonisów na miarę naszych czasów, więc to na pewno nie ułatwia sprawy. 

 

Na zbiorniku pewnie identyczna sytuacja albo i gorzej (kto ma konto, ten może poświadczyć), więc wizyta u profesjonalistki jest chyba w moim przypadku najlepszą opcją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SaiyanPrince napisał:

więc wizyta u profesjonalistki jest chyba w moim przypadku najlepszą opcją

Spokojnie spróbuj jeszcze w klubach . Wczoraj kumpel mi się chwalił że ładnie się bawił i coś osiągnął w tym temacie. Wiesz jak to mówią ja się człowiek spieszy to się diabeł cieszy 

Edytowane przez Matiz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Matiz napisał:

Spokojnie spróbuj jeszcze w klubach .

Też mam taki plan, ale do klubu trzeba mieć aparycję (powiedzmy ze mam, ale przypakowac trzeba ;) ) i przede wszystkim pewnosć siebie. Jak ktos defaultowo nie jest alfa to musi popracowac nad tym zeby w tym klubie nie wyjsc na przysłowiowego frajera B) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

o musi popracowac nad tym zeby w tym klubie nie wyjsc na przysłowiowego frajera B) 

Podbijam.

Najbardziej bawią mnie Puasi wysyłający na lekcje praktyczne swoich uczniów do klubu. 

I tam albo:

1)guzik im wychodzi i są narażeni na ośmieszenie

2)mają podstawione prostytutki i cieszą się z "sukcesu" (częściej opcja 2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Garrett napisał:

ale przypakowac trzeba ;) ) i przede wszystkim pewnosć siebie. Jak ktos defaultowo nie jest alfa to musi popracowac nad tym zeby w tym klubie nie wyjsc na przysłowiowego frajera B)

Nie odrazy mahakam zbudowano (gwint)

Zdobędziesz pewność siebie i stać się alfą musisz trenować musisz próbować i sprawdzać swoje siły z kobietami .

 

Ps. Ja jak tylko się wyleczę (dermatologa) będę chodzić z kumplami bo już na mnie czekają i chcą mi pomóc ogarnąć temat pań 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano, nie chciałem tworzyć osobnego wątku, bo myślę, że ten się doskonale do tego nadaje.

Otóż poznałem na pewnym portalu z anonsami natury erotycznej (zaczyna się na "d") laskę w zbliżonym wieku. Jeśli chodzi o ciało to torpeda. Chciała ode mnie fotki, podesłałem jak wyglądam (po czym później prewencyjnie usunąłem), no i generalnie spodobałem się jej. Jest to trochę "wyróżnienie" dla mnie i mnie podbudowuje, bo laska miała zaspamowaną całą skrzynkę od napaleńców z różnych stron kraju, no ale do rzeczy :

Dlaczego mam wątpliwości :

1. Chce zdjęcie mojego penisa - już ją poinformowałem, że nie mam dużego (prawdę powiedziawszy mój penis jest co najwyżej średni, a to i tak dużo powiedziane, bo we wzwodzie mam te 13,5 - 14 cm). Powiedziała, że nic nie szkodzi, no ale wciąż nalega, co jest dla mnie trochę dziwne, no bo czego ona może oczekiwać? Że będzie ze złota? Penis jak penis. Co do wielkości nie powinna sobie robić nadziei, jeśli lubi duże cocki, bo ją poinformowałem.
2. Kocha minetki z tego co się dowiedziałem, a w poradniku forumowym na temat minetek [tutorial] doczytałem, żeby nie robić minety obcej lasce pod żadnym pozorem. No i trochę mnie to zaniepokoiło, bo sam miałem ochotę jej minetkę strzelić.
3. Boję się też ewentualnej wpadki, bo różnie się zdarza.

Ktoś bardziej doświadczony i ogarnięty mógłby doradzić młodszemu koledze, który jest zielony w tego typu sprawach? Najlepiej jakby się odniósł do każdego z punktów. Byłbym bardzo wdzięczny. 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SaiyanPrince napisał:

Chciała ode mnie fotki, podesłałem jak wyglądam (po czym później prewencyjnie usunąłem), no i generalnie spodobałem się jej.

2 minuty temu, SaiyanPrince napisał:

1. Chce zdjęcie mojego penisa - już ją poinformowałem, że nie mam dużego (prawdę powiedziawszy mój penis jest co najwyżej średni, a to i tak dużo powiedziane, bo we wzwodzie mam te 13,5 - 14 cm). Powiedziała, że nic nie szkodzi, no ale wciąż nalega, co jest dla mnie trochę dziwne, no bo czego ona może oczekiwać? Że będzie ze złota? Penis jak penis. Co do wielkości nie powinna sobie robić nadziei, jeśli lubi duże cocki, bo ją poinformowałem.

 

Rozumiem, że wysłałeś fotki ze swoją twarzą?
Skoro nalega na zdjęcie penisa, to może w grę wchodzić późniejszy szantaż. Przynajmniej mi taka myśl się w głowie zrodziła.

Może ktoś z bardziej doświadczonych użytkowników się wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kaktus napisał:

 

Rozumiem, że wysłałeś fotki ze swoją twarzą?
Skoro nalega na zdjęcie penisa, to może w grę wchodzić późniejszy szantaż. Przynajmniej mi taka myśl się w głowie zrodziła.

Może ktoś z bardziej doświadczonych użytkowników się wypowie.


Tak, z twarzą. Przy czym od razu je usunąłem, a pobrać się ich nie da, bo ta funkcja jest zablokowana. Co najwyżej jakiś nieudolny print screen, ale wątpię, żeby się w to bawiła. Poza tym w krótkim odstępie czasowym je usunąłem, więc na pewno ich nie ma.

Nie wiem czemu tak bardzo chce zdjęcie tego penisa, ale na pewno jej go nie poślę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Strażak napisał:

Wiek niby 32, czyli co... mam rozumieć że pani jest tam już na portalu 3 lata tak ?

Najzabawniejsze jest jak  pani ma nick np. Andzia25, a wyświetla się wiek 28. Czyli np. 3 lata na portalu siedzi... Czyli albo brzydka, albo porąbana i faceci uciekają, albo ma wymagania rodem z baśni i innych fantazji :P

Może być czwarta opcja? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Andzia25 siedzi 3 lata na portalu. Systematycznie umawia się z facetami na bzykanie po czym szuka następnego w pokemonach jest złap JE wszystkie ona pewnie myśli DAJ im wszystkim(bo przecież jest moda i musi się wyszaleć)

Edytowane przez Matiz
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Garrett napisał:

Może być czwarta opcja?

Szuka tylko atencji, komplementów od napalonych białorycerzy.

Bo prowadzi nudne życie ze swoim misiem, w którym tego zainteresowania ze strony innych samców jest mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Żeby nie otwierać nowego tematu:

 

https://www.antyradio.pl/Technologia/Mobile/Tinder-pozwoli-zaczynac-rozmowy-tylko-kobietom-20447

 

Cytat: 

Aplikacja zapowiedziała prowadzenie nowej funkcji – użytkowniczki Tindera będą mogły zaznaczyć, że tylko one mogą inicjować rozmowy w programie.Wtedy, nawet jeśli zainteresowanie okaże się obopólnie, mężczyzna będzie mógł tylko czekać z nadzieją, że jego wybranka zdecyduje się dać mu szansę.

 

 

Pasuje: 

- zrobić oznaczenie konta pani, że ma włączoną opcję. Atencjuszkom gul skoczy, że mają może 5% adoratorów z tego co wcześniej 

 

- albo masowe usuwanie aplikacji przez panów, zostają same panie. Kwik panieniek, tinderowi spadają dochody, serwery trzeba utrzymać i kończy się to plajtą na straty sięgające miliony dolarów.

 

 

Przewidujecie inne scenariusze? 

Edytowane przez slavex
  • Like 4
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, slavex napisał:

Przewidujecie inne scenariusze?

Wszyscy mający choć trochę godności się wylogują ale:

1 godzinę temu, slavex napisał:

masowe usuwanie aplikacji przez panów

Do tego nie dojdzie, aż w tej skali to nie będzie, inaczej Tinder by się na to nie zdecydował, krew się gotuje czytając takie newsy, nie muszę przypominać, że np: na badoo panie mają darmowe jakiś czas niektóre możliwości, na innych portalach działa mniej więcej to podobnie, tylko faceci muszą płacić itd. Czy to nie jest trochę poniżające?

I dla tych wszystkich obrońców kobiet, czy to nie jest przejaw NIERÓWNOŚCI? :>

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Quo Vadis? napisał:

Czy to nie jest trochę poniżające?

I dla tych wszystkich obrońców kobiet, czy to nie jest przejaw NIERÓWNOŚCI? :>

Daj spokój. Dorośnij, załóż spodnie i bądź gentlemanem. Wtedy Panie same będą pisały więc nie będzie trzeba kupować dodatkowych opcji. Problem solved :P

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.