Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Mi ostatnio zaczęła ubliżać jedna taka. ;D

 

Widzę typ laleczki, paniusia ą ę wymagania z kosmosu a o sobie nic. Na końcu wymaganie, żeby facet miał wysokie IQ.

Wiec zapytałem czy zabrać legitymacje Mensy na pierwsze spotkanie. ?

Dawno takiej wiązanki nie słyszałem.

 

Na portalach randkowych "bywam" od kilku ładnych lat z mniejszymi lub większymi przerwami. Jest coraz gorzej, roszczeniowość i wymagania pań skoczyły w górę dodatkowo okraszone chamstwem. Kiedyś jako przeciętniak fajną rozmową byłem w stanie zainteresować naprawdę atrakcyjne babeczki, i jak się okazywało w głowie też coś tam miały. Inna sprawa co normalniejsza panna ucieka z takich miejsc przez napaleńców wypisujących bzdury od pierwszej wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na początku wirtualnej znajomości one same zagadują po skończonej rozmowie czy to Wy musicie znowu się odezwać pierwsi? Kończę gadkę wieczorem i czekam na ruch, ale druga strona się nie odzywa. Co wtedy? Znowu mam zagadywać? Wystarczająco nie zainteresowałem i dlatego ona się nie odzywa i mam próbować, aż w końcu dojdziemy do etapu, w którym ona zechce rozmowy?

 

Strasznie mnie to drażni, że muszę tak nadskakiwać, by po prostu wywiązała się rozmowa. Pytać, zagadywać, rozśmieszać, wkurzać, a druga strona ma mnie w nosie i o nic nie pyta.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, przynajmniej jest szczera ;)

 

Cytat

szukam zaradnego i dobrze sytuowanego mężczyzny. po prostu musisz mieć kasę, nie możesz zarabiać najniższej krajowej i żyć od pierwszego do pierwszego ;)
wiem, brzmi brutalnie ale tylko kasa się w życiu liczy ;)

no i oczywiście nie możesz mieć żony, dzieci czy kogokolwiek na utrzymaniu ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"idę pod prąd

jeśli masz coś wspólnego z poniższym, pisz śmiało:
- Bóg, kościół wiara
- taniec
- sport (rower, kajaki, siatkówka)
- kino
- teatr
- książka+koc
- wieczorny spacer

Nie stworzę związku bez Boga i czystości przedmałżeńskiej - tak, to takie nietypowe...a jednak..."

Jedna laska tak ma na tym portalu S xD 

Jak można tak robić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marios27 napisał:

"idę pod prąd

jeśli masz coś wspólnego z poniższym, pisz śmiało:
- Bóg, kościół wiara
- taniec
- sport (rower, kajaki, siatkówka)
- kino
- teatr
- książka+koc
- wieczorny spacer

Nie stworzę związku bez Boga i czystości przedmałżeńskiej - tak, to takie nietypowe...a jednak..."

Jedna laska tak ma na tym portalu S xD 

Jak można tak robić :D

Jej sprawa. Niech wierzy w co chce.Jeden z bliższych kolegow ma znajoma na studiach. Dałbym jej 6/10. Chrześcijanka. Zero seksu przed ślubem. Na studiach poznała swojego partnera. Jak się okazuje leci ostro.Anal, oral czego dusza zapragnie. Info z 1 ręki. Ostatnio nawet byłem upojony i owy kumpel dał mi jej snapa i powiedział, że mówiła, że się jej podobam. Po 20 minutach byłem z nią ustawiony na spotkanie u mnie na mieście. Jeszcze sama zaproponowała, że może do mnie przyjechać.Czyzby już szukała innej ładniejszej gałęzi? A przepraszam ona pewnie zabierze że sobą bierki i warcaby i będziemy grali razem do samego rana. Takie to chrześcijanki biegają po Polsce hahaha

Edytowane przez Maxxx
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jan III Wspaniały to są chyba klony, zaprogramowane przez matrix. Podobne tok wypowiedzi ostatnio słyszałem  ze 2 tygodnie temu od 24 letniej dziewczyny, kompletnie nie wiedzą co mówią, nie wspominając o jakiekolwiek refleksji.

Takie czasy, nawet 30-stki potrafią dalej pleść te bzdury mimo, że zegar biologiczny im tyka coraz szybciej, a tu księciunia brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie techniczne dotyczące Tindera.

 

Używam go w iphone więc system ios. Jak wchodzę w czyjś profil to nie pokazuje mi czy jest online, kiedy była online itp.

Oczywiście mnie to pierdoli kiedy pani była, tylko chcę wiedzieć ile widać na androidzie i ile Pani widzi. Bo czasami aplikacje ios i android różnią się.

 

Spotykam się z panią o relacja się miło (dla mnie) kierunkuje więc jestem ciekaw czy pani widzi moje ruchy? Konta nie zamierzam usuwać bo nic jej nie obiecywałem.

 

Wiecie jak wygląda czy ktoś usunął profil? Czy znika historia konserwacji czy może robi się na miniaturce symbol X? Czy dopiero po kliknięciu w profil wyskoczy, że konto zostało usunię?

No i czy jak wchodzę na jej profil to ona widzi ze byłem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2018 o 20:42, Mapogo napisał:

Strasznie mnie to drażni, że muszę tak nadskakiwać, by po prostu wywiązała się rozmowa. Pytać, zagadywać, rozśmieszać, wkurzać, a druga strona ma mnie w nosie i o nic nie pyta.

Księżniczki tak działają :P Pełno tego na necie. "Bo facet ma sie angażować" :D

A one nas w dupie mają (nie dosłownie), heh.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2018 o 09:24, Mordimer napisał:

@Jan III Wspaniały to są chyba klony, zaprogramowane przez matrix. Podobne tok wypowiedzi ostatnio słyszałem  ze 2 tygodnie temu od 24 letniej dziewczyny, kompletnie nie wiedzą co mówią, nie wspominając o jakiekolwiek refleksji.

Takie czasy, nawet 30-stki potrafią dalej pleść te bzdury mimo, że zegar biologiczny im tyka coraz szybciej, a tu księciunia brak.

 

Hehe, przecież jak wejdziesz bracie na jakikolwiek portal, ustaw sobie wiek tak, nie wiem, 18 - 28 i to wszystko wygląda tak :D 

 

lrkda6djvfxsdg3w8lrg.jpg

 

A niektóre 30 to hehe, no wymagania jak u księżnej Monako, która byłaby jedyną pozostałą na świecie kobietom szukającą ideału :D  

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Garrett napisał:

Księżniczki tak działają :P Pełno tego na necie. "Bo facet ma sie angażować" :D

 

5 minut temu, lxdead napisał:

Hehe, przecież jak wejdziesz bracie na jakikolwiek portal, ustaw sobie wiek tak, nie wiem, 18 - 28 i to wszystko wygląda tak :D 

Racja, przykład tego jak potrafi rozumować taka panna w podobnym wieku 20-24 lata masz w Rezerwacie:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązujecie znajomość z  kobietami szczególnie dotyczy to 30+ które piszą, że szukają stałego związku lub zastrzegają, że nie szukają "przelotnych" znajomości?

Czy raczej szukacie takich, które nie mają tego typu opisów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Janz mojej perspektywy i doświadczenia to jedna cholera - po prostu te pierwsze piszą to, co im się wydaje że jest społecznie pożądane i oczekiwane. Ponadto, jeśli jakaś młodsza to pisze to jeszcze mogę uwierzyć, że jest z niej romantyczka. Ale jeśli pisze to panna w okolicach 30-tki i po, to jest niemal pewne, że wcześniej bynajmniej zajmowała się innymi rozrywkami niż szukanie stałego związku, a teraz się obudziła.

 

Cały problem w tym, że taka która tego nie napisała mogła robić to samo - dlatego jedna cholera właśnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat JanZ racji na to, co napisałem powyżej nie przejmowałbym się tym co jest w profilu w tej kwestii napisane;) Jednak jeśli później w czasie spotkań kobieta wyraźnie parłaby na związek i nie widziałbym w tym śladu ściemy, innymi słowy byłaby konsekwentna, to nigdy nie robiłem i nie zrobiłbym tego - uważam, że to nie w porządku. Ale to moje zasady i moje zdanie. 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że:

1. Panie które nie mają w opisie parcia na związek oraz w żaden sposób nie ustosunkowywują się do przygód. Czasami do 2-3 spotkania jeszcze nie pytały o pracę tylko gdzieś to wychodziło. Oczywiście były drobne wyjątki ale reguła zachowana.

Nie pytały bo mogły wiedzieć, że niechcą/niechcą ze mną relacji na dłużej i im to wisi.

 

2. Panie które mają wpisane w profilu, że nie szukają przygód i szukają stałego związku, bardzo szybko „kwalifikują”. Bardzo szybko padają pytania o pracę, wywiad gospodarczy itp. już na poziomie portalu.

HIT, Spotkałem się z taką panią i w trakcie spotkania wyskoczyła z „z sufitu” :

K: Ja uważam, że można zamieszkać ze sobą dopiero po ślubie.

Ja (z automatu): Mocno nie poważne stwierdzenie.

K: Dlaczego? Mam takich znajomych.

Ja: To ich sprawa. Ja bym się nie zgodził.

Od tego momentu rozmowa przestała się kleić. Na zajutrz nie odebrała telefonu. I wtedy właśnie żałowałem, że nie spróbowałem jej chociaż przelecieć. Po fakcie to nagle się taki „superhero” zrobiłem... heh.

 

W kwestii moralnej to bardzo indywidualna sprawa. Kwestia czy ktoś ma moralniaka po zaliczeniu „ułożonej dziewczynki” i wystrzeleniu jej w orbitę. Niektórzy mają z tym problem a ktoś inny już nie.

Ale skoro to nie mężatka/współpracownica/współlokatorka etecera to... Każdy sam dopisze co uważa. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Brat Jan napisał:

Nawiązujecie znajomość z  kobietami szczególnie dotyczy to 30+ które piszą, że szukają stałego związku lub zastrzegają, że nie szukają "przelotnych" znajomości?

Czy raczej szukacie takich, które nie mają tego typu opisów?

 

Na pewno nie szukają, nawet nie pomyślą o seksie, baa, jak już to tylko pod kołderką i z obrączką na palcu. Czyste, szlachetne, wartościowe istotki.

 

Właśnie dzisiaj przeglądałem sobie profile na tinderze i znalazłem (drugi raz, ale tym razem inne konto) Polkę, która rzuca się w oczy i ma następujący opis:

 

 

kam.jpg.2fec16d0015c74be01340537ac282bdb.jpg

 

Ta sama panienka kilka tygodni temu na czacie showup pod nickiem keram(acośtamdalej) dawała dupy murzynowi, na co dowody są w necie w postaci zdjęć i filmów.

 

Ona też zastrzega, że nie szuka seksu, a bratniej duszy, a kto wie, co z tego wyniknie.

 

Uważajcie na siebie, bo można wdepnąć w minę.

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.