Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, krzy_siek napisał:

Jaka jest dla Was maksymalna odległość Pań, z którymi się umawiacie?

Max 10 km, a jak laska jechała 40 km do mnie to coś podejrzewałem, że musi być lipa, no i była ;) Czy laski myślą tak samo jak ktoś daleko jedzie? z jednej strony uważają, że jesteś facetem to powinieneś jeździć, a z drugiej jak jest rzeczywiście w chuj daleko to jednak myśli desperackie mogą jej się pojawić w głowie.

1 godzinę temu, marios27 napisał:

Kolejna "perełka"

To nie żadna perełka, ona tylko napisała to co myśli 99% kobiet ale nigdy tego nie przyznają, także powinno się jej dziękować za szczerość. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, krzy_siek napisał:

Panowie,

 

Jaka jest dla Was maksymalna odległość Pań, z którymi się umawiacie?

Ja działam tylko na Tinderze. Nie wiedzieć czemu, na spotkanie mam szanse umówić się tylko u Pań z miasta >= 100 km.

W tym tygodniu właśnie jestem umówiony z dziewczyną, która mieszka ode mnie 100 km. Jako, że nie mam samochodu, jadę tam pociągiem - w jedną stronę jest to około 3 godziny. Oczywiście, będę pracować/uczyć się w czasie podróży, co powiedzmy likwiduje w jakimś stopniu stratę czasu. 

Kolejna rzecz, to zamierzam sobie zwiedzić miasto dziewczyny do której jadę, więc raz, że jeśli randka będzie słaba to nic nie tracę, a dwa, podróż ma jakiś poważniejszy cel.

 

Zastanawiam się jednak nad tym, czy dziewczyna uznaje mnie w tym momencie za jakiegoś desperata, skoro jadę na spotkanie z innego miasta? Jak Wy to widzicie? Czy mówić od razu że miałem zamiar także pozwiedzać, aby nie pomyślała o mnie w zły sposób?

 

Ja nie miałem max odległości więc jeździłem 100 km z którego powstał LTR jak i 200 km - finalnie jako FWB. Była też porażka jak jechałem 150 km. Mieszkam w małym mieście. Kobiet jak na lekarstwo więc uważałem, że trzeba wypłynąć na głębsze wody. Uważam, że plan masz w porządku i nie ma co się przejmować. Ja np bardzo lubię zwiedzać nowe, większe miasta, miejsca - nudzę się w swoim po długim czasie, więc w razie porażki zyskiwałem plus jako podróżowanie.

 

A co do reakcji dziewczyn to przy tych dwóch pozytywnych wyjazdach wielokrotnie chwaliły mnie, że byłem w stanie tyle przejechać km. Uznawałem to za komplement czy słusznie czy niesłusznie - nie analizowałem tego :-) Finalnie rewanżowały się przyjazdami do mnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, krzy_siek napisał:

Zastanawiam się jednak nad tym, czy dziewczyna uznaje mnie w tym momencie za jakiegoś desperata, skoro jadę na spotkanie z innego miasta? Jak Wy to widzicie? Czy mówić od razu że miałem zamiar także pozwiedzać, aby nie pomyślała o mnie w zły sposób?

Nie wiesz tego co o Tobie pomyśli bo jeszcze na żywo Cię nie zobaczyła.

Jeśli Ci się chce tyle tłuc do dziewczyny to na wstępie proponuj że akurat w jej mieście masz coś do załatwienia i przy okazji się z nią spotkasz w takim a takim dniu.

I tu wyjdzie czy pannie zależy na spotkaniu. Bo musi się podporządkować do daty.

Jesteś na miejscu i gadasz, że byłeś u kumpla oddać, przedyskutować jakiś projekt, porównać jakiś plan jego ze swoim itd.

Do tego masz ustaloną godzinę pociągu i musisz na niego zdążyć bez zbędnego pierd....a.

Pokażesz się jako facet zapracowany, bo takim jesteś, co nie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za wskazówki co do mojej kwestii. Jak widzę zdania są podzielone. @IgorWilk dobre rady, dzięki. Właśnie jestem zapracowany, dlatego też zastanawiam się nad sensem takiego wypadu - takie coś to bardziej przy okazji zwiedzania / załatwiania jakichś spraw.

Tak czy inaczej, jeśli będę miał jeszcze wątpliwości, to zrezygnuję. Myślę, że trzeba być pewnym tego, co się robi, nie mogę jechać z wahaniem i nastawieniem że robię coś głupiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marios27

 

Ta kobieta brzmi jak jakaś borderka która co chwile znajdzie pretekst do kłótni, a potem zarucha na śmierć.

Całkiem spore wymagania jak na kogoś, kto oferuje tylko swoje towarzystwo i wypięcie tyłka ?

 

Za czasów białorycerskich w wieku 18 lat jak ruchać się chciało jak psu, a zbroja lśniła to chciałem jechać 350km ?

Teraz więcej jak 30 minut dojazdu w jedną stronę to meh, strata czasu godzina jazdy w dwie strony, a nie wiadomo czy gała zostanie opierdolona, a w tym czasie można tyle pożytecznych rzeczy zrobić...

Edytowane przez czader
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Czy pisząc na portalu randkowym pytacie o spotkanie więcej niż 1 raz?

Ja wyznawałem taką zasadę, że nigdy tego nie robię.

 

Akurat mam taką sytuację na Tinderze, pisałem z fajną milf'etką, pisanie dosyć OK szło, zaproponowałem spotkanie, napisała, że zastanowi się, potem już nie pisaliśmy od kilku dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Zastanowię się” to w przypadku kobiety oznacza, że jak znajdzie innego to z nim się umówi, a jak nie, to z Tobą. Jak tak Ci jakaś napisze to odpuszczaj od razu, bo szkoda Twojego czasu. Trzeba mieć szacunek do własnej osoby, nie próżność czy zadufanie, ale szacunek. 

Edytowane przez Qaikwow
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://sympatia.onet.pl/niebojestlimitem,user.html

Panowie proszę o translację opisu na samczy język. Po zdjęciach widać jak ulatuje SMV.

 

O mnie

Wiem czego chce od życia i z całą pewnością idę krok po kroku do wyznaczonych przez siebie celów. Lubię ludzi szczerych, pewnych siebie i zdecydowanych...to już dużo na dzisiejsze czasy, a tych cech oczekuje jeszcze więcej...Wymagam dużo od siebie i w tym wieku zdecydowanie też od drugiej strony. Nie jesteś w stanie dać mi więcej niż sama potrafię sobie sięgnąć...nie pisz szkoda naszego czasu...nie chodzi mi tu tylko o kwestie finansowe więc już się nie nakręcaj...Nie pisz jak nie wiesz czego chcesz od życia, nie masz celów i marzeń oraz nie potrafisz zaskoczyć kobiety.. Mój partner ma być partnerem w życiu jak sama nazwa mówi ... i nie stać , a działać dzielnie przy moim boku.. albo ja przy jego... w końcu mężczyzna ma być mężczyzną.... Ważna kwestia wyglądu, zadbania i sylwetki... mam patrzeć na Ciebie z ochotą jak rano robisz mi śniadanie ? I nie chodzi o przesadzone sztucznie sylwetki... naturalna zadbana figura jest bardziej pociągająca :) Propozycje niezobowiązującej zabawy itp.... nie dzięki...
Edytowane przez Vortex of Destruction
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu ludzi już mi zwracało uwagę żebym coś zaczęła robić, i na pewno za jakiś czas coś zrobię, bo pełno we mnie energii. Wymagam ludzi szczerych, którzy zostaną po pierwszym numerku bio ciągle daje łobuzom, a oni znikają, ileż można! Wymagam dużo od siebie i te wymagania chce przeżucić na ciebie. Nie potrafisz spełnić moich zachcianek, nie pisz, spierdalaj. Masz mieć marzenia, hobby ale przede wszystkim kasę, jak ją bedę wydawać, ty sobie możesz grzebać w samochodzie. Za długo nie możesz stać w miejscu. Masz skakać koło mnie jak piesek. Masz być przystojny i wysportowany, bo ja kurwa kobietą jestem, zasługuję.

Sexspotkania, tylko z łobuzami, bogaczami, biedakom mówię! Wal się

 

@Vortex of Destruction tak to widzę po latach słuchania tych głupot

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Inna niż wszystkie" a wychodzi na taką samą jak każda. "Bo jesteśmy inteligentne, wymagamy"

Ta inteligencja często polega na bełkocie, cwaniackim zachowaniu, pyskowaniu, poniżaniu innych, zwracaniu na siebie uwagi w niekulturalny sposób. To z inteligencją niema nic wspólnego.

Zachowania niczym podpitych pijaczków pod sklepem.

 

Białorycerze nabierają się na te ich inteligencję. Wiedzą, że nie sprostają ich wymaganiom i przez te "inteligentną manipulację" zabijają w sobie męskość. 

Przykre w hoy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Vortex of Destruction napisał:

Wiem czego chce od życia  Ma plan.

z całą pewnością idę krok po kroku do wyznaczonych przez siebie celów Działa na trampolinie społecznej.

 Lubię ludzi szczerych, pewnych siebie i zdecydowanych.Obecnie szuka misia sponsora 

 tych cech oczekuje jeszcze więcej Typowe więcej sosu.

Wymagam dużo od siebie i w tym wieku zdecydowanie też od drugiej strony. Chce dziecka i hajsu ale nasienie to poszuka.

Nie jesteś w stanie dać mi więcej niż sama potrafię sobie sięgnąć...nie pisz szkoda naszego czasu.Nie dasz czego ona chce to spadaj.

nie chodzi mi tu tylko o kwestie finansowe Właśnie Biały miś poszukiwany jako pierwszy(frajer).

Nie pisz jak nie wiesz czego chcesz od życia,SŁUŻYĆ swojej myszuni? iRRRRONIA

nie masz celów i marzeń MASZ być aktywny/skokowy/narastający. 

nie potrafisz zaskoczyć kobiety.. JW wynika ciągły postęp. 

nie stać , a działać dzielnie przy moim boku Zapierdalać na dobro Pańci.

albo ja przy jego A to co ? Zasłona dymna jasna sprawa!

w końcu mężczyzna ma być mężczyzną Marzenia ściętej głowy w dzisiejszych czasach.

Ważna kwestia wyglądu, zadbania i sylwetki Wiadomo dupa funfelek ma mieć żal.

mam patrzeć na Ciebie z ochotą jak rano robisz mi śniadanie ? NO to już połączenie abstrakcji i fantas megoriiiii.

I nie chodzi o przesadzone sztucznie sylwetki Naturalność panie czyli to miejsce o szukaniu genu

Propozycje niezobowiązującej zabawy itp.... nie dzięki...Samczykom ALFA(sralfa)dziękujemy obecnie szukam frajera bo nie mam zabezpieczenia/majątku.

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, IgorWilk napisał:

"Inna niż wszystkie" a wychodzi na taką samą jak każda. "Bo jesteśmy inteligentne, wymagamy"

Ta inteligencja często polega na bełkocie, cwaniackim zachowaniu, pyskowaniu, poniżaniu innych, zwracaniu na siebie uwagi w niekulturalny sposób. To z inteligencją niema nic wspólnego.

Zachowania niczym podpitych pijaczków pod sklepem.

 

Białorycerze nabierają się na te ich inteligencję. Wiedzą, że nie sprostają ich wymaganiom i przez te "inteligentną manipulację" zabijają w sobie męskość. 

Przykre w hoy.

Uwielbiam ten poziom inteligencji i inności od wszystkich wokół:

Zainteresowania:
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że po opisie można dużo wywnioskować.

 

Jeśli ma typowy: czyli jestem szczera, miła, lubię rower, tańczyć, podróże BLEBLEBLE BLE to jest typową laską która szuka schematu- bądź ze mną, oświadcz mi się, kup mieszkanie, zrób mi dzieci. Takie nie wpadną od razu na chatę, często trzeba 2-4 spotkań żeby dupki dała a w międzyczasie będzie Cię testować i męczyć smskami z dupy. Ja takich unikam, za dużo czasu na udostępnienie dołka i są nudne do obrzygania. Natomiast dla mniej doświadczonych zawodników polecam w ramach treningu kobiecych schematów. Wszystkie tego typu są jednakowe. Nic ich nie różni od rozmiaru biustu i koloru włosów.

 

Sa niektóre co mają jakiś w miarę logiczny, na prawde fajny opis i nie ma tam szukania męża i 7 dzieci. Coś ciekawego napisane i jeśli zgadza się SMV, napiszesz fajnie to spotkanie zazwyczaj szybko dochodzi o skutku. Ja najbardziej takie lubię, bo można fajny kontakt stworzyć a ja mam pole do popisu. Często też z takimi najszybciej można trafić do łóżka. Są dużo konkretniejsze i mniej obłudne. I często mają ciekawe zajęcie.

 

Bezopisowe często badają teren lub mają dystans do portalu. Na zasadzie jak ktoś mi się bardzo spodoba, to dam znać, może się umówię.

 

Natomiast serdecznie polecam Panie bez zdjęć! Ostatnio tak pisze i jestem pozytywnie zaskoczony, po krótkim pisaniu (nie robić błędów, pisać fajnie, ciekawie) zazwyczaj daje numer telefonu i wysyła zdjęcie.

 

To moje subiektywne odczucia po latach pisania na różnych portalach. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, radeq napisał:

@tomrix ja pierdolę, 30 stron tematu, pierwszy post konkretny, a Ty zadajesz takie pytania? jakiej odpowiedzi oczekujesz? 

Przede wszystkim merytorycznej, nie ma nic napisanego konkretnego w pierwszym poście, zresztą jest on napisany jakiś czas temu.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam, a tak ogólnie to polecam wszystkiego jego poradniki:

 

Z dziś :

Cześć Lxxxx, mam nadzieje, że dobrze wykorzystasz tą jedną wiadomość dziennie 20f4cde8b250a7ebd7bea2e74fc295f1.png Fajnie, że szukasz miłości na całe życie. W czasach gdzie związki nie doczekają nawet walentynek, takie rzeczy są bardzo w cenie20f4cde8b250a7ebd7bea2e74fc295f1.png Pozdrawiam. Mxxxx. PS Jak chcesz popisać więcej zostaw jakieś namiary na siebie.

 

Ona:

Cześć. Mój numer tel. 516-xxx-xxx.
 
#LATWO
Edytowane przez Vortex of Destruction
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.