Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

Pytanie pewnie nieco głupie, proszę mimo wszystko o wyrozumiałość.

Załóżmy idę na spotkanie z dziewczyną na kawę, na zewnątrz ostre słońce, 32 stopnie Celsjusza. Jak się ubrać?

Długie spodnie i koszula raczej odpada - będę zalany potem. Do pracy tak mogę iść, w końcu w budynku nie jest tak gorąco, jak w jakiejś kawiarni z otwartymi drzwiami lub zewnętrznej, potem pewnie jakiś spacer.

Koszuli z krótkim rękawem nie założę, raz, że nie pasuje do krótkich spodni, a dwa - nienawidzę takich koszul - tylko długi rękaw. BTW czytałem że raczej nie są one w dobrym guście.

 

Czyli najlepiej krótkie spodnie i tshirt.

Czy to nie jest za "słabo" jak na spotkanie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzy_siek

Elegancke krotkie spodenki (do kolan, nie dluzsze) wyprasowane bez zadnych kieszeni na boku. Do tego koszulka polo czysciutka (bez zadnych duzych logo) wyprasowana na cacy. Gorny guzik odpiety. Na nogi klapki moga byc albo jakies “elegantsze” buty pasujace. Moga byc okulary sloneczne

 

Zawsze kontrast kolorow. Spodnie ciemne to polo jasne lub odwrotnie.

 

https://www.pinterest.ca/pin/390405861424143624/

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszula z krótkim rękawem imo bardzo dobrze pasuje. Ja np. bardzo lubię nosić krótkie spodnie a'la czino plus lniana koszula z krótkim rękawem. Innym sprawdzonym wyborem w upały są długie lniane spodnie w kolorze piaskowym plus granatowa koszula, nawet z długim rękawem podciąnietymi do góry (koszule mają często guziki na rękawach).

 

Ale skoro nienawidzisz, to nie ma tematu koszuli i @TheFlorator zapodał dobry zestaw.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, krzy_siek napisał:

tylko długi rękaw. BTW czytałem że raczej nie są one w dobrym guście

Bo nie są generalnie, klasyczna moda męska nie zna koszul z krótkim rękawem, zwłaszcza takich ulubionych na polskich weselach, z rękawami powiewajacymi jak jakieś proporce:) 

 

Ja mogę polecić koszule lniane albo z domieszką lnu z krótkimi szortami takimi jak opisał @TheFlorator, choć kłóciłbym się czy te które podlinkował są eleganckie, a do tego podwijasz po prostu rękawy w koszuli.

 

Albo tak jak TheFlorator pisze polówka do tego. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

driving-moc_getup.jpgcamiseta-con-cuello-barco-azul-marino-y-Social-1-660x660.jpg7c7ad66da563080f3af83b78ea2d8a14--leathe

 

 

Zainwestujcie w krótkie spodenki, długie spodnie z lnu, lekkie t-shirty, polo, koszule z kołnierzem i do tego mokasyny lub fajne klapki i macie styl na lato jak znalazł. Nie dość, że tanio to jeszcze wyróżnicie się na tle polskiej przeciętności, która chodzi w adidaskach, dżinsach i t-shirtach w stylu "lubię piwo". Do tego dodatek w postaci zegarka, fajna fryzura, trzydniowy zarost, okulary i gwarantuję, że laski zwrócą na Was uwagę.

I krótkie spodenki trochę dłuższe niż te przedstawione na zdjęciach. :)

Edytowane przez Mapogo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś z kochanicą chodziłem na zakupy i mi podpowiadała. I robiła to bardzo dobrze, bo ma fajny gust. Najlepiej niech to będzie jakaś po 30-tce i Ona też musi być dobrze ubrana, bo te małolaty mogą Was na pedała zrobić ?.

Jak macie jakieś spoko koleżanki to myk na zakupy, nie wstydźcie się i jak coś zaproponuje to nie wykręcajcie się- zobaczycie jaki fajny efekt. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie taka napisała:

Budowa ciała: lekko puszysta

Dzieci: mam

Znak zodiaku: panna

Szukam kogoś, kto nie boi się odpowiedzialności.

 

 

 

Słodko. Dała sobie zrobić dzieciaka i szuka teraz odpowiedzialnego faceta.

Odpisałem, że tatą już jestem w weekendy i to mi wystarczy, i jeśli szuka ojczyma, to nie ten adres.

Odpisała, że jestem niedojrzały, że piotruś pan, że prawdziwy mężczyzna nie ma z tym problemu, a ja najwyraźniej jestem chłopcem.

Zablokowałem, bo szkoda sobie nerwy psuć, tym niemniej zauważmy: kobieta werbalnie odbiera mi męskość, odmawia mi jej, bo nie chcę wziąć na klatę jej dziecka. No czad.

  • Like 2
  • Zdziwiony 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp co do ubioru Panowie, zalajkuję jak będę mógł:)

 

@michau ja kiedyś na Tinderze miałem match'a z dziewczyną 18 lat z dzieckiem, miała o tym informację w opisie.

Zapytałem, co się stało z ojcem dziecka - odpowiedziała coś w stylu "zniknął, puff, cała magia".

Dalej konwersacji nie podejmowałem, w ogóle to powinienem od razu skasować match'a skoro nie byłem zainteresowany wychowywaniem cudzego dziecka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze relacja z matka singielka jesli ma byc to relacja dluzsza, bedzie trudna jesli:

1) nie chcecie zaakceptowac ze jest dziecko (nie traktowac je jako dodatek a jako czesc “deal’u” )

2) nie bedziecie w jakims tam sensie “namiastka” ojca i jej “meza”

 

Kobieta w takim ukladzie chce stworzyc relacje “kwazi”-rodzinna. To raczej jest normalne  i mnie no nie dziwi (stawiajac sie na miejscu matki), ale trzeba byc tego swiadomym.

 

Oczywiscie kwestie badboyowej przeszlosci tu pomijam bo to juz bylo maglowane ale nie jest to do konca regula moi drodzy bo jest od wala roznych scenariuszy w zyciu. 

 

Znam sporo paru facetow(singli) co weszli w takie relacje ale brali pkt 1 i 2 jako czesc pakietu. Sa to zwiazki juz dluzsze.

 

Wg mnie matka bedzie zawsze dazyla do pkt 1 i 2 no chybaze to juz sa dorosle dzieciaki.

 

 

16 godzin temu, tytuschrypus napisał:

Bo nie są generalnie, klasyczna moda męska nie zna koszul z krótkim rękawem, zwłaszcza takich ulubionych na polskich weselach, z rękawami powiewajacymi jak jakieś proporce:)

Nie zauwazylem tej perelki :)

 

Cudna.

 

 

mod: przepraszam i prosze o scalenie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy ale powiem tak, nigdy mi się nie udało żadnej lali poderwać bo frajer jestem ale nie o tym chciałem, zawsze byłem sam i do tego bardzo zdesperowany więc chciałem się łapać czego popadnie, czyli lasek z ogonkami, nie zależało mi na tym że byłbym wychowującym dziecko kogoś innego, nie miałem tego instynktu samozachowawczego (jak ktoś wcześniej napisał)  a teraz zaczynam dziękować losowi że się nie udało, i zaczynam się cieszyć że tu trafiłem i czytam wasze komentarze. Obyśmy się mogli wszyscy od siebie uczyć.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.