Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.08.2018 o 12:01, tomilijones napisał:

Pytanie jacy nie unikają...

Ja powiem więcej, ostatnio widzę ogłoszenie takiej jednej, o sponsoring 2k/miesięcznie, wszędzie się ogłasza, nieprofesjonalistka, pisze wprost, że ma 8 letniego (!!) syna a sama 27 lat. Rozwiedziona + dzieci + sponsoring - może być gorzej? (borderline tam na pewno jest więc można dorzucić do pakietu w ciemno)

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KhaosKnight napisał:

Ostatnio z ciekawości przeglądałem jakie dziewczyny mają konto na badoo. Co ciekawe trafiłem na konto dziewczyny, która również ma anons bez cenzury na roksie. Na badoo chce poznać nowych znajomych, zastanawiające jest to jakie są jej prawdziwe intencje. Ktoś może nieźle się naciąć.

Rachunki musi jakoś opłacić, co jej nie przeszkadza szukać swojego księcia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, slavex napisał:

+500 + alimenty i żyje lepiej niż niejeden polak który zasuwa w pracy a dostaje ochłapy.

Jesteś w błędzie. Samotny rodzic musi wybrać albo alimenty albo 500 + . Zgodnie z prawem nie można łączyć alimentów z programem 500+.

Edytowane przez Still
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasu kiedy używam tych aplikacji muszę stwierdzić jedno.Kobiety max 6/10 uważają się tam za mocne ósemki.To jest trochę popieprzone,ale da się ogarnąć co nieco.Spróbuję wykupić pakiet na tinderze i na sympatii co by w końcu milfa poburzyć xdd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Still napisał:

Zapewne dużo, ale nie które skorzystały. Bo jak klepneli 400zl alimentów a może mieć 500 od pisu to ciekawe co wybrały? ^_^

@Still

Moim zdaniem alimenty są jednak bardziej pewne, a PiS może kiedyś przestać rządzić i kasy nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Patton napisał:

Moim zdaniem alimenty są jednak bardziej pewne, a PiS może kiedyś przestać rządzić i kasy nie będzie.

Wiec jak zniosa 500 plus, damy upomna się o swoje. Tego można być pewnym jak płacenia podatków! 

Edytowane przez Still
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Maxxx napisał:

Od czasu kiedy używam tych aplikacji muszę stwierdzić jedno.Kobiety max 6/10 uważają się tam za mocne ósemki.To jest trochę popieprzone,ale da się ogarnąć co nieco.Spróbuję wykupić pakiet na tinderze i na sympatii co by w końcu milfa poburzyć xdd

Normalka, był kiedyś taki mem z babką pasztetem podpisany "Lepiej się staraj bo mam 10 match'y na twoje miejsce"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logika lasek na tych portalach mnie rozbija...

 

Pewien portal na literę "S".

Załóż tam konto i pieprz o samotności.

Otrzymaj wiadomość od jakiegoś faceta.

Łaskawie nie odpisuj na nią bo masz w dupie kulturę.

Pieprz dalej że nie spotkałaś na swojej drodze żadnego kulturalnego faceta.

Dodam jeszcze tyle, oceń go od razu po zdjęciu!

 

Fuck logic.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Still napisał:

Jesteś w błędzie. Samotny rodzic musi wybrać albo alimenty albo 500 + . Zgodnie z prawem nie można łączyć alimentów z programem 500+.

Ale ma chyba również duże wsparcie z opieki społ., gdy jest nie zamożna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Pytonga napisał:

Taka perełka z Tindera w UK

"I’m past the random hook up stage and would like to meet someone to spend some time"

 

Pani sama przyznaje, że już się wyszalała i jest gotowa na poważny związek. Za szczerość brawo ale podejrzewam, że licznik miała kręcony na maxa.

 

 

Coś pięknego. To jakbyś kupował używkę passata od handlarza Mirasa, który mówi, cofnąłem licznik do 120tysi, olej leci z każdej dziury, ledwo pali ale to dobre auto, wymieniłem przy nim nawet klocki hamulcowe"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Brat Jan napisał:

Ale ma chyba również duże wsparcie z opieki społ., gdy jest nie zamożna?

W zależności od swoich zarobków. Państwo tak ustanowiło dochód na osobę w rodzinie, że rzadko to się zdarza. Mało która osoba teraz zarabia 1400zl na rękę. No chyba że na 3/4etatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2018 o 09:47, dewastator napisał:

Logika lasek na tych portalach mnie rozbija...

 

Pewien portal na literę "S".

Załóż tam konto i pieprz o samotności.

Otrzymaj wiadomość od jakiegoś faceta.

Łaskawie nie odpisuj na nią bo masz w dupie kulturę.

Pieprz dalej że nie spotkałaś na swojej drodze żadnego kulturalnego faceta.

Dodam jeszcze tyle, oceń go od razu po zdjęciu!

 

Fuck logic.

 

Ten portal na S, tak jak pisałem kilka stron temu, skończył się mówiąc delikatnie - i szczerze nie wiem czemu, kiedyś było bardzo fajnie...a profil mam w porównaniu do kiedyś (dobrych kilka lat temu) 100 razy mocniejszy.

Ostatnio mam taką akcję, że trochę się zaktywowałem na portalach i ogólnie (ciepło jest, dużo dziewczyn szuka wrażeń), piszę do jakiś Panien na Sympatii - mam kilka schematów ale generalnie wiadomości indywidualne, unikalne, (na siłce czy w wolnej chwili dla mnie popisać ciekawie to żaden problem) - po czym Panna po takiej wiadomości dodaje mnie do "ulubionych" (no teoretycznie to jest dobry znak, ja tego nigdy nie robię, ale kij) i....nie odpisuje :D  Tak miałem ostatnio z 4 Pannami, fajnymi, ładnymi, co duży opis zmajstrowały i na prawdę było o czym napisać i podyskutować...siedzę sobie w ich ulubionych i kij wie po co :D jednej chyba napiszę za tydzień, żeby mnie usunęła z tych ulubionych bo to jakaś głupia zabawa, albo ją zablokuję :) 

Inna sprawa - mam taki dziwny EFEKT, nie tylko w internetach, ale także w życiu, mianowicie (ja jestem i mieszkam w Krakowie):
A) piszę do dziewczyn z Krakowa - zero fajnych reakcji/mało w ogóle odpowiedzi/same piszą mega chętne napalone po czym już nic nie odpisują/dają numer, chcą się spotkać itd po czym w ogóle nie odpisują/wysyłają jakieś zdjęcia inne po czym zero kontaktu/utrzymują kontakt przez 2 tygodnie same pisząc i inwestując czas, po czym nie chcą się spotkać - itd. itp. jednym słowem - szkoda zastanawiać się "dlaczego" - po prostu nic fajnego w tym Krakowie (z dziewczynami z Krakowa)


B ) Kraków - jestem raczej w stałych miejscach codziennie, podobne galerie, klub fitness, urzędy, firmy itd - praktycznie nie spotykam tam kobiet, za którymi bym się obrócił - nie wiem czemu, bo statystyka powinna być na moją korzyść (będąc codziennie np. w jednej galerii handlowej powinienem więcej mieć szans poznania kobiet, które mi się podobają) / natomiast jadę raz na czas w jakieś miejsce na szybko, na zakupy, coś załatwić, gdzie normalnie nie bywam - i bum, tyle dziewczyn ślicznych, uśmiechniętych, bije od nich ta kobiecość i radość, która mi się podoba - a ja akurat coś innego mam do robienia i jestem w biegu...

C ) piszę do dziewczyn SPOZA KRAKOWA - super interakcje, zero "shit-testów", super znajomości, otwarte, normalne, wiedzą że są kobietą a ja mężczyzną, bardzo miłe i sympatyczne doświadczenia - Warszawa w ogóle mi zawsze najbardziej podchodzi, Wrocław <3, Katowice nawet super, Rzeszów...wszystko NIE z Krakowa (???!)

D ) poznaję dziewczyny POZA KRAKOWEM, lub w Krakowie, ale NIE Z KRAKOWA (zza granicy, albo innych miast, ale też nie satelitarnych w obrębie Krakowa) - znowu super, fajne relacje, fajne reakcje i ogólnie bajka, 

Czy to jest jakiś efekt, którego nie znam jeszcze i o czymś nie wiem? Czy po prostu moje miasto jest spier...? :) (bardzo możliwe, na Tinderze mam opis po angielsku i wiele Panien chętnych na spotkanie już teraz przestaje odpisywać jak zaczynam po polsku ^^)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja trochę z innej beczki. Dziś na Tinderze zauważyłem pewna Panią z mojego miasta, która znam z widzenia. Jest przedszkolanka w przedszkolu mojego syna. Opiekuje się grupa rok starsza, ale często mieliśmy kontakt ze względu na imprezy i przedstawienia dzieci. Pani na pierwszy rzut oka bardzo sympatyczna i emanuje duża dozą energii oraz jest mega pozytywna osobą. Po przewertowaniu jej profilu zauważyłem, że bardzo lubi fotografie. Czyli mamy punkt zaczepny jeżeli chodzi dłuższą rozmowę. Gorzej, że nie tak machnelem palcem i dalem jej like. Znając mnie z widzenia oraz widujac mnie  razem z moją ex w przedszkolu, wątpię że połączy nas w nowa parę. 

 

 

I tak na deser, opis pewnej pani która mnie polubiła. Dodam, że nie wstawiłem żadnego swojego opisu itp. Same zdjęcia. 

 

"Nie szukam jednorazowego seksu. Szukam partnera. Jestem sapioseksualna. Mocno. Tylko mózgiem mi zaimponujesz. Mam duże poczucie humoru i dystans do siebie. Na sporty nie mam wiele czasu więc z panem lubiącym "aktywnie spędzać czas" się nie dogadam. Mimo, że też lubię. Nie szukam księcia, bo w bajki nie wierzę. Jak masz mózg, to zawsze będziesz wiedział co robić...". 

Ciągle pisze o mózgu i inteligencji a kieruje się sama moja fotka. Czyli pani patrzy na wygląd. 

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Still napisał:

Tylko mózgiem mi zaimponujesz.

 

39 minut temu, Still napisał:

Jak masz mózg, to zawsze będziesz wiedział co robić...

 

Chyba szuka bankomatu.

 

A tak na poważnie... to szuka bankomatu, który zawsze będzie wiedział co ma robić. Ma płacić.

Dosyć sensowna teoria.

 

Jednak ciekawy opis mimo wszystko. Można go zinterpretować różnie i może nie ma takich podtekstów... 

 

Kto wie, co autorka miała na myśli... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Paterialista napisał:

Łoj, brzmi jak opis jakieś pani z nadwagą, która się tutaj trochę racjonalizuje. Zgadłem?

Sama fiaciata na zdjęciu więc podejrzewam tak jak ty, że 60,70kg. Zauważyliście, że damy gdy wystawiają same zdjęcia twarzy ukrywaj tym swoje pulchne ciałka ;)

@Lapa najlepsze to, sapiosexulna. Zaimponujesz mózgiem, inteligencja, dostaniesz wrota cipki:lol:

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz

1 hour ago, Still said:

Nie szukam jednorazowego seksu. Szukam partnera.

W skrócie marzę aby ktoś mnie wyruchał...ale jednocześnie aby obsypywał mnie prezencikami.

 

1 hour ago, Still said:

a sporty nie mam wiele czasu więc z panem lubiącym "aktywnie spędzać czas" się nie dogadam

Jestem prosiakiem ale i tak musisz się starać abym łaskawie spojrzała na Ciebie. Praw mi komplementy a może zaszczycę Cię odpowiedzią.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.