Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

@Pytongamyślę czy napisać.... A może zdać relacje?

Jeszczs inna poznania pani z nad morza ma ewidentne parcie na sex przygodę.... 

Cytuje :

Chce poszaleć wkazdy możliwy sposób. 
 Do tej pory byłam w 2 związkach i byłam bardzo grzeczna i nic z nich nie mam
Więc teraz będę bardzo nie grzeczna będę robiła co zechce
 Przepraszam Z pierwszego mam syna

 A z drugiego już nic więc teraz nie będę czekać na nikogo grzecznie w domu
 Chce wkoncu troszkę poszaleć

Ja: W jaki sposób?
Robić rzeczy których wcześniej nie robilam
Ja: Czyli jakie?
 Skakać na bandzi
Poznawać facetow
 I jak będę miała ochotę na sex z kimś to nie będę się powstrzymywac

Ostatnio było tylko praca , dom , syn i facet za granicą na którego grzecznie czekalam

 

Edytowane przez Still
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, Still said:

Chce poszaleć wkazdy możliwy sposób. 

Desperatka, raczej nie ma nic innego do zaoferowania. Możliwe także, że cos z garem ma nieteges. Duża czerwona flaga - no ale zawsze można zagadać zabrać na jedną max dwie tanie randki i spróbować strzelić gola. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pytonga rozmawialiśmy o kawie, więc mówię wporzadku. Dzieli nas 160 km więc z racji walki o równouprawnienie kobiet spotkamy się pośrodku drogi. Laska odpowiada, że brak auta, brak znajomości topografi itp itd  Na co odpowiedzilem, że nie będę gibal tyle km na kawe. Następnie przeszła do ataku swoja chęcią szaleństw. Leniwa pinda. Dała wabik a ty leć i może Ci uchyle wrota mlekiem i miodem płynącym. Następnie, odezwie się puzniej. Uprzedzam, że nie czekam z niecierpliwieniem na wiadomość, tylko uważam, że panienka mnie sprawdza jak bardzo zdesperowany jestem. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, graffff napisał:

160 km to niby nie tak wcale dużo

Tu nie chodzi o km tylko o sam fakt kto będzie Góra, gdy będziesz leciał jak piesek tylko na kawe tyle km? Zawsze daje kompromis i w połowie drogi spotkanie . Pani jak się godzi to pokazuje, że jej trochę zależy. A tak wypije kawkę i sajonara leszczu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Still napisał:

Poznawać facetow
 I jak będę miała ochotę na sex z kimś to nie będę się powstrzymywac

A jak zaobrączkuje faceta to boleć głowa będzie.

 

A tak na poważnie dla mnie 10-15 km spoko. 20-40 to panna niech przyjedzie autobusem potem mogę odwieźć. Powyżej 40 km to idę do lodówki po piwo. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Still napisał:

Fajna sprawa, zero wydatków, ocenisz stan fizyczny pani. Ciepłe dni to i może skromnie się ubierze.... 

Dzięki za odpowiedź. Jedynie jest szansa że będzie, określmy to, nieinteresująca z charakteru. Wtedy wycieczka będzie średnio przyjemna. Ale i to można jakoś zoptymalizować

 

A co sądzicie o umawianiu się z paniami swojego wzrostu, lub wyższego? 

Mam 25 lat, wzrost mierzyłem ostatnio na cel dowodu osobistego - mierzone samodzielnie, wyszło 175 cm. Dziś mierzyłem rano, 178,5 cm. Chyba z czystej ciekawości poszukam miejsca gdzie zmierzą mnie "profesjonalnie". BTW wzrost rano będzie wyższy niż wieczorem, taka ciekawostka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, krzy_siek napisał:

A co sądzicie o umawianiu się z paniami swojego wzrostu, lub wyższego? 

Mam 25 lat, wzrost mierzyłem ostatnio na cel dowodu osobistego - mierzone samodzielnie, wyszło 175 cm. Dziś mierzyłem rano, 178,5 cm. Chyba z czystej ciekawości poszukam miejsca gdzie zmierzą mnie "profesjonalnie". BTW wzrost rano będzie wyższy niż wieczorem, taka ciekawostka.

Panie raczej gustuja w wyższych od siebie a już napewno w wysokich 180,190.

Dls mnie osobiście komicznie wygląda para, gdzie kobieta jest wyższa od faceta. No może na codzienn aż tak bardzo nie rzuca się w oczy ale już na przyjęciach i weselach jak ma szpilki, to śmiech na sali. 

Poza tym lubię patrzeć na dziewczynę z góry ;)

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minutes ago, krzy_siek said:

A co sądzicie o umawianiu się z paniami swojego wzrostu, lub wyższego? 

Zależy jak ty się z tym czujesz - jeżeli masz bajerę i chcesz zamoczyć pytonga albo FF to dlaczego nie.

 

Wszystko zależy jak masz poukładane w głowie.

 

Miałem spotkania, że były wyższe i niektóre od razu dawały znać nie ma szans (szukały męża, związku) inne alesz owszem czemu nie (szczególnie jak strzeliły kilka drinów.

 

Wszystko jest w Twojej głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Still napisał:

@Pytonga rozmawialiśmy o kawie, więc mówię wporzadku. Dzieli nas 160 km więc z racji walki o równouprawnienie kobiet spotkamy się pośrodku drogi. Laska odpowiada, że brak auta, brak znajomości topografi itp itd  Na co odpowiedzilem, że nie będę gibal tyle km na kawe. Następnie przeszła do ataku swoja chęcią szaleństw. Leniwa pinda. Dała wabik a ty leć i może Ci uchyle wrota mlekiem i miodem płynącym. Następnie, odezwie się puzniej. Uprzedzam, że nie czekam z niecierpliwieniem na wiadomość, tylko uważam, że panienka mnie sprawdza jak bardzo zdesperowany jestem. 

Zuch chłopak!

Baby trzeba trzymać krótko!

 

EDIT:

28 minut temu, Still napisał:

Panie raczej gustuja w wyższych od siebie a już napewno w wysokich 180,190.

[...]

 

 

Gustować sobie mogą do woli, limituje te zapędy statystyka: tych powyżej 180 aż tak dużo nie jest. 10%? Nie mam danych, to lazy to search.

Edytowane przez michau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, krzy_siek napisał:

@Conrad to, jaki to kraj, gra ogromną rolę, są znaczne różnice w rozkładzie gaussa wzrostu płci danego kraju.

Akurat dla Polski nie mogę znaleźć ;/ Znalazłem tyle, że średnia dla mężczyzn to 177 cm, kobiet 164 cm

To ten rozkład jest bardzo podobny. Na pewno to rozkład z Europy.

Edytowane przez Conrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym wykresie pik męski jest przy 176cm, a kobiecy przy 163, a wiec przesunięty o 1 cm w obu przypadkach.

Założyć można na cele naszych tutaj rozważań, że kształt wykresu jest podobny wystarczająco, aby przyjąć, że jest taki sam i nie wprowadzać żadnych korekt.

Należy więc odciąć wszystkich od 179cm w górę (wspomniane przesunięcie 1cm) i policzyć całkę oznaczoną. Jako, że nie potrafię wyznaczyć równania krzywej, to pozwolę sobie przez analogię do danych dostępnych w necie oszacować, że powyżej 179 na tym wykresie jest ok 1/3 przypadków.

 

Uff, dobrze, że mam 183 cm :) Przewyższam 80% Polaków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś znalazłem. Kto napisał? Mężczyzna czy kobieta? Swoją drogą strasznie chaotycznie napisane.

 

Mój wymarzony partner

Konkretny jak ja. Nie dotykam profili bez foto i nie otwieram nawet wiadomości z takich profili ani nie wchodzę na takie profile bez zdjęcia twarzy właściciela także proszę oszczędzić sobie i mnie czasu i panowie z profilem bez foto omijajcie mnie bardzo szerokim łukiem bo z góry informuje, że takie zagrywki to nie ze mną i tylko tracicie na mnie czas a ja i tak nigdy nie przeczytam nawet wiadomości od panów z profilem bez foto bo to niepoważne, więc tylko zaśmiecacie i sobie i mnie skrzynkę wiadomości. Rozwodnicy, panowie bez wyższego wykształcenia czy jeśli ze średnim lub zawodowym to rozumiem macie dziś chociaż własna firme dobrze prosperujca i panowie bez własnościowego mieszkania w wieku 30 lat + a pomimo tak potężnego wieku nadal beztrosko wynajmujący jakiś kąt u właściciela proszę oszczędźcie i mnie i sobie i nie piszcie do mnie lecz jak jak jesteś po rozwodzie to pisz do rozwódki, jak nie ukończyłeś żadnego poważnego i trudnego kierunku studiów na państwowej poważnej i wymagającej uczelni to pisz do panny jak Ty, która też nie ma żadnych studiów i trudu sobie w życiu nie zadała żeby zdobyć wyższe wykształcenie, a jeśli masz tylko średnie lub zawodowe wykształcenie to jak powyżej wymagam choć dobrze prosperującej i dochodowej firmy, żeby choć tak móc mi okazać, że wykazujesz prace mózgu w czaszce bo inteligencja jest wrodzona to nie tylko to co wyczytasz na studiach bo dziś można mieć magistra i być nikim, a jeśli jesteś tak beztroski i niefrasobliwy, że masz już lat 30+ a wciąż jeszcze nie zakupiłeś własnościowego mieszkania choćby nawet na kredyt lecz tylko dalej wynajmujesz i pracujesz bez zastanowienia na właściciela mieszkania lub pokoju, który wynajmujesz w Warszawie to pisz do panny co ma w głowie dokładnie to samo co Ty i też tylko wynajmuje od lat i nie ma swojego zakupionego własnościowego mieszkania, w którym by sama mieszka, opłacalna to mieszkanie i się sama w nim utrzymywała, tak jak i Ty nie masz takiego własnościowego mieszkania w Warszawie, które będzie stało notarialnie tylko na nią tak jak i Ty go nie masz, choć w Warszawę pracujesz od lat na jakiegoś właściciela mieszkania, które wynajmujesz- bo tylko tyle masz w głowie właśnie etc. - panowie ale proszę to nie jestem ja i nie piszcie do mnie jak nie jesteście na moim poziomie, litości, bo ja problemów nie szukam, bo ja to wszystko już dawno zdobyłam potężną pracą mózgu w czaszce i praca intelektualną ponad siły przeciętnego człowieka, tak, że padasz na twarz z wycieńczenia ale dałam rade i wytrzymałam to ciśnienie i ten ciężar wytężonej pracy mózgu i nigdy tego wysiłku już nie zapomnę i szanuje wysoko moją ciężką pracę i nie wezmę sobie dzis tego, który tego trudu sobie w ogóle w życiu nie zadał i nie zdobył tego co ja choć słaba kobieta, a dawno już to zdobyłam i ja mam już dawno te wszystkie BEZWZGLĘDNE PODSTAWY DO ŻYCIA i nie chcę pana rozwodnika, czy pana bez studiów, albo bezmyślnego- i bez magistra i bez żadnego zawodu a co za tym idzie bez dobrze prosperującą dochodowej firmy- bo wiedzy brak, czy też bez własnościowego mieszkania, w którym by sam mieszkał, opłacał to mieszkanie tylko dla siebie a nie dla jakiegoś właściciela i sam w nim się utrzymywał - przecież to wszystko jest niepoważne! Ja nie jestem jakąś niepoważna osobą i ja jestem całkowitym zaprzeczeniem tych wszystkich powyższych deficytów, które panowie nagminnie dziś wykazują bezwstydnie bo są bez ambicji i bez honoru. I ostatnia rzecz do mnie JEDYNA DROGA to tylko konfrontacja na żywo słysząc się i potem widząc na żywo na skype lub na Twoim smartphonie i innej drogi nie ma, ponieważ nie podaje mojego numeru telefonu, ani mokego maila, czy FB, gg , itp. innych moich danych na początku znajomości- nic, kompletnie, zero, wiec jeśli nie umiesz skonfrontować się ze mną na żywo na skype lub nie Masz kamery w telefonie żeby móc porozmawiać a potem też i pokazać się sobie wzajemnie na kamerze live to też proszę zablokuj mój profil od razu i nie pisz do mnie nawet człowieku, bo tylko zabierasz mi czas i energie a i sobie i to droga donikąd a czas jest bezcenny bo drugiego życia nikt już Nam nie da. Dziękuję z góry za umiejętność czytania ze zrozumieniem moich preferencji wobec potencjalnego partnera. A jak ktos pomimo to, ze przeczytal powyższe a dalej chce pisać o niczym i zawalac mnie tu banałami bez w.w. konkretów, np. typu: czesc, jak sie masz, itp. bzdury to nie dostanie żadnej odpowiedzi- bo ja bezmyślnego nie szukam, lecz tylko oczko i to jest moja odpowiedź adekwatna na lekceważenie mojego czasu i oczekiwań poprzez pisanie mi tu takich właśnie bezmyślnych wiadomości bezpodstawnych prawnie i nie zawierających w swej treści powyższych konkretów, których oczekuje bezwzględnie.
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, piratos napisał:

Pewnie zawód : córka. Nauczyła się dostawać od życia wszystko co najlepsze, więc wymagania nie mogą być niskie. 

Dajcie bracia spokój ewidentny "fake" w dodatku nieudolnie przepisała model tego BMW.

Szkoda czasu, ale jak się domyślam naiwnych nie zabraknie i do niej napiszą...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.