Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

@Les

@PewnySiebie

No panowie po zaproponowaniu spotkania w mojej miejscowosci dziewczyna z tindera odpisała.

 

Można np iść na spacer,tylko nie wiem kiedy bo od dzisiaj nocki w pracy zaczynam więc może popołudnie w któryś dzień.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2018 o 14:31, Patton napisał:

No panowie po zaproponowaniu spotkania w mojej miejscowosci dziewczyna z tindera odpisała.

I jak?  Spotkaniem było? Wygląda jak na zdjęciach? :)

 

A propo fotek na portalach. Czy trudno Wam przychodzi wyciągnięcie świeżutkiej foty od panny z którą piszecie?? Bo wiadomo, że lubią wstawiać stare/korzystne zdjęcia :P 

 

Mi się udało wczoraj wyciągnąć (nawet nie było trudno) świeże zdjęcie od jednej i to prawie bez tapety - to dopiero ewenement ? .

I jest za-je-bis-ta! Po prostu ideał. Przynajmniej z twarzy ;)  Zakochałem się, idę z nią dzis do notariusza przepisać mieszkanie. 

Tylko jedna rzecz mi nie gra - co taka ślicznotka jest na badoo? Przecież za nia pewnie gania chmara samców... Cóż, atencja ponad wszystko :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, Garrett napisał:

I jak?  Spotkaniem było? Wygląda jak na zdjęciach? :)

 

Tylko jedna rzecz mi nie gra - co taka ślicznotka jest na badoo? Przecież za nia pewnie gania chmara samców... Cóż, atencja ponad wszystko :D

@Garrett

Bardzo możliwe że spotkanie będzie w niedzielę, a na zdjęciach wygląda nawet nieźle. A co do panny z badoo to pewnie chodzi o presje społeczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Garrett napisał:

Kto by pomyslał, jakie to one teraz zaradne :D

W sumie praktycznie wszystkie laski jakie ostatnio poznaję w zakresie (27-32 lata) mają swoje mieszkania, a jak jakaś nie ma to odkłada na wkład własny albo już czegoś szuka. Nie wiem czy to ja na takie trafiam i takie wybieram, ale chyba nie ma wyjątku. A może tylko te które chcą się tylko bzykać są już zarobione, a te które chcą związku to są bez niczego. W sumie nie byłoby to takie głupie nawet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, radeq napisał:

W sumie praktycznie wszystkie laski jakie ostatnio poznaję w zakresie (27-32 lata) mają swoje mieszkania, a jak jakaś nie ma to odkłada na wkład własny albo już czegoś szuka. Nie wiem czy to ja na takie trafiam i takie wybieram, ale chyba nie ma wyjątku. A może tylko te które chcą się tylko bzykać są już zarobione, a te które chcą związku to są bez niczego. W sumie nie byłoby to takie głupie nawet. 

Ja akurat nie znam takich za wiele, pomijam te które mają mieszkania bo są mężate.

Czyli te zarobione nie potrzebują zasobów faceta, więc nie chcą związku? Chyba naciągana teoria nieco ;)  Ale coś w tym moze być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Garrett napisał:

Kolejny raz sie spotkałem z przypadkem, że jak w żartach piszę do panny, że powinna sobie bogatego chłopa znaleźć, to ona na to że "sama zarabia na siebie".

Typowy mechanizm obronny, który ma za zadanie zbić ciebie z tropu, żebyś czasem nie pomyślał o niej jak o prostytutce. Zarabia na siebie bo jest sama. Jak chłopa znajdzie, może robota jej się odwidzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Garrett napisał:

Raport polowy? Czemu nie? :P

Ciekawi mnie jak zbieżnosc ze zdjeciem, haha. Jak brzydka to sie ewakuuj szybko. 

@Garrett

W tym wszystkim śmieszne jest do że przez 7 lat zdążyłem się dość dobrze od tego odzwyczaić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piratos@Garrett@Garrett@Marek Kotoński@Still

Panowie spotkanie odbyło się i trwało godzinę. Przyjechała prosto z pracy i to dwie minuty przed czasem, i tu pierwsze zaskoczenie, wygląda lepiej niż na zdjęciach i tak na oko jest niższa niż ja o niecałą głowę.

 

Rozmawiało się nawet miło, nie było jakiejś ciszy jak to czasem bywa. Oczywiście opowiedziała o sobie, gdzie pracuje co lubi,że ma pięć psów i jeździ z nimi na zawody i już nie jednego faceta już w trakcie pisania to odstraszyło. Zapytała czego szukam na tinderze i jak długo mam tam konto.

 

Jak jej odpowiedziałem to ona na to że konto założyła za namową znajomych tak z dwa miesiące temu i tak poznaje różnych ludzi, i powiedziała też że nie jest typem imprezowiczki i woli np spacer z psem w lesie.

 

No ale kilka minusów jest, z tego co mowila to wynika że zarabia więcej niż ja ale nie mówiła o ile, chociaż nie widać tego. Ma samochód którego ja nie mam, no i wspominała że chciałaby mieć kiedyś męża ale jak to mówiła że nie tak na siłę.

 

W sumie spotkanie było ok i jako że jest idealnie w moim typie to wpadła mi w oko, no ale mam po nim takie jakby wątpliwości i niezłe zwarcie styków, ale pomimo tego nam jej zamiar zaproponować następne spotkanie. Także jeśli możecie to powiedzcie co o tym myślicie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Patton napisał:

wygląda lepiej niż na zdjęciach

Ten fragment mnie szczególnie interesował. Dobrze, że uniknąłeś rozczarowania. 

 

Co do reszty to ja się nie znam za bardzo. Ale nie proponował bym spotkania. Jeśli kobieta jest zainteresowana to sama zaproponuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Patton napisał:

wygląda lepiej niż na zdjęciach i tak na oko jest niższa niż ja o niecałą głowę.

Wielki plus. Raz, że nie upiększa się na zdjęciach a dwa jak założy szpilki będzie równa z Tobą ;) 

 

10 minut temu, Patton napisał:

z tego co mowila to wynika że zarabia więcej niż ja ale nie mówiła o ile, chociaż nie widać tego.

 Obserwuj jej zachowanie na kolejnych spotkaniach. Jeżeli będziesz odbierać sygnały, że się wywyższa z powodów zarobków kończ znajomość. Możliwe, że panna jest skromna, poza tym nie są dla niej ważne pieniądze. Wiem wiem dziwnie to brzmi ale możliwe, że tak jest.

14 minut temu, Patton napisał:

Zapytała czego szukam na tinderze i jak długo mam tam konto.

Panie w ten sposób badają czy jesteś bawidamkiem i desperatem. 

14 minut temu, Patton napisał:

W sumie spotkanie było ok i jako że jest idealnie w moim typie to wpadła mi w oko, no ale mam po nim takie jakby wątpliwości i niezłe zwarcie styków

Bierz to na chłodno aby motylki nie działały w brzuszku. Kontroluj siebie i swoje zachowanie.

 

10 minut temu, Garrett napisał:

Ile lat młodsza jest?

Właśnie, @Patton ile masz lat a ile panna ? Jak się ubrałeś na spotkanie a jak pani ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Garrett

Ja mam 26 ona 23, i wybacz to podwójne powiadomienie ale pisałem tamten post z telefonu który czasem świruje. 

 

@Still

Ubralem się w taki w miare dobry stroj wyjsciowy, ona podobnie. Akurat kontrolę pod tym względem mam opanowaną poprzez słuchanie audycji Marka, czytanie forum no i poprzedziło to siedem lat samotności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Patton said:

No ale kilka minusów jest, z tego co mowila to wynika że zarabia więcej niż ja ale nie mówiła o ile, chociaż nie widać tego. Ma samochód którego ja nie mam

 

1 hour ago, Patton said:

jako że jest idealnie w moim typie to wpadła mi w oko

Ok bracie wyluzuj poslady I uspokoj oddech.

Juz wynosisz ja na piedestal I porownujesz sie. STOP.

 

Jestes wyjatkowa jednostka I to ona przebywajac z Toba otrzymuje niesamowita nagrode I jest szczesciara.

 

Cisnij o nastepne spotkanie ale badz zdecydowany tylko  fakty - zero slodzenia w stylu jestes piekna I moim idealem (NIE NIE NIE) - tylko spotkajmy sie w Sobote na drinka - tu I tu o tej godzinie. Chcialbym poznac Cie blizej.

 

Wybierz miejsce, ktore znasz I w poblizu jest inny local rezerwowy.

 

Teraz juz bedziesz atakowal na dotyk I czarowanie przy alkoholu I dazyl do zaliczenia bazy jak prawdziwy facet.

 

 

 

Przerpaszam brak polskich znakow - computer w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pytonga

Tak tylko myślę czy kiedyś nie będzie przez to jakiś nieporozumień, i jak już pisałem że dzięki naszemu mentorowi spokojnie reaguje na takie sprawy.

 

A co do spotkania to jak odpowiedziałem gdzie mieszkam to sama zaproponowała spotkanie ale to ja wybrałem miejsce i godzinę tzn po 15 i pomimo że niedługo przedtem kończyła pracę to się zgodziła i była przed czasem i jak mnie zobaczyła to od razu był u niej uśmiech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.