Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, Patton said:

Tak tylko myślę czy kiedyś nie będzie przez to jakiś nieporozumień

Widzisz dopiero się z nią spotkałeś nic nie wiadomo czy będzie nawet następne a ty się już martwisz o przyszłość i jak będziecie razem...

 

Laskę poznałeś na Tinderze i cieszy się jak na razie - teraz musisz dążyć aby skonsumować związek jak najszybciej a nie martwić się czy nie będzie nieporozumień kiedyś.

Żyjesz tu i teraz, i z takim nastawieniem działasz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, alv said:

Co najlepiej odpowiedzieć w takiej sytuacji?

Prawdę jeśli chodzi o długość pobytu na portalu. A o to czego szukasz, to najlepiej powiedz, że laski, która ma wysokie libido. Bo nie chcesz, żeby w przyszłości związek się przez to rozpadł. Dodaj że nie lubisz zdradzać a seks jest dla Ciebie istotny.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, developers said:

Prawdę jeśli chodzi o długość pobytu na portalu. A o to czego szukasz, to najlepiej powiedz, że laski, która ma wysokie libido. Bo nie chcesz, żeby w przyszłości związek się przez to rozpadł. Dodaj że nie lubisz zdradzać a seks jest dla Ciebie istotny.

Nie na tym etapie. Nic o seksie. Graj na emocjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem konto na Badoo/Tinderze przez ostatnie 3 tygodnie. W tym czasie "dopasowałem" się może z ~20 dziewczynami łącznie, jakieś dwie nie odpisały na to co ja napisałem, kolejne dwie napisały pierwsze, a z resztą jakaś normalna gadka. Natomiast tylko z jedną spotkałem się w realu, były już 2 spotkania i szykuje się 3 (laska była 3 tygodnie za granicą, ale spokojnie nic na ręcznym nie było ?). Szczerze - nie spodziewałem się, że tam mogę kogokolwiek normalnego spotkać. Mam jednak pewnie obawy, bo to taka szara myszka i raczej nikogo wcześniej nie miała a ja wcale jakimś Alfonso nie jestem ? 

Ogólnie jednak uważam, że jeśli nie jest się facetem 9/10 co samym profilowym przyciągnie laseczki, to nie warto się w to bawić. Pisanie z 4/5 dziewczynami jednocześnie naprawdę potrafi zabrać sporo czasu, który można poświęcić na coś bardziej użytecznego. No, chyba że chcemy seksik, wtedy może i warto ?

Ostatecznie usunąłem konto tu i tu. 

Edytowane przez Rexer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema po czasie.

Panowie, 2 dni temu założyłem konto na Erodate. Premium dwudniowe 5 czy 6 zł smsem. No i tutaj widzę jest konkret. Dodałem normalne zdjęcia, konkretny opis czego oczekuje. Pisałem chyba z 20, połowa ze zdjęciami, połowa bez. Z połowy zrezygnowałem (dużo grubych, niektóre po prostu brzydkie albo jebnięte analfabetki) ale z 3 fajnymi jestem już umówiony, reszta na razie awaryjnie.

 

Polecam całym sercem ?, przynajmniej nie pieprzą głupot jak na Tinderze. Mam kumpla (typowy bad boy) który umawiał się już na ruchanie z paniami które w opisie miały, że przygód nie szukają.

Tutaj jest wszystko jasne i konkretne.

Edytowane przez Jan III Wspaniały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak nowo poznana panna (badoo) pyta mnie w trakcie konwersacji sms: Nie pamiętam czy pytałam. Mieszkasz sam czy masz jakichś ludzi na mieszkaniu?" to znak, że martwi się czy aby nie czuję się samotny? :o

 

Czy raczej to po prostu zawoalowane pytanie czy jestem dosc bogaty żeby wynajmować sam/ posiadać własny kwadrat? :D

 

Mam nadzieję, że to pierwsze... <_<

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2018 o 14:04, Patton napisał:

ona na to że konto założyła za namową znajomych tak z dwa miesiące temu i tak poznaje różnych ludzi,

Takie laski które siedzą na badoo i tinderach po kilka , a nawet kilkanaście lat też mówią, że konto mają tylko od 2 miesięcy i chcą poznawać nowych ludzi.

Trzeba było zapytać kiedy założyła po raz pierwszy konto na dowolnym koncie, bo one uwzględniają przerwy czasowe jak mają bolca oraz założyły konto z innego adresu e-mail, czasem nawet ip ? .

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.