Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, michau napisał:

 

@Harpagon

Wiem, rozumiem, znam. Kluczem jest ręczne ustawienie lokalizacji. Używam nieoficjalnego klienta tinksa - 6tin : )

@michau

Wniosek z tego taki że aplikacje typu tinder zostały zrobione dla ludzi z miast.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, piratos napisał:

Szkoda, że zmanipulowałeś moją wypowiedź, ale mimo to wyjaśnię. 

Nie miałem takiej intencji ;)

 

18 godzin temu, piratos napisał:

Pisałem o portalach randkowych, a nie o realnym życiu. Nie pisałem o odpuszczaniu, ale o zastanowieniu się, czy warto poświęcać czas na rzeczy, które mogą nie dać oczekiwanych rezultatów. 

spoko rozumiem :)

 

18 godzin temu, piratos napisał:

A tak na marginesie, czy uważasz za fałsz stwierdzenie, że kobiety ciągnie do badboyów i kwadratoszczękich koksów? 

Oczywiście że nie. Sama prawda zasadniczo. Odkąd tu jestem to przynajmniej wiem z grubsza dlaczego tak jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie,

ode mnie mały feedback na temat tindera. Używam tej aplikacji już długo.. koło 2 lat, albo lepiej. Ostatnimi czasy bardzo sporadycznie bo skupiam się na sobie, czyli głównie zarabianie hajsu, sport, ale czasami się z jakąś damą umówię. Ostatnio spotkałem bardzo fajną dziewczynę - mój typ zarówno z wyglądu jak i charakteru (wstępna ocena) + 4 lata młodsza ode mnie. Były już 2 randki - na drugiej już ostrzejsze kinetyzowanie + buzi buzi. Generalnie dawno takiego iskrzenia nie doświadczyłem a trochę randek miałem w swoim życiu szczególnie z Tindera :D Dziewczyna wydaję się być niezłym materiałem na dłuższą relację ze wstępnego badania, ale wiadomo narazie staram się nie podniecać i podchodzić do tego na zimno ?

 

Ten post napisałem dlatego ponieważ straciłem nadzieje, że jest możliwość poznania fajnej dziewczyny w internecie - takiej co by się nadała do związki(bo jestem pro związkowy mimo wszystko :P ) a tu nagle bach.. fajna dziewczyna. Wychodzi tak jak napisał autor tego wątku @Długowłosy "1000 razy zostaniesz tu wystawiony i olany ale za 1001… znajdziesz Złoty Graal, który jest odpowiedni dla Ciebie. " Zobaczymy co wyjdzie z tego dalej :) 

Edytowane przez SterlinG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie naocznym świadkiem "subtelnego" badania mojego statusu przez samotną matkę - 24lata.  :P Pierw praca, teraz auto. Może zaraz zapyta czy mam toser, blender i gramofon w domu? :P

Z drugiej strony nie mam jej tego za złe, po prostu robi odsiew dziewczyna :) A całkiem ładna i miła sie wydaje poza tym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Patton napisał:

Ciekawe kiedy będzie cię próbowała urobić cyckami, tak jak taka jedna mnie jakiś rok temu. 

Ja tam lubie cycki. Ale nie będę udawał że chce zostać tatusiem jej dziecka. Tak pogrywać nie będę. :)

 

1 godzinę temu, michau napisał:

Człowiek się produkuje, pisze, potem jedzie i z kobietą o niczym nie ma pogadać. To, że każda wygląda gorzej, niż na zdjęciach, to kurwa oczywiste.

A u mnie była dzis na chacie mega sympatyczna dziewczyna :) ona przyjechała do mnie. I wyglądała tak ja fotkach. Ogólnie juz dawno nie miałem takiego zonka z wyglądem. Zaczęły wstawiać prawdziwe zdjecia?? :P

 

20 godzin temu, viko napisał:

brzmi ciekawie. Opowiedz więcej o tym ;) 

Było wałkowane na forum ;) Wiesz, taka dama szuka providera zasadniczo najczęściej. A nie każdy chce w to sie bawic. Tak czy siak sprawdza teren czy opłaca sie "ryzykować".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 hours ago, Garrett said:

Może zaraz zapyta czy mam toser, blender i gramofon w domu?

Oto już nie musi pytać, ponieważ jak już powiedziałeś o pracy i furze to jeszcze tylko o mieszkaniu i już ma wszystko na tacy - reszte dopowie jej orzech i fantazja. Kiesiel w majtach i wizja jak to razem wychowujecie Bryanka...oczywiście za Twoje pieniążki...

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Pytonga napisał:

Oto już nie musi pytać, ponieważ jak już powiedziałeś o pracy i furze to jeszcze tylko o mieszkaniu i już ma wszystko na tacy - reszte dopowie jej orzech i fantazja. Kiesiel w majtach i wizja jak to razem wychowujecie Bryanka...oczywiście za Twoje pieniążki...

Tylko że ja powiedziałem, że nie mam samochodu bo nie potrzebuję :P. Jak coś to rodzice mają. Ale to jej nie przeszkadza z tego co widzę. O pracy tylko zdawkowo, że mi.n. wykładam na uczelni. Napisała że ma słabość do młodych wykładowców ;) 

Nie Brajanka, ale Karinkę :P  

 

Tak czy siak spotkać się można, mi potrzebne są takie spotkania, żeby sie obyć z różnymi kobietami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, Garrett said:

Tak czy siak spotkać się można, mi potrzebne są takie spotkania, żeby sie obyć z różnymi kobietami

Tutaj się jak najbardziej zgadzam słusznie - sam mam podobne podejście... a jak jeszcze uda się zrobić barabara to już w ogóle obycie się zwiększa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/26/2018 at 8:34 PM, Garrett said:

badania mojego statusu przez samotną matkę - 24lata.

No to też zacznij ją subtelnie badać (choćby dla jaj) typu sprawca Kariny to kto to mianowicie, gdzie przebywa, ile ma jeszcze do odsiadki albo czy dobrze klęka do miecza i opierdala ognistego ptaka ? Handel wymienny w końcu, ona ma swoje sito, Ty swoje.

Edytowane przez urodzony_w_niedzielę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.