Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

@Patton @urodzony_w_niedzielę

Trochę chyba przesadzacie. :P

Wiadomo że samotna matka to nie jest najlepsza opcja, ale gadałem z nią na videoczacie i nie jest to jakaś tępa dzida. Wpadki się zdarzają, a faceci nieraz nie nadają sie na ojca i odchodzą. No i taka dziewczyna zostaje sama.

Wcale nie musi miec przebiegu duzego.

Mam lepsze (w sensie bezdzietne) na orbicie , a może to one mają mnie? :D  Tak czy inaczej znajomość można podtrzymywać, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Garrett napisał:

Wpadki się zdarzają, a faceci nieraz nie nadają sie na ojca i odchodzą. No i taka dziewczyna zostaje sama.

Tak sobie racjonalizuj.

A ja zadam niewygodne pytania:

KTO zdecydował się urodzić to dziecko?
Kto nie dopilnował kwestii antykoncepcji?
Kto kopulował ze zjebem?

No oczywiste, że pani niewinna jak lelyja jest, a wszystko i wszyscy wokół (zwłaszcza ten zły facet) sprzysięgło się przeciw niej...

 

Żeby nie było - ja nie uważam, żeby panie dzieciate/"z przeszłością" były do utylizacji.

Ale - dla mnie to raczej opcja "dobrze jest - bawimy się", niż materiał pod budowanie głębszej przyszłości/rodziny.

 

Ostrożność i zerowe zaufanie, ZWŁASZCZA w kwestii antykoncepcji jest wysoce wskazana...

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Kto kopulował ze zjebem?

No jakbyś nie wiedział jak kobieta działa :P

 

5 minut temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Ale - dla mnie to raczej opcja "dobrze jest - bawimy się", niż materiał pod budowanie głębszej przyszłości/rodziny.

 

Ostrożność i zerowe zaufanie, ZWŁASZCZA w kwestii antykoncepcji jest wysoce wskazana...

Wiadomo, że nie materiał na rodzinę. Już bym wolał starszą ale bez dzieciaka do tego. Ale coś tam pofiglować ewentualnie można. Z korzyścią dla obu stron.

A co do antykoncepcji to jestem po "forumowej szkole" :P Trzeba uważać jak z rozbrajaniem bomby, hah.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, urodzony_w_niedzielę napisał:

Żeby była jasność, oczywiście nie odradzam kontaktu ale to wilk w owczej skórze.

Też nic nie odradzam, ale jeśli jest samotna to że nie jest taka wspaniała na jaką wygląda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Mortyy napisał:

Ja jestem umówiony na jutro na randkę z Tindera. A teraz mi laska napisała, że może przełożymy, bo idzie dzisiaj na stand up i jutro będzie zmęczona. Nic jej nie odpisałem i nie zamierzam odpisywać. 

Dość  długi ten stand up.

Może ona ma plan komuś stand up zrobić?

 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, michau napisał:

Może ona ma plan komuś stand up zrobić?

Wcale bym się nie zdziwił. :D 

Miałem do niej jechać te 30 km, a tak to sobie popijam herbatkę i czytam książkę. :) 

 

W ogóle to napisała do mnie przed chwilą inna dziewczyna, która odwołała spotkanie jakoś w maju. Przeprasza, że źle się wtedy zachowała i nie daje jej to spokoju, bo to nie w jej stylu. I, że możemy się znowu umówić. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to teraz ja napisze jak to u mnie z tinderm, badoo i rankami. Sowją drogą miałem konto jakiś czas temu na sympatii i edarling. Skasowałem wszystkie. Jeśli chodzi o umawianie się to nigdy nic  z tego większego nie wyszło. Przeważnie albo nie odpowiadałem kobiecie albo ona mi, pod różnymi względami. Nie wygladam na dobrze przypakowanego faceta, albo dziewczyna po prostu była głupia. Ciężko się z nią rozmawiało i nie było polotu w gadce. 

 

Na badoo jeszcze jakiś czas temu miałem konto. Na swoje zdjecia nie miałem żadnego parowania, na zdjęcia faceta dobrze zbudowanego od 8 do 20 par dziennie. 

 

2 hours ago, Mortyy said:

Przeprasza, że źle się wtedy zachowała i nie daje jej to spokoju, bo to nie w jej stylu. I, że możemy się znowu umówić. :D 

Skąd ja to znam... Ile razy byłem wystawiany do wiatru przez kobiety a potem po jakimś czasie: 2, 3 miesiące odczekałem i się same odzywały :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaurycyJak zrobi 3 fejkowe konta kobiet to nie będą dostawały po 50 połączeń tylko po 200.Troszkę mnie zdziwił Pan prowadzący że nie spodziewał się że wygra najstarszy Pan.

Dla mnie to oczywiste przystojny samotny i bogaty.Panie same podawały numery :D 

BTW ciekawe co ma na tinderze do powiedzenia mało urodziwy chłopak który zarabia najniższą krajową :/ Może jedynei liczyć na missclick...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Maninblack napisał:

Jak ciekawe co ma na tinderze do powiedzenia mało urodziwy chłopak który zarabia najniższą krajową

@Maninblack

Nic, a wniosek z tego taki że tinder jest dla przystojnych, bogatych i dla osób z miast, bo jak wiadomo kobiety uciekają do miast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Patton napisał:

@Maninblack

Nic, a wniosek z tego taki że tinder jest dla przystojnych, bogatych i dla osób z miast, bo jak wiadomo kobiety uciekają do miast.

Mało przystojny mężczyzna, w dodatku zarabiający mało nie ma żadnych szans na tego typu portalach. Żadnych. Tam się liczy tylko wygląd (bo oceniają na podstawie zdjęć), ewentualnie potem kasa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Doggie kiedyś widziałem podobny filmik na youtube, gdzie ktoś wrzucił mało przystojnego gościa (ale nie jakiegoś strasznie brzydkiego, takiego 4/10). Dostał dwa polubienia. Na takich portalach nawet pasztety mają wymagania i dostają lajki. Niektórzy są mocno zdesperowani żeby zamoczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2018 o 13:54, Patton napisał:

ale jeśli jest samotna to że nie jest taka wspaniała na jaką wygląda.

A była u mnie wczoraj, było spoko chociaż do konkretów nie doszło (udaje niedostępną chyba :P ) Stosowałem filozofię red pill'owo badboyową czyli ona mówi zeby czegos nie robic a ja potem i tak to robię :P Człowiek dawniej był naiwny i wierzył w te ich babskie "nie". :o

Ładna jest, nie ma co kryć. Ale to mi nie może przesłonić oczywistych wad takiego układu. Ale jak sobie z grubsza to wyjaśnimy to powinno być ok. Tym bardziej że udało mi sie wyciągnąć z niej że ostatnio była jakiś czas w związku typu FwB. Wiec nie pierwszyzna dla niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.