Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, radeq napisał:

Darmowy, mi to żal za kawę zapłacić lasce, a co dopiero w chuj hajsu na tindera wydać

Dokładnie, no bo po co mam inwestować swój czas i pieniądze jeśli nie będę miał pewności że będzie z tego jakiś wiekszy zysk. No i niby mam to robić dla cipki? Bo jeśli tak to jest to dla mnie zupełnie nieopłacalny interes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany chciałem dzisiaj przetestować Badoo jeszcze raz i kurła wchodzę sobie na początek incognito, dupek dość parę (oczywiście na szybko znalazłem kilka znajomych które są w długim związku/po ślubie, atencjuszki yebane :P ), myślę spoko. Potem z ciekawości wszedłem na chłopów a tam co?? 10 jakichś Januszy xD Popierdoliłem to... jak ktoś mnie znajomy tam zobaczy wśród tych żigolaków to przypał hahaha. To jest właśnie mieszkanie na zasranym zadupiu... pomijając, że ustawiłem w miarę normalne miasto 20km ode mnie. Tindera nawet nie próbuję bo pewnie 10 osób w kółko będzie losowało hahha

 

I jak tutaj testować wiedzę z forum :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witki opadają, przed chwilą zakończyłem rozmowę z pewną panną z badoo z którą się umówiłem na niedzielę na luźny spacer w jednym z parków i już żałuję. Zwyczajnie mnie wkurzyła... Proponuje miejsce a ta zaczeła się śmiać i pyta dlaczego akurat tam co olałem, choć trochę mnie zbiła z tropu.... głos zadrżał, i mówię że przejdziemy się i ewentualnie wypijemy jakąś herbatkę. Prawdę mówiąc żałuję że się nie rozłaczyłem bo już wiem że to wtopa, chyba ją oleje i zwyczajnie nie pójdę :D szkoda moich nerwów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu na tym filmie to jakaś katastrofa jest. Po pierwsze chaotyczne ruchy i nerwowy śmiech wskazują na to, że wymyśla bajki na poczekaniu, 

po drugie nie wiem co go tak bawi, że marnuje ludziom czas zawracaniem dupy z fejkowego profilu i wyciąganiem ich na bezsensowne spotkania,

a po trzecie te jego gimnazjalne suchary sugerują raczej niedorozwój umysłowy, a nie poczucie humoru i faceta z którym można fajnie spędzić czas.

Generalnie jestem już za stary na poradniki skutecznego podrywu (mam własne sprawdzone metody) ale ten filmik z pewnością tym nie jest.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia dosłownie "sprzed chwili" :D Wszelkie uwagi mile widziane.
Sparowało mnie z panią ~40 ( z twarzy jakieś 8/10, innych zdjęć nie było), młodsza odemnie jakieś 8 lat, zaczęliśmy pisać, o tym i tamtym. Gdzie mieszkamy, co robimy, czy mamy dzieci. Standardowe pierdolety. Usłyszałem też, że ona szuka poważnej relacji. Rozmowa się jakoś toczyła. Proponuję więc kawę, aby się zobaczyć i pogadać face to face. Ona że w porządku, ale kawę pija rano. Pytam więc, którą godzinę proponuje, a ona że 10 rano (dziś, w niedziele). Mówię ok, proponuję jakieś miejsce, aby było mniej/więcej sprawiedliwe. Od niej to by było max 20 minut komunikacją i 2 minuty pieszo. Nie, ona nie będzie chodzić.  Nie skomentowałem tego, ostatecznie miejsce zostało "zaakceptowane". Dziś z rana dostaję info, że na 10 nie da rady, ale na 12 w tym samym miejscu. Mówię ok i 11:55 melduje się na miejscu, Za chwilę dostaję smsa, że spóźni się chwilę i przeprasza. Myślę sobie, w porządku - 5/10 minut może się zdarzyć. I czekam jak ten pędzel. Kolejny sms, czy mogę podejść bliżej, tak że te 2 minuty przejdziemy razem. Powiedziałem ok i podszedłem. Czas mija. 12:15, 12:20 nadal cisza. Piszę wiec gdzie jest. Jeszcze chwila brzmi odpowiedz. O 12:30 piszę wiec smsa, że 30 minut spóźnienia to już nie chwila. Że nie lubię tego i że nie spotkamy się. Zablokowałem numer i wróciłem do domu.

Co myślicie? Czy moja reakcja była przesadzona?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.