Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Jak rozumiem będzie też weryfikacja wagi u pań?

Oczywiście ?

 

Szybciej wprowadzą współczynnik majątku, zarobków dla mężczyzn itd., niż weryfikację wagi dla Pań ? 

Edytowane przez Conrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Conrad napisał:

i ułatwić im umawianie się tylko z 20% atrakcyjnymi profilami.

Czyli najlepsze kawałki tortu dla 20% a dla 80 ochłapy, a i te ochłapy będą z tych najgorszej jakości.

 

21 godzin temu, Conrad napisał:

Czas na weryfikację wzrostu

Ciekawe w jaki sposób będą to weryfikować? 

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powiem Wam panowie, że mam dość tego cyrku internetowego i chyba sie wypiszę na jakiś czas z tego. Co będzie równoznaczne z wypisaniem sie z poszukiwać kobiety, bo zasadniczo na żywo sukcesów nie odnosze.

Wiadomo w realu teoretycznie lepiej, ale w mojej obecnej sytuacji chyba musiałbym zacząć chodzić po klubach albo na ulicy/w galerii atakować. Po prostu nie mam już praktycznie możliwości poznawania kobiet przez "krąg socjalny". :blink:

Zostają mi tylko obce kobiety, do których sam wyjdę z inicjatywą.

Ktoś z was ma/miał podobnie?

 

Po prostu w tym konkursie mam małe szanse z tego co widzę. A frustracja rośnie, oj rośnie. A to jest szkodliwe dla mnie, każdy wie o co chodzi.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Garrett napisał:

Wiadomo w realu teoretycznie lepiej, ale w mojej obecnej sytuacji chyba musiałbym zacząć chodzić po klubach albo na ulicy/w galerii atakować. Po prostu nie mam już praktycznie możliwości poznawania kobiet przez "krąg socjalny". :blink:

Zostają mi tylko obce kobiety, do których sam wyjdę z inicjatywą.

Ktoś z was ma/miał podobnie?

Mam podobnie, od kiedy zacząłem żyć niemal jak pustelnik.

Chwalę sobie. Zniknęło chroniczne zmęczenie, niewyspanie, rozdrażnienie. Ciągły ruch, z którego tak naprawdę nic sensownego nie wynikało.

Dużo przyjemnych, ale pustych znajomosci. Czyli przyjemnych do pewnego momentu.

Nie angażowałem się w portale randkowe, ale byłem w inny sposób aktywny online, co swego czasu wywołało spory ruch wokół.

 

Jeśli masz parcie żeby poznawać kobiety ale bez tego cyrku z giełdy niewolników, zacznij być aktywnym w realu.

Szukaj w miejscach, które Tobie

odpowiadają, duża szansa na spotkanie kogoś o podobnych zainteresowaniach.

 

No i dodatkowy plus- wyrabianie odwagi.

Podejscie do kobiety na ulicy, próba wzbudzenia zainteresowania to nie to samo co kliknięcie kilku zdań.

Na początku pójdzie kiepsko, ale z czasem można złapać luz.

Trzeba się nauczyć lubić siebie i ludzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Yolo napisał:

Jeśli masz parcie żeby poznawać kobiety ale bez tego cyrku z giełdy niewolników, zacznij być aktywnym w realu.

Heh, dobre określenie. ;)

 

Zapomniałem dodać, że zdałem sobie sprawę że mam pewne blokady i inny syf w podświadomości, który mi utrudnia relacje z kobietami i sabotuje mnie. W sumie chyba tym powinienem się zająć.

 

1 godzinę temu, Yolo napisał:

Trzeba się nauczyć lubić siebie i ludzi.

Zgoda w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mały offtop gwoli poprawienia Wam humoru, może się ktoś skusi, Panna 26 lat i całkiem całkiem;) Cyt:

 

,, Dzien dobry. Mam 27 lat, mieszkam obecnie pod Radomiem we wsi. Pisze tutaj poniewaz jestem w takiej sytacji ze moj maz poszedl do wiezienia na 4 lata ja mam coreczke 4 latka. Ja zostalam bez pracy bez srodkow. Ciezko tu cos znalesc. Najchetniej zostawila bym to wszystko i przeniosla sie do Warszawy znzlazla tam prace mieszkanie. Bede chyba chiala wziasc rozwod.dletego pisze tutaj, nie wiem moze kogos znajde. ,,

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foster pic or didn happen :)

 

Bracia wymyslilem cos zwiazanego z portalem na B.

 

Otóż wiadomo, że program jest tworzony dla zrobienia kasy, a nie po to żebyście sobie znaleźli umilenie wieczoru. 

Więc algorytm działa tak, że nawet jak jesteście atrakcyjni i macie te polubienia, to i tak jesteście chowani gdzieś do tyłu.

 

Ale jest sposób.

 

Otóż zauważyłem, że jak się założy nowe konto, to dziewczyny mają opcje filtrowania nowi użytkownicy (faceci też mają, ale muszą za to bulić grubą kasę).

 

W tym właśnie czasie - pierwsze 2 dni - notuje na koncie mega dużo spasowań i polubień.

W kolejnych dniach nic - ZERO.

 

Z uwagi na to, robię konto, wykorzystuje je na maksa, przenosze wartościowe kontakty na inny komunikator, kasuje i od nowa. 

 

Badoo to zdradliwe gunwo, dajesz tam numer karty, a później dzieją się cuda, w internecie są wpisy na ten temat, przestrzegam braci.

Edytowane przez alfa_sralfa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.04.2019 o 19:27, Foster napisał:

Panowie, mały offtop gwoli poprawienia Wam humoru, może się ktoś skusi, Panna 26 lat i całkiem całkiem;) Cyt:

 

,, Dzien dobry. Mam 27 lat, mieszkam obecnie pod Radomiem we wsi. Pisze tutaj poniewaz jestem w takiej sytacji ze moj maz poszedl do wiezienia na 4 lata ja mam coreczke 4 latka. Ja zostalam bez pracy bez srodkow. Ciezko tu cos znalesc. Najchetniej zostawila bym to wszystko i przeniosla sie do Warszawy znzlazla tam prace mieszkanie. Bede chyba chiala wziasc rozwod.dletego pisze tutaj, nie wiem moze kogos znajde. ,,

Nawet ładna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mr.Arioch napisał:

Nir pənimaju. 

Może szuka bolca na boku? No ale i tak coś mi to śmierdzi.

 

8 minut temu, Mr.Arioch napisał:

A tak z ciekawości zapytam, umówiłeś się z nią ? 

@Still

Jeszcze nic nie napisałem, bo myślę co z tym zrobić i o co jej może chodzić. I oczywiście na jej dwóch zdjęciach nie widać jej całej, tzn widać ale od połowy cycków w górę.

 

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.