Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, pillsxp napisał:

które skutecznie zniechęcają do związku :D

Haha, ciekawe podejście masz :P

10 godzin temu, Kapitan Horyzont napisał:

Mnie chodziło raczej o ogólną refleksję, że zasada działania tych portali nie sprzyja dobieraniu się w jakieś poważniejsze związki. To raczej zabawa.

Tylko ile się można bawić? Do 45 lat? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat przekonał mnie do tego, żeby założyć konto na Badoo - zrobiłem to przed chwilą i kompletnie nie ogarniam. Jak to jest z tymi botami? One nabijają polubienia, żeby płacić za odblokowywanie profilów, czy tylko spamują wiadomościami w stylu "XXX chce porozmawiać"?   

CtJ45Q3.png

 

Tak to wygląda. 

 

Nie mam zamiaru za nic płacić, a zalew spamu jest zniechęcający.   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@iry  Haha, 8 polubień juz? Nieźle! Ja nie zauwazyłem jakiejś dużej aktywności botów na badoo. Nie wiem na czym miałaby polegac...

 

2 godziny temu, iry napisał:

"XXX chce porozmawiać"?   

Ignoruj raczej :P

 

PS. Robię właśnie eksperyment na sympatii ze zdjęciem z tej stronki co generuje nieistniejące twarze :P Za kilka dni napiszę wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Garrett napisał:

@iry  Haha, 8 polubień juz? Nieźle!

8 to dużo? Przez te parę godzin utonąłem w spamie ?. Podziwiam ludzi, którzy mają do tego cierpliwość i chce im się pisać ze wszystkimi ludźmi. Ja po 20 minutach zapominam z kim rozmawiam XD 

 

Godzinę temu, Garrett napisał:

PS. Robię właśnie eksperyment na sympatii ze zdjęciem z tej stronki co generuje nieistniejące twarze :P

A na czym polega ten eksperyment?   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, iry napisał:

A na czym polega ten eksperyment?   

W skrócie: sprawdzam jak zdjęcie i opis wpływa na zainteresowanie pań mierzone odwiedzinami profilu i odpowiedziami na tzw. "oczka". Nie mam premium, więc w konwersacje się nie bawię. :)

 

Ciekawostka z badoo. Napisała do mnie pierwsza dama lat 28. Popisalismy, okazało się potem że jest z Wawy a u mnie w mieście na studiach zaocznych akurat jest. Potem zauważyłem że to Ukrainka. Jak koło 22.00 zapytałem w którym akademiku jest bo może zajrzę, to była chętna. :P Takie te panny ze wschodu zdesperowane? ;) Czy szuka dobrze rokującego Polaka po prostu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2019 o 13:41, Patton napisał:

Może szuka bolca na boku? No ale i tak coś mi to śmierdzi.

@Patton mnie już chyba nic nie zdziwi, rozmowa na Badoo z wczoraj jak wróciłem z baletów, ok 3 w nocy, dodam że zdjęcia dostałem ale z wiadomych powodów ich nie zamieszczę, laska z twarzy śliczna ale chyba kilka kg+.
 
Mam byc szczera?
 
heheh,wal
a co tamimage.gif.180fd523e8d4463090dada0e73ace938.gif
tylko delikatnieimage.gif.5b56b3045ebf85d5e18a8995284d1052.gif
 
Mój facet leży obok a ja masuje cipeczke....
Przepraszam nie mogę się powstrzymać
 
wyślij zdjęcie, chętnie zobaczę jak ja masujesz
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Foster napisał:
Mój facet leży obok a ja masuje cipeczke....
Przepraszam nie mogę się powstrzymać

Haha. Ja wczoraj dostałem fajne cycki od pani. Ale singielka z tego co pisze. :P

 

BTW reaktywowałem Tinderka i tak jak sie spodziewałem - masa ładnych kobiet w okolicy. Na razie brak par :P  Chyba trzeba zmienić foto.

Trafiam na panny widziane na badoo. Natrafiłem też na 2 z którymi się widziałem na żywo - poznane na badoo. Heh, widać poszukiwania trwają u nich nadal.  W sumie jak i u mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Garrett said:

Trafiam na panny widziane na badoo. Natrafiłem też na 2 z którymi się widziałem na żywo - poznane na badoo. Heh, widać poszukiwania trwają u nich nadal. 

80% kobiet jakie spotkałen na tinderze ma konto na: sympatii, badoo i podobnych portalach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, viko napisał:

80% kobiet jakie spotkałen na tinderze ma konto na: sympatii, badoo i podobnych portalach.

Tak, to fakt. Do tego co ja zauważyłem, multum lasek tkwi na tych portalach latami, mam bardzo dobrą pamięć do twarzy i po prostu je kojarzę. Ciekawe, czy tak wysoko poprzeczka zawieszona, czy taki niski poziom mężczyzn czy po prostu hipergamia i ciągłe szukanie lepszego...?

 

A tak jeszcze nawiązując do portali randkowych, nie macie wrażenia że w ostatnim czasie jest coraz trudniej przebić się do jakiejkolwiek laski? Ja to mam wrażenie jakby była jakaś ekstremalna nadpodaż facetów, te które same się odzywają, to z całym szacunkiem ale same pasztety, jak nie odpowiesz na zaczepkę i nie skaczesz jak piesek to jeszcze fochem potrafią walnąć;) A te w miarę ładne to jak boginie się chyba tam czują...nie jest łatwo;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Foster napisał:

A tak jeszcze nawiązując do portali randkowych, nie macie wrażenia że w ostatnim czasie jest coraz trudniej przebić się do jakiejkolwiek laski? Ja to mam wrażenie jakby była jakaś ekstremalna nadpodaż facetów, te które same się odzywają, to z całym szacunkiem ale same pasztety, jak nie odpowiesz na zaczepkę i nie skaczesz jak piesek to jeszcze fochem potrafią walnąć;) 

 

 

O ile pamiętam Marek wspominał o tym w jednej ze swoich audycji. Dziewczyny dostają tyle atencji ze strony zdesperowanych facetów na sympatii, tinderze, badoo, instagramie, że ich samoocena rośnie to takiego poziomu, że średnio wyglądający facet nie ma czego szukać. 
Nawet te średnie dziewczyny [4/10. 3/10] gdy założą tindera dostają mase like'ów od desperatów. Jeżeli średnia dziewczyna dostaje tyle likeów to ile dostaje taka 8/10 albo 9/10?  Widziałem po koleżankach z pracy, które mają tindera jak to same określają "dla zabawy, żeby sobie popisać, pośmieszkować". Wszyscy wiem, co mają na myśli. Nawet jak jest w związku zostawia otwartą furtkę bo liczy na spotkanie z przystojnym, bogatym kolesiem.
jednak każda z nich dzień w dzień dostaje po kilkanaście do kilkudziesięciu matchingów. Piszą w większości desperaci. a dziewczyna nagle twierdzi, że jest 8 cudem świata skoro może przebierać w facetach. 
 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pawlikowski napisał:

ażda z nich dzień w dzień dostaje po kilkanaście do kilkudziesięciu matchingów

Bardzo mocno niedoszacowałeś, w sumie miałem to nawet opisać ale nie za bardzo miałem kiedy. Otóż jeszcze przed Wielkanocą pojechaliśmy w góry na weekend, kilku znajomych plus dołączyliśmy się do grupy z którą dzielimy hobby, ogólnie męskie grono ale i było kilka panienek. W piątek na zakrapianej integracji poznaliśmy pewną Gosię, laska sama, realnie 3-4 no ale wiadomo zależy od gustu. Po kilku głębszych temat zszedł na związki i na to jak to trudno znaleźć faceta, więc mówię do niej, a randki internetowe, tam szybko znajdziesz. Nie, to nie dla niej i takie tam, ale końcem końców zakłada profil na Badoo albo na Tinderze, ale chyba na tym pierwszym, dwa zdjęcia z ręki z czym jedno z fają, opisu zero tylko imię, wiek i miejscowość. Niedziela, śniadanie ok 9 rano, i teraz uważajcie, pytamy się jak tam randki Gosiu, nie wiem czy uwierzycie - przez niecałe dwa dni wpadło jej dokładnie 643 polubienia, to akurat zapamiętałem i niecałe 250 wiadomości, dodam że profil założony ok 22 w piątek. Ogólnie to byłem w szoku, w życiu bym w to nie uwierzył żebym nie zobaczył na własne oczy.

 

To co mnie przeraziło to nawet nie skala biało rycerstwa, tylko to, jak szybko i z jaką łatwością przeciętnej urody laska może zmienić gałąź i puścić cię w tzw. trąbę, facet w życiu nie osiągnie takiego wyniku, no chyba że jest przysłowiowym Klaudiuszem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Foster napisał:

A tak jeszcze nawiązując do portali randkowych, nie macie wrażenia że w ostatnim czasie jest coraz trudniej przebić się do jakiejkolwiek laski?

Ano jest trudniej, panny bardziej zmanierowane, wymagające, do wielu bez kija nie podchodź. Wystarczy, że jakiś drobny elemencik w Tobie jej nie podpasuje i już blok i koniec znajomości, szukamy dalej księcia :) Jeszcze kilka lat temu, z pannami o podobnej urodzie w granicach wiekowych 19-29 miewałem ONSy na pierwszym spotkaniu, a teraz? umówiłem się ostatnio na 5 spotkań z Badoo, szkoda gadać strata czasu. Lepiej podbijać na Badoo, do takich 35+ jak ktoś nie szuka poważnego związku i nie ma nic przeciwko dojrzalszym kobietom. Jeśli odpisze i rozmowa się w miarę klei, to pewnie nie chcę się wiązać i szuka kolegi, do mniej zobowiązujących spotkań. Mam teraz 2 w ten sposób poznane zadbane 40tki, chętne na spotkania, miłe i zobaczymy co z tego wyniknie, a  2 Milfetki z Badoo proponowały mi trójkąta niestety nie było mnie w mieście i nie skorzystałem. 

 

@Garrett 8 polubień na Badoo w pierwszej godzinie, to nic wielkiego tak zbudowany jest ich algorytm, że na początku jesteś bardzo widoczny też tyle miałem w pierwszej godzinie od założenia, konta. Potem za takie atrakcje, musisz już płacić. I jak u Ciebie z tymi randkami? Coś dalej wychodzi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BrightStar napisał:

Ano jest trudniej, panny bardziej zmanierowane, wymagające, do wielu bez kija nie podchodź. Wystarczy, że jakiś drobny elemencik w Tobie jej nie podpasuje i już blok i koniec znajomości, szukamy dalej księcia :)

Dobrze ujęte. Przecież nie ma ludzi idealnych. Tak samo my nie oczekujemy idealnych kobiet (chyba że ktoś jest naiwny). 

7 minut temu, BrightStar napisał:

umówiłem się ostatnio na 5 spotkań z Badoo, szkoda gadać strata czasu.

Ja też miewałem kilka w ostatnich miesiącach. Efekty różne. Zazwyczaj dama ucina kontakt. Nie jest to problem w przypadku kiedy mi sie nie podobała. Wiadomo ;) Ale mogłyby czasem poznać bliżej a nie tak po 2 h juz wie że nie pasuję. Ale teraz NIE MUSZĄ! Bo mają stada samców w telefonie na wyciągniecie palca. Takie cuda proszę państwa! :blink:

 

9 minut temu, BrightStar napisał:

Lepiej podbijać na Badoo, do takich 35+ jak ktoś nie szuka poważnego związku i nie ma nic przeciwko dojrzalszym kobietom.

Może w tym szaleństwie jest metoda? ;) Tylko ostatnio 33latka mnie rozczarował na zywo, bo wyglądała jak taka typowa "ciocia" - staro i grubo... 

 

9 minut temu, BrightStar napisał:

I jak u Ciebie z tymi randkami? Coś dalej wychodzi? 

Jak pisałem - różnie. Dużo się jeszcze musze nauczyć i dużo ogarnąć w głowie. To sie nie zrobi w ciągu roku. Ale progres jest, coraz więcej chujowych "programów"  w głowie zauważam i staram się z nimi powoli "walczyć" zastępując nowymi. Ale jak mówię, długotrwały proces to jest.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Foster napisał:

Bardzo mocno niedoszacowałeś

Wiem, zdaję sobie z tego sprawę Podałem liczbę "kilkunastu, kilkudziesięciu" żeby nakreślić obraz. :) 

 

42 minuty temu, Foster napisał:

przez niecałe dwa dni wpadło jej dokładnie 643 polubienia, to akurat zapamiętałem i niecałe 250 wiadomości

Dobry przykład. Zakładam, że większość tych facetów jest w stanie latać za nią jak pieski tylko, aby zaliczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Garrett napisał:

Może w tym szaleństwie jest metoda? ;) Tylko ostatnio 33latka mnie rozczarował na zywo, bo wyglądała jak taka typowa "ciocia" - staro i grubo... 

Polecam spróbować ale najlepiej te świeżo zarejestrowane, bo te które dłużej tam siedzą potrafią być również zmanierowane. Często się rejestrują chcą szybko kogoś poznać i uciec z tego portalu. Generalnie zdarzają się i "ciocie klocie" ale jakoś po zdjeciu jestem w stanie takie odsiać i czasem dopytuję, jaką ma figurę w delikatny sposób, aby nie było potem zaskoczenia. Jest sporo zadbanych, 35 -40 letnich kobiet z dobrym kobiecym ciałkiem i tylko drobnymi zmarszczkami,  po jakichś przejściach i już męża następnego nie szukają ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Foster napisał:

przez niecałe dwa dni wpadło jej dokładnie 643 polubienia, to akurat zapamiętałem i niecałe 250 wiadomości, dodam że profil założony ok 22 w piątek

No ale to jest proste do ogarnięcia. Wystarczy przeczytać 1 post. Kobieta wybrzydza, selekcjonuje, a facet przesuwa wszystko w prawo tak jak jest to tu i na kupie innych poradników opisane. Dlatego też takie wyniki.

 

A co do Tindera to ich algorytm działa jakoś inaczej. Wydaje mi się, że im szybciej lajkujesz i do tego wszystko jak popadnie to mniej później masz osób w pobliżu, aż w pewnym momencie łapiesz pustkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Garrett napisał:

Haha, nie wchodziełem na Tindera 3 dni prawie. A mialem wcześniej zalajkowane 2 dzienne limity czyli chyba w sumie 100 osób? Nie wiem nawet.

Tak czy siak teraz patrze że zero par! Albo moje foto jest wujowe, albo coś tu nie gra... :huh:

Nie dopatrywał bym się  jakiejś wady w tobie.Żeby dostawać lajki na tego typu portalach trzeba mieć super zdjęcie,najlepiej zrobione przez jakiegoś fachowca lub wygląd "chada". Najlepiej jedno i drugie.Zwykli a nawet przystojni faceci nie mają tam zbytnio czego szukać.Miałem parę randek,ale ilość czasu  jaki w to włożyłem nijak ma się do efektów.Jak już Ci zależy na tym jakoś bardzo to polecam premium.Ja przy średniej ilości 1/2 par dziennie po użyciu premium miałem po 10 lub więcej dziennie.Tylko,że jeszcze potem trzeba te księżniczki zbajerować a wiedz,że mase panien nie interesują jakieś spotkania czy relacje tylko podbijają sobie atencje kosztem twojego czasu.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Pocztylion napisał:

Jak już Ci zależy na tym jakoś bardzo to polecam premium

Nie zależy, po prostu ciekaw byłem jak to teraz wygląda. A w styczniu 2018 mialem pary na tym zdjęciu. Dziwne. Widać panie sa coraz wybredniejsze :D

30 minut temu, Pocztylion napisał:

mase panien nie interesują jakieś spotkania czy relacje tylko podbijają sobie atencje kosztem twojego czasu.

Wiadomo. Nie muszą mieć faceta na stałe. Jak chcą seks to mają (wystarczy podstawowa uroda do tego). Żyć nie umierać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2019 o 17:00, Pocztylion napisał:

Żeby dostawać lajki na tego typu portalach trzeba mieć super zdjęcie,najlepiej zrobione przez jakiegoś fachowca lub wygląd "chada". Najlepiej jedno i drugie.Zwykli a nawet przystojni faceci nie mają tam zbytnio czego szukać.

Ładnie im odjebało od tej atencji.

Ale serio nawet przystojny chłop ma tam ciężko? Chadów jest bardzo mało. Wynika że trzeba być kurewsko przystojnym żeby coś ugrać.

W ogóle to po co się tam rejestrować jak się nie jest chadem?

Przystojny nie wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Meg4tron napisał:

Ładnie im odjebało od tej atencji.

Przypomniało mi to znajomą która bez gipsu na twarzy jest tak z 3/10, a z nim tak z 3,5/10. No i jak jeszcze mieszkała z rodziną to złapała jakiegoś desperata na badoo, no i w sumie wtedy jeszcze była normalna, ale potem związek jej się rozpadł. I potem jak już się wyprowadziła do miasta to już jej zaczęło odpierdalać, a jak złapała następnego to już totalnie jej odjebało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.