Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Ten temat można łatwo podsumować, zamiast wchodzić w Internet trzeba zbudować sobie jaja i z niego wyjść. Nawet jeżeli coś jakimś cudem upolujesz to i tak tego nie utrzymasz lub szybko stracisz bo nie masz charyzmy i odwagi, jak sami wiecie samiczki to czują więc polecam wam zacząć od podstaw, bo jak zauważyłem większość tutaj teraz pisząca ma ogromne braki w tym temacie.

  • Like 5
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2019 o 12:42, Byłybiałyrycerz napisał:

Jeśli chodzi o życie w internecie, szukanie partnerki, to coś tu ewidentnie się popier***** ;)

Aż mi to przypomniało jak kilka lat temu znalazłem na badoo jedną znajomą z szkoły ktorą słabo znałem, ale była już po ślubie. No i coś mnie podkusiło żeby do niej napisać, no i coś tam napisałem, ale co śmieszne to następnego dnia okazało się że usunęła konto.

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Brat Jan napisał:

Nie dramatyzuj.

Duży + bo możesz bez gumy!

W opisie miała coś w stylu: "bez obawy już urodziłam"

 

Swoją drogą to naprawdę ładnie wyglądała na zdjęciach. Odstawiła się do fotek ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, suski napisał:

W opisie miała coś w stylu: "bez obawy już urodziłam"

Red alert.

 

8 godzin temu, suski napisał:

Swoją drogą to naprawdę ładnie wyglądała na zdjęciach. Odstawiła się do fotek ?.

To teraz zadaj sobie pytanie dlaczego była w ciąży, a teraz szuka jelenia na badoo? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2019 o 07:05, Piccardo napisał:

Ten temat można łatwo podsumować, zamiast wchodzić w Internet trzeba zbudować sobie jaja i z niego wyjść. Nawet jeżeli coś jakimś cudem upolujesz to i tak tego nie utrzymasz lub szybko stracisz bo nie masz charyzmy i odwagi, jak sami wiecie samiczki to czują więc polecam wam zacząć od podstaw, bo jak zauważyłem większość tutaj teraz pisząca ma ogromne braki w tym temacie.

W sumie dobrze gadasz, prawda w oczy kole. Sam sie przekonałe że tak jest. Ale to zbudowanie jaj nie jest łatwą sprawą. Wręcz bardzo trudną. Wieloetapowy proces, wymagający pierw rozpoznania w czym problem. I co najgorsze przyznania się przed samym sobą. :blink:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem mistrzem podrywu i nawet zwykła rozmowa z kobietami szła mi na prawdę bardzo kiepsko. Ostatnio zalogowałem się na badoo, sympatii i tinderze. Na tinderze mam kilka par, jednak zero odzewu od kobiet do których napisałem. Co do sympatii, to praktycznie zero odzewu na jakiekolwiek wiadomości. Badoo tak samo. Nie wiem czy w ogóle jest sens logowania się na portale randkowe. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na portalach polecam szybką piłkę - walisz na wejściu tekst czy się rucha czy trzeba z nią chodzić. Oczywiście jak was zmatchowało. Opcje są 3:

1) Zgadza się i umawiasz spotkanie;

2) Zaczyna jakieś pierdolamento - znaczy, że albo sobie będzie robić z Ciebie jaja albo musisz ją podbajerować jeszcze. Tutaj można nawet fajne laski wyhaczyć, bo jak laska obraca taki tekst w żart to znaczy, że prawdopodobnie się jej podobasz i ma dystans do siebie - jest to niezły materiał na fwb.

3) Usuwa matcha.

 

To jest szybkie sito, chętna będzie chętna, a te co lubią gierki i księżniczkowanie odpadają. Trzeba tylko pamiętać, że przy takich laskach trzeba być bardzo ostrożnym, bo prawdopodobieństwo nadziania się na minę jest bardzo wysokie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, viko napisał:

Nie wiem czy w ogóle jest sens logowania się na portale randkowe. 

Moim zdaniem nie opłaca się, chyba że szukasz przygód przeplatanych z rozczarowaniem. 

Badoo strasznie mnie wkurza, mam wrażenie, że tam sami spamerzy siedzą, ledwo odpiszę na parę wiadomości, a zaraz znowu nawali mi kilkanaście. To jest dobre dla ludzi, którzy wiszą na telefonie cały dzień.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem również, że kobiety odzywajaś się z większą częstotliwością kiedy osiągnał pewien wiek. Powiedmy okolice 30, wtedy są bardziej skore do spotkań i jakiejkolwiek interakcji. Podobnie sprawa ma się z samotnymi matkami. Osobiście irytuje mnie takie zachowanie. Co skłania kobiety do tego, że nie odzywają się i mają za przeproszeniem w 4 literach mężczyznę kiedy są młodsze? Kiedy są starsze automatycznie dostrzegają facetów których odtrąciły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem dodać, że te które zaczepiają mało kiedy są bardzo ładne ;) Cóż, atrakcyjne kobiety nie muszą się prosić o uwagę.

 

9 godzin temu, Patton napisał:

a jeśli już to od samotnych matek

Klasyka ;)

 

8 godzin temu, viko napisał:

Powiedmy okolice 30, wtedy są bardziej skore do spotkań i jakiejkolwiek interakcji.

Klasyka :D

 

Nic nie poradzimy panowie, tak juz jest. I tak będzie.

 

8 godzin temu, viko napisał:

Co skłania kobiety do tego, że nie odzywają się i mają za przeproszeniem w 4 literach mężczyznę kiedy są młodsze?

Było przecież tłumaczone przez wielu mądrych ludzi dlaczego tak jest ;)

 

 

Ciekawostka: wchodze na badoo, chybił trafił i pierwsza panna - 30 lat z warszawy, atrakcyjna blodni, 21 zdjęć, bez golizny, ale takie aby podkreślić urodę. Link do Insta w opisie. Chce się umówić z chłopakiem w wieku 26-35 lat.

Tylko mogłaby sobie darować te powiększone oczy. Wkurwiają mnie te zdjęcia, wyglądają na na nich jak kosmitki :P  To ma być ładne niby???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Garrett napisał:

Tylko mogłaby sobie darować te powiększone oczy. Wkurwiają mnie te zdjęcia, wyglądają na na nich jak kosmitki :P  To ma być ładne niby???

Ja widziałem ostatnio niezłe kombo (szkoda, że screena nie zrobiłem, ale za szybko mi się kliknęło) - nienaturalnie powiększone oczy + wyprasowana twarz bez najmniejszej zmarszczki + psia morda ze snapchata ?. Kogo to niby ma zainteresować? Hycla? 

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej, mieliście kiedyś tak, że panna jest niby zainteresowana, rozmowa (online) jakoś idzie. Po czym przesyłacie jej zdjęcie (normalne, nie penisa) a ona urywa kontakt?? :blink:

 

Ja miałem wczoraj tak 2 razy... Cóż, chyba muszę inne zdjęcie zrobić ;) Widać to profilowe robi robote, a to drugie nie.

Wiadomo, przecież że looks matter.

20 godzin temu, iry napisał:

kogo to niby ma zainteresować?

Paranoja z tymi psimi pyskami... Rozumiem jak sie ma 13 lat, ale po 20stce to juz zły znak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, iry napisał:

psia morda ze snapchata ?. Kogo to niby ma zainteresować? Hycla? 

 

9 minut temu, Garrett napisał:

Paranoja z tymi psimi pyskami

Oj tam, panny wstydzą się tak bezpośrednio pisać, że lubią na pieska i mają sukowaty charakter.

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak znalezienie panny z którą sie jest ugadanym na spotkanie (z badoo) na Fb. Patrzę a tu w listopadzie zmiana statusu była na "W związku". Coś szybko ten związek sie skończył.  :huh:

Ja to wogle nie rozumiem tego ekshibicjonizmu na fb. Już cały świat musi wiedzieć że ma nowego bolca...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.