Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Prośba o krótką instrukcję działania Tindera, wiem że była opisywana ale nie chce mi się przez to przekopywać, w końcu jest niedziela dzisiaj;)

 

Stworzyłem przed chwilą profil, dodałem zdjęcia, mam już 10+ polubień( ale nie widzę kto, każą płacić), polubiłem kilka lasek i mam 3 match-e, rozumiem że do tych mogę pisać bez żadnego płacenia? I czy ja mam jakiś limit w polubieniach innych?

 

Z góry dzięki,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Foster napisał:

rozumiem że do tych mogę pisać bez żadnego płacenia? I

Tak.

 

4 minuty temu, Foster napisał:

I czy ja mam jakiś limit w polubieniach innych?

Jesli nie placisz to jest limit, bo z ciekawości kiedyś sprawdziłem, tylko nie liczyłem jak duży. No i o ile dobrze pamiętam i się nie mylę to odnawia się co 24 godziny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Patton napisał:

Tak.

 

Jesli nie placisz to jest limit, bo z ciekawości kiedyś sprawdziłem, tylko nie liczyłem jak duży. No i o ile dobrze pamiętam i się nie mylę to odnawia się co 24 godziny.

To prawda, odnawia się to co 24 godziny. Na premium można jechać bez limitu w prawo. Na badoo też jest limit na darmowej wersji, ale dużo większy niż na tinderze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono! Szukałem jakiś czas forów poświęconych takiej tematyce i trafiłem. Słowem wstępu w mojej karierze na portalach randkowych zaliczyłem 3 "firmy" Sympatia (kilka lat temu), a od Grudnia 2018 wróciłem do tego zakładając Badoo i Tindera. Tinder cholernie mi  się nie podobał i miałem go chwilę, potem Badoo całe 5 miesięcy, oczywiście też działałem na drugim lewym koncie ze zdjęciem takiego ala przystojniaka i na nim robiłem wywiady do momentu skasowania obu kont. Następnie założyłem sobie Tindera tak na miesiąc, dla sprawdzenia i  właśnie mija ten miesiąc. Końcowo powróciłem do Badoo bo jednak jest najlepszy jak dla mnie . Wniosków i historii mam dużo. Całe trzy razy się zawiodłem na Badoo :) 

 

Tinder... Bardzo trudny orzech do zgryzienia. Przez ten miesiąc miałem z 15 dopasowań, ale wśród nich trafić kogoś do pogadania.... ciężko. Przeglądając profile, zgroza wszystkie jakieś za idealne, stosunkowo mało jest tam takich nieatrakcyjnych względem tych ładnych, każda podróżniczka z Iphonem w łapie i obowiązkowo Instagram. Dziwna rotacja tych polubień, która zmienia się gdy pojawiam się w Warszawie np. No i w moich okolicach tj. Radom nie ma nic xD W sensie takim, że przy przeglądaniu profilów pokazuję mi tylko osoby z Warszawy, Lublina i Kielc. 

 

O Badoo w następnym komentarzu, bo trochę będzie do pisania :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, DDC93 napisał:

Przeglądając profile, zgroza wszystkie jakieś za idealne, stosunkowo mało jest tam takich nieatrakcyjnych względem tych ładnych, każda podróżniczka z Iphonem w łapie i obowiązkowo Instagram.

Autentycznie! To jakas plaga :P Baardzo często foty z podróży. O co im chodzi?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam konta na Sympatii, Badoo, Tinderze. Powiem Wam, że na prawde jest irytujące. Większość kobiet jest bardzo rozczeniowa. Bardzo mało sobą reprezentuje jednak od faceta oczekuje na prawdę sporo. Albo jestem po prostu tak mało atrakcyjny, że nie ma sensu próbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, viko napisał:

Większość kobiet jest bardzo rozczeniowa. Bardzo mało sobą reprezentuje jednak od faceta oczekuje na prawdę sporo

No i co z tym zrobimy? Nie zmienimy kobiet, zawsze chyba takie były. Tylko teraz mają "prawo" wymagać. Tyle ;)

 

Z tą atrakcyjnością to różnie jest. Ja np. myślę, ze miększy problem mam z kwestiami "mentalnymi" jeśli chodzi o kobiety niż z wyglądem. Po prostu brak mi obycia z nimi. Muszę zdobyć doświadczenie i ogarnąć pewne sprawy w głowie.

Prawie każde spotkanie z portali czegoś mnie uczy i pokazuje mi z czym mam problem.

 

Wiadomo że nie chodzi o rozwój stricte pod kobiety, ale to się wszystko zazębia.:blink:

 

Jasne że są agentki, które juz mają skrzywienie i co poradzisz. Jak się okazuje że panna z którą sie spotkałe/piszę nie jest w stanie zbudować poważniejszej relacji od 3-4 lat (wtedy się rozstała z partnerem) a ma ok 29 lat, to juz czerwona lampka. Ale róznie bywa w życiu, nie ma co ich skreślać. Druga sprawa, że przeciez ani kobieta ani facet nie będzie robić czegoś wbrew sobie, prawda?? :)

 

PS. Wczoraj na Tinderze znów dostałem pytanie o to czym się zajmuję... Aż mam kiedys ochotę napisać że jestem np. kasjerem w Biedrze. Ciekawe jaka będzie reakcja :D

 

PS2. Nie wiem czy ktoś ma podobne spostrzeżenia, ale zazwyczaj kobiety 30+ są po prostu milsze. Takie jakieś inne podejście mają niż powiedzmy 24latki. Kwestia pokoleniowa czy po prostu młode mogą wybrzydzać a starsze już nie? ;)

Edytowane przez Garrett
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te po 30 są milsze zapewne, bo już znają życie i realia, choć ja z takimi nie mam historii bo nie szukałem w tym wieku, ustawione mam zawsze 24-28. Pod mój wiek oczywiście. 

Chwilę o Sympatii, z której już nie wiele pamiętam, w zasadzie to tylko dwie. Jedna z nich pamiętam bardzo spoko się pisało i to jakaoś długo, no to zaproponowałem spotkać się realnie, 40 kilometrów musiałem jechać wtedy Polonezem xD Ale co się okazało dramat! Mrukliwa strasznie, mało co się odzywała no i to ja musiałem ciągnąc rozmowy. Bardzo źle to wyszło i zakończyłem tą znajomość, a druga taka z mojego miasta, oj ona była chętna bardzo co się nie zdarza, ale był pewien zasadniczy problem. No kurczę nie podobała mi się, jakaś brzydka nie była, no ale nie ten typ ( ja odkąd pamiętam zawsze blondynki :S) TO już mnie na Facebooku znalazła, pisała, ja stosunkowo ochładzałem tą znajomość aż się obraziła i usunęła mnie ze znajomych xD Teraz coś na krótko o Badoo. Mija mi tydzień użytkowania. Mam tam jakieś sparowania, ale poziom jaki reprezentują te panie..... Bleee JAk ja nie trawię takiego odpisywania słówkami (Hej/Co tam/ Rozumiem) No i tam stusunek nieatrakcyjnych przebija te ładne. Ładne z kolei mając dziennie setki serduszek nie zwracają uwagi na nikogo, nawet cwaniary piszą w opisach, żeby nie dawać serduszek tylko pisać. Tylko, że nie wiedzą, że nikt nie napiszę, a dlaczego? Badoo ma 3 stopnie popularności. Słaba/Przeciętna/Wysoka i do tej o niskiej możesz napisać, do średniej musisz zapłacić 150 kredytów, a te ultra popularne już tylko premium konto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DDC93 napisał:

Słaba/Przeciętna/Wysoka i do tej o niskiej możesz napisać, do średniej musisz zapłacić 150 kredytów, a te ultra popularne już tylko premium konto :)

Chodzi ci o ten wskaźnik popularności który masz na swoim profilu? Przecież to jakaś bzdura, wystarczy chwilę poklikać, zebrać parę lajków i od razu skacze do poziomu "bardzo wysoka" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o oceny księżniczek :) Bo wiadomo,te ładne dostają od Nas te serduszka to staty im rosną szybko, a paradoks jest taki, że one nie patrząc już na te serduszka chcą by pisać do nich, ale nie możesz bo albo musisz zapłacić 150 kredytów, albo mieć premium. Ja aktualnie patrzać na swoje konto mam popularność przeciętną/średnią, a po tygodniu mam 16 dopasowań, nie jestem jakimś super towarem, raczej taki zwykły przeciętny facet :) Co innego jak się jest takim ala Kenem to wtedy jesteś rozchwytywany :) Testowałem tą możliwość kiedyś xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do żadnej nie piszę, zbieram ich lajki jak Pokemony ?

 

BTW, właśnie jestem w stolicy i tutaj widzę zatrzęsienie rakowych profili. Czasami mam wrażenie, że widzę jedną osobę po 3 razy, a to po prostu niemalże klony. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, iry napisał:

Ja tam do żadnej nie piszę, zbieram ich lajki jak Pokemony ?

 

BTW, właśnie jestem w stolicy i tutaj widzę zatrzęsienie rakowych profili. Czasami mam wrażenie, że widzę jedną osobę po 3 razy, a to po prostu niemalże klony. 

Ciekawe czy trafiłeś moją faworytkę z Warszawy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Garrett napisał:

Autentycznie! To jakas plaga :P Baardzo często foty z podróży. O co im chodzi?

Pokazują że chcą podróżować i nie uśmiecha im się partner domator i wizja bycia kurą domową 

 No i tu są dwie grupy. Jedne to podróże lux, drugie to autostop i podróżowanie jak najtaniej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Patton napisał:

Wyobrażam sobie jak w niektórych przypadkach wygląda zapłata.

Za autostop nie płacisz, śpisz w namiocie gdzieś obok cmentarza albo na cmentarzu. Żywisz się zupkami chińskimi itp. Zapłaty praktycznie nie ma. Kupuje się jedynie wejściówki do muzeów. Połowa takich dziewczyn zarabia grając na ukulele albo puszczając bańki. Reszta zaiwania przy rybach w np. Islandii by potem przez długie miesiące włóczyć się po Indochinach. Płacisz jakies grosze za podwózkę w np. Uzbekistanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, viko napisał:

i sobie myślę, że możę dobrą opcją jest uderzenie w starsze roczniki. Oczywiście w granicach rozsądku. 

No ale tak z innej strony, to po co jeść w połowie zgniłe jabłka, jeśli w teorii można jeść swieże?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.