Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde u mnie ruch dosyć dobry na tych portalach, nawet na Tinderze, z tym ,że na nim niezbyt mi się chcę nawiązywać znajomości :) Ojej... Na Badoo znowu usłyszałem opinie o sobie "Jesteś dobrym człowiekiem" :( a to nie dobrze w sumie z moich doświadczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem kiedyś na takich i podobnych portalach jak pojebany, przez internet o wiele łatwiej mi poznać kogoś, zapoznałem ileś tam lasek( w huj), z ilomaś się umawiałem, zdarzało się ruchańsko ale na dłuższą metę nic z tego nie wyszło.

Nic nie szkodzi, każdy jeden kontakt, spotkanie coś mnie tam nauczyło, narazie dałem se spokój, ale jak znam siebie jeszcze nie raz do tego wrócę.

Zawsze uważałem że to zabawa dla introwertyków, bo jak ktoś jest ekstrawertykiem to pewnie woli w realu zagadać do lasek niż przez internet - no ale ta teoria jest niedopracowana :P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie jakieś kryterium odległości miejsca zamieszkania/bytności dziewczyny zapoznanej na Tinderze?

Poznałem tam chętną do spotkania, ale pracuje i mieszka blisko mnie. Czy dla Was nie będzie to dziwne, kiedy uznacie że zakończycie na jednym spotkaniu a będziecie ją czasem mijać na mieście?

Do tego ta dziewczyna wydaje się być dosyć wyższa ode mnie (ja mam 176 cm)

 

Tak czy inaczej, zależy mi tylko na nabieraniu doświadczenia z kobietami, więc może nie ma co zbytnio rozkminiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio se założyłem z nudów parę profili z moją prawdziwą facjatą. Ile to ja się nasłuchałem jakim to gównem brzydkim jestem że szok. Najlepsze te panny były na moim poziomie czyli 2-3/10. Ale tam jest ogromna frustracja i żal że chadów nie ma.

A w samym Krakowie na Tinderze przez 2 tygodnie par...całe 3 xD

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Słowianin napisał:

Ile to ja się nasłuchałem jakim to gównem brzydkim jestem że szok.

Proponuję zamienić się ze mną, to będziesz miał spokój?

 

5 godzin temu, Słowianin napisał:

A w samym Krakowie na Tinderze przez 2 tygodnie par...całe 3 xD

Patrz wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie jedna załatwiła na Badoo :) Kasia z Lublina 25 lat xD Mieliśmy dopasowanie, no to popisaliśmy kilka dni, nawet spoko :) I chciała mojego facebooka, co prawda mam go przyblokowanego dla nieznajomych. Znalazła mnie i cisza xD I dziś patrzę już jej nie mam na Badoo. Czyli, że skasowała konwersację ze mną. Chyba się nie spodobałem mimo, że to na Badoo miałem najświeższe foto przeciętniaka hihi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, DDC93 napisał:

Znalazła mnie i cisza xD I dziś patrzę już jej nie mam na Badoo. Czyli, że skasowała konwersację ze mną. Chyba się nie spodobałem mimo, że to na Badoo miałem najświeższe foto przeciętniaka hihi. 

A jaki masz status społeczny i finansowy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.06.2019 o 18:38, Słowianin napisał:

A w samym Krakowie na Tinderze przez 2 tygodnie par...całe 3 xD

Jak chcesz podbić sobie trochę samoocenę sztucznie to klikaj serduszko wszystkim jak leci, nawet 60 letnim kobietom. Tak kiedyś zrobiłem z ciekawości czy może wtedy chociaż będę miał jakieś powodzenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, bartekgrozny92 napisał:

Czy któryś z braci może mi pomóc w jaki sposób opisać siebie atrakcyjnie na profilu randkowym zwanym sympatia, jakie zdjęcie itp ?

Jeżeli Twoja facjata jest zachęcająca to wystarczy w opisie jedno zabawne zdanie. Nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem wariant z sylwetką pleców, na każde maks ilość przesunięć wpadało z par 4-7 na tinderze, laski bardzo szybko tracą zainteresowanie. Coś tam pobzykasz, nawet fajne laski się trafią, głównie i tak samotne matki ;)

Przy fotce na zasadzie czarna plama, praktycznie zerowy odzew, nawet z seksownym opisem.

Wariant z fotkami z ciekawej/ekstremalnej pracy fizycznej,  z 500 par w 2 msc, ale ciężko utrzymać zainteresowanie, mój wniosek: zawód, którym nie można się pochwalić przed koleżankami. Chociaż zarobki ~100 zł/h.

Wariant z fotkami w garniaku + hobby + info "prezes zarządu" jako praca, ilość par jak wyżej, z tym że już laski same utrzymywały kontakt, z reguły po 5-6 seksach znajdowały nowy obiekt do stałego związku, co by nie tracić czasu na samo FF ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, radeq napisał:

Wariant z fotkami w garniaku + hobby + info "prezes zarządu" jako praca, ilość par jak wyżej, z tym że już laski same utrzymywały kontakt, z reguły po 5-6 seksach znajdowały nowy obiekt do stałego związku, co by nie tracić czasu na samo FF

Wkręcałeś na spotkaniach, że jesteś prezesem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.