Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

A co to miasto, pochodzę z miasta dosyć dużego, ale akurat tam dziewczyny są chyba dość mądrę bo ani na Badoo, ani Tinderze nie ma ich dużo. Od 2 dni mieszkam w Warszawie i teoretycznie można by coś popróbować szczególnie na Tinderze ale nie łudze się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, DDC93 napisał:

Od 2 dni mieszkam w Warszawie i teoretycznie można by coś popróbować szczególnie na Tinderze

Jeśli chcesz buszować wśród kobiet z Czech, to przyjedz do mnie i ustaw w Tinderze choćby minimalny zasięg, To będą takie dni że tych z Czech będzie większość, a będą i dni że i wszystkie będą stamtąd.

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko się tak wydaje, że duże miasto to duże możliwości poznawania kobiet, owszem może tak być ale zwykle kobiety mają dużo więcej bodźców i możliwości wyboru facetów, rozrywek, życia towarzyskiego i będą znacznie bardziej kręcic nosem. Dlatego lepiej jeśli nie jest się Alvaro z wyglądu szukać w mniejszych biedniejszych miejscowosciach i nawet wsiach, gdzie panny często się nudzą i nie mają takich możliwości wyboru. A Ty jako zasobniejszy samiec wyróżniasz się bardzo pozytywnie i możesz jej zapewnić rozrywkę i różne dobra. Dla mnie WAWA jest póki co spalona.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie jak nie jesteś przystojnym lub nie masz własnego mieszkania oraz nowego merca z salonu to nie masz po co podbijać nawet. Tam przeciętna studentka która przyjechała z byle zadupia na Podkarpaciu ma takie wymagania że masakra. Nie po to przyjechała do wielkiego miasta aby umawiać się z biedakami cebulakami. Do tego dochodzą śniadolicy oraz turyści z zachodu. 

Przeciętniak nie ma co tam szukać. Ilość samotnych 30-40 w uj wielki tylko KAŻDA nadal czeka na swojego księcia z bajki. Do tego przebiegi jak Passat od Niemca.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, BrightStar napisał:

i nawet wsiach

Tylko że na wsiach jest ten problem że młode kobiety uciekają do miast, i to samo jest u mnie. Jeśli już któraś podrośnie to wyjeżdża na studia do miasta, i tam już zostaje. A jeśli już przyjedzie, to i tak ma już zryty beret, i na miejscowych to już kręci nosem bo  jej zdaniem to są tak jakby mężczyźni drugiej kategorii. 

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minutes ago, Patton said:

Tylko że na wsiach jest ten problem że młode kobiety uciekają do miast

Rok temu miałem tak że w mieście około 150 tyś gdzie są uczelnie, odpaliłem Tindera, walnąłem opis zgody z prawdą, stanowisko pracy, zdjęcia ze Szwajcarii z podróży służbowej, nawet ryj mało co było widać. Po jednym dniu miałem kilkanaście par, dwie nawet laski takie 7/10 napisały same które mieszkały na obrzeżach. "Hej, co tam, stąd jesteś? i etc.".

Zrobiłem to samo w Krakowie, wynik zero par w ciągu tygodnia.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze chłopy. Zainstalowałem sobie tego Tindera. I nie wiem o co w tym chodzi.

Po pierwsze pokazuje mi jakieś stare raszple (wiek mam poprawnie sprawdzałem ) a po drugie pomimo zasięgu 15 km jakieś ruskie i litwinki. Może z dwie Polki w ciągu tygodnia.

Poza tym klikam te lewo prawo a potem NIC się nie dzieje i cokolwiek klikne to "daj pieniądz.."

A do dupy z tym !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Patton napisał:

Tez tak uwazam. I wstaw sobie zdjęcie jakiegoś przystojnego modela, to zobaczysz co się będzie działo.

Wystarczą moje. Na Sympatii mam już kupę lików w ciągu tygodnia. Tylko tam też za wszytko kasa,kasa - nieporozumienie. Kiedyś to był portal . Jakieś 15 lat temu.

Edytowane przez ntech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na co zwróciłem uwagę. Kobiety w moim wieku to babcie. Niestety 40 orze ciało że żaden puder nie pomoże. Od 35 zdecydowana większość to rozwódki. 80-90 % rozwódek ma dzieci. Rozpaczliwe poszukiwania Misia który pokocha jak swoje. A przynajmniej wydupczy od czasu do czasu.

Także jest potencjał !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2019 o 10:45, Słowianin napisał:

W Krakowie jak nie jesteś przystojnym lub nie masz własnego mieszkania oraz nowego merca z salonu to nie masz po co podbijać nawet.

Pierwsze słyszę, żeby panny żądały pokazania aktu notarialnego czy faktury lub umowy zakupu auta.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, bartekgrozny92 napisał:

to w realu może mieć jeszcze trudniej ?

Dokładnie! Przecież jak ktoś nie jest urodziwy to w realu i tak to wyjdzie na pierwszym spotkaniu :D Nie ogarniam co ma net ułatwić? Chyba utrudnia ! Chyba że ktoś chce zagrać na dobre wnętrze rozmową przez neta - raczej to nie wyjdzie :P

 

Przecież to jest dodatkowa bariera do przejścia:

 

2 Scenariusze

Real->Randka-> związek

Net->Real->Randka-> związek

 

Gdzie będzie mniejsze sito? Nawet nie będąc urodziwym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, WladcaKlatekSchodowych napisał:

Jak miasta, to najlepiej takie do 200 k. Ostatnio byłem w Krakowie to co tam się odpierdala to głowa mała, prawie depresji dostałem jak zobaczyłem jak rynek matrymonialny jest tam wywindowany. Aby coś tam podziałać trzeba mieć taczkę dolarów bądź wygląd i gadane jak Alvaro. Do tego na każdym kroku Niemcy, Anglicy, Włosi/Hiszpanie. Zwiedziłem kilka stolic Europy ale takiego burdelu (dosłownie) jak w Krakowie to nie widziałem jeszcze. 

Kraków to burdel i dawno został zaorany m.in przez przyjezdnych. Podobnie trójmiasto i chyba Warszawa (chociąz tutaj jeszcze jest szansa wbre pozorom). Najlepiej tak jak piszesz mniejsze miasto.

Edytowane przez jerry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.