Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

@Brat Jan Piszę ogólnie o rynku matrymonialnym w Krakowie. Co tu się odpierdala to przechodzi ludzkie pojęcie. Te statystyki że w KRK jest najwięcej singielek pochodzą od tego że to głównie ryczące 30, 40 czy nawet 50 z wymaganiami z kosmosu (jak na ten wiek).

Mieszkam tu 3 lata i widzę na co dzień co się dzieje. Byle niezadbany pasztet z gówno korpo ma takie wymagania jak opisałem. Walizka dolarów i wygląd Alvaro.

Co się dziwić jak coraz więcej widzę absurdy mieszkaniowe w KRK po 17k za m2. Do tego masa turystów (przecież to stolica turystyki w Europie) którzy robią sobie darmowy burdel.

Druga Warszawka.

 

Edytowane przez Słowianin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe - te pasztety a i nawet niezłe laski chodzą miesiącami bez sexu bo żaden chłop nie spełnia ich wymagań a byle komu nie dadzą.

(A ci co by spełniali mają zwykle o 10 lat młodsze, bo ten problem mają w największym stopniu panienki po 30-ce, 33-ce).

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@apogeum tinder łapie na odległość ok 180 km max. W badoo leci z całej Polski. Tam nie ma ograniczenia. Dodatkowo w badoo masz 600 likow dziennie do wykorzystania. Tym sposobem masz tam więcej polubień. W tinderze im więcej ludzi w mieście z niego korzysta tym więcej potencjalnych par. Do tego z czasem robi się coraz trudniej. Ledwo co limit mogę wykorzystać bo brakuje kobiet w pobliżu. Dodatkowo od dłuższego czasu 0 par.

Byłem ostatnio w stolicy to w moment wykorzystałem limit i po nocy wpadło 15 nowych par, z czego 2 kobiety same się odezwały. Ilość kobiet robi jednak swoje.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, suski napisał:

Byłem ostatnio w stolicy to w moment wykorzystałem limit i po nocy wpadło 15 nowych par, z czego 2 kobiety same się odezwały. Ilość kobiet robi jednak swoje.

Nie do końca o to chodzi. Tinder ma swój algorytm i bada on Twoje powodzenie (nazwijmy je SMV) na podstawie ilości lajków i dislajków w danej miejscowości. Na start (nie wiem ile pierwszych godzin) od pojawienia się po raz pierwszy w danej miejscowości jesteś "promowany" - tj. Twój profil jest widoczny dla wszystkich lasek. Z tego też wynika większa, niż potem ilość lajków. Po tym czasie przestajesz być promowany i jesteś szaraczkiem jak każdy i w zasadzie wyświetlasz się laskom, których SMV Tinder określił na poziomie podobnym do Twojego, oczywiście dopiero po tym jak przeswipe'ują wszystkich w danym momencie promowanych. Ot cała filozofia.

 

Jak jeszcze bawiłem się w te apki to w 2 dni w Trójmieście wpadło 60 matchy ponad. A w mojej (większej) miejscowości 1-2 na dzień. (Wynikało to właśnie z tego algorytmu).

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Sceptyczny? napisał:

Jak jeszcze bawiłem się w te apki to w 2 dni w Trójmieście wpadło 60 matchy ponad. A w mojej (większej) miejscowości 1-2 na dzień. (Wynikało to właśnie z tego algorytmu).

U mnie podobnie, w dodatku w tej miejscowości 100-200k mieszkańców na śląsku laski mega świętoszkowate, 8 lat temu na sympatii wyrywałem tam wszystko jak leci, sex na 2-3 randce, a teraz to taka ściana że ja pierdolę i to na tinderze. 

Edytowane przez radeq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, suski napisał:

w badoo masz 600 likow dziennie do wykorzystania.

Aż tyle?

Testowałem to lajkowanie, ale te ładniejsze i młodsze nie odwzajemniają, smuteczek.

Za duża męska konkurencja.

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używaliście kiedys funkcji "Live" w apce badoo? Panna streamuje a faceci (lub może lepiej - napaleńcy) piszą do niej. Polecam, jeśli ktoś ma mocne nerwy :P To już jest szczyt atencyjności moim zdaniem. Np. panna robi makijaż a faceci piszą do niej, ona cos odpowiada czasem itp. :blink:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Garrett napisał:

Używaliście kiedys funkcji "Live" w apce badoo?

Funkcja dla zwyklych walikoników. A tak poza tym to kiedyś przez przypadek to uruchomiłem, i wiesz co? Zmarnowalem 5 sekund zycia.

 

5 minut temu, Garrett napisał:

Panna streamuje a faceci (lub może lepiej - napaleńcy) piszą do niej.

Kiedyś coś takiego chyba było na fotce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.07.2019 o 22:33, jerry napisał:

Bez przesady, wystarczy się trochę ogarnąć i można znaleźć panne

Powiedz mi po co mam wchodzić w związki jeśli nawet nie czuję takiej potrzeby? No ewentualnie jakie korzyści mógłbym z tego mieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Patton napisał:

Powiedz mi po co mam wchodzić w związki jeśli nawet nie czuję takiej potrzeby? No ewentualnie jakie korzyści mógłbym z tego mieć?

Ale kto Ci kaze? Chcesz to nie wchodz ale nie marudz ze jest trudno znalezc Panne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się podzielić bo właśnie się roześmiałem. Założyłem konto na (S). Wpisałem, większe miasto niedaleko, wysłałem parę wiadomości z nr whatsapp.

Jakiś odzew jest, więc chyba się nie zestarzałem, tak jak myślałem.

 

Do rzeczy, ładna buzia napisała, i wysłała fotki, wspominałem że podobają mi się zaokrąglone kształty, ale nie jestem ekologiem, żeby wrzucać walenie z powrotem do morza (szczególnie z południa Polski). Przestałem odpisywać. 

Po jakimś czasie dostałem wiadomość, że pisze do koleżanki rzeczonej dziewczyny, i że jej  nie odpisuje, to mam s**** bo obie z desperatami nie rozmawiają.

DAMA z KLASĄ! ))))

 

Oczywiście, nawet nie odpisuje, pytanie kto tu jest desperatem ;), jak widać kobiety też szukają i to na siłę, a jeśli coś nie gra to reagują niewspółmierną agresją.

Edytowane przez Johny_B
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, GurneyHalleck said:

OK, dzięki. To czemu te "koleżanki" mają takie wymaganie ?

Bo tak jest przyjete “kulturowo”, ze to facet ma zagadac pierwszy.

Poza tym zmanierowanych ksiezniczek nie brakuje.

Zreszta jesli dostaje sie dziennie parenascie /dziesiat lajkow ( a dostaja) to mozna sobie wybrzydzac.

 

Dziwi mnie jednak jedno czasami. Szukaja w tych internetach czesto normalnych facetow na powazne zwiazki a juz zaplacic pare troche kasy (nie mowie o tinder) aby moc pogadac z kazdym bez ograniczen to juz nie chca wydac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.07.2019 o 09:02, Garrett napisał:

Używaliście kiedys funkcji "Live" w apce badoo? Panna streamuje a faceci (lub może lepiej - napaleńcy) piszą do niej. Polecam, jeśli ktoś ma mocne nerwy :P To już jest szczyt atencyjności moim zdaniem. Np. panna robi makijaż a faceci piszą do niej, ona cos odpowiada czasem itp. :blink:

 

 

A widziałeś fotki i porównałeś live ?

 

Na zdjęciach ciacho, a live ekhm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, suski napisał:

A widziałeś fotki i porównałeś live ?

 

Na zdjęciach ciacho, a live ekhm...

Haha, dokładnie! Szok czasem!

 

Ale ale. Wczoraj sie skusiłem i wlazłem na strim jednej laski 18 lat. O kurła, ale śliczna! 10/10! Więc wyjatki sie zdarzają.

Tak czy siak przykro patrzec co faceci wypisują. Po prostu upadlają się momentami aż... A po prostu dziewczyna wygrała na loterii genetycznej i tyle. <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Toranaga napisał:

Kobieta 36 lat.

A powiedz mi, dlaczego chcesz jeść już praktycznie zgniłe jabłko, jeśli w teorii możesz jeść świeże?

 

3 godziny temu, Toranaga napisał:

Ja już przestaję trawić te babska. Ja już mam dość.

No i po tym widać że czeka ciebie jeszcze dużo pracy nad samym sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Toranaga napisał:

Mam 41 lat.

To wcale nie znaczy że musisz się takimi interesować. Np pamiętam że znajoma od byłej była w związku z gościem który wtedy miał 28 lat, a ona 19, także sam widzisz że coś takiego jest możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.