Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Patton napisał:

Jeśli źle myślę to niech mnie ktoś poprawi, ale wygląda to tak jakbyś swoje szczęście uzależniał od bycia w związku z kobietą.

Właśnie o to chodzi że nie. Chodzi o to że zwykłe opowiadanie o pasji wywołało focha. Zazdrość? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.07.2019 o 21:10, WladcaKlatekSchodowych napisał:

Ostatnio byłem w Krakowie to co tam się odpierdala to głowa mała

 

W dniu 8.07.2019 o 21:13, jerry napisał:

Kraków to burdel

 

W dniu 5.07.2019 o 10:45, Słowianin napisał:

W Krakowie jak nie jesteś przystojnym lub nie masz własnego mieszkania oraz nowego merca z salonu to nie masz po co podbijać nawet.

 

Ja czytałem, że w Krakowie jest znacznie więcej kobiet niż mężczyzn, więc teoretycznie powinno być łatwiej.

Ale z drugiej strony obserwuje na fb, że znajome ze szkoły, które mieszkają w Krakowie nadal szukają księcia z bajki.

Dziwny teren ten Kraków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem byłem pospacerować Podgórze - Kazimierz. Czasami trzeba pochodzić z kamerą wśród zwierząt. Albo to jakieś fatum bo widziałem nasze księżniczki głównie z Ahmedami, Enrique oraz innymi śniadolicymi. Na bulwarach co chwilę scena na ławce: Ahmed i wianuszek koleżanek wokół wpatrzonych w niego jak reksio w szynkę.

Mnie za to wyrywało stadko napalonych i najebanych "super pięknych" 40-stek. Po tym jak spojrzałem się i zrobiłem minę jakbym psią kupę zobaczył - odpuściły.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Toranaga napisał:

Żonę miałem 12 lat młodszą. Potem partnerkę 7 lat młodszą.

I to rozumiem. W takim razie czemu bierzesz sie za 36 letniego raszpla który ma Cie gdzieś? Chyba że to jakaś petarda to zwracam honor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jerry napisał:

I to rozumiem. W takim razie czemu bierzesz sie za 36 letniego raszpla który ma Cie gdzieś? Chyba że to jakaś petarda to zwracam honor.

Na zdjęciu wyglądała na max 30. Napisałem kilka zdań a nie się za nią brałem. Nie ma dzieci i nie miała męża. Myślę że nikt z nią nie potrafił wytrzymać. Moment i sobie dałem spokój.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wciąż mnie zastanawia ta różnica na Badoo.  Działam na dwóch kontach, prywatne i stare prywatne przerobione (zdjęcie kolegi i zmiana imienia) Oba konta na tym samym poziomie popularności, jako że wciąż mi w pewnym sensie zależy czy interesuję mnie pewna dziewczyna to sprawdziłem możliwości. Od obu kont dostała kiedyś polubienie, ale ona na to nie patrzy zbytnio lub dała głosy na nie. Jednakże, z obecnego prywatnego konta badoo żąda ode mnie 150 kredytów, a z tego drugiego mogłem napisać i to zrobiłem. Kreatywnie bez zdradzania się bo po co. No i wiadomość akurat doszła i odpisała. I teraz zabawna sprawa, To zastępcze konto jest zweryfikowane czyli wiarygodne xD Zerkając teraz w wiadomości mam pogląd nostalgiczny. Znowu mam wiadomość od pani W i pani M, a pod nimi stare konwersacje z nimi bo oczywiście pokasowały konta haha Wszystko zachowałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, DDC93 napisał:

Znowu mam wiadomość od pani W i pani M, a pod nimi stare konwersacje z nimi bo oczywiście pokasowały konta haha Wszystko zachowałem.

 

Mój procesor nie jest w stanie rozszyfrować tego przekazu. Można prościej?

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie tak myślałem,żezbyt enigmatycznie to napisałem. Otóż to jest moje stare konto,które zachowałem i te dwie panie o imieniach M i W, jak skasowały swoje konta to zostawiłem te wiadomości, a że nawiązłem z nimi kontakt ponownie to mam w tej chwili takie cuś w folderze wiadmości

Pani W nowe konto 

Pani M nowe konto

Pani W stare skasowane konto

PAni M stare skasowane konto 

Na Pani M wcale mi nie zależy i mógłbym jej zrobić na złość, ale ta druga czyli W jest hmmm. Muszę nad nią popracować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Słowianin napisał:

Wczoraj wieczorem byłem pospacerować Podgórze - Kazimierz. Czasami trzeba pochodzić z kamerą wśród zwierząt. Albo to jakieś fatum bo widziałem nasze księżniczki głównie z Ahmedami, Enrique oraz innymi śniadolicymi. Na bulwarach co chwilę scena na ławce: Ahmed i wianuszek koleżanek wokół wpatrzonych w niego jak reksio w szynkę.

Mnie za to wyrywało stadko napalonych i najebanych "super pięknych" 40-stek. Po tym jak spojrzałem się i zrobiłem minę jakbym psią kupę zobaczył - odpuściły.

Powiem Ci, że jak wszedłem w wiek 20+ to te 40-chy dopadła jakaś ambicja wobec mnie. Raczej nie na seks... Każdy wie o co chodzi. Chcą sprawdzić czy jeszcze mogą się nadziać na mojego "małego" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę sobie dziś na moje kolekcjonerskie konto na badoo i przywitała mnie taka oto wiadomość:

 

W jakim celu ty dajesz mi polubienie skoro ani słowem się nie odezwiesz

 

Miałem ochotę odpisać, że zbieram pokemony, ale pociągnę tą rozmowe trochę łagodniej, o ile będzie kontynuacja.

 

Nie mogę... Co to się z tymi kobietami dzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, suski napisał:

 

Miałem ochotę odpisać, że zbieram pokemony,

Trzeba było napisać że nie masz czasu ze wszystkimi pisać i musi poczekać na swoją kolej. Ja nie piszę prawie z nikim bo mi się nie chce. Miesiąc na badoo i Fwb. 

Edytowane przez Toranaga
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisała do mnie taka jedna, 38 lat wygląd na prawdę średni, czy chciałbym się z nią poznać,  info z jej profilu, cyt.

 

Szukam faceta

1.samodzielnego, pracowitego fajnie jeśli umie zarządzać swoją firma i jest ogarnięty jak ja

2. Nie jest ciapą umie jeździć samochodem i robić męskie czynności w domu

3.nie ma dzieci i zobowiązań

4. Lubi podróżować.

5 lubi pływać, biegać, być może zna sporty motorowodne lub inne

6.dobry czlowiek

7.wyglada normalnie wysoki 185-195

 

do tego: bez dzieci, szukam kogoś na stałe-na dobre i na złe na życie, aby stworzyć fajny dom i rodzinę z własnymi dzieciakami

 

No i tylko tyle;) Całe szczęście że za niski jestem:D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.