Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Foster napisał:

Napisała do mnie taka jedna, 38 lat wygląd na prawdę średni, czy chciałbym się z nią poznać,  info z jej profilu, cyt.

 

Szukam faceta

1.samodzielnego, pracowitego fajnie jeśli umie zarządzać swoją firma i jest ogarnięty jak ja

2. Nie jest ciapą umie jeździć samochodem i robić męskie czynności w domu

3.nie ma dzieci i zobowiązań

4. Lubi podróżować.

5 lubi pływać, biegać, być może zna sporty motorowodne lub inne

6.dobry czlowiek

7.wyglada normalnie wysoki 185-195

 

do tego: bez dzieci, szukam kogoś na stałe-na dobre i na złe na życie, aby stworzyć fajny dom i rodzinę z własnymi dzieciakami

 

No i tylko tyle;) Całe szczęście że za niski jestem:D

Mnie się wydaje, że to jedna z debilnych gierek pań. To wymienianie wymagań jest po to, żeby striggerować płeć męską. Bo "my też możemy mieć wymagania!!" - oczywiście shitpostowane przez mniej urodziwe, niedowartosciowane bo jakoś sobie trzeba odbić brak powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tych wymaganiach najbardziej naciągana wg mnie była opcja stworzenia z ową Panią rodziny i dzieciaków, jako że pierwsze ok, ale dzieci w tym wieku? Myślicie że one naprawdę  sądzą że z 40 na karku znajdzie się ktoś kto na to pójdzie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Foster napisał:

Myślicie że one naprawdę  sądzą że z 40 na karku znajdzie się ktoś kto na to pójdzie?

Nawet nie wiesz ilu jest Januszy, spermiarzy i białych rycerzy, którzy za kawałek nawet starszej cipki gotowi są upodlić się w sposób okrutny. 

  • Like 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już definitywnie pożegnałem się z Tinderem :) Po prostu nie idzie mi tam, mimo tych matchy, które chociaż dobrze, że były to dwie ostatnie sytuacje już skończyły moją cierpliwość. 

No1. Całkiem niedawno trafiła się dziewczyna. W sumie złoto. Dawno nie miałem styczności z taką,która sama pyta jakminął dzień i ogólnie okazuję zainteresowanie. Nagle odkliknęła parę albo skasowała konto.

No2. Wczoraj wieczorem kolejny match, no i dziewczyna fakt galanta, minęło 3 minuty nie ma jej.Odkliknęła parę nawet bez gadki żadnej.

 

Stwierdziłem,że to koniec. Nie będę brał udziału w tym gównie. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DDC93 napisał:

Po prostu nie idzie mi tam, mimo tych matchy

No na pocieszenie to powiem że przez ponad 2 lata, ja mam ich troche ponad 40, z czego było jedno spotkanie które było niewypałem. No ale to dobrze, bo panna prawie na początku, i po chwili ciszy zapytała gdzie pracuję, i po mojej odpowiedzi znowu była cisza. A jakiś czas później coś mówiła że przez jakiś czas spotykała się z byłym, że chciałaby mieć męża. A pod koniec mnie zapytała co robię na tinderze?

 

I potem zapytałem ją o to samo, a ona na to że znajome ją namówił, i tak się spotyka różnymi osobami. Także od razu wiedziałem że nic z tego nie będzie. Chociaż muszę przyznać że z wyglądu i wzrostu była idealnie w moim guście.

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DDC93 napisał:

Nagle odkliknęła parę albo skasowała konto.

1. Mogłeś ją po prostu znudzić. Nie zabawiałeś panci.

2. Znalazła kogoś ciekawszego.

3. Mniej prawdopodobne, ale coś się mogło popsuć po stronie Tindera. Jakiś czas temu też straciłem parę, z którą zamieniłem ledwie kilka zdań. No cóż bywa. Po paru dniach pojawiła mi się ponownie do zalajkowania. Na profilu info, że straciła wszystkie pary. Po za tym takich profili już kilka widziałem.

1 godzinę temu, DDC93 napisał:

Odkliknęła parę nawet bez gadki żadnej.

Szukała bankomatu. Nie wyrobiłeś się w czasie.

 

Jeśli nie pot­ra­fisz znieść mnie, kiedy jes­tem naj­gor­sza, to cho­ler­nie pew­ne, że nie zasługu­jesz na mnie, gdy jes­tem naj­lep­sza.

 

Co się martwisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DDC93 Rozumiem Cię bro, ale czemu nie przenosiłeś znajomości na grunt realny czy nawet telefoniczny, jeśli dziewczyna okazywała się zainteresowana? Może, nie była jeszcze spaczona przez atencje, wysyłane kutasy w pierwszej wiadomości, propozycje seksu i sponsoringu i zdegustowana tym wszystkim usunęła konto ;) A Ty mogłeś szybciej działać i proponować spotkanie, wziąć nr zamiast pisać dniami czy tygodniami na Tinderku.  

 

Ostatnio też z ciekawości zainstalowałem i miałem może z 12 par przez kilka dni ale zaraz usunąłem. Dużo pracy i czasu, a niewielki efekt tak powiem. Żeby wymienić z jedną fajną laską kilka wiadomości, potrzebowałem kilka dni :D i choć troche się poznać, odpisywała mi raz 2 razy dziennie, stwierdziłem że szkoda czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BrightStar. Z tą dziewczyną to japisałem kilka dni tylko, ale była zjawiskiem z tych milszych. Bo to rzadkość trafić taką dziewczyne. Nie jest mi jakoś żal.Stałem się zobojętniały na te aplikację. Trudno nie czuć tam się gorszym.Dlatego też koniec. 

 

Patton.To troszkę współczuję, że przez dwa lata tylko 40 matchy. Chociaż one nic nie warte głównie.

 

Suski. Raz kiedyś na Tinderze pamiętam miałem styczność z taka dziewczyną, któa bardzo po ludzku zakończyła znajomość. Z powodu, że rozstałąsię z chłopakiem niedawno nie była gotowa na znajomości i napisała mi o tym, że kasuję konto i się pożegnaliśmy.Z klasą zachowanie nie to co większość.

 

Suma sumarum zostaję mi już tylko Badoo i nad nim też się zastanowię. Moje lewe konto spełniło już swoje zadanie, je na pewno nie bawem skasuję

BTW. Mamy tutaj jakiegoś chojraka co działa na Badoo? Miałbym zlecenie,żeby komuś dopiec xD

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, DDC93 napisał:

Z tą dziewczyną to japisałem kilka dni tylko, ale była zjawiskiem z tych milszych.

Błąd. Albo się spotykasz od razu albo nic z tego nie będzie. Laski tam nie szukają gawędziarzy.

 

49 minut temu, DDC93 napisał:

Mamy tutaj jakiegoś chojraka co działa na Badoo? Miałbym zlecenie,żeby komuś dopiec xD

Dorośnij chłopie. Po co masz komuś dopiekać? Ile Ty masz lat?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.07.2019 o 11:08, Foster napisał:

Napisała do mnie taka jedna, 38 lat wygląd na prawdę średni, czy chciałbym się z nią poznać,  info z jej profilu, cyt.

Jak zwykle błędne przekonanie o swojej atrakcyjności. Im lustra nie potrzebne i tak uważają się za najpiękniejsze.

Moja była jest kaszalotem a uważa się za miss świata.

 

Cytat

Szukam faceta

1.samodzielnego, pracowitego fajnie jeśli umie zarządzać swoją firma i jest ogarnięty jak ja

tłum.  zarabiam więc jeżeli nie zarabiasz więcej to spadaj

 

 

Cytat

2. Nie jest ciapą umie jeździć samochodem i robić męskie czynności w domu

tłum. będziesz zapierdalać a ja pachnieć 

 

Cytat

3.nie ma dzieci i zobowiązań

Co w wieku 40+ jest nierealne (be przecież mało prawdopodobne że ktoś 25 letni zainteresuje się próchnem). Czyli błędne wyobrażenia o sobie.

 

Cytat

4. Lubi podróżować.

tłum . bedziesz płacić za wożenie jej dupy na Kajmany i Wyspy Dziewicze. Bo przecież Egipt to nie jej liga, dla Januszy jest.

Cytat

5 lubi pływać, biegać, być może zna sporty motorowodne lub inne

tłum. wyglądasz jak Chad, masz jacht lub motorówkę ostatecznie skuter za 100 tys. I żeby mogła się lansować w Sopocie.

 

Cytat

6.dobry czlowiek

tłum. pantoflarz

 

Cytat

7.wyglada normalnie wysoki 185-195

tłum. widziałeś Chada 150 ?

Cytat

do tego: bez dzieci, szukam kogoś na stałe-na dobre i na złe na życie, aby stworzyć fajny dom i rodzinę z własnymi dzieciakami

tłum. masz zalać JEJ formę "na dobre" żeby potem mogła przejąć "fajny majątek" na wypadek tego "na złe"

 

Cytat

 Całe szczęście że za niski jestem:D

A jacht masz ?

14 godzin temu, DDC93 napisał:

Ja już definitywnie pożegnałem się z Tinderem :) Po prostu nie idzie mi tam, mimo tych matchy, które chociaż dobrze, że były to dwie ostatnie sytuacje już skończyły moją cierpliwość. 

Krótko używałem Tindera.

Wniosek nr 1. - same szony

Wniosek nr. 2 - normalne (spełniające moje wyobrażenia) kobiety nie szukają w ten sposób znajomości

Wniosek nr. 3 żeby wyrwać szona to wystarczy iść w sobotę do klubu. Przynajmniej widzisz od razu co masz podane.

Edytowane przez ntech
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Tinderze sparowało mnie z Chinką z Hong Kongu, była akurat przejazdem w Polsce. Od razu normalna gadka bez ksiezniczkowania. Numer telefonu i kontakt przez WhatsApp. Powoli się poznajemy i jest ok. Jak napisze z opóźnieniem to przeprosi itd. Bardzo uprzejma. Mi się tylko tak wydaje albo to standard że Polki są zjebane? Mam jeszcze znajome na Ukrainie i z paroma pisałem na badoo live. Zagraniczne laski ok. Polki masakra. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Toranaga napisał:

Mam jeszcze znajome na Ukrainie 

Mnie też jak byłem kiedyś w pobliskim mieście, to w tinderze sprowało mnie z Ukrainką która była chwilowo jakieś 20 km dalej. No i może nie wyglądała jak milion dolców, i później jak podała swojego facebooka, to wyszło że jest zajęta, ale rozmowa była na dużo wyższym poziomie niż z poziomie niż Polkami.

 

2 godziny temu, Toranaga napisał:

Mi się tylko tak wydaje albo to standard że Polki są zjebane? 

Standard, i często śmierdzą plastikiem jak Chiński pegazus.

 

2 godziny temu, Toranaga napisał:

Zagraniczne laski ok. Polki masakra. 

Od strony urody i stylu to jest to samo. I tak np wejdź sobie na vkontakte, i porównaj sobie Polki choćby Ukrainkami, to zobaczysz jak gigantyczna jest przepaść.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzysta ktoś ze zbiornika? Ja tam założyłem konto tak obczaić o co tam chodzi i Panowie, co się tam odpierdala, przeważnie pary szukają na jakieś grupowe akcje, kobiety kobiet. Pełno jest filmików zdjęć, orgie, pissingi i inne gówno haha itp. Oczywiście jak masz profil singiel to tam wszyscy mają wyjebane xD w opisie single od razu blok itp. Nie to, że bym się dołączył do trójkąta, wiecie, pisałem z ciekawości :P oczywiście nikt nie odpisał, pary, singielki. Jedynie geje sami piszą, żeby umówić się na obciąganie haha. Jedna jedyna  kobieta mi tam odpisała i tak sobie piszemy już ze dwa dni, temat spotkania poruszany, brak oporów w sumie. Jednak dziwnie się z tym czuję, dziewczyna przeorana konkretnie (nie tylko przez panów :P), poruszyliśmy temat anala, że jest mocno doświadczona :D Mam dylemat, z jednej strony zawsze czegoś takiego szukałem, rvchanie musi być nieziemskie, jednak druga głowa się odzywa hehe. Wiecie, choroby, opryszczki, prawdopodobne zaburzenia, kto normalny ma konto na takim portalu, gdzie bez problemu można ją rozpoznać po tatuażach, branzoletkach, specyficznym kolorze włosów itp. nie wiem czy nie lepiej iść do profesjonalistki kulturalnie do lokalu, niż ryzykować dziwne akcje z cichodajkami. Dodatkowo szału nie ma 30 lat :D 

 

PS. kumpel mi się chwalił dzisiaj, że założył tindera i jest podjarany, bo w ciągu miesiąca ma aż dwie pary :D :D? 

Edytowane przez heavy27
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi portalami randkowymi to głowa mała. Gdzieś widziałem ostatnio eksperyment jak nawet pomarszczone kobiety 70+ mają branie na seks od 20-sto latków. Widać, że konkretnie te całe randkowanie w internecie to jakiś patologiczny rynek. W zasadzie jest mało lasek i znaczna nadreprezentacja mężczyzn kampi na każdą możliwą okazje spamując wiadomościami a niekiedy zdjęciami przyrodzenia.

 

Generalnie fajniejsze laski jakie miałem okazje poznać raczej nie używały takich wynalazków jak tindery, badoo, instagramy itd. Maks fb ale tylko tak, żeby był. Do tego spotkania przez internet to dla nich była nowość. Zapewne nawet teraz sporo takich jest. Jednak poznać odpowiednie laski to jak szukanie złota w ziemii. Poza tym jeden problem to poznać a drugi aby się podobała lub/i była singielką...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie, bo możecie mieć podobną przygodę co pewien pan z woj lubelskiego:

 

http://www.tygodnikzamojski.pl/artykul/100231/zamosc-umowila-sie-z-nim-przez-internet-i.html?fbclid=IwAR0mv2hkGn0PZbTUywCJ6r5B-DWrQyUYOxAruLS58rA2-gTsrBJ_gimeWws

 

34-letni mieszkaniec gm. Stary Zamość nie miał szczęścia. Dziewczyna, która poznał kilka miesięcy temu na jednym z randkowych portali internetowych, okradła go po spotkaniu w jednym z zamojskich hoteli.

Pokrzywdzony powiedział policjantom, ze razem pili alkohol. Gdy zmożony procentami usnął, 24-latka ukradła mu 5 tys. zł i ulotniła się.

Policjanci opisaną przez poszkodowanego dziewczynę zauważyli niedaleko hotelu.

Kiedy dostrzegła mundurowych, próbowała uciekać. Nic dziwnego, ze została szybko zatrzymana – miała w organizmie prawie 3 prom. alkoholu. W jej torebce mundurowi odnaleźli skradzione pieniądze. Oddali je właścicielowi.

Dziewczyna po nocy spędzonej w areszcie - usłyszała zarzuty. W czasie przesłuchania przyznała się do kradzieży i powiedziała, że ukradła pieniądze z zemsty: nie podobało jej się, jak 34-latek ją potraktował.

Dziewczynie grozi nawet do 5 lat więzienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Brat Jan said:

W czasie przesłuchania przyznała się do kradzieży i powiedziała, że ukradła pieniądze z zemsty: nie podobało jej się, jak 34-latek ją potraktował.

Czyli jak ją potraktował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurła, dziś mnie sparowało z jedną osiemnastką która mieszka jakieś 6 km dalej, no i teraz nie wiem czy pchać się w to czy nie ? No bo z jednej strony jej wiek kusi, wygląda nawet nieźle, no i szczerze mówiąc to bym sobie poużywał, ale z drugiej aktualnie robię prawko, co praktycznie pochłania większość mojego czasu i energii, także mogło by być ciężko. A z minusów to z tego co zauważyłem to chyba sobie popala, bo na jednym zdjęciu jest razem z fajką.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Obliteraror napisał:

Jedź :) To nie oświadczyny, a może być fajnie.

Nawet jeszcze nic nie napisałem, no i w sumie nawet nie mam pomysłu co napisać, i do tego nie wiem gdzie mieszka. No i właściwie to zastanawiam się o co jej może chodzić ?

Edytowane przez Patton
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.