Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

@Brat Jan ja już się w to nie bawię ale byłem w tym roku jak jeszcze miałem profil na badoo. Zazwyczaj laska na zdjęciach ma 2 oczka smv więcej. Szkoda czasu na księżne. Wrzuci zdjęcie z filtrem i w odpowiedniej pozie i myśl, że to ona. 

 

Czy ciągnie do seksu? Trochę tak ale ostatnio coraz mniej mi się chce bawić w te gierki i słuchać emocjonalnego pierdololo. Święty spokój jest jednak bezcenny. Być może po L4 wrócę na rynek i trochę się pobawię jak forma wróci. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Brat Jan napisał:

Jak to jest z tymi randkami z internetów z każdą z którą się spotkacie ciągnie  Was do seksu?

Mnie z każdą na pewno nie. Zdjęcia tak jak brat wyżej pisał zazwyczaj są w odpowiedniej pozie i nie oddają wszystkiego. Całą mimikę, zęby, sposób mówienia, głos i prawdziwy wygląd poznasz dopiero na pierwszym spotkaniu. 

Dlatego niema co się spinać szybko ustawiasz jakiś krótki spacer, kawę. I wiesz czy jest sens. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton Hahahaha o jebnę :D. Nic do ciebie nie mam, ale tak bardzo widać jak wojujecie z feminizmem i związkami tu na forum ty i niektóre chłopaki, jak dumnie trzymacie ramę "nie wchodzenia w nic bo dziewczyny dziś zjebane" a tu nagle match z jakąś 18-stką i styki zwarte, rozkminy, dupa się poci z nerwów co odpisać :D. Oj Patton, Patton... Tłuczesz se do łba, że jesteś taki, sraki, chłopaki ci napisali, że takich matchy to ona ma po kilkadziesiąt dziennie i już wracasz na swoje stare tory czyli "to to ja wiem już od dawna". Podoba ci się? To jedź. Ja bym pojechał jakby wyszła opcja spotkania. Może wpadłeś jej w oko, może tylko przewija wszystkich na tak... Kto wie. Napisz - zobaczysz czy się gadka klei.

Edytowane przez Tomko
  • Like 6
  • Dzięki 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomko napisał:

bo dziewczyny dziś zjebane

To swoją drogą, ale generalnie poprostu jest mi lepiej samemu.

 

2 godziny temu, Tomko napisał:

a tu nagle match z jakąś 18-stką i styki zwarte, rozkminy, dupa się poci z nerwów co odpisać 

Ze miałem zwarcie to tylko odniosłeś takie wrażenie, a poza tym to Marek kiedyś mówił że forum jest od tego żeby zapytać bardziej doświadczonych. 

 

2 godziny temu, Tomko napisał:

że takich matchy to ona ma po kilkadziesiąt dziennie 

Wiele razy juz o tym czytałem.

 

2 godziny temu, Tomko napisał:

Podoba ci się? 

No źle nie wyglądała, ale sprawiała wrażenie że jest Karyną.

 

2 godziny temu, Tomko napisał:

może tylko przewija wszystkich na tak... 

No właśnie sprawdziłem, i raczej na to wyszło. Tylko poprostu chodziło mi o to żeby sobie poużywać, jeśli by nie odpierdalała jakiegoś cyrku, a tak poza tym to tak ogolnie nie mam na to parcia, no i mam aktualnie ważniejszą sprawę na głowie.

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton Czy ktoś ci każe się z nią żenić? Multitasking panie :D. Twoja ważniejsza sprawa na głowie to zwyczajna wymówka i tyle :). Nie powiesz mi, że 3h z panną randeczka koliduje ci z robieniem prawka... To sobie poużywaj, o to chodzi.

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tomko napisał:

Czy ktoś ci każe się z nią żenić?

Nikt, i już od dobrych kilku lat wiem że to nie dla mnie.

 

1 minutę temu, Tomko napisał:

To sobie poużywaj, o to chodzi.

No jesli sie kiedys trafi okazja to sobie poużywam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomko napisał:

Twoja ważniejsza sprawa na głowie to zwyczajna wymówka i tyle

 

@Tomko

No i tu się bardzo mylisz. No bo właściwie to mnie nie znasz, nie wiesz jaki jestem, no i też nie wiesz co mi w głowie siedzi. Ale wiedz że jeśli mam umysł mam nastawiony na jeden cel, to reszta ma dla mnie dużo mniejsze znaczenie.

 

2 godziny temu, Tomko napisał:

Nie powiesz mi, że 3h z panną randeczka koliduje ci z robieniem prawka...

No właśnie koliduje, tzn bo mam maks 4 godziny dziennie wolnego, i dolicz do tego naukę, jazdy, to że chwilę też muszę odpocząć, zjeść coś, że pracuję w nocy. No i to że też przez to prawko w tygodniu bywa że przez 6 dni śpię od 2,5 do 3 godzin, no jeśli śpię 3,5 no to już mam luksus, a sobotę to praktycznie śpię od 10-11 do czasem nawet i 19, albo i dłużej, a zdarza się że i po tym jest niewiele lepiej.

 

Także może to wygląda śmiesznie, ale naprawdę jestem wyjebany jak koń po westernie, a w pracy jak zostaję sam to zdarza mi się nawet godzinna drzemka, bo bywa że już poprostu nie wyrabiam. Także powiedz mi gdzie tu widzisz czas na kilku godzinne spotkanie? No bo ja nie widzę, no ale nie powiem, bo poużywać na takiej to bym sobie poużywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton szukasz wymówek. Piszesz, że ile miałeś przerwy od kobiet? 8 lat? Zgodzę się z @Tomko forum weszło Ci za mocno i z Twoich postów emanuje niechęć do kobiet. Adaptuj się do otaczającego Cię świata. Wbrew pozorom z kobietami da się miło spędzić czas i nie trzeba być nie wiadomo jakim figo fago. Ostrych zawodniczek które Cie przemielą i wyplują nie ma tak wiele i mała szansa, że po lekturze tego forum dasz się takiej złapać. Korzystaj z życia z młody jesteś chłopak jeszcze a jak się Ciebie czyta to ma się wrażenie, że jesteś nieszczęśliwy z sfrustrowany.

 

To naturalne, że po takim czasie się boisz wyjść ze strefy komfortu.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać nic się nie zmieniło, wasza chcica na baby jest nadal ogromna przy jednoczesnym braku jaj/odwagi aby zagadać przy jakiejś okazji w prawdziwym świecie i się umówić albo kogoś po prostu poznać... Czasy gdzie ktoś przeciętny miał tam (świat wirtualny) szansę się skończyły i to zaakceptuje bo tylko pomagacie pasztetom podbijać swoje ego... Tam liczy się ultra wygląd pozycja, a jak masz $$$ to Internet ci nie potrzebny... Polecam skupić się na sobie bo nawet gdybyś jakaś poznał a nie znasz swojej wartości i nie jesteś pewny siebie to NIC z tego nie będziesz miał.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2019 o 19:45, m4t napisał:

szukasz wymówek.

Może to tak wygląda, ale poprostu znam swoje możliwości i tyle.

 

W dniu 5.08.2019 o 19:45, m4t napisał:

Piszesz, że ile miałeś przerwy od kobiet? 8 lat?

Jakos w 2 połowie lipca minęło 8.

 

W dniu 5.08.2019 o 19:45, m4t napisał:

forum weszło Ci za mocno

Ciężko mi to samemu stwierdzić.

 

W dniu 5.08.2019 o 19:45, m4t napisał:

z Twoich postów emanuje niechęć do kobiet.

A no wlasnie tutaj się mylisz, bo lubię kobiety, i właściwie to nic do nich nie mam. A że nie mam zbyt często okazji do przebywania z tymi w podobnym wieku, to już inna sprawa.

 

W dniu 5.08.2019 o 19:45, m4t napisał:

 Adaptuj się do otaczającego Cię świata. 

Pytanie czy w moim przypadku warto ?

 

W dniu 5.08.2019 o 19:45, m4t napisał:

Wbrew pozorom z kobietami da się miło spędzić czas

To wiem, bo jeśli już mam okazję być w towarzystwie takich w podobnym wieku, to naprawdę miło mi się z nimi spędza czas.

 

W dniu 5.08.2019 o 19:45, m4t napisał:

Ostrych zawodniczek które Cie przemielą i wyplują nie ma tak wiele

Też tak uważam.

 

W dniu 5.08.2019 o 19:45, m4t napisał:

wiele i mała szansa, że po lekturze tego forum dasz się takiej złapać.

Taka wiedza na pewno by była dla nich dużym utrudnieniem. Plus dodaj to że z powodu pewnych wydarzeń z przeszłości jestem cholernie podejrzliwy, co w sumie już wiele razy mnie uratowało.

 

W dniu 5.08.2019 o 19:45, m4t napisał:

Korzystaj z życia z młody jesteś chłopak jeszcze

Mam wrażenie że chyba najpierw powinienem ogarnąć to i owo w swoim życiu, a dopiero potem zabierać się za kobiety.

 

W dniu 5.08.2019 o 19:45, m4t napisał:

a jak się Ciebie czyta to ma się wrażenie, że jesteś nieszczęśliwy z sfrustrowany.

No szczęśliwy to ja już nie jestem tak jakoś od około 11 lat, a czy sfrustrowany to nie jestem pewien, ale na pewno jestem nie zadowolony.

 

W dniu 5.08.2019 o 19:45, m4t napisał:

To naturalne, że po takim czasie się boisz wyjść ze strefy komfortu.

Prawko jest pierwszym krokiem do wyjścia, i to właśnie pożera tyle mojej energii, głównie psychicznej.

 

W dniu 5.08.2019 o 19:56, Tomko napisał:

Dla ciebie jeszcze jest ratunek :P. Przejdź na ciemną stronę mocy

Dlatego miedzy innymi tutaj jestem.

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To,że się ma parę to jeszcze nic nie znaczy.Jak już mamy parę to część dziewczyn nie odpisze.Te,które odpiszą często zachowują się jak księżniczki i najlepiej z takimi kończyć rozmowę żeby uniknąć  frustracji.Jak już natrafimy na dziewczynę,która chce z nami rozmawiać często też dowiadujemy się,że ma chłopaka a tutaj ma konto bo lubi poznawać ludzi:).Istnieje jeszcze opcja,że chce tylko popisać.Jak już jednak trafi się pani która będzie chciała się spotkać to znowu mamy problem bo nie wiadomo czy zdamy jej casting.Ona takich spotkań,może mieć kilka w tygodniu a my często jesteśmy już napaleni i myślimy,że pani spotyka się z nami bo jest banu zainteresowana.Nawet jeśli spotkanie wyjdzie to w każdym momencie pani może się coś ubzdurać(najczęściej Chad na horyzoncie) i może przestać się do nas odzywać bez powodu.Miałem sytuacje,że znałem się z laską z tindera z dwa tygodnie, było już kilka spotkań i mieliśmy zaplanowaną wycieczkę.Laska w dniu wycieczki napisała,że  się już nie będziemy spotykać i mam do niej nie pisać.Podsumowując moją działalność na tinderze :pisałem z dziesiątkami kobiet z czego spotkałem się z pięcioma i z dwiema było więcej niż jedno spotkanie.Kontakt pozostał z jedną i czasem z nią popisze jak mi sie nudzi,ale ogólnie nic ciekawego.Czy uważam ten czas za stracony?Jak najbardziej.Oprócz tego,że dowiedziałem się trochę o kobietach nic z tego nie wyniosłem.Dziewczyny raczej puste,bez kultury.Nawet jeśli dało się o czymś pogadać to jakieś wyuczone poglądy-slogany,nic ciekawego.Tą wiedzę,można było szybciej uzyskać z jakiegokolwiek filmiku o tej tematyce na yt.No,ale cóż głupi uczy się na własnej skórze.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton

Chłopaki dobrze Ci radzą, więc weź sobie ich pomoc do serca i coś zrób.

Piszę to z perspektywy starszego faceta, który ma doświadczenie z kobietami na poziomie przeciętnego 16-latka, duże pokłady introwertyzmu, niechęć i świadomość nieprzystosowania do realiów. Ostatnio zostałem wystawiony, większość moich "podbojów" kończy się na pierwszej randce z mojego powodu, ponieważ nie mam ochoty kontynuować znajomości. Wybiegam w przyszłość i wiem, że będzie mnie to kosztowało sporo energii, oczami wyobraźni widzę siebie zmęczonego na towarzyskich spotkaniach z jej znajomymi, może rodziną. Do tego dochodzi wychodzenie ze swojej strefy komfortu i wystawianie na próbę w różnych sytuacjach życiowych, podczas których kobieta będzie badała moją pewność siebie, zdolności interpersonalne, zasoby i umiejętności towarzyskie. Mnie to przerasta i chyba nic z tego nie będzie, ponieważ nie mam warunków, by utrzymać znajomość, ani chęci by się poświęcać tak mocno. Przerasta mnie to, nie potrafię się odnaleźć, męczą mnie ludzie i oczekiwania kobiet.

Młode mają przebojowych, starsze szukają bankomatu, do towarzyskich (90% kobiet) nie mam podejścia, a te mniej uspołecznione są już dawno zajęte. Nie nauczyłem się pewnych rzeczy i wiem, że będę samotny.

 

Ratuj się chłopaku, zapraszaj Karyny, przegrywaj, przeżywaj porażki z głową do góry, lej na to sikiem prostym, idź swoją drogą, ale UCZ SIĘ, jak poruszać się w świecie relacji towarzyskich. Przyda Ci się to w pracy, codziennym współżyciu z kobietami, sąsiadami, na boisku, w parku i w sklepie. Wyhoduj sobie grubą skórę, załóż, że i tak one będą Cię odrzucać, ale po prostu ucz się, jak zachowywać się w pewnych sytuacjach, póki jesteś młody. Do tego dodaj wiedzę z forum, świadomość, w jaki sposób myślą kobiety i co Ci grozi z ich strony, czyli intercyza, guma na instrument, pozostawienie zrobi w piwnicy...

 

Jeżeli się zamkniesz to nie nauczysz się podstawowych odruchów, już na wstępie laski wyczują, iż z Tobą jest coś nie tak. Teraz się izolujesz, ale za "chwilę" samotność może Ci doskwierać do tego stopnia, że usilnie będziesz dążył do poznania kogoś, ale będzie to sytuacja nie do przejścia, ponieważ nie będziesz wiedział co robić albo będziesz wiedział, ale kompleksy i przekonania nie pozwolą Ci przekroczyć pewnych barier i nic z tego nie wyjdzie. Próbuj, jeżeli nie masz ciśnienia i Ci nie zależy. Właśnie dlatego nie będzie bolało.

 

Ostatnio dostałem kosza, zostałem wystawiony z pełną świadomością jakiejś głupiej piczy.

Z jedną bardzo fajnie mi się rozmawiało. Na drugi dzień usunęła mnie ze znajomych. :)

 

Mam podejrzenia, że część lasek się po prostu lansuje. Podają dane do kont na innych portalach i liczą na to, że ktoś kliknie w insta, twita, fejsa. Myślę, że chodzi o wejścia i przyciągnięcie reklamodawców.

Dużo naganiaczy czy to męskich w formie damskich kont, czy kobiecych. Kiedyś spotkałem panienkę, która przyznała, że pracuje dla tindera. Nie wiem, może mnie wkręcała, ale mam wrażenie, że są właśnie konta, które zagadują, wymienią kilka zdań, dadzą nadzieję, schlebią, by zaraz zniknąć lub się nie odezwać.

Inne szukają dowartościowania.

Kolejne szukają coraz lepszej partii, więc poświęcą nam chwilę i umieszczą na ławce rezerwowych, ponieważ trafiły na atrakcyjniejszy kąsek.

 

Gdybym umiał podrywać w realu to olałbym tindera, ale niestety nie nauczyłem się tego. Pattony i inni, apel ode mnie do Was. UCZCIE SIĘ prawidłowego zachowania. Dostaniecie po dupie, ale to także wiele Was nauczy, postawicie siebie na pierwszym miejscu, bo macie być dla siebie najważniejsi. Będzie jakaś łania obok Was to fajnie, ale jak jej nie ma to świat się nie zawali, a Wy przy okazji zdobędziecie wiedzę, jak poruszać się wśród ludzi. Nie przepierdolcie tego czasu, ponieważ będąc starszym będzie coraz trudniej zmusić się do aktywności i znalezienia czasu na zabawę.

  • Like 4
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2019 o 22:31, Mapogo napisał:

Kiedyś spotkałem panienkę, która przyznała, że pracuje dla tindera. Nie wiem, może mnie wkręcała, ale mam wrażenie, że są właśnie konta, które zagadują, wymienią kilka zdań, dadzą nadzieję, schlebią, by zaraz zniknąć lub się nie odezwać.

Raczej aby zanęcić do wykupienia płatnej wersji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2019 o 16:47, BrightStar napisał:

Nie wiem jak Wy ale ja tam już znalazłem remedium na swój brak sukcesów na portalach randkowych. ??? 

https://ultrafacet.pl/darmowy-trening/internet/

O kur*a

"Jak stać się mężczyzną Sigma którego kobiety pożądają bardziej niż Alfa"

Dla matematycznych nieuków - to ten po lewej ?

 

Ale naprawdę wyje*ane po totalnej całości miał Pi :D

 

vxCi1H0.png

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.