Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

4 hours ago, DDC93 said:

Ja wiem? Po tym co napisała to tak śmiem twierdzić, że może nie do końca xD

Nie analizuj kobiet przez pryzmat męskiej logiki i tego, co mówią czy piszą. Ułatwisz sobie życie.

Kobieta zachowywała się nerwowo i traciła oddech. Ale wciąż tam z Tobą była, tak? Zgadnij qwa dlaczego. Czego od Ciebie oczekiwała?

Zapewne analizy sytuacyjnej i drżała na samą myśl o niej. 

 

@Patton

Brawo. Do boju.

Edytowane przez azagoth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, azagoth napisał:

Nie analizuj kobiet przez pryzmat męskiej logiki i tego, co mówią czy piszą. Ułatwisz sobie życie.

Kobieta zachowywała się nerwowo i traciła oddech. Ale wciąż tam z Tobą była, tak? Zgadnij qwa dlaczego. Czego od Ciebie oczekiwała?

Zapewne analizy sytuacyjnej i drżała na samą myśl o niej. 

 

A więc czego oczekiwała??? Poprosiłem o wytłumaczenie czemu według niej było "średnio" odczytała i cisza xD Wstydzi się powiedzieć hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no powiedz :) Ciekawi mnie twoje zdanie. Tak konkretnie. I bez jajec tak jak wyżej z Blok Ekipy :) Ja się jakoś bardzo nie znam na kobietach przecież.

 

 

Dobra dobra info z pierwszej ręki od tej dziewczyny :) Było średnio bo czasem przynudzałem xD PAN OK 

Edytowane przez DDC93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Still napisał:

W końcu zamoczysz

A skąd ta pewność że do czegoś w ogóle dojdzie ? 

 

19 godzin temu, azagoth napisał:

Brawo. Do boju.

Nie pisałem z nią długo, ale tak prowadziłem  rozmowę że chyba jest chętna do jej kontynuowania. I jak na razie udało mi się dowiedzieć że pracuje, no ale może i mi się tylko wydaje, ale chyba dwa razy było coś nie tak.

Edytowane przez Patton
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.08.2019 o 13:09, DDC93 napisał:

:D Ale nie byłbym sobą gdybym już na Badoo nie zapytał? Jak jej się podobało? I odpowiedź dostałem taką "Tak średnio, ale było bardzo miło" Hah to strasznie fajnie. Pomyślałem sobie z przekąsem. Moim celem jest kto inny jak wiecie :) 

ja wiem? Po tym co napisała to tak śmiem twierdzić, że może nie do końca xD

Odebrałem to zupełnie innaczej. Wręcz bardzo dziwne to było.Jak by ją przerażali ludzie Krakowskim przedmieściu  ;)

 

Za dużo szukasz akceptacji i potwierdzania słownego, to tak nie działa. Co Cię interesuje jak jej się podobało. Jeżeli było dobrze, to dojdzie do następnego spotkania a jeżeli nie to trudno.

Poczytaj sobie o miękkich piłkach. Jej zachowanie takie czy inne daje Ci już odpowiedź na Twoją ciekawość. 

 

Pytanie o takie rzeczy, poleganie na ich opinii to przede wszystkim niepewność i niedoświadczenie i podstawowe błędy czyli stawianie automatycznie na piedestale.

 

Ty nie zabierasz na spotkanie Donalda Trumpa czy reprezentanta azjatyckiej korporacji i jemu ma się podobać i ma być ciekawie...
Ty ewentualnie zapraszasz do swojego świata pewną dziewczynę, która albo pasuje do Twojej układanki i koncepcji albo nie ale to Ty masz ją prowadzić :) 
 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, EmpireState napisał:

 

Za dużo szukasz akceptacji i potwierdzania słownego, to tak nie działa. Co Cię interesuje jak jej się podobało. Jeżeli było dobrze, to dojdzie do następnego spotkania a jeżeli nie to trudno.

Poczytaj sobie o miękkich piłkach. Jej zachowanie takie czy inne daje Ci już odpowiedź na Twoją ciekawość. 

 

 

Wiesz. Prawdopodobnie tak właśnie jest. Nie jestem pewny siebie w takich sytuacjach. Nie chodzi o zachowanie tylko o to czy jestem akceptowalny itp głupoty. To jest związane z brakiem doświadczenia większego w relacjach D-M. NA piedestale jej akurat jej nie stawiam. Ale wiem co to znaczy. Kogoś innego postawiłem kiedyś i ciągnie się jak widmo za mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki żarcik sytuacyjny, odbiegający od tematu. Proszę Państwa, 2 lata temu spotkałem się z pewną niewiastą. Około 30 lat, całkiem dobrze wyglądająca jak na swój wiek. Po spotkaniu owa kobieta stwierdziła, że możemy zostać co najwyżej znajomymi. Nie miałem na to ochoty. Tak z ciekawości Panna spotykała się z innym mężczyzną, wycieczki, śmiechy i głupie akcje. Olałem temat. 

 

Obecnie owa kobieta ma dziecko i jest singielką poszukującą swojego księcia z bajki na badoo :D

Jak to czas wszystko weryfikuje. 

 

Udanej niedzieli Panowie. 

 

Pozdrawiam ;)  

Edytowane przez viko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Patton napisał:

Mały update, tzn w trakcie ostatniej rozmowy wyszło na to że poznanej pannie dobrze sie ze mną rozmawia, i jest chętna żeby się spotkać.

Spotkaj się. Nic nie stracisz. Tylko się nie wygłupiaj jakimś stresowaniem. Bądź normalny jak na codzień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, DDC93 napisał:

Spotkaj się. Nic nie stracisz.

No właśnie taki mam zamiar.

 

3 minuty temu, DDC93 napisał:

Tylko się nie wygłupiaj jakimś stresowaniem. 

Ostatnim razem nie miałem tego problemu.

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton  do kur#wy nędzy. Ktoś tu musi Cię sprowadzić na ziemię! Chłopie wiesz co zauważyłem( myślę, że nie tylko ja), pierdolisz trzy po trzy. Podniecasz się na sam fakt, pisania z dupa na jakimś portalu. 

Niby z Ciebie taki kozak, bo znasz kobiety, schematy itd itd. Raz piszesz, że Ci baba nie potrzebna, chwilę potem cieszysz mordę bo, Cię sparowało na badoo:blink:

Dla mnie widoczne jest i to bardzo jasno, że jesteś prawiczkiem a kobiet się boisz jak diabeł święconej wody. Zachłysnąwszy się wiedzą z forum, tworzysz z siebie bóg wie kogo. 

 

Zamiast pisać pierdoły, już dawno powinieneś umówić się z laską i iść na spotkanie! O ile to prawda?(ostatnio bajkopisarze pojawili się na forum) 

 

Tyle w temacie!

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Still napisał:

do kur#wy nędzy.

Po pierwsze jak do mnie coś mówisz to nie przeklinaj.

 

42 minuty temu, Still napisał:

Ktoś tu musi Cię sprowadzić na ziemię! 

To już akurat wiele razy zrobiła grawitacja.

 

42 minuty temu, Still napisał:

Podniecasz się na sam fakt, pisania z dupa na jakimś portalu. 

W ogóle się nie podniecam, tylko chcę zwiększyć doświadczenie, a że ty tego nie potrafisz zrozumieć, to już nie mój problem.

 

42 minuty temu, Still napisał:

 Niby z Ciebie taki kozak

No i wlasnie dlatego często mam problem z tym żeby dogadać się z osobami po trzydziestce.

 

42 minuty temu, Still napisał:

Raz piszesz, że Ci baba nie potrzebna

Piszesz jakbym dążył co najmniej do ślubu.

 

42 minuty temu, Still napisał:

kobiet się boisz jak diabeł święconej wody. 

Dosłownie jakbym słyszał jednego nosacza z pracy. A tak poza tym to wcale się ich nie boję, bo niby co w nich jest takiego strasznego? No wlaśnie sam dobrze wiesz że nic.

 

42 minuty temu, Still napisał:

 Zachłysnąwszy się wiedzą z forum, tworzysz z siebie bóg wie kogo. 

Coś mi to zapachniało gazem gazem LPG z samochodu znanego kierowcy.

 

42 minuty temu, Still napisał:

 Zamiast pisać pierdoły, już dawno powinieneś umówić się z laską i iść na spotkanie!

Jakbyś potrafił czytać z zrozumieniem, to byś zauważył że do tego dążę, i weź pod uwagę to że nie każdy ma takie powodzenie i tempo jak ty.

 

42 minuty temu, Still napisał:

O ile to prawda?

Podaj mi chociaż  jeden dobry powód przez który miałbym kłamać? A poza tym to jakoś nie przypominam sobie żeby ktoś kiedykolwiek mi to na forum zarzucał.

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still Podzielam Twoje zdanie, ale też próbuję zrozumieć brata Pattona. Zakładam, że Ty z racji doświadczenia nie potrzebujesz podniecać się tym, że sparowało się z jakieś dziewczyną na Badoo. Tylko byś poszedł na randkę i podzielił się z chłopakami relacją z niej, na czym skorzystalibyśmy wszyscy, których interesuje ten temat. Brat Patton zakładam, że jest mniej doświadczony od Ciebie i każdy kontakt z dziewczyną jest dla niego czymś "nowym" z racji tego, że jeszcze sobie nie poużywał. Ma fajne miejsce gdzie może sobie o tym popisać to korzysta z tego. 

 

@Patton umów się w końcu z tą dziewczyną i zdawaj relację na bieżąco wtedy bardziej doświadczeni bracia mogą Ci coś doradzić bo teraz to takie pisanie o dupie marynie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.