Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Sceptyczny? napisał:

Ja jebie, jak w Benny Hill ?

Zgadzam się z tobą, ale wiesz co? Nie będę rozpaczał, tylko będę robił w tym czasie coś co lubię robić ☺️

 

@TheShy

Musiałbym wrzucić zdjęcie na jakiś hosting, a w tej chwili jestem w terenie.

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton, spróbuj tego myku - on co prawda pochodzi z wychowania dwulatków w okresie buntu, ale też się sprawdza z Paniami, tzw. pozornej możliwości wyboru. Tak jak dwulatkowi dajesz do wyboru niebieską albo zieloną kurteczkę, którą ubierze, tak Ty proponujesz dwa terminy spotkania w pełni Tobie pasujące. Trzeciej opcji nie ma. Nie mów - kiedy Tobie pasuje? Bo najczęściej mimo podanego terminu w efekcie wychodzi - nigdy :) Ty prowadź relację od początku. 

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton To jest przegrana sprawa, nie pisz do niej już nic. Badoo to teraz jedynie dobry sposób na zabicie czasu. Na live'ach potrafią dobrze zrzuty się kręcić, a i nie brakuje tam pań z całego świata, które prezentują się na granicy cenzury. Ogólnie patologiczna społeczność. Jak chcesz cokolwiek tam wyrwać to zrób sobie profesjonalne zdjęcia w świetnych ubraniach, egzotycznych miejscach i z super muskulaturą. Nie licz na interesujące rozmowy. Większość tamtejszych użytkowniczek to atencjuszki, samotne młode matki itp. Nie szukają nikogo poza ewentualnie sponsorem/księciem z bajki, a główną ich motywacją jest ucieczka od nudnego życia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton Z mojego doświadczenia z Badoo, musisz nawiązać pisemny kontakt z kilkunastoma, aby co najmniej 1 - 2 były wystarczająco responsywne, choć trochę normalne i nadawały się do spotkania / seksu / krótkiej/dłuższej relacji. 

Większość tam to puste Karyny. Przebierają codziennie wśród dziesiątek mężczyzn, piszących do niej, podbudowując sobie puste ego. W tym czadów, którzy zaliczają je hurtowo, jak i desperatów, którzy chcą zabierać je od razu do SPA, itd..

 

Ona odwołała spotkanie, więc taj jak piszą Bracia, jedna propozycja, żeby teraz teraz ona podała termin spotkania w ramach rewanżu. Jeżeli tego nie zrobi, to wiesz na czym stoisz i NEXT, szkoda czasu i godności. 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, TheShy napisał:

W sensie zniknęła z portalu?

Wylosowała się, i potem jeszcze kilka razy powracała.

 

18 minut temu, Figurantowy napisał:

To jest przegrana sprawa

To wiedziałem już na samym początku.

 

14 minut temu, Figurantowy napisał:

nie pisz do niej już nic. 

Jakoś mi to chodzi po głowie.

 

14 minut temu, Morfeusz napisał:

musisz nawiązać pisemny kontakt z kilkunastoma

W moim przypadku to nierealne.

 

15 minut temu, Morfeusz napisał:

więc taj jak piszą Bracia, słuszna jedna propozycja, żeby teraz teraz ona podała termin spotkania w ramach rewanżu

No właśnie tak zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Figurantowy napisał:

@Patton To jest przegrana sprawa, nie pisz do niej już nic. Badoo to teraz jedynie dobry sposób na zabicie czasu. Na live'ach potrafią dobrze zrzuty się kręcić, a i nie brakuje tam pań z całego świata, które prezentują się na granicy cenzury. Ogólnie patologiczna społeczność. Jak chcesz cokolwiek tam wyrwać to zrób sobie profesjonalne zdjęcia w świetnych ubraniach, egzotycznych miejscach i z super muskulaturą. Nie licz na interesujące rozmowy. Większość tamtejszych użytkowniczek to atencjuszki, samotne młode matki itp. Nie szukają nikogo poza ewentualnie sponsorem/księciem z bajki, a główną ich motywacją jest ucieczka od nudnego życia.

Powinni zmienić nazwę na : Szrot.pl

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Garrett bierz w ciemno ;)

 

Ja z kolei dziś do pani napisałem na Badoo w celach zapoznawczych, jakie ma pasje, zainteresowania.... 

Pani pisze, że podróże. Mówię sobie w sumie ok... A jakie miejsca zwiedziła...?!

 

Cytuję damę: Gdzie się da! Choć na razie daleko się nie wypuszcza, głównie po województwie ?

 

Minutę potem pani zablokowana....

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Sceptyczny? napisał:

Chłopie, masz prawie 70 stron wątku i całą resztę forum i po napisaniu lasce "że Ci miło, że Ci dała polubienie" dziwisz się, że Cię spuściła po ostrzu noża, albo że poziom rozmowy to chujnia?

 

Serio? SERIO?!!

 

No kurwa mać. Jak grochem o ścianę.

Tyowy "Sceptyk" A wiesz co? Teoretycznie mam w przyrodzeniu te sztuczki na te laski. Świat zwariował wszędzie porady jak być skuteczniejszym na portalach randkowych. Nie mam zamiaru być oryginalniejszy niż jestem byle by księżniczka po ludzku odpisała, poza tym to napisałem na koniec wiadomości, wcześniej było coś innego, ale ty wiesz lepiej widzę. Księżniczka odpisała byle jak to niech się zrywa. Nie masz przed sobą gościa co nie stosował różnych pierwszych wiadomości, ale już mi się nie chcę. Na szczęście idzie jeszcze trafić w tych portalach normalną dziewczynę co normalnie odpiszę na taką wiadomość i pójdzie to trochę dalej. Więc z łaski swojej nie wymądrzaj się tak Ok?

 

17 godzin temu, EmpireState napisał:

 

Rozumiem co piszesz ale nie łapie do końca tego podejścia :D To, że jesteś kimś lub "bezwartościowym frajerem" nie powinno zależeć od tego czy masz dziewczynę czy nie. Co więcej jak sam widzisz to definiowanie swojego stanu, swojej osoby od kogoś innego, czyli oddawanie w pewien sposób władzy nad sobą. Generalnie jest to podejście mało perspektywiczne. Wszystkie czynniki układanki do bycia "wartościowym" masz w głowie :) 

 

Z przygód też może wyjść coś fajnego i co więcej uważam, że "poważne" relacje bez tego etapu mogą się w przyszłości odbić czkawką. To dobry czas żeby poznać siebie, to czego chcemy od życia od partnerki ale i przede wszystkim czego nie chcemy. 

 

No offence ale mi się wydaje, że biało rycersko podchodzisz do tematu. Fajnie, że szukasz związku ale stawiasz wewnętrznie na piedestale pewną osobę, o której domyślam się budujesz jakieś wyobrażenie. Życie jest wielowymiarowe i wbrew pozorom długie. Niekoniecznie kobieta, z która było się mając 20 lat bd dla Ciebie idealna w wieku 25. czy 30. Tylko, że ludzie mają wgrane idealistyczne podejście do spraw, głownie faceci i nie dostrzegają jak marnują siebie, potencjał nie słuchając głosu z wewnątrz.

 

Dlatego najważniejsze jest bycie świadomym swoich potrzeb, działanie w zgodzie z tym (tylko też zdroworozsądkowo) a nie, że Ty się boisz czy traktujesz to jak marzenia.

To jest życie. Na świecie są 3 miliardy kobiet,. Będzie ktoś ciekawy na horyzoncie, z podobnym podejście i przede wszystkim podobnymi celami to dobrze, można w to iść ale jeżeli nie... to nadal jesteś Ty. I to jest najważniejsza osoba w Twoim życiu :) 

No tu mam doczynienia z mądrym człowiekiem! Normalnie Flaszkę bym z Panem zrobił! I widzę, że masz pojęcie o psychologii. Nie ukrywam jestem pogubiony w życiu przez tą sferę, ale więcej publicznie nie powiem :) Jeśli się da to zapraszam do prywatnej rozmowy szanownego brata!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego punktu widzenia i obserwacji:

Na Bado bez konta premium szkoda czasu bo dostęp ma się jedynie do pań klasy "szrot", mało kiedy trafi się jakąś w dobrym stanie ?

Darmowa możliwość pisania do atrakcyjnych jest po blokowana, a nawet jak puszczą to ustawią tą wiadomość gdzieś na końcu kolejki czyli np na 80-tej lub 180-tej pozycji i za chuja dziewczynie nie zechce się tego przeglądać i odpisywać.

Chcesz by wiadomości wyświetlały się wcześniej kup premium.

Chcesz pisać do ładnych z okolicy bez "matcha" kup kredyty ( ze mnie żądają za dostęp do każdej ładniejszej pani 150 kredytów )

 

Natomiast nie wiem jak jest z kontem płatnym. Bo jeżeli do pani napisze duża ilość kont premium to też może być ciężko przyciągnąć jej uwagę, gdy będziemy na odległej pozycji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem się trafi jakaś ciekawsza, nieksiezniczkowata kobieta na tym badoo nie generalizowalbym aż tak, nawet przy darmowym koncie ale generalnie jest to szrot i trzeba troche czasu aby wyłowić perłę. Tutaj dużo też zależy od naszego mindsetu jaki mamy w stosunku do kobiet i wyglądu. Teraz np umówiłem, się na wspólne muzykowanie z Panią z Badoo, u mnie w domu i zobaczymy jak to wyjdzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minutes ago, BrightStar said:

Teraz np umówiłem, się na wspólne muzykowanie z Panią z Badoo, u mnie w domu i zobaczymy jak to wyjdzie.

Na słuchanie muzyki? Czy moźe Pani będzie na czymś grała? Np. na flecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Still napisał:

bierz w ciemno ;)

Ciemno to przyjemno :P

 

Bawiąc się w portale randkowe od paru lat widzę że kolejna dziewczyna z którą byłem na randce 2 lata temu powróciła. Tym razem na tinderze. Mam wrażenie że jak kobieta juz raz sie zarazi tym wirusem to juz bedzię ją ciągneło  do tego. A wiem że akurat ta panna była z kims w międzyczasie.

21 minut temu, Baros napisał:

Czy moźe Pani będzie na czymś grała? Np. na flecie?

Ale zboczeniec... Na gitarze albo na perkusji pewnie! :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Morfeusz napisał:

Ona odwołała spotkanie, więc taj jak piszą Bracia, jedna propozycja, żeby teraz teraz ona podała termin spotkania w ramach rewanżu

eeee tam,

mówisz wtedy od razu "no to za karę robisz kolację następnym razem" i patrzysz na odpowiedź, jak padnie coś ala "pfff", no to już wiesz co robić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radeq To aż tak zero-jedynkowo nie działa, chyba że wyglądasz jak gość z Projektu Klaudiusz. Wtedy możesz od razu pisać, że ona ma zapraszać na kolację u siebie.

Jak ktoś ma mordę jak ja, to tak bezpośrednie propozycje, u obcej kobiety rzadko przechodzą. ;)

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/lublin/po-seksie-okradl-kochanke/ffcxqtg?utm_source=www.fakt.pl_viasg_fakt&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2#slajd-3

 

Ciekawe, który to portal :) Na 100 podrywaczy z portali randkowych kobietę do łóżka zaciągnie może 9 :)

 

Nie popieram oczywiście takiego zachowania mężczyzny, ale to pokazuje jak kobiety potrafią niewłaściwie wybrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.