Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Tomko napisał:

Może o to, że Nowy Jork ma ponad 8mln mieszkańców 

Też o tym tak myślałem, ale mam wrażenie że chyba chodzi o coś innego.

 

Godzinę temu, Tomko napisał:

To jest dobre pytanie ażeby zrobić badania w tym kierunku! 

Ciekawe jest w tym to, że jeśli ustawiłem dowolne miasto w Polsce, to jeśli miałem w ciągu miesiąca choćby jedno dopasowanie, to było dobrze. No i może to i mało, ale teraz w ciągu 6 dni mam ich 28, a tyle to normalnie nawet w ciągu roku nie miałem. A jesli by tak sobie porównać, to z wyglądu bliżej mi do Shreka niż do chada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton Panie, to był sarkazm. Oczywiście, że chodzi o wielkość i klasę miasta. Ehhh... To jakbym jeździł starą Astrą (nie mam nic do starych Astr) i przesiadł się nagle do Audi A8 i zastanawiał się czemu kobiety bardziej zwracają na mnie uwagę...

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak rozgrywacie takie sytuacje? Poznałem dziewczynę przez tinder, przeszliśmy na insta i jesteśmy umówieni na przyszłą środę. Wiadomo, najchętniej by się pisało codziennie, ale ile można, prawda? Nudy nie będzie, bo dziewczyna ciekawa, ale jak byście zrobili na moim miejscu? W międzyczasie 1-2 razy się odezwać i podsycić rozmowę? :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, radeq napisał:

@Młody Samiec rób to na co masz ochotę, a jak się to lasce nie podoba to niech spierdala ;)

 

a do przyszłej środy to tyle nowych opcji się jej pojawi, że może o Tobie zapomnieć w mgnieniu oka ;)  

No wiadomo, matche wpadają :D Ale myślę, że spotkanie i tak pyknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytanie do techników Tindera. Mam to konto chyba od wakacji jakoś, nie pamiętam dokładnie i miało dobre noty, codziennie jakieś polubienia wpadały, ale od pewnego czasu skończyło się xD Moje konto zamarzło. Zero polubień, moich odwzajemnień też coś nie widzę :D Czy to oznacza,że już nic do ugrania tam nie ma. Należy skasować to konto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi to wyjaśniał wcześniej. Wypaliłeś się w danym miejscu. Zmień lokalizację jeśli masz premium na jakieś duże Polskie miasto np. Wrocław. Jak nie masz premium użyj fake gps (aby zadziałało musisz zabić aplikację na tel i zalogować się do tindera przez przeglądarkę. Jak zaskoczy na przeglądarce to potem na aplikacji). Posiedz tam ze 2 dni i wróć do siebie wyłączając fake gps. Będzie lekka poprawa.

 

Ewentualnie skasuj konto i załóż jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc postąpiłem według instrukcji przyjaciela Długowłosego i rozszerzyłem widełki wieku poszukiwanych samiczek :D

Więc może od początku, badoo, tindera i sympatie mam od około dwóch-trzech tygodni. Na tinderze i badoo miałem na początku straszną lipę. Jedynie na sympatii wpadły jakieś  polubienia. Zdjęcia miałem od początku na każdym portalu jednakowe. I tylko jedno, może nie byle jakie ale też nie jakieś zajebiste. Brak opisu na badoo i tinderze, na sympati prosty opis. A i ważna kwestia, mieszkam w UK. Więc na badoo i tinderze szukam w moich rejonach, na sympatii skupiam się na moim rodzinnym mieście choć też nie zamykam się na inne rejony Polski. Od 4 dni stosuję się do zaleceń z pierwszego posta. Czyli zmieniłem fotkę, teraz widać idealnie mój pysk :D dodałem opis, krótki bo krótki ale humorystyczny, no i zmieniłem zakres widełek jeśli chodzi o wiek. Na badoo zawsze miałem popularność, niską raz zdarzyło się być przeciętnym ale też była bardzo niska. Teraz popularność mam wysoką i jest zauważalnie więcej polubień i zaglądnięć na profil. Na tinderze jeszcze jest troszkę słabiej niż na badoo ale zauważalnie jest lepiej. Mam tyle samo matchy uzbieranych przez te 4 dni co przez te 3 tygodnie xD I to nie tylko od starszych pań ale też od fajnych dziewczyn. Najważniejsze że odpisują :) choć nie wszystkie ale jest progres. Z kolei na sympatii poznałem fajną dziewczynę taką myślę ze 8/10. Przenieśliśmy się na whatsappa :D Tylko szkoda że odległość jest dość spora, no ale zobaczymy czy wato będzie polecieć do Polski na kilka dni :D Dodam jeszcze że na badoo i tinderze nie kupowałem żadnych bonusów jedynie na sympatii konto premium 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, suski napisał:

Ktoś mi to wyjaśniał wcześniej. Wypaliłeś się w danym miejscu. Zmień lokalizację jeśli masz premium na jakieś duże Polskie miasto np. Wrocław. Jak nie masz premium użyj fake gps (aby zadziałało musisz zabić aplikację na tel i zalogować się do tindera przez przeglądarkę. Jak zaskoczy na przeglądarce to potem na aplikacji). Posiedz tam ze 2 dni i wróć do siebie wyłączając fake gps. Będzie lekka poprawa.

 

Ewentualnie skasuj konto i załóż jeszcze raz.

Ja  jestem w dużym mieście :) Ale wyjeżdżam jutro na cały weekend do innego miasta, w którym mało dziewcząt korzysta z tego ustrojstwa. Jak tam posiedzę i potem wrócę do Warszawy to może coś się zmienić ewentualnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/16/2019 at 8:52 PM, CookieMonster said:

A i ważna kwestia, mieszkam w UK. Więc na badoo i tinderze szukam w moich rejonach, na sympatii skupiam się na moim rodzinnym mieście choć też nie zamykam się na inne rejony Polski.

Mieszkasz za granicą i szukasz Polki? W UK masz ogromny wybór. No chyba że lubisz mentalne sadomaso, to rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kleofas napisał:

Mieszkasz za granicą i szukasz Polki? W UK masz ogromny wybór. No chyba że lubisz mentalne sadomaso, to rozumiem.

Tak, mam ogromny wybór ale też duża konkurencję. Nic nie szkodzi przecież poznać jakieś nowe panny w Polsce. Nic mnie to nie kosztuje a jak jestem na urlopie w Polsce to zawsze jest możliwość spotkania, bez ciśnienia na kawę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, radeq napisał:

Jak gadacie z laskami wieczorami, to jaki procent nagle przestaje odpisywać, zero "dobranoc" itd? 

Na samym początku znajomości? U mnie jakieś 70% Ale zazwyczaj w tych przypadkach gadka jest taka sztywna i wymuszona. Perełki się zdarzają, z którymi jest chęć dalszej konwersacji z obydwu stron

Edytowane przez CookieMonster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku sprawdziły się porady...A. Szlęzak, która była krytykowana na forum. Ilość odpisujących i angażujących się w rozmowę dziewczyn na Sympatii, Tinderze, Badoo jest nieporównywalnie większa po zastosowaniu tych porad - wcześniej prawie wszystko spływało na panewce, kiedy rozmówczyni przeczytała wiadomość. Oczywiście nie jest to niezawodne, ale przydatne.

https://www.youtube.com/watch?v=vllFU-L2aQw

https://www.youtube.com/watch?v=QbkffCh8DLk

https://www.youtube.com/watch?v=gUCAq4Zdccc

Streszczę dość pobieżnie:

1. Rozmowie trzeba nadać dynamikę, musi być spersonalizowana do konkretnej osoby bez ogólników. Wystarczy, że rozmówca zwróci się do danej osoby po imieniu - np. jak ma na imię Marek i dostanie wiadomość: "Marek!" to już nadaje rozmowie pewną dynamikę.

2. Odnosić się do zajęć danej osoby na podstawie zdjęć, opisów, zainteresowań. Np. na jakich instrumentach gra, gdzie podróżuje, w jakim miejscu wykonała to zdjęcie itp. Np. kiedy nosi okulary i siedzi przy biurku zwrócić uwagę, że wygląda w nich na osobę bystrą, inteligentną i na pewno jest umysłem ścisłym. Jak czyta książkę na ławce w parku - przypuszczalnie jest humanistką albo przynosiła świadectwa z paskiem.

3. Prowokując, drażniąc się i zaczepiając np. kiedy na zdjęciu leci śmigłowcem coś w deseń: "naprawdę potrafisz latać śmigłowcem, czy tylko tak pozujesz do zdjęcia, żeby zrobić lepsze wrażenie?" albo kiedy ma napisane, że gra na jakimś instrumencie: "naprawdę potrafisz grać, czy tylko tak się popisujesz, żeby dostać więcej lajków?". Jak na zdjęciu jest na wakacjach - "rzeczywiście jeździsz po świecie, czy tylko pozujesz do jednego zdjęcia, żeby lepiej wypaść?" To tylko przykłady, generalnie chodzi o to, żeby wbijać szpilę. Przy czym nie zaniżać jej kompetencji i ambicji żeby nie było to odebrane jako chamstwo, wszystko z humorem i dystansem. Dzięki takim "nagłym zwrotom" rozmowa jest mniej nudna.

4. Zgadywanka: np. odnosząc się do profilu gdzie ma napisane, że lubi zwierzęta, że wnioskując po osobowości na pewno woli koty od psów. Kiedy ma tatuaż, że na pewno przynależy do jakiejś subkultury i nie jest osobą wrażliwą i zaczytaną w harlekinach. Jak jest na koncercie - pewnie gustuje w celebrytach pokroju Zenka Martyniuka lub braci figo fagot zamiast ambitniejszej muzyce filmowej.

5. Głupawka - tu A.S. przytaczaj przykład: "jakie było według ciebie największe odkrycie w historii i dlaczego była to pizza na wynos i Netflix? ;)"

6. Nie pozycjonować się niżej od rozmówcy, np. nie pytać łaskawie, czy wiek nie stanowi dla niej problemu, bo nasuwa to odpowiedź twierdzącą i jak pisze, to znaczy, że nie jest to dla niej problem.

7. Zachować umiar w pisaniu wiadomości: nie spamować jej 10-oma czy kilkunastoma wiadomościami jednego dnia.

8. Nie przeciągać rozmowy nie wiadomo na ile czasu - w końcu trzeba wyjść z inicjatywą spotkania żeby nie zanudzać.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak zobaczyć na Badoo pannę z która się spotkało raz jakis czas temu.... Te same fotki co prawie rok temu... :P Czyli nadal szuka. Zazwyczaj ciężkie charakterki to są z tego co widzę.

Za bardzo wybrzydzają, a poza tym faceci z czasem się na nich poznają pewnie i ewakuują się...

 

W dniu 26.10.2019 o 21:38, DDC93 napisał:

Założyłem sobie Fotkę, tak z czystej ciekawości bo nigdy tego nie miałem, ale to jest kicha xD 80% kobiet tam to jakieś niezbyt urodziwe panny.

A dej pan spokój! Masa mamusiek tam jest ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, Bracia! Mam pytanie jedno. Czy często się Wam zdarza na tindrze, badoo itp. sensowna rozmowa z atrakcyjną kobietą? I nie mam tu na myśli jakiejś plastikowej lali, ale kobiety która ma normalne fotki i wygląda na nich pięknie?

Ja zauważyłem że ciężko z takimi. Chyba za duża atencja i tego typu sprawy. ?

Jak uważacie? A może ktoś ma jakieś rady jak pisać do takich kobiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.