Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z kolei napisałem teraz coś takiego:

"A teraz szybki strzał. Wymienione trochę wiadomości i sądzę że najwyższy czas przenieść się na spotkanie w Realu. Jutro mam wolne popołudnie. Chętnie wyjdę na kawę i ciacho. Piszesz się?

Miejsce i godzina do ustalenia. 

 

Pani oczywiście że nie może więc cóż, olane. Żadnego skamlania i proszenia. Pisałem o tym w piątek. Do końca tygodnia z nią mogę s nudów popisać, jeśli nie wyjdzie ze spotkaniem out.

Z jedną jeszcze piszę, jest na urlopie i wyszedłem z kawą lecz niby jest poza miejscem zamieszkania. Tak samo do końca tygodnia i out. Resztę wyeliminowałem z racji zlewek i zdawkowych odpowiedzi. Szkoda czasu. 

Edytowane przez sekacz19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że aktualnie mam partnerkę z tindera od około 2 miesięcy i jest na razie tak jak powinno być. Nawet powiedziałbym, że jestem traktowany jak księciunio :D

Aczkolwiek znalezienie kogoś wymagało poświęcenia wielu godzin. Myślę, że przeleciało około 70-80 par, z 3 się spotkałem w realu. Reszta albo nie odpisywała, albo nie kleiła się rozmowa.

Z mojej strony dosyć mocna selekcja - nie lajkowałem kobiet bez zdjęcia sylwetki albo z jednym zdjęciem. Do tego wszelkie karynki, palaczki, imprezowiczki - też won.

Edytowane przez PanDoktur
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PanDoktur napisał:

Z mojej strony dosyć mocna selekcja - nie lajkowałem kobiet bez zdjęcia sylwetki albo z jednym zdjęciem. Do tego wszelkie karynki, palaczki, imprezowiczki - też won.

Tego typu tam pełno :P  Cóż zrobić. Atencjuszek i tak więcej bo to immanentna cecha takich miejsc ;)

Ale nieźle że po 3 spotkaniach znalazłeś ciekawą kobietę! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Foster napisał:

To powiem Ci, że i tak mega dobra skuteczność;)

Być może, ale porównywałem z przyjacielem i było dosyć podobnie.

31 minut temu, Garrett napisał:

Tego typu tam pełno :P  Cóż zrobić. Atencjuszek i tak więcej bo to immanentna cecha takich miejsc ;)

Ale nieźle że po 3 spotkaniach znalazłeś ciekawą kobietę! 

Mój przyjaciel miał podobną liczbę spotkań i w końcu też znalazł jedną dla siebie, z którą jest już prawie rok, więc jak widać da się. Tylko trzeba oddzielić ziarno od plew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też macie takie wrażenie że ok 1/3 młodych kobiet na Tinderze ma spore tatuaże? Mnie to trochę odstręcza, bo wiem z jakim "charakterkiem" się to zazwyczaj wiąże... <_<

 

W dniu 2.01.2020 o 10:12, PanDoktur napisał:

Mój przyjaciel miał podobną liczbę spotkań i w końcu też znalazł jedną dla siebie, z którą jest już prawie rok, więc jak widać da się. Tylko trzeba oddzielić ziarno od plew.

A nieraz jest tak ze nam panna przypasuje, ale my jej nie :P I lipa wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie wczoraj koło północy konto na Tinderze. Wrzuciłem 3 zdjęcia, ogólnie amatorka, ale starałem się by podkreślały chociaż troszkę moje atuty. Dałem ciekawy opis i lajkowałem praktycznie co popadnie, poza największymi pasztetami i fejkami. Zdziwiłem się, bo mam już prawie 30 par, z czego niektóre naprawdę atrakcyjne i to w małej miejscowości. Z konwersacją pewnie będzie ciężej, ale traktuje to tylko jako doświadczenie. Niedługo przeprowadzam się do większej miejscowości i tam dopiero będę próbował działać na poważnie. 

 

Generalnie zauważyłem sporą rozbieżność na Tinderze, trafiają się mega atrakcyjne laski albo mega pasztety, brakuje takich mocnych 6-7/10. Jak jest u Was pod tym względem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2020 o 12:42, Mattheo napisał:

Generalnie zauważyłem sporą rozbieżność na Tinderze, trafiają się mega atrakcyjne laski albo mega pasztety, brakuje takich mocnych 6-7/10. Jak jest u Was pod tym względem?

Ja też coś próbuję znów z Tinderem. Ale siedzieć na tym godzinami nie ma sensu, szkoda czasu. Wbić dwa razy dziennie, polajkować, poodpisywać i tyle. Par nie mam mało. Ale u mnie to w większości właśnie takie 4-7/10 się parują. 7 to nawet rzadko. Raczej z tych najmniej atrakcyjnych, chociaż i taka 9/10 się zdarzyła. Pasztetów jest tu zdecydowanie najmniej, jeśli chodzi o portale, aplikacje randkowe, które znam. Jest dużo bardzo atrakcyjnych, chociaż sporo z nich pewnie nabija sobie popoularność, albo szuka milionera. Wiele z nich też nie dla mnie, za bardzo zrobione, ą ę, tatuaże.

 

Pewnie to kwestia małego miasta u Ciebie. 6-7/10 wyjechały do dużych miast, albo szybko są w związkach w małych.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2020 o 11:11, Garrett napisał:

Też macie takie wrażenie że ok 1/3 młodych kobiet na Tinderze ma spore tatuaże?

Niestety taka głupia moda i dużo młodych lasek ma jakieś dziary. Pół biedy jeśli jest ich mało i nie rzucają się oczy. Ale np. całe wytuatuowane ramię u kobiety to dla mnie dealbreaker...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Mattheo napisał:

Udało mi się ustawić z jedną 8/10 na jutro. W sumie nigdy nie byłem na randce z Tindera, jakieś porady od bardziej doświadczonych? 

Dużego doświadczenia nie mam ale na kilku internetowych randkach byłem i najważniejsze to luz, dużo uśmiechu i brak krępującej ciszy. Jak rzeczywiście jest 8/10 to może być ciężko z tym. Choć z tymi laskami co ja się spotykałem to zawsze wyglądały nieco gorzej niż na zdjęciach. Ale koniec końców miło wspominam mimo, że nic poważnego nie wyszło. Daj znać jak Ci poszło ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NoName Na razie się nie napalam, bo do jutra jeszcze wiele może się zmienić, wiadomo jak to jest z laskami. Ogólnie to popisałem z nią chwilę, gadka szmatka i wprost spytałem, czy się spotkamy. Jak dojdzie już do spotkania to pewnie na początku będzie lekki stresik, ale generalnie potraktuję to bardziej jako trening, bo zawsze miałem problem by wynieść znajomość z panną na wyższy level, a tutaj nie będzie nic do stracenia. A kto wie, może panna okaże się miła i sympatyczna ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mattheo napisał:

a razie się nie napalam, bo do jutra jeszcze wiele może się zmienić, wiadomo jak to jest z laskami. Ogólnie to popisałem z nią chwilę, gadka szmatka i wprost spytałem, czy się spotkamy. Jak dojdzie już do spotkania to pewnie na początku będzie lekki stresik, ale generalnie potraktuję to bardziej jako trening, bo zawsze miałem problem by wynieść znajomość z panną na wyższy level, a tutaj nie będzie nic do stracenia. A kto wie, może panna okaże się miła i sympatyczna

Nie nastawiaj się na nic. Chociaz wiem że cieżko tak czasem zwłaszcza jak panna ładna :P. Możliwe że jest na etapie castingu (zalezy ile ma lat) wiec nie przejmuj się jak potem zerwie kontakt ;)   Potraktuj to jak formę treningu bajery.

 

3 godziny temu, NoName napisał:

Ale np. całe wytuatuowane ramię u kobiety to dla mnie dealbreaker...

Daj spokój... Masakra to jest. Zauważyłem że te z tatuażami prawie zawsze palą fajki czego tez nie lubię.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiemy, ale pokazane od strony ekonomicznej, nawet po przetłumaczeniu do ogarnięcia i zrozumienia. Polecam.

 

"Socjo-ekonomiczne badanie na temat "rynku matrymonialnego" na portalach takich jak Tinder czy OkCupid. Streszczenie: Współczynnik Giniego, używany do mierzenia nierówności, jest na Tinderze większy niż w 95% krajach świata. 78% kobiet rywalizuje o 20% mężczyzn."

 

https://medium.com/@worstonlinedater/tinder-experiments-ii-guys-unless-you-are-really-hot-you-are-probably-better-off-not-wasting-your-2ddf370a6e9a#.u9kjjrno3

 

1*iC0UjKDxFViE3XZuk6MMUw.jpeg

 

1*EgbnUv0Agw5vwKkXqK__pA.jpeg

 

1*ZD90J3F8BfxbJGtGJTl3Qg.jpeg

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh te laski ;)

33f94796ca208.png

 

Ogólnie zmieniłem sobie opis na ten proponowany przez Rollo w mężczyźnie racjonalnym (lista wymagań), w ciągu 12h straciłem 60 matchy :D, otrzymałem kilka ciekawych komentarzy, otrzymałem oficjalne ostrzeżenie od tindera że łamię jakiś regulamin i czy obiecuję poprawię i co dziwne, kilka starych par się odezwało, dość mocno zainteresowanych moją osobą. 

Edytowane przez radeq
  • Like 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, radeq napisał:

No taka typowa, kobieca: jaki wzrost, jaka waga, jaki wygląd, jakie zarobki, że ma być posłuszna, jaki wiek, jaka ma być w łóżku. Nic specjalne, że się tak wyrażę ;)

hahah i tinder sie przyczepił? Pewnie wywaliło im runtime errror : jak to facet może miec wymagania :D nie wierze

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, bassfreak napisał:

Online dating = blackpill

 

Zapomnij o tych apkach / stronach jeśli jesteś poniżej 6/10 wizualnie , nawet brzydkie i grube laski chcą tylko chad-ów ja już dawno dałem sobie spokój jako przeciętniak z wyglądu.

 

Tu nie tylko o to chodzi. Na tinderz czy badoo 80% kobiet to odpady spoleczne, normalne laski poznaja facetow w realu, po co im net :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jerry napisał:

Tu nie tylko o to chodzi. Na tinderz czy badoo 80% kobiet to odpady spoleczne, normalne laski poznaja facetow w realu, po co im net :)

Wiesz ja mam z deka przejebane nie wyglądam jak incel ale też nie wyglądam jak David Gandy ale nie mam koła społecznego (kilku znajomych na krzyż) do tego jestem dość introwertyczny (pracuje nad tym)

Więc jestem w dupie krótko mówiąc. A badoo tindera i sympatie mam przerobione od A do Z.

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.