Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Januszek852 napisał:

Weź poprawkę na to, że jest naprawdę sporo różnych kont zakładanych dla hecy, np.

 

1. niezbyt atrakcyjny mężczyzna chce zobaczyć, jak to jest gdy stworzy się profil lali.

2. nieatrakcyjna kobieta tworzy profil lali, by utwierdzić się, że mężczyźni to szuje.

3. random tworzy lalę dla jaj, by śmiać się z zapoznawczych wiadomości.

4. random tworzy lalę w celach edukacyjnych - by podebrać ciekawie napisane wiadomości zapoznawcze, gdy sam nie ma pomysłu, jak je napisać.

5. Geje podszywający się pod lale by uzyskać fotki i mało prawdopodobne  brokeback mountain w realu
 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2020 o 15:25, Januszek852 napisał:

Weź poprawkę na to, że jest naprawdę sporo różnych kont zakładanych dla hecy, np.

 

1. niezbyt atrakcyjny mężczyzna chce zobaczyć, jak to jest gdy stworzy się profil lali.

2. nieatrakcyjna kobieta tworzy profil lali, by utwierdzić się, że mężczyźni to szuje.

3. random tworzy lalę dla jaj, by śmiać się z zapoznawczych wiadomości.

4. random tworzy lalę w celach edukacyjnych - by podebrać ciekawie napisane wiadomości zapoznawcze, gdy sam nie ma pomysłu, jak je napisać.

 

itd, itp.

 

Że część kont to fejki robione przez boty, by zwiększyć "płynność strony" - to raczej pewne. W końcu oni z tego żyją, a konkurencja tinder/badoo nie śpi. Kiedyś nie musieli, bo w PL mieli monopol.

Najlepszy jest tak zwany chad-fishing czyli zwykły gościu albo incel zakłada fejkowy profil oczywiście widnieje na zdjęciach jakiś chad lub slayer i wychodzi wtedy prawdziwa natura kobiet , najlepsze są screeny z takich rozmów bo widać różnicę w tych samych pytaniach ze względu na lepszy wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.03.2020 o 20:21, bassfreak napisał:

Najlepszy jest tak zwany chad-fishing czyli zwykły gościu albo incel zakłada fejkowy profil oczywiście widnieje na zdjęciach jakiś chad lub slayer i wychodzi wtedy prawdziwa natura kobiet , najlepsze są screeny z takich rozmów bo widać różnicę w tych samych pytaniach ze względu na lepszy wygląd

Projekt Klaudiusz i inne tego typu akcje potwierdzają to, że nie tylko faceci są wzrokowcami...

Jedno z największych kłamstw jakie nam kobiety wmawiają brzmi - wygląd się nie liczy ha ha dobre sobie. Sam się o tym przekonałem, że to duża ściema jaką ciśnie nam płeć piękna.

 

Mam zwykła rozmowę ze znajomą - sama nie jest jakaś miss zwykła i średnia dziewczyna, ale to co mi mówi zaskakuje mnie w dużym stopniu. Koleżanka patrzy kto do niej pisze na messengerze (jakiś chłopak)a ta nie czytając wiadomości mówi - pasztet pisze nawet nie sprawdzę co do mnie napisał... Prowadzę z nią rozmowę inną na temat tj filmy i ja mówię, że lubię filmy akcji a ta do mnie iż tylko wybiera te seanse gdzie grają przystojni aktorzy przykładowo Pitt, Statham...Co dodatkowo potwierdziło mnie w przekonaniu, że kobiety patrzą na wygląd jest taka sprawa, że ta sama znajoma mówi jak to lubi oglądać siatkówkę - w porządku. Dalej jednak temat ciągnę, ale to tak bardzo lubisz i damską też oglądasz? Znajoma oznajmia, że tylko męska ją interesuje bo może popatrzeć na przystojniaków...

 

Teraz wprowadzili ograniczenia na portalach randkowych - Tinder, Badoo, Fotka co do dodania fake zdjęcia...Są bardzo szczegółowo weryfikowane, ale i tak zapewne komuś się uda je dodać. 

 

 

Edytowane przez nowy00
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam robię konto na badoo i zobaczymy co z moją mordą ugram ale słabo to widzę tym bardziej czy jakaś laska da się zaprosić do domu po 1-2 spotkaniach ale jak nie sprawdzę to się nie dowiem :P zimno wszystko zamknięte w sam raz jakiś "film" w domu :lol:

Edytowane przez bassfreak
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem ostrzec przed jedną rzeczą że badoo coś odpierdala i pokazuje nie aktywne konta ONLINE a mianowicie znalazłem moją byłą (że jest online niby) zlajkowałem i chciałem napisać a tu chuj bo teraz trzeba mieć żetony żeby napisać do kogoś jako pierwszy , więc piszę do niej na FB a ona oczy jak 5 zł że te konto jest od ponad roku nieaktywne więc się zalogowała i usunęła (widziałem osobiście).

 

Więc albo ktoś miał dostęp do jej konta albo badoo leci w uja.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, bassfreak said:

...więc piszę do niej na FB a ona oczy jak 5 zł że te konto jest od ponad roku nieaktywne więc się zalogowała i usunęła (widziałem osobiście).

 

Więc albo ktoś miał dostęp do jej konta albo badoo leci w uja.

Miałeś nadzieję na niezobowiązujący numerek z ex  w dobie coronavirusa ? ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, thyr napisał:

Miałeś nadzieję na niezobowiązujący numerek z ex  w dobie coronavirusa ? ? 

Przypadkiem trafiłem na to a napisałem do niej na fb bo jeszcze jak się z nią spotykałem to sama mówiła że dawno nie używa a ja nie lubię jak ktoś się pod kogoś podszywa albo używa zhakowanego konta (mi raz podjebali konto na steam) , ale dobrze kombinujesz próbuję coś ugrać z nią może nie od razu tak z grubej rury tylko przejebana sprawa bo jak się z nią spotkać żeby nie pokazywać że coś kombinuję do niej :D

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minutes ago, bassfreak said:

.... bo jak się z nią spotkać żeby nie pokazywać że coś kombinuję do niej :D

Napisz że masz między nogami szczepionkę na wirusa ?. A tak na poważnie to sobie odpuść , nie warto. 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, radeq napisał:

Udaje się Wam coś wyrwać, czy laski grzecznie siedzą w domkach i nie ruszają dupy na randki? 

 

Dziwne, bo chętnie odwiedzają rodziców, bo tak im się nudzi samej w domu. 

Nie chcą się umawiać nawet na plener. Sam się obawiam, to jednak jest ryzyko. Poza tym na takim spacerku ani dotknąć, ani pocałować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kobiety nie chcą się umawiać na randki no to w tej sytuacji pozostaje jedynie pisanie przez neta oraz zagadywanie do jakiś nowych. 

Te, które będą zainteresowane waszą osoba będą również chętne na ewentualną randkę ;)

Oprócz Badoo i Tinder zainteresujcie się jeszcze fotka pl- ja działałem na tych 3 portalach no i kilka randek z każdej strony udało mi się ugrać 

:)

Wiadomo z początku miałem dużo nieudanych spotkań - zachowywałem się miękko, stresowałem się...Jednak po czasie gdzie prawie każda dziewczyna przestała odpisywać po randce zacząłem odnosić jakieś sukcesy - dziewczyny po spotkaniu nie olewały mnie. Zmieniłem nastawienie w dużym stopniu. Na początku randki szedłem z przekonaniem, że teraz ta kobieta będzie moją dziewczyną, kompletnie niepotrzebnie bo tym bardziej mi to nie pomagało.

 

Także wiele daje nastawienie przed randką. Jeśli nie czujecie się mocni w randkowaniu to warto uważam poćwiczyć - iść na randkę z kobietą jaka się wam mniej podoba - obycie z płcią przeciwną może się także przydać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badoo stoczyło się na dno teraz nawet żeby napisać wiadomość do kogoś musisz mieć żetony (chyba że laska sama pierwsza napisze tak mi się zdaje) , przejrzałem 110 stron i może 10 ciekawych dziewczyn było chyba usunę w pizdu i spróbuję tindera.

 

edit : tinder też się stoczył bez premium guzik zrobisz pierdole to wszystko :lol:

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.03.2020 o 23:07, nowy00 napisał:

Jedno z największych kłamstw jakie nam kobiety wmawiają brzmi - wygląd się nie liczy ha ha dobre sobie. Sam się o tym przekonałem, że to duża ściema jaką ciśnie nam płeć piękna.

Bo wygląd się nie liczy mając dwóch, trzech chadow do wyboru, wtedy one sprawdzają kolejne punkty z listy do odhaczenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2020 o 14:08, bassfreak napisał:

Badoo stoczyło się na dno teraz nawet żeby napisać wiadomość do kogoś musisz mieć żetony (chyba że laska sama pierwsza napisze tak mi się zdaje) , przejrzałem 110 stron i może 10 ciekawych dziewczyn było chyba usunę w pizdu i spróbuję tindera.

 

edit : tinder też się stoczył bez premium guzik zrobisz pierdole to wszystko :lol:

Tak Badoo jest już platne i żeby mieć większe możliwości do napisania do jakiejś dziewczyny trzeba mieć więcej żetonów. To samo w przypadku Tindera, dzięki konta premium da się dawać polubienia każdej kobiecie, a w przypadku jego braku to są ograniczenia. 

Jeszcze jest fotka, ale tam trzeba też wykupić sobie dostęp celem pisania bez limitu do każdej dziewczyny.

23 godziny temu, Conrad napisał:

Bo wygląd się nie liczy mając dwóch, trzech chadow do wyboru, wtedy one sprawdzają kolejne punkty z listy do odhaczenia ?

Wybierają sobie największego przystojniaka i jak już mają to wiadome, że sprawdzają inne rzeczy...W międzyczasie te bardziej zaawansowane kobiety w grze olewają jakiś innych adoratorów co są bardzo needy, ale atencja nie jest zła :)

Edytowane przez nowy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ja skasowałem Badoo, bo tam można było pisać bezpłatnie. Kończyło się to tym, że w miarę laska miała 200 dziennie wiadomości. Spermiarzy atakowali ja od rana do wieczora. Moja wiadomość nikła w przestrzeni. One nawet nie przewijały profili bo i po co

 

Przeszedłem więc na tindera, bo tam można pisać dopiero jak się polajkujecie. 

 

Czy to samo stało się na Badoo? Naprawili to? absurdalnie - wg mnie taki zabieg jest dobry, że pisanie z czapy będzie płatne. Dziunie zaczną może zaczną przewijać i na mnie trafiać xd Starać sie, robić cokolwiek !! 

Edytowane przez alfa_sralfa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.