Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, nowy00 napisał:

Coś oczekujesz od tego pisania? 

Jeśli chcesz zamoczyć to próbuj śmiało. Skoro kobieta sama napisała to wybadaj temat czy interesowałby jakiś szybki numerek. Jeśli masz ciśnienie a odpowiada Ci panna z wyglądu to zadziałaj w temacie. 

No piszemy, zobaczymy co z tego będzie, ale pakować się w związek z taką kobietą to szaleństwo. Zobaczymy czego chce. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Anonim84 napisał:

No piszemy, zobaczymy co z tego będzie, ale pakować się w związek z taką kobietą to szaleństwo. Zobaczymy czego chce. :)

Zobaczymy czego chce? 

Mało ważne. Co Ty byś chciał od niej? Jakieś spotkania bez zobowiązań czy, popisać na necie...

Im szybciej to będziesz wiedział to lepiej dla Ciebie. 

Nie mówię od razu od związku. Jeśli z wyglądu Ci odpowiada, to kieruj pisanie na spotkanie i jakiś seks. 

 

Kiedyś pisałem z jakąś kobieta co była ode mnie 10 lat starsza - po rozwodzie, z dzieckiem 9 lat. Na Badoo pisaliśmy. W pierwszych wiadomościach skrytykowała moją fryzurę...Nie zrobiło to na mnie wrażenia i pisałem jak gdyby nigdy nic. Po wymianie wiadomości spotkaliśmy się pomimo, że tak mnie pojechała z moja fryzurą na zdjęciach jakaś ulizana według niej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obliczu Korona-wariactwa ruch damsko męski zwiększy się na tych stronach. A osobiście jestem za poznawaniem face 2 face. Można zagadać wszędzie i efekt będzie zdecydowanie dalej idący i bardziej pouczający niż spora nie wiadoma czy po drugiej stronie apki nie siedzi fejk/atencjuszka. Kobieta 6-7/10 gdy atakuje do niej facet 8-9/10 z ogarniętą gadką na tego typu portalach może nawet nie odpisać przy tonie wiadomości od napaleńców zaś atencjuszki karmione uwagą pompują wyłącznie swoje ego. Pewnego razu zrobiłem eksperyment na jednym z portali na 80-100 wiadomości może 8-10 była gadka, z 1-2 na spotkanie. Szkoda czasu, zachęcam - lepiej się rozwijać i przełamywać na live!! Panowie nie wiecie ile ogórków w wiaderku kisiła taka Pani z apki, a może codziennie wrzuca kilka i kisi :P co kto lubi. Być może to zależy też od faceta charakteru, stylu pisania, wyrobionego mięśnia socjalnego do gadki online, jednak na żywo skracamy wiele etapów choćby ten czy taka Pani nam się w ogóle podoba milimetr dalej niż samym wyglądem z obrazka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sam sobie odpaliłem tindera i po pierwszych 30 min juz z 15 matchy. 3 panie się odezwały, z czego jedna już w trzecim zdaniu pyta się czym się zajmuję, po tekście że pracuję na kasie w lidlu mnie odmatchowala ?. Teraz jest mi smutno ?.

 

Tinder teraz udostępnił na 30 dni możliwość zmiany lokalizacji na zwykłych kontach.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, suski napisał:

A sam sobie odpaliłem tindera i po pierwszych 30 min juz z 15 matchy. 3 panie się odezwały, z czego jedna już w trzecim zdaniu pyta się czym się zajmuję, po tekście że pracuję na kasie w lidlu mnie odmatchowala ?. Teraz jest mi smutno ?.

 

Tinder teraz udostępnił na 30 dni możliwość zmiany lokalizacji na zwykłych kontach.

Dużo polapałeś matchy. Jakiś dobry opis i foto? 

Jeśli chodzi o tą kobietę co odmatchowała jej strata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kamil0s w moim miasteczku 5k mieszkańców teraz na ulicach więcej młodych dziewczyn jest niż przed epidemią. Chodzi mi o np. kolejki do apteki, czy sklepów.

 

Godzinę temu, suski napisał:

po tekście że pracuję na kasie w lidlu mnie odmatchowala ?. Teraz jest mi smutno ?.

Trzeba było powiedzieć, że pracujesz w zakładzie pogrzebowym :) Jak myśląca, to sama proponowałaby coś więcej, przecież to bardzo perspektywiczne zajęcie, szczególnie teraz (covid) :D 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2020 o 01:22, Kamil0s napisał:

 jednak na żywo skracamy wiele etapów choćby ten czy taka Pani nam się w ogóle podoba milimetr dalej niż samym wyglądem z obrazka.

A powiedz czym będzie się różniła taka kobieta od tej na tinderach i innym syfie. Ona będzie tak samo jak wszystkie wyposarzona w hipergamie i tak samo prędzej czy później doprowadzi cię do depresji i załamania psychicznego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, nowy00 napisał:

Dużo polapałeś matchy. Jakiś dobry opis i foto? 

Jeśli chodzi o tą kobietę co odmatchowała jej strata :)

Przez wczorajszy dzień coś około 35 matchy, z czego 4 dziewczyny się odezwały.

 

Zdjęcie mam 1, takie selfie z plaży z rozmazanym tłem, a opisu brak nie chce mi się go pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, suski napisał:

A sam sobie odpaliłem tindera i po pierwszych 30 min juz z 15 matchy. 3 panie się odezwały, z czego jedna już w trzecim zdaniu pyta się czym się zajmuję, po tekście że pracuję na kasie w lidlu mnie odmatchowala ?. Teraz jest mi smutno ?.

Jako zbycie próby wrzucenia w ramkę (podpytanie o zawód status itp kwalifikację) można odbić nieco inaczej, np - "pracuję w lidlu, mam konkretne zniżki na papier, wódkę i makaron, ale tylko dla dyskretnych", czy inną bajerę, która wyraźnie ma być niepoważna. "Osobisty fryzjer kota Kaczyńskiego" też może być ;)

 

Tinder, apka do ruchania, a laski zaczynają od sprawdzania czy przeskoczysz przez kółeczko i można Cię przedstawić mamie....eh..

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Maninblack napisał:

A jak to zrobić?

Usuń po prostu konto i załóż nowe, na te same dane, może być to samo zdjęcie i opis nawet ;) i zobacz czy masz zaznaczoną opcję "smart photos" czy jakoś tak, które z kilku zdjęć wybiera te "najlepsze", ja to odhaczam zawsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Maninblack napisał:

A mi dali shadowbana - od tygodnia nie wpada mi żadna para,ani nie dostaję żadnego macza.

Nie mieli lepszego momentu :P 

Shadowban? Co to znaczy? Że jesteś w praktyce niewidoczny, nikt nie odwiedza profilu? Ja wczoraj wszedłem na swoje stare konto na tinderze, zero nowych lajków, jeden match - zresztą dziś już go nie ma, laska mnie usunęła jak do niej napisałem haha :D

 

Pierdolę to chyba. Na badoo 24h i tylko jedno wejście na mój profil.

 

W realu mam znacznie większe szanse...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioski po około miesiącu działań:

 

- 350 par

- inwestycja w wersje Gold warta ceny, w stosunku do poświęcanego czasu

- opis musi być unikalny

- zdjęcia 2-3 (żadne selfie, dziubki, itp.)

- sensowny otwieracz, ale warto kopiować, bo na ogół szkoda czasu

- do lepszych lasek warto się wstrzymać z pisaniem od razu

- paradoksalnie warto czasem dodać zdjęcie lub zmienić, bo laski zwracają uwagę na to co się tam dzieje (ja nie patrzę na aktualizacje, ale jedna zwróciła mi uwagę)

 

Co bym zrobił lepiej?

 

- zrobił top 1-2 zdjęcia z lepszego telefonu lub aparatu

- szybciej znalazł otwieracz, który mi powie czy laska jest na seks (max 2 dni pisania)

- odpuścił na starcie laski co do których mam/miałem jakiekolwiek wątpliwości (intuicja nie zawodzi)

- wydzielił czas na apke, max. 30min dziennie + ze 2 razy po 5min, bo strasznie absorbuje uwagę i przeciąża układ nerwowy

 

Swój cel osiągnąłem - fajna laska z okolicy, idealna na czas koronawirusa. Wylogowuje się na ten moment, bo to straszny złodziej energii.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Morgan86 napisał:

Wnioski po około miesiącu działań:

Bez obrazy. Te informacje nie mają żadnej wartości (przynajmniej dla mnie) jeśli nie opiszesz wieku (+/- rok), wzrostu, tego jakie masz value w skali do 10(wg Ciebie albo znajomych), jakie miasto (do 50k, powyżej 500k itp). W jakiej grupie szukałeś.. Etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Morgan86 napisał:

- wydzielił czas na apke, max. 30min dziennie + ze 2 razy po 5min, bo strasznie absorbuje uwagę i przeciąża układ nerwowy

 

Bardzo słuszna uwaga. Wersja Gold to jest w sumie mega oszczędzacz czasu, wydzielasz sobie np. te 30min jak piszesz, przeglądasz chwilę profile, matchujesz te już dopasowane i wyłączasz. Oczywiście powiadomienia również wyłączone. Chyba pobawię się dziś wieczorem. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Miraculo napisał:

Bez obrazy. Te informacje nie mają żadnej wartości (przynajmniej dla mnie) jeśli nie opiszesz wieku (+/- rok), wzrostu, tego jakie masz value w skali do 10(wg Ciebie albo znajomych), jakie miasto (do 50k, powyżej 500k itp). W jakiej grupie szukałeś.. Etc.

23 lata, prawie 190 wzrostu, ocenić siebie ciężko, ale kobiety mi dawały 8,5-9/10. Formę mam zrobioną, bo ćwiczę od 8 lat. Okolice miasta 200k. Przedział wiekowy 18-35 - brałem wszystko tutaj jak leci, ale najwięcej było takich koło 20. W większości przypadków jednak nie było o czym gadać i nieraz kasowałem pary. Plusem na pewno moim jest to, że ogólnie dość dużo czytam i piszę, więc w rozmowie potrafię zaciekawić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na kwarantannie to mi się nie chce za bardzo nawiązywać nowych kontaktów na tinderze bo nie da się spotkać. Pisanie dla samego pisania jest bez sensu. Normalnie szybko dążę do spotkania, a teraz jak jest tylko pisanie to pańcie często po jakimś czasie tracą zainteresowanie lub przeskakują na inną gałąź ;)

 

1 godzinę temu, Morgan86 napisał:

23 lata, prawie 190 wzrostu, ocenić siebie ciężko, ale kobiety mi dawały 8,5-9/10. Formę mam zrobioną, bo ćwiczę od 8 lat. 

Jak jeszcze do tych warunków fizycznych masz dobre fotki i opis to masz zadatki na tinderowego chada, na którym takie 20-tki chętnie by poskakały. Stąd ta ilość par. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a powiedźcie mi jak ktoś ma porównanie odnośnie wieku jak to wygląda. Bo na moim przykładzie gdy miałem koło 26 lat ma moim profilu tętniło życie. Niedawno zakładałem konto na badoo (mając 32 lata) i cisza. Fakt ,że miałem 2 dni ale no nawet jednych odwiedzin i sobie odpuściłem:D Mam wrażenie ,że większość dziewczyn ustawia sobie do 30 roku. I że ogólnie najwięcej jest dziewczyn koło 20-25. Czy ktoś z was miał konto kilka lat temu i np teraz i mógłby się podzielić wrażeniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2020 o 00:07, nihilus napisał:

Teraz na kwarantannie to mi się nie chce za bardzo nawiązywać nowych kontaktów na tinderze bo nie da się spotkać. Pisanie dla samego pisania jest bez sensu. Normalnie szybko dążę do spotkania, a teraz jak jest tylko pisanie to pańcie często po jakimś czasie tracą zainteresowanie lub przeskakują na inną gałąź ;)

Święta prawda..to wszystko traci sens..można tylko popisać dla zabicia czasu..nie ma żadnych szans na spotkanie. Już 2 tyg temu miałem nagrane 2 spotkania ale nie wypaliły właśnie przez strach przed wirusem to co dopiero teraz. Nie wiadomo ile to wszystko potrwa więc poco marnować energie na coś z czego nic nie będzie.

Jakby tak wszyscy faceci zaczęli myśleć i zrezygnowali na ten tydzień czy dwa z wszystkich portali randkowych to by dało dobry skutek i laski może by trochę inaczej zaczęły traktować facetów. Może by zrobić taką ogólnokrajową akcję "na kwarantannie nie randkuję online" :)) Ja w każdym razie dziś kasuję tindera i wrócę do niego gdy będzie jakakolwiek szansa spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.