Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

29 minutes ago, horseman said:

Następnym razem odpowiedz, że zarabiasz na tyle dużo, że stać Cię by wychować i cudze choćby miałoby ich być 10.   

A po *uj? Żeby wyruchać taki pustostan umysłowy? Szkoda czasu i fiuta. To już wolę na divy pójść i mieć serwis na profesjonalnym poziomie.

Ja na Tinderze szukam FWB a nie jednorazowych numerów - Pani musi mieć w głowie więcej niż 2 neurony bo wymagam, żeby była w stanie pogadać ze mną po ?

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.04.2020 o 15:41, Ksanti napisał:

Wiesz może skąd pochodzi? Ma to bardzo kluczowe znaczenie. 

Kobieta to kobieta. Jak Cię szanuje to może mieć tatusia w izbie Lordów i było super

W dniu 22.04.2020 o 15:41, Ksanti napisał:

Co do chinek to właśnie czytałem, że różnie z tym bywa. Niektóre to skrajne gold diggerki, księżniczki i potrafią hardkorowo dominować oraz upokarzać chłopa.

Jak wszędzie. Możesz wytargać panne z mongolskiej jurty. Jeśli nie zyskasz jej szacunku jako człowiek to będziesz bankomacikiem. 

W dniu 22.04.2020 o 15:41, Ksanti napisał:

O kurła, mam wrażenie, że moje życie się marnuje samotnie w tej Polszy i dodatkowo odpierdziela od kwarantanny. W sumie też zależy czy dziewczyja ładna i sie nadaje na taką żonę xd

I jest dziewicą xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bracia istna beka co się dzieję w tych 'randkowych' internetach.

@azagoth dzisiaj miałem z rana też niezły szok bekowy. (z pewnego serwisu z ogłoszeniami, dział randkowy, nie będę reklamował)

 

Obiekt: Pańcia napisane 35 lat (zapewne realnie 40 albo nawet więcej, miś wyglądam przecież dziesięć lat młodziej to tyle se wpisałąm uczciwie :D)

Zdjęcie to jakaś stara manufaktura, oddalone na tyle, że pańcia w jakimś wymiętym białym t-shircie jest wielkości półtora centymetra.

Teraz najciekawsze, trzymajcie się foteli/krzeseł, baduntsss.. opis:

Cytat

Kobieta to piękny kwiat, to niedocenione zioło, które zajmuje cały świat, o którym się mówi wkoło. Mówi nie znając istoty ciała, mówi nie znając doliny duszy, kobieta to nie tylko kwiat, to kamień, co czasem się kruszy...Szukam mężczyzny, który odkryje we mnie tą "kruchą i wrażliwą naturę" :)
Poznam mężczyznę do spędzania czasu w swoim towarzystwie nawzajem, docelowo do związku (wiek między 30-42 r.ż). Fajnie byłoby czasem wyjść gdzieś razem, zrobić coś szalonego lub spontanicznego (w moim słowniku np. wojna na poduszki). 

Panom z grupy:
-poszukiwaczy przygód, lokum lub psychologa
-w związkach, małżeństwach
-"wirtualnym klikaczom"bez odwagi na poznawanie w rzeczywistości
-z "amnezją"w kontaktowaniu się
-niech to kobieta o mnie zabiega-Panowie czy rycerze,zdobywcy naprawdę wyginęli?
-bajkopisarzom
-wstydliwym w kwestii własnego wyglądu, którzy nie chcą przesłać zdjęcia

Mówię stanowcze NIE!!! zaoszczędzimy sobie straty czasu nawzajem.

Doceniam mężczyzn odpowiedzialnych, takich którzy również potrafią docenić i zainspirować. W wariancie najbardziej optymistycznym byłoby super gdybyś był wysoki, z tego samego województwa oraz mógł zawrzeć ślub w kościele. Jeśli posiadasz"twardy kręgosłup moralny" i optymistyczne podejście do ludźi i świata tak jak ja to zapraszam :).Nie oczekuję kilkudziesięciu maili ale jednego od konkretnego mężczyzny.

:lol::lol::lol:

Pani nie czuje się kobnietą, a więc szuka takiego, który odnajdzie w niej kobietę, kruchą i niewinną. (bolcowanie już się 'przejadło')

Ale.. nic to nie przeszkadza w wymaganiu prawdziwego mężczyzny.

 

Oczywiście musi spełniać wszelkie warunki męskości w rozumieniu współczesnych, postępowych pań, czyli wysoki, doceniający umiejący zainspirować (pani nie ma zainteresowań/żadnego hobby, pasji) oczywiście rycerskiego zdobywcę, takiego który pójdzie do ołatarza i szybko podpisze zgodę na zakucie w kajdany. To najlepsza opcja dla podstarzałej, zgniłej śliwki. Oczywiście jej się to bezwględnie należy, to już ten czas.

 

Aha:

1. Naturalnie do wspólnego spędzenia czasu, czytaj w rozumieniu dorosłej, silnej i niezależnej kobiety - walka na poduszki. :lol:

2. Oczywiście pani ma "optymistyczne podejście do ludźi i świata" to aż bije po oczach z jej anonsu. ;)

Edytowane przez Feniks8x
  • Like 1
  • Haha 9
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still

Czyli na nasze czy szukam ff/fwb czy ltr.

Powiem Ci szczerze, że tego i tego. Zalezy jaki sort się aktualnie trafi. ;)

 

Dobrze prawisz, nawet 3 trzeba odjąć, w telefonach już w standardzie po zrobieniu selfie proponują stopień upiększenia, więc to nawet małpa w zoo by potrafiła zrobić.

Edytowane przez Feniks8x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, azagoth napisał:

A po *uj? Żeby wyruchać taki pustostan umysłowy? Szkoda czasu i fiuta. To już wolę na divy pójść i mieć serwis na profesjonalnym poziomie.

Ja na Tinderze szukam FWB a nie jednorazowych numerów - Pani musi mieć w głowie więcej niż 2 neurony bo wymagam, żeby była w stanie pogadać ze mną po ?

Żeby zaoszczędzić :D Restauracje i kwiaciarnie zamknięte więc wydatek odpada, a diva bez względu na kredyt swoje kosztuje...

 

Oczywiście mówię to z przedąsem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, póki co to nie liczcie na to, że damy trochę ,,spokornieją" bo jest epidemia. To, że na miesiąc zamknęli galerie, restauracje i klubiki, wpłynęło tylko na to, ze królewny nudzą sie w domu i już. Częściej słajpują profile na tinderze, żeby nadrobić braki atencji, której nie otrzymują w przestrzeni publicznej z racji narodowej kwarantanny. 

 

Żeby cokolwiek tam miedzy uszami przetrzeźwiało, to w Polsce musi dojść do drastycznych zmian gospodarczych.

Musi wyhamować konsumpcjonizm, lans, pieniążki w zasięgu ręki za nic nie robienie na gównomstanowiskach operatorek entera w excelu lub kelnerek, które dostają napiwki kilka razy większe, niż stawka godzinowa. 

Spadek poziomu życia, popytu na towary i usługi, bezrobocie. Ograniczone rozrywki i atrakcje. 

Skonczy się eldorado, to i księżniczkom standardy przyjdzie trochę obniżyć, bo odkryją, że wielogodzinne rozkminki, które foto wstawić na insta albo gdzie iść na kolację, to nie są już ich jedyne zmartwienia. 

 

To nastąpi, ale one jeszcze nie zdają sobie z tego sprawy. Póki co to chwile kazali im w domu posiedzieć i nie mogą isc zrobić pazurków u kosmetyczki, wiec nie oczekujmy, że epidemia coś zmieni juz teraz. 

Edytowane przez nie_warto
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, BlacKnight napisał:

@nie_warto Nic nie odwróci tego co już zaszło w relacjach damsko-męskich.

 

Żaden wirus, kryzys ani wojny.

 

Zmieniło by się tylko wtedy, gdyby zdecydowana większość mężczyzn nie była uzalajacymi się, słabymi pizdami. Gdyby faceci nie łykali jak pelikany tego co im kobiety opowiadają i przyjęli postawę." Ja idę swoją drogay, a Ty kobieto możesz się ewentualnie dołączyć". Ale to się nigdy nie zmeini.

Edytowane przez prod1gybmx
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę wam to napisac, bo mnie rozbawiła sytuacja ;) Wkurzyłem się na małą ilość par na tinderze i zmieniłem foto na takie z neta. Wpisałem handsome guy selfie :P I takiego troche Chada wstawiłem. Po kilku godzinach mam nowe 4 pary w tym jedna pisze pierwsza... -_-  Nic odkrywczego, ale aż takiego efektu się nie spodziewałem hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Garrett napisał:

Muszę wam to napisac, bo mnie rozbawiła sytuacja ;) Wkurzyłem się na małą ilość par na tinderze i zmieniłem foto na takie z neta. Wpisałem handsome guy selfie :P I takiego troche Chada wstawiłem. Po kilku godzinach mam nowe 4 pary w tym jedna pisze pierwsza... -_-  Nic odkrywczego, ale aż takiego efektu się nie spodziewałem hehe.

To jeszcze nic. Ja kiedyś wrzuciłem zdjęcie zachodu słońca jakie zrobiłem i miałem kilkanaście lajków. Później wrzuciłem swoje zdjęcie i skończyło się 4 lajkach.

Edytowane przez cst9191
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Garrett napisał:

Muszę wam to napisac, bo mnie rozbawiła sytuacja ;) Wkurzyłem się na małą ilość par na tinderze i zmieniłem foto na takie z neta. Wpisałem handsome guy selfie :P I takiego troche Chada wstawiłem. Po kilku godzinach mam nowe 4 pary w tym jedna pisze pierwsza... -_-  Nic odkrywczego, ale aż takiego efektu się nie spodziewałem hehe.

To musiałeś jakiegoś średniaka bo tu na forum piszą niektórzy o 100 parach w godzinę od założenia konta:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ManBehindTheSun napisał:

To musiałeś jakiegoś średniaka bo tu na forum piszą niektórzy o 100 parach w godzinę od założenia konta:D

Haha, czyli mój Chad dość słaby. Ale i tak jest różnica. I panie jakby bardziej rozmowne....

 

11 godzin temu, Słowianin napisał:

Wrzuć takie zdjęcie i obserwuj wtedy:

Mówisz? Testowałes? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.05.2020 o 23:02, Słowianin napisał:

Wrzuć takie zdjęcie i obserwuj wtedy:

dbd0fcfeb3940c5b228228b567ad459f.png

Któryś z was chciałby wyglądać jak ten pizdzielec? Dziecięca facjata, cielęce oczka, stylówa jak ostatnia cipa... Może ma ruchanie na zawołanie ale wygląda jak książę z bajki. Wole się postarać o swoje ruchanie bardziej ale nie spędzać w galeriach handlowych, instagramie, i fryzjera połowy życia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, prod1gybmx said:

Któryś z was chciałby wyglądać jak ten pizdzielec? Dziecięca facjata, cielęce oczka, stylówa jak ostatnia cipa... Może ma ruchanie na zawołanie ale wygląda jak książę z bajki. Wole się postarać o swoje ruchanie bardziej ale nie spędzać w galeriach handlowych, instagramie, i fryzjera połowy życia.

Ten też piździelec?

tumblr_oql8ic196k1soko9ko1_1280.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, prod1gybmx napisał:

stylówa jak ostatnia cipa... 

Co jest złego w kurtce dżinsowej ? to jest tak samo zajebista sprawa jak kurta skórzana i każdemu facetowi pasuje.

9 minut temu, Słowianin napisał:

Ten też piździelec?

 

Eeee tam niech wstawi sobie takie zdjęcie :) jak tak wyglądasz możesz napisać że robisz za minimalną krajową i nie masz perspektyw na życie a ruchania będziesz miał tyle że ci chuj zwiędnie.

 

b17a03581d9197223ff00a3d497e1176.jpg

aaeefbc5a1702771aeeb65506dd3814f.jpg

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, prod1gybmx said:

Któryś z was chciałby wyglądać jak ten pizdzielec? Dziecięca facjata, cielęce oczka, stylówa jak ostatnia cipa... Może ma ruchanie na zawołanie ale wygląda jak książę z bajki. Wole się postarać o swoje ruchanie bardziej ale nie spędzać w galeriach handlowych, instagramie, i fryzjera połowy życia.

Widać po nim, że jest młody, więc stąd "dziecinność" Z chęcią zobaczyłbym Twoją stylówkę. Możesz pokazać na kimś innym oczywiśćie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Słowianin Jakiś wymuskany influencer, w razie jakiegoś kwasu spie534dalał by w podskokach, bo ktoś by mógł zarysować jego nieskazitelną facjate. Może i jest "ładny" ale to tyle. "Nowoczesny" wzorzec "męskosci", efekt dzisiejszego piłowania zebów facetom(wmawiania, że jakakolwiek agresja w jakiejkolwiek sytuacji to prostactwo i coś zupełnie niepożadanego), którym wciska się, że mają "dbać" o siebie tak mocno, że spedzają wiecej czasu w lustrze niż kobita. Jeszcze przed wirusem, jak przechadzałeś się ulica to pamiętasz te sieroty z poodkrywanymi kostkami, konstrukcjami na glowie i jogerkach, wszyscy na jedną modłe. Synki bardziej podobne z zachowania i wyglądu do kobity niż one same. Takie gówno się dzisiaj promuje. Mój dziadek jakby to zobaczył to by się w grobie przewrócił. 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.