Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.05.2020 o 23:02, Słowianin napisał:

Wrzuć takie zdjęcie i obserwuj wtedy:

dbd0fcfeb3940c5b228228b567ad459f.png

Takiego nie wrzucaj bo jak na moje oko ten chłopak może mieć maks 20 lat. Wtedy moco ograniczysz matche do przedziału wiekowego 18-22 i nie będzie ich tak dużo. Z mojego doświadczenia wynika, że najlepszy wiek pod Tindera to 28 lat, wtedy pasujemy do możliwie największej puli kobiet. Najlepiej jest mieć zatem zdjęcia pasujące do tego wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Słowianin napisał:

Ten też piździelec?

tumblr_oql8ic196k1soko9ko1_1280.jpg

Wiecie co jest najważniejszą rzeczą takich profili? Oni wcale niekoniecznie mają tak niesamowitą urodę. Tu chodzi o jakość fotki. Zobaczcie jak zajebiste są te zdjęcia - kolorystyka, wyrazistość, odpowiednie tło - to jest majstersztyk. Obrabianie zdjęć to klucz do tych portali. Nie aby obrabiać i zmieniać sobie zupełnie wygląd, ale robić to, co robią Ci faceci na fotkach które dajecie. Gdyby taki gość zrobił zdjęcie w pokoju, amatorsko i bez obrabiania, miałby duuużo mniejsze branie, mimo całej swojej urody.

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Chadeusz said:

Takiego nie wrzucaj bo jak na moje oko ten chłopak może mieć maks 20 lat. Wtedy moco ograniczysz matche do przedziału wiekowego 18-22 i nie będzie ich tak dużo. Z mojego doświadczenia wynika, że najlepszy wiek pod Tindera to 28 lat, wtedy pasujemy do możliwie największej puli kobiet. Najlepiej jest mieć zatem zdjęcia pasujące do tego wieku.

28 za stary, odpada za wiele studentek i pewnie dostajesz śladowe ilości nastolatek. 24/25 to będzie idealny wiek, wtedy wpada pewnie 90% kobiet z przedziału 18-25 i jakiś tam procent starszych.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Miraculo napisał:

28 za stary, odpada za wiele studentek i pewnie dostajesz śladowe ilości nastolatek. 24/25 to będzie idealny wiek, wtedy wpada pewnie 90% kobiet z przedziału 18-25 i jakiś tam procent starszych.  

W sumie się zgodzę jeśli bierzemy pod uwagę również przedział wiekowy 18- 20. Próbowałem, ale jak dla mnie za duży pustostan. Ja ustawiam zawsze na 28 pomimo tego, że przekroczyłem już 30-tkę. Zazwyczaj w 24h od założenia konta miałem 200-300 polubień w okresie kiedy nie było jeszcze pandemii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Miraculo napisał:

28 za stary, odpada za wiele studentek i pewnie dostajesz śladowe ilości nastolatek. 24/25 to będzie idealny wiek, wtedy wpada pewnie 90% kobiet z przedziału 18-25 i jakiś tam procent starszych.  

No co Ty, żartujesz. 28 lat to idealny dla 23-24-letnich studentek. Ba, mam 30 lat a na sympatii zwykle rozmawiam z 24-25 latkami, starsze mnie mniej interesują. Panowie, trochę jaj, jesteśmy mężczyznami, znam takich co po 40-tce zakładają drugą rodzinę z 28-letnią dziewczyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, NiesamowitySzymi said:

@Miraculo  Lepsi gracze, to jak ci dobrzy lekarze, lub porządne dziewczyny. Dużo o nich się mówi, ale jakoś nikt ich nie zna. Ale może za dużo dramatyzuje. ;)

 Po co mieliby siedzieć tutaj w takim dziale nie mając żadnych problemów z matchowaniem? Korzystają z życia a nie czytają wypociny gości 6/10 którzy chcą znaleźć pannę 6/10 ale nie mogą.

1 minute ago, dreamplayer said:

No co Ty, żartujesz. 28 lat to idealny dla 23-24-letnich studentek. Ba, mam 30 lat a na sympatii zwykle rozmawiam z 24-25 latkami, starsze mnie mniej interesują. Panowie, trochę jaj, jesteśmy mężczyznami, znam takich co po 40-tce zakładają drugą rodzinę z 28-letnią dziewczyną.

24 lata to jest ostatni rok studiów albo absolwentka. Lepiej jeste mieć 24 lata niż 28. Jak chcesz się ograniczać do panny którą przerobiło połowa chłopaków z Erazmusa i pół roku na akademikach to spoko. Gratuluje, że rozmawiasz z pannami 24-25, ale nie rozmawiasz z pannami 18-22 bo one w większości nie mają widełek do 18-28 tylko mniejsze.  Jak już odnosisz się do małżeństw, to 80% małżeństw to takie, gdzie mężczyzna jest młodszy o rok albo starszy, ale nie więcej niż 7lat (dane 2012). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Miraculo napisał:

 

24 lata to jest ostatni rok studiów albo absolwentka. Lepiej jeste mieć 24 lata niż 28. Jak chcesz się ograniczać do panny którą przerobiło połowa chłopaków z Erazmusa i pół roku na akademikach to spoko. 

Nie bardzo wiem o czym Ty właściwie piszesz. O tym, że lepiej aby mężczyzna miał 24 lata szukając laski na Tinderze, czy żeby kobieta tyle miała, a nie np. 28?

Godzinę temu, Miraculo napisał:

ale nie rozmawiasz z pannami 18-22 bo one w większości nie mają widełek do 18-28 tylko mniejsze. 

Lol, a po co mi takie, bez przesady, 18-22 to jeszcze dzieciak, z taką kobietą naprawdę nie ma o czym pogadać zazwyczaj. Czasem są wyjątki. Najlepsze są kobiety w wieku 24-27.

Godzinę temu, Miraculo napisał:

Jak już odnosisz się do małżeństw, to 80% małżeństw to takie, gdzie mężczyzna jest młodszy o rok albo starszy, ale nie więcej niż 7lat (dane 2012). 

No to właśnie. Jak masz 28 lat, to dlatego celujesz w 21-24 (czyli do 7 lat różnicy). Jak masz 33, to celujesz 25-29, itd.

Kto tu mówi od razu o żonie, znam kobiety 27-letnie z partnerami po 40-tce, nikt nie musi się od razu żenić. Masz stałą kobietę, masz seks, po chuj Ci żona. Jak będziesz uzależniał życie od tych skostniałych zapisów, to je zmarnujesz. Życie płynie tu i teraz.

Edytowane przez dreamplayer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, dreamplayer napisał:

No co Ty, żartujesz. 28 lat to idealny dla 23-24-letnich studentek. Ba, mam 30 lat a na sympatii zwykle rozmawiam z 24-25 latkami, starsze mnie mniej interesują. Panowie, trochę jaj, jesteśmy mężczyznami, znam takich co po 40-tce zakładają drugą rodzinę z 28-letnią dziewczyną.

Potwierdzam, mam 29(zaraz 30) spotykam się od miesiąca z dziewczyną z tindera wiek 21 lat. W ogóle duże zainteresowanie zauważyłem 21-23 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, dreamplayer said:

Nie bardzo wiem o czym Ty właściwie piszesz. O tym, że lepiej aby mężczyzna miał 24 lata szukając laski na Tinderze, czy żeby kobieta tyle miała, a nie np. 28?

Lol, a po co mi takie, bez przesady, 18-22 to jeszcze dzieciak, z taką kobietą naprawdę nie ma o czym pogadać zazwyczaj. Czasem są wyjątki. Najlepsze są kobiety w wieku 24-27.

No to właśnie. Jak masz 28 lat, to dlatego celujesz w 21-24 (czyli do 7 lat różnicy). Jak masz 33, to celujesz 25-29, itd.

Kto tu mówi od razu o żonie, znam kobiety 27-letnie z partnerami po 40-tce, nikt nie musi się od razu żenić. Masz stałą kobietę, masz seks, po chuj Ci żona. Jak będziesz uzależniał życie od tych skostniałych zapisów, to je zmarnujesz. Życie płynie tu i teraz.

Chadeusz podał w swojej opini najlepszy wiek dla faceta na tinderze, ja "poprawiłem" go bo jego wiek nie obejmował wielu kobiet które są w szczytowej formie jeśli chodzi o wygląd, a Ty nie wiem czemu zacząłeś pisać, że wiek 28 to idealny dla studentki 24 letniej, tylko, że ja nigdzie nie napisałem, że nie jest. Napisałem, że 25 latek będzie miał szansę na więcej gorących kobiet z przedziału 18-25bo mu się takie wyświetlą dużo częściej niż typowi 28lat który będzie już za stary. Natomiast Ty pozwoliłeś sobie wyłożyć swoją filozofię życiową w międzyczasie, wkładając w to jeszcze rozmawianie z tymi kobietami i małżeństwo kolegi. Zagadzam się oczywiście, że lepiej w młodsze niż starsze celować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Justblaze napisał:

Potwierdzam, mam 29(zaraz 30) spotykam się od miesiąca z dziewczyną z tindera wiek 21 lat. W ogóle duże zainteresowanie zauważyłem 21-23 lat.

To jest norma u mężczyzn którzy poszukują młodszych kobiet. Większość ma programowany matrix do głowy i szuka w swoim wieku bo szukanie młodszych mają zakodowane jako jakieś nienormalne i przecież oni są tacy starzy dla nich. To horrendalna bzdura, sporo kobiet woli starszych mężczyzn. Mężczyzna starzeje się zupełnie inaczej i dopiero w wieku gdzieś 50 lat możemy mówić, że na pewne rzeczy powoli zaczyna być już późno. Do tego czasu, wszystkie te teorie o jakichś starych kawalerach to czysty matrix. Zacznijmy w ogóle od tego, że wystarczy mieć młodszą partnerkę, po co Ci od razu żona, to nie jest gwarantem absolutnie niczego. Życie trwa tu i teraz i jest limitowane i skończone, więc żyj rzeczywistością tu i teraz a nie roj sobie w głowie jakichś dziwnych przekonań o żonie do grobowej deski. To są strasznie złudne marzenia.

 

Znałem wiele przypadków - mąż umierał gdy oboje chcieli przejść na emeryturę i nacieszyć się sobą i spokojem, ktoś miał raka, ktoś umarł wcześnie, rozwiedli się, ktoś musiał jechać gdzieś do pracy bo wpadli w długi. Życie jest skończone i limitowane, nie ma w nim nic pewnego, a żaden człowiek nie jest nasz na wyłączność. Ci którzy tego nie wiedzieli czasem kończyli bardzo źle. Był jakiś bogaty facet, chyba znajomy Solorza, który dowiedział się o zdradzie żony, gdy miał już z 55 lat. Popełnił samobójstwo.

Tak się kończy wiara w to, że ktoś jest Tobie dany na zawsze, a małżeństwo to jakaś dożywotnia stabilność i spokój.

Jak to śpiewał Sidney Polack:

"Niebezpiecznie, jest wierzyć w to, że coś trwa wiecznie"

Godzinę temu, Miraculo napisał:

Napisałem, że 25 latek będzie miał szansę na więcej gorących kobiet z przedziału 18-25bo mu się takie wyświetlą dużo częściej niż typowi 28lat który będzie już za stary. 

Z przedziału 18-25 może tak, ale nie jest to szczytowa forma kobiety. Szczytowa forma kobiety to raczej 22-26, a w tym przedziale 28-latek może zgarniać nawet bardziej niż 25-latek.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Miraculo napisał:

Po co mieliby siedzieć tutaj w takim dziale nie mając żadnych problemów z matchowaniem? Korzystają z życia a nie czytają wypociny gości 6/10 którzy chcą znaleźć pannę 6/10 ale nie mogą.

Jak widać są tu i tacy. Przyznam szczerze ,że jak bawiłem się Tinderem ze zdjęciami modela jak z okładki to w 24 h na pewno nie wyszło mi 300 matchy. Fakt ,że zaznaczałem tylko te najładniejsze wg mnie. No chyba ,że panny skumały ,że to zbyt piękne aby było prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minutes ago, dreamplayer said:

 

Z przedziału 18-25 może tak, ale nie jest to szczytowa forma kobiety. Szczytowa forma kobiety to raczej 22-26, a w tym przedziale 28-latek może zgarniać nawet bardziej niż 25-latek.

Nie będę się z Twoim osobistym gustem sprzeczał. Tu możesz zobaczyć jak oceniają to inni mężczyźni. Dla mnie na pewno 18-22 są strakcyjniejsze niż przedział 22-26. EOT z mojej strony. 

Dating-Graph.png

a tu bonus, w drugą stronę 

Dating-Graph.png

Edytowane przez Miraculo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miraculo chodziło, że kobiety z przedziału 18-20 najczęściej zaznaczają w opcjach Tindera przedział wiekowy mężczyzn jaki ich interesuje do maksymalnie 25 lat. Wtedy jeśli mężczyzna ma np. 28 lat nie łapie się w te widełki i profile tych kobiet nie zostaną mu wyświetlone, czyli nie będzie matcha. 

 

Natomiast z tezą, że kobiety w wieku 18-20 są bardziej atrakcyjne fizycznie niż np. 26-latki zupełnie się nie zgadzam. Wszystko zależy od genów, stylu życia, czy kobieta uprawia sport, jak się odżywia. Naprawdę jest wiele czynników, które mają na to wpływ. Natomiast wśród młodych kobiet coraz częściej zauważam tendencję do otyłości i tzw. skinny fat. Wystarczy wyjść w weekend do jakiegokolwiek centrum handlowego gdzie jest McDonald's i przyjrzeć się kto tam najczęściej jada.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Chadeusz napisał:

Natomiast z tezą, że kobiety w wieku 18-20 są bardziej atrakcyjne fizycznie niż np. 26-latki zupełnie się nie zgadzam. Wszystko zależy od genów, stylu życia, czy kobieta uprawia sport, jak się odżywia. Naprawdę jest wiele czynników, które mają na to wpływ. Natomiast wśród młodych kobiet coraz częściej zauważam tendencję do otyłości i tzw. skinny fat. Wystarczy wyjść w weekend do jakiegokolwiek centrum handlowego gdzie jest McDonald's i przyjrzeć się kto tam najczęściej jada.

Dla mnie 19-latki wyglądają po prostu zbyt dziecinnie. To nie jest mój typ. Z wyglądu najlepsze są 23-24-latki, 26-latki też bywa że wyglądają super. Może i zaznaczają, ale mnie tak młode laski nie interesują, chyba, że byłaby wyjątkowa. Poważnie, to jest zbyt młody wiek, jestem za młodą kobietą ale taką, która trochę ogarnia, a nie dzieciakiem. 19 lat to trochę dzieciak jeszcze.

 

Zdarzają się wyjątki i czasem taka laska potrafi wyrwać prawie 40-letniego faceta. Przecież Piotr Rubik swoją żonę poznał, gdy on miał chyba 39 lat a ona 19 ;) Także czasem faktycznie się zdarzają wyjątkowe dziewczyny w tym wieku, ale zdecydowana większość nie.

 

Ale zgadzam się z Tobą, że najbardziej optymalny jest wiek 28 lat dla mężczyzny. Laski 22-23 letnie mają zwykle widełki gdzieś do 30-32 lat u faceta, więc możesz tak naprawdę sięgnąć po same najlepsze sztuki. A 19-latki to dla mnie żadna strata, jak pisałem, poza wyjątkami, to jeszcze zbyt dziecinne dziewczyny, nie interesują mnie takie zupełnie.

Edytowane przez dreamplayer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Miraculo napisał:

Skąd ta wiedza? 

Nie jestem na 100% pewny co do Tindera, ale na Sympatii albo Badoo widełki ustawiają się automatycznie do 10 lat wzwyż u kobiet licząc od ich wieku. Z obserwacji na tych portalach rzadko widzę, aby dziewczyna miała inne, czyli rzadko je same zmieniają. A na pewno różnica zaledwie 6 lat (28-22) to jest pikuś i bez problemów wpadasz w ich widełki.

Edytowane przez dreamplayer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sympatii, z którą miałem najwięcej do czynienia, większość dziewczyn koło 18-tki zaznacza nagminnie w opisach, że max dla nich to parę lat różnicy, przy większej nie odpisują. Jeszcze jak szukałem aktywnie (parę lat temu) jako 27-latek, to już miał filtr od 20, bo te poniżej były praktycznie niedostępne dla mnie (max jaki mi się udało wyrwać to 19-tka - nawiasem mówiąc pracowała jako kelnerka w barze dla... dzianych panów ? ).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, dreamplayer napisał:

 Większość ma programowany matrix do głowy i szuka w swoim wieku bo szukanie młodszych mają zakodowane jako jakieś nienormalne i przecież oni są tacy starzy dla nich.  Więc żyj rzeczywistością tu i teraz a nie roj sobie w głowie jakichś dziwnych przekonań o żonie do grobowej deski. To są strasznie złudne marzenia.

 

 

Intrygujący wpis. Ja od zawsze interesowałem się mniej więcej rówieśniczkami. Na tych gówno portalach ustawiałem widełki od mojego wieku dwa lata w przód i dwa w tył. Z dla mnie małolatami typu 19 lat nie ma o czym rozmawiać to zupełny inny poziom. One dopiero wchodzą w życie (studia, imprezki itp) Ja już jestem po tym okresie. Więc celuję w moje roczniki. Tylko, że pośród nich i z własnych obserwacji, przeważnie coś z nimi jest nie tak społecznie, jakieś problemy typu boi się poznać bliżej i woli uciec. Znam takie przypadki, albo jakieś fobie itp. tematy. 

 

O patrz, a ja tak wierzę w prawdziwą miłość do końca życia. Naiwny loser :)  Fakt faktem sporo takich par jest/było na tym świecie. Tylko to musi być super połączenie dwójki ludzi, niełatwo to osiągnąć jak widać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, DDC93 napisał:

Z dla mnie małolatami typu 19 lat nie ma o czym rozmawiać to zupełny inny poziom.

Krzywdzący stereotyp. Młode kobiety mogą mieć pasje, wyrobione poglądy, sporą wiedzę o świecie :) 12 lat starsza Karyna oglądająca netflixa i robiąca selfusie do lustra nie wniesie absolutnie nic ciekawego w życie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu korzystałem z Tindera. Jednak tam mi jakoś nie szło za bardzo. Z trudem udało mi się natrafić na jakiegoś matcha. Zdecydowanie lepiej mi szło poznawanie dziewczyn na Badoo bądź na Fotka - chociaż tam także kolorowo nie było, cierpliwość się przydawała.
Dwa smaczki jakie zdarzyły mi się na Tinderze:

Pierwszy jak panna dopiero po jakimś czasie pisania powiedziała mi, że ma dziecko - z początku nic nie wspominała, a już od pierwszym wiadomości chciała się spotkać. Druga sprawa to dziewczyna po dopiero kilku spotkaniach oznajmiła, że ma chorobę jaka jest epilepsja, a z początku poznawania się uprzedzała jaka to ona jest super zdrowa, bez żadnych chorób.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, DDC93 napisał:

O patrz, a ja tak wierzę w prawdziwą miłość do końca życia. Naiwny loser :)  Fakt faktem sporo takich par jest/było na tym świecie. Tylko to musi być super połączenie dwójki ludzi, niełatwo to osiągnąć jak widać. 

Nawet jeśli istnieje, to będziesz trwonił życie na szukanie igły w stogu siana? Bez sensu. Nie ma żadnej drugiej połówki, jedne do Ciebie lepiej pasują, drugie gorzej, ale żadna nie jest jak Ty, mają swoje biologiczne uwarunkowania i tyle. Szukasz świętego Graala. Nawet jak znajdziesz to po co to, aby mieć z nią kilka fajnych chwil jak chodzisz na spacerze za rączkę? Bez sensu.

 

5 godzin temu, nowy00 napisał:

Druga sprawa to dziewczyna po dopiero kilku spotkaniach oznajmiła, że ma chorobę jaka jest epilepsja, a z początku poznawania się uprzedzała jaka to ona jest super zdrowa, bez żadnych chorób.

No i co z tego? Odrzuciłeś ją bo ma epilepsję? W sumie bezpieczną dość chorobę? Chłopie, z takimi wymaganiami to Ty do usranej śmierci nie znajdziesz.

 

Edytowane przez dreamplayer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dreamplayer napisał:

Nawet jeśli istnieje, to będziesz trwonił życie na szukanie igły w stogu siana?

Cholera, a wiesz że właśnie tak bym chciał. Może już nawet na nią trafiłem. Różnie się od typowego faceta co chce się bawić itd. Ja nie chcę, nie chcę przygodnych romansów, a miałem okazję. I oczywiście mam w głowie gdzieś, że to może się nie udać, bo przez ten czas gdy szukałem kogoś trochę się działo, również i chyba więcej nieprzyjemnego. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.