Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, DDC93 napisał:

Cholera, a wiesz że właśnie tak bym chciał. Może już nawet na nią trafiłem. Różnie się od typowego faceta co chce się bawić itd. Ja nie chcę, nie chcę przygodnych romansów, a miałem okazję. I oczywiście mam w głowie gdzieś, że to może się nie udać, bo przez ten czas gdy szukałem kogoś trochę się działo, również i chyba więcej nieprzyjemnego. 

Opieranie swojego szczęścia na drugie połówce i haju hormonalnym z nią jest bardzo ryzykowne i z gruntu niewłaściwe ale rób co chcesz.

Edytowane przez dreamplayer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dreamplayer napisał:

No i co z tego? Odrzuciłeś ją bo ma epilepsję? W sumie bezpieczną dość chorobę? Chłopie, z takimi wymaganiami to Ty do usranej śmierci nie znajdziesz.

 

Nie.

Inny miałem powód. To nie było przez jej epilepsję. Nie chciałem dłużej ciągnąć znajomości bez zobowiązań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Garrett napisał:

Panowie, zablokowali mi Tindera, niby przez łamanie regulaminu... Może to przez to foto z neta? Mieliście coś takiego kiedys? :P

Czegoś takiego nie miałem na Tinderze :)
Jedynie gdzie mi zablokowali konto to na fotka gdzie także tak jak Ty dodałem foto z neta. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Garrett napisał:

Panowie, zablokowali mi Tindera, niby przez łamanie regulaminu... Może to przez to foto z neta? Mieliście coś takiego kiedys? :P

Nie będziesz prawdziwym chadom przeszkadzał w tinderowej grze ?

Edytowane przez Conrad
.
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/5/2020 at 9:30 AM, Garrett said:

Panowie, zablokowali mi Tindera, niby przez łamanie regulaminu... Może to przez to foto z neta? Mieliście coś takiego kiedys? :P

A zmieniłeś nazwę zdjęcia i szczegóły w opcjach zdjęcia? musisz zmienić na dane jakby było wykonane Twoim aparatem. 

Nie musi być zgłoszenie, po prostu automat Cię zgarnie, tak samo ma badoo oraz sympatia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Słowianin napisał:

A zmieniłeś nazwę zdjęcia i szczegóły w opcjach zdjęcia? musisz zmienić na dane jakby było wykonane Twoim aparatem. 

Nie musi być zgłoszenie, po prostu automat Cię zgarnie, tak samo ma badoo oraz sympatia.

Nazwę tak, ale nie wiedziałem że ąz do danych EXIF siegają :P Dobrze wiedzieć na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smsuje wczoraj z pewna pania z portalu randkowego. 
Od zalozenia tam konta, w 2 tygodnie pani otrzymala 800 (osiemset) wiadomosci (nie lajkow ale wiadomosci). Pozniej zamknela konto bo nie mogla tego przerobic po prostu.

Oczywiscie tez panowie piszacy po 8 wiadomosci dlaczego sie nie odzywa etc.

 

Takze ten panowie, aby sie nie dolowac psychicznie miejmy na uwadze, ze proporcja facetow do kobiet na tych portalach jest na pewno duuuuzo wieksza.

Edytowane przez TheFlorator
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2020 o 16:36, TheFlorator napisał:

Smsuje wczoraj z pewna pania z portalu randkowego. 
Od zalozenia tam konta, w 2 tygodnie pani otrzymala 800 (osiemset) wiadomosci (nie lajkow ale wiadomosci). Pozniej zamknela konto bo nie mogla tego przerobic po prostu.

Oczywiscie tez panowie piszacy po 8 wiadomosci dlaczego sie nie odzywa etc.

 

Takze ten panowie, aby sie nie dolowac psychicznie miejmy na uwadze, ze proporcja facetow do kobiet na tych portalach jest na pewno duuuuzo wieksza.

Dokładnie, zawsze mam ubaw po pachy jak wielkiemu waleniowi  pod fotkami na np. zbiorniku walikoniki komentują że śliczne ciało, że by tą cipke rozsadzili, kompletnie nie zdając sobie sprawy z faktu że jakby na nich usiadła to by

 

zakończyli swój  marny, mało męski żywot.

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest na tych portalach randkowych...

Jest większą liczba kobiet i nawet te średnie z wygladu nie sa w stanie odpisac na wszystkie wiadomości. 

Raz mi znajoma pokazywała ile dostaje takich message. Bardzo, ale bardzo dużo. W dodatku faceci po 2 nieodpisanych wiadomościach dalej piszą.

Ja sam na Badoo natknąłem się na profil kobiety (był zweryfikowany), która była na show up tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego portale randkowe to ogólnie przepalanie czasu, kobiety po prostu dostają zbyt dużo wiadomości. To powoduje, że po pierwsze mają o sobie zbyt duże mniemanie i mają w dupie większość kolesi a po drugie nie mają czasu nawet nie to aby wszystkie te wiadomości przejrzeć.

 

Jest to alternatywa jak ktoś nie może poznać kobiety inaczej, ale na pewno nie jest to nic o czym można powiedzieć, że jest super skuteczne.

 

Nie wiem ile godzin przez ostatnie 10 lat spędziłem na takich portalach, pewnie łącznie to będą setki a może i tysiące. Dało mi to jedno spotkanie na żywo, więc z perspektywy czasu totalna kicha. Zwłaszcza, że mówimy o lasce 5/10, bez pracy, porzuconą przez ziomeczka, z dzieckiem, trochę karyna. Z drugiej strony nie trzeba pajacować na żywo, nie ośmieszysz się ani nic, możesz napisać w kilka minut do 50 kobiet i od razu wiesz czy jakakolwiek jest choć trochę zainteresowana.

 

Jak wszędzie, są plusy i minusy.

Edytowane przez self-aware
  • Like 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, self-aware napisał:

Nie wiem ile godzin przez ostatnie 10 lat spędziłem na takich portalach, pewnie łącznie to będą setki a może i tysiące. Dało mi to jedno spotkanie na żywo, więc z perspektywy czasu totalna kicha

Po 10 godzinach powinieneś dojść do wniosku, że albo coś robisz źle, albo coś z Tobą jest nie tak ;) i zamiast się ogarnąć, to marnujesz czas... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radeq - Jasne, czytałem masę rzeczy o tym jak podrywać na tych portalach :) Nie dostrzegłem w zasadzie żadnej różnicy. Nie miało znaczenia czy zagadywałem jako miły facet, czy jako badboy, czy szybko gadałem o seksie czy późno, czy wymyślałem jakieś kreatywne teksty na początek czy nie.

 

Praktycznie wszystko rozchodzi się tam o wygląd, zatem rzecz, która mogłaby mi mocno pomóc to photoshop. Ale dla mnie coś takiego nie ma sensu. Jaką mordę mam taką mam, nie zamierzam niczego zmieniać w programie graficznym. Wiem, że sporo ludzi tam wygląda w rzeczywistości dużo gorzej niż na fotach. Bez sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radeq - No jasne, że da się mocno zmienić, ale nie da się tego robić wiecznie :D Ja nie mam czego zmieniać. Mam zarościk taki jak chciałem, fryzurę dostosowaną do tego, dopasowane ciuchy. No i tyle :) Sek w tym, że nie każdy po zmianach będzie topową dychą. A to, że ludzie na takich portalach okropnie oszukują zdjęciami to fakt i konkurowanie jako przeciętna z wyglądu osoba z kimś przerobionym w photoshopie (chodzi mi o odpowiedni światłocień, kolory i tak dalej) jest z góry skazane na porażkę, bo różnica między zdjęciem przerobionym a nie to kosmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Jan

Nie wiem czy jest większy, ale teraz kobiety na portalach chyba interesują się nawet osobami z nieco gorszym wyglądem, wiem to po sobie. Bo zwykle na Badoo i tinderze miałem zainteresowanie prawie zerowe, a teraz niby nie ma szału, ale jest kilkukrotnie wyższe niż zwykle. Pomimo podobieństwa do generała z awataru ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unikajcie wszelkich artystycznych dusz, rozbudowanych instagramów i tym podobnych oznak, że kobieta może być kulą u nogi zainteresowaną sławą i blichtrem. Pamiętajcie, że jak raz przywykną do pewnego stylu życia to z niego nie zrezygnują i najcześciej musi go później zapewnić Pan bankomat.

 

Parę lat siedzę na tinderze i obserwuję jak powracają te same damy, serio brak faceta który spełniłby oczekiwania? Na początku jedna Pańcia zaczęła w wieku około 26 lat, nawet ładna, dentystka, zdjęcia z całego świata, opis oczywiście 185 minimum itd. Teraz 30 lat w opisie wzrostu nie ma tylko, że szuka odpowiedzialnego faceta, naskakała się na kutangach, przeleciała przez ścianę i proszę. Zdjęcia yogi, wygibasy, że w formie i zdrowa, komedia.

 

Portale randkowe to najgorsze co spotkało nas facetów i sami zepsuliśmy kobiety, rozbujało tylko ich oczekiwania i ego. Stworzyliśmy za dobry świat dla kobiet, taka prawda Panowie. Ten świat jest zbyt wygodny i zbyt dobry, przez to te oczekiwania są tak wysokie, w PRL każdy dzień był przetrwaniem i o chłopa trzeba było dbać, a teraz? Państwo zastąpiło chłopa i to my zbudowaliśmy ten system podatkami.

  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Brat Jan napisał:

pandemii jest większy ruch na portalach?

Znaczącego ruchu nie zauważyłem. Może z 10% więcej polubien.

 

IMG-20200511-102452.jpg

 

Codziennie usuwam minimum jedną parę, po wstępnej rozmowie.

 

Reszty polubien, nie jestem wstanie zweryfikować. Mam ustawiony filtr do 20 km. Dalej szkoda mi benzyna i czasu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość polubień będzie rosła wraz z kryzysem, ale spokojnie większość to desperatki. Serio znalezienie kogoś normalnego to jak gra w lotka, a i to nie daje gwarancji że dama zacznie szukać siebie w pewnym momencie itd. Nie polecam też wszelkich alternatywek, fanek tatuaży itd, tak może seks czasem fajny, ale jazdy to chleb powszedni.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.