Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Januszek852 napisał:

W życiu jest tak, że jak się nie jest "early adapterem" czegoś, to może tylko wchodzić na popłuczyny. Dotyczy to chyba wszystkiego. Zawsze jest mega dobry okres, po czym wchodzi spóźniona większość, któa już niczego większego nie osiągnie. Nie tylko w biznesie, ogólnie w życiu: przykłady:

Nie byłbym tak radykalny w tym stwierdzeniu. Owszem tzw. early adopters zgarniają te przysłowiowe milliony, na przykładzie kryptowalut Sylwester Suszek założyciel giełdy BitBay, zainwestował kilkaset złotych w bitcoiny w 2010 roku na samym początku, sprzedając je na górce stał się milionerem cześć oczywiście zaiwestował w giełdę, co nie znaczy że teraz nie możesz zarabiać na kryptowalutach, na spekulacji tyle że wymaga to więcej czasu, wiedzy, zasobów i jest wyższy próg wejścia. Ty piszesz, że większość już niczego nie osiągnie, ja widzę że dużo osób po dziś dzień żyje ze spekulacji kryptowalutami, albo znajduję sobie dziewczyny na takim Badoo, jak ja pod koniec zeszłego roku. Może nie są to te "milliony" ale swój mniejszy kawałek tortu można mieć po dziś dzień.

Edytowane przez BrightStar
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Reczu napisał:

Jak uważacie, czy ma sens wchodzenie w relację z dziewuchą z badoo

1. Czy spotkałeś się z nią? 

2. Skąd mamy wiedzieć? 

28 minut temu, Reczu napisał:

która była 6 lat w związku a od 2 tygodni jest sama?

Wiesz tyle ile Ci napisała. Z resztą ta informacja powyżej nie ma żadnego znaczenia w kontekście wejścia z nią w związek. 

 

Zaraz się okaże, że ma bombelki i taki chuj. ?

 

Ja pousuwałem te portale bo zwyczajnie mi się znudziło. 

Może jeszcze kiedyś tam wrócę porandkować ale nie wiem. Na razie trzeba odpocząć od bab.?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, SSydney napisał:

Zaraz się okaże, że ma bombelki i taki chuj. ?

 

Ja pousuwałem te portale bo zwyczajnie mi się znudziło. 

Może jeszcze kiedyś tam wrócę porandkować ale nie wiem. Na razie trzeba odpocząć od bab.?

1. nie spotkałem jeszcze
2. wiadoma rzecz, ale też wiadomo ze po takim czasie to jeszcze ma zapchaną nim głowę. Nie? I o to pytam, czy czasem nie czeka na księciunia co ją zostawił? Ja wiem, że to nie forum o wróżeniu ale tak przez pryzmat doświadczenia
 

Bombelków nie ma (raczej ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SSydney napisał:

Czekaj już sprawdzam w swojej szklanej kuli. ?

 

14 minut temu, Reczu napisał:

1. nie spotkałem jeszcze
2. wiadoma rzecz, ale też wiadomo ze po takim czasie to jeszcze ma zapchaną nim głowę. Nie? I o to pytam, czy czasem nie czeka na księciunia co ją zostawił? Ja wiem, że to nie forum o wróżeniu ale tak przez pryzmat doświadczenia
 

Bombelków nie ma (raczej ?)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reczu napisał:

Jak uważacie, czy ma sens wchodzenie w relację z dziewuchą z badoo która była 6 lat w związku a od 2 tygodni jest sama?

Tylko 2 tyg. na rynku matrymonialnym super okazja. ? Laska ma dryg sprzedawcy używanych aut. Jeśli chodzi o głowę to tam rzadko logika gości , niezależnie od sytuacji. 

Edytowane przez thyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, thyr napisał:

Tylko 2 tyg. na rynku matrymonialnym super okazja. ? Laska ma dryg sprzedawcy używanych aut. Jeśli chodzi o głowę to tam rzadko logika gości , niezależnie od sytuacji. 

Bo pewnie na emocjonalnym głodzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reczu w przypadku każdej baby nie masz pewności czy opłaca się poznawać. 

Jak już bardzo chcesz to się z nią spotkaj, może się okazać, że na spotkanie przyjdzie waleń, zdjęcia mogą być stare, z resztą nie pamiętam, żeby jakaś z portalu randkowego wyglądała na żywo lepiej niż na zdjęciach. Sukces już jest gdy Pańcia nie wygląda jakoś drastycznie gorzej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reczu mała szansa na stabilny związek. Spora szansa ,że wróci do ex lub pójdzie dalej gdy trafi się ktoś bardziej rokujący. Jest również spora szansa,że w trakcie poznawania się zrobi z tobą wszystko co robiła z ex lub się nie zgadzała. 

Podsumowując najprawdopodobniej związku dłuższego niż rok nie będzie. Będzie bardzo bujać i nabierzesz sporo doświadczenia. 

Czy jesteś na to gotowy? Oceń sam. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, no do przemyślenia jeszcze. Bo z tymi "byłymi" to różnie to wygląda. Kiwnie palcem... 
 

3 minuty temu, SSydney napisał:

@Reczu w przypadku każdej baby nie masz pewności czy opłaca się poznawać. 

Jak już bardzo chcesz to się z nią spotkaj, może się okazać, że na spotkanie przyjdzie waleń, zdjęcia mogą być stare, z resztą nie pamiętam, żeby jakaś z portalu randkowego wyglądała na żywo lepiej niż na zdjęciach. Sukces już jest gdy Pańcia nie wygląda jakoś drastycznie gorzej. 

BTW. Wiesz @SSydney, że mi tak się zdarzyło?? Na zdjęciach tak z 5/10 w porywach a na żywo 7-7+. Jakoś jak na panne to chyba słabo zdawała sobie sprawę w jakim ujęciu dobrze wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przynajmniej się z nią spotkaj w rzeczywistości. Rozmawianie na necie to coś zupełnie innnego jak rozmowa w cztery oczy. W rzeczywistości jak się z nią zobaczysz to wtedy sam ocenisz czy Ci się podoba z wyglądu oraz to jak się zachowuje. Umów się na randkę i wybadaj temat czy chcesz jakiś jednorazowy seks bądź dłuższy związek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zacząłem znów działać na Badoo (najłatwiej mi tu siedzieć na laptopie) i nawet powiem Wam, że mam duży ruch, sporo mnie lajkowało. Z kilkoma piszę już dłużej. Ich SMV raczej nie jest powalające, chociaż nie jest też tak źle, przygoda mogłaby być. Zabawne, że ja mam 35 lat, a one np. 42-45, bąbelki i szukają prawdziwej miłości. ;) One naprawdę w to wierzą, że to ma sens. Niedawno jedna koleżanka, zapoznana kiedyś na Badoo, weszła w związek, ona 45, on chyba z 32-33. Oczywiście związek z 4 miesiące przetrwał. Nie za dobrze świadczy to o ich realnej ocenie sytuacji. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Anonim84 napisał:

Z kilkoma piszę już dłużej. Ich SMV raczej nie jest powalające, chociaż nie jest też tak źle, przygoda mogłaby być.

Nie pisz tez az za dlugo gdyz kobiety moga nagle stracic zainteresowanie. Mniej pisania, a wiecej umawiania sie. Jak jakas kobieta podoba Ci sie z wygladu to nie ma co czekac, zaryzykuj i idz na randke bo co masz do stracenia.

Mozna sobie ustalic, ze po np 1-2 tygodni wymiany wiadomosci proponujesz spotkanie w rzeczywistosci. Opcje wtedy sa dwie:

1. Akceptacja - jest Toba zainteresowana

2. Odmowa - nie jest Toba zainteresowna

56 minut temu, Anonim84 napisał:

Zabawne, że ja mam 35 lat, a one np. 42-45, bąbelki i szukają prawdziwej miłości. ;) One naprawdę w to wierzą, że to ma sens. 

Samotne matki z dzieckiem na portalu to dość często spotykane profile. Ładnie umia ująć to w tekst, że szukają najczęściej nie prawdziwej miłości, a gościa co będzie w stanie móc je wspomóc finansowo bo bardzo często beciak płaci, alfa szmaci.

Edytowane przez nowy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Anonim84 napisał:

piszę już dłużej. Ich SMV raczej nie jest powalające, chociaż nie jest też tak źle,

Jeżeli nie widziałeś na żywo to nie jest to ocena obiektywna.

57 minut temu, Anonim84 napisał:

one np. 42-45, bąbelki

W tym wieku to już powinny mieć dorastające lub dorosłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, nowy00 napisał:

Nie pisz tez az za dlugo gdyz kobiety moga nagle stracic zainteresowanie. Mniej pisania, a wiecej umawiania sie. Jak jakas kobieta podoba Ci sie z wygladu to nie ma co czekac, zaryzykuj i idz na randke bo co masz do stracenia.

Mozna sobie ustalic, ze po np 1-2 tygodni wymiany wiadomosci proponujesz spotkanie w rzeczywistosci. Opcje wtedy sa dwie:

1. Akceptacja - jest Toba zainteresowana

2. Odmowa - nie jest Toba zainteresowna

Samotne matki z dzieckiem na portalu to dość często spotykane profile. Ładnie umia ująć to w tekst, że szukają najczęściej nie prawdziwej miłości, a gościa co będzie w stanie móc je wspomóc finansowo bo bardzo często beciak płaci, alfa szmaci.

Drugi dzień na Badoo zacząłem i Ukrainka z wczoraj, 42 lata, całkiem ok, sama po dwóch zdaniach zaproponowała spotkanie dziś wieczorem, ale nie bardzo mi to pasuje. :/ W ogóle wolę się w dzień spotykać i to jest problem, bo przeważnie ludzie wolą się wieczorami widywać.

 

3 minuty temu, Brat Jan napisał:

Jeżeli nie widziałeś na żywo to nie jest to ocena obiektywna.

W tym wieku to już powinny mieć dorastające lub dorosłe.

No w różnym wieku mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Januszek852 napisał:

Na takiej sympatii zdecydowana większość 20-latek nie akceptuje różnicy wieku ponad 5 lat.

Ale taka 25-28- latka spokojnie zainteresuje się panem 30+. :)

 

Sam ostatnio spławilem 18-latke, całkiem atrakcyjną, co ciekawe z tindera. Spotkałem się z nią i bez problemu mimo jej nieśmiałości doszło do pocałunków i dotykania. ?

No ale ja dopiero 28. 

 

Z resztą mniejsza o to 

3 godziny temu, Anonim84 napisał:

No wiadomo, że na stały związek to tak. Ale spotkać się z mamuśką też można

Oj nie wiem czy nie lepiej dalej całować w panie z pogranicza 25-35 nawet pod kątem samego seksu. Samotnych mamusiek w tym przedziale nie brakuje a to target easy-mode. ? 

Trudność w zdobyciu niewiele większą niż pań 40+ a wrażenia estetyczne o niebo lepsze. Poza tym Pańcie 40+ mogą chcieć tylko podbudowac sobie ego napalonym 35-latkiem. Nie spotkają się bo sie okaże, że zdjęcia są sprzed 5 lat na przykład, do tego mocno wyretuszowane. 

Ale w głowie myśl "no młodszy mnie pragnie dalej jestem zajebista". ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Anonim84 napisał:

Ale spotkać się z mamuśką też można.

To mów od razu, że chcesz jak to Maro mawiał 'chcę zobaczyć, poczuć czy to będzie to coś wtedy się zdecyduję'.

 

Swoją drogą u mnie też podobny wiek i też chołduję tej "zasadzie",się zasadzi na knagę albo nie zasadzi. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój max różnicy wiekowej to 18-tka gdy miałem 26.

 

Po przekroczeniu 30-tki napisałem dla próby do paru i nie dostałem nawet jednej odpowiedzi (nie byłem zainteresowany spotkaniami, bylem tylko ciekawy reakcji). Standard mniej więcej taki, jak zawsze, nie wybierałem "top instagramerek".

 

Dodam, że pisałem tylko do tych, które nie miały napisane "30+ wypad". A takich było dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.