Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, NoName napisał:

Zazdro w hey :D 

Pamiętaj, że przedstawiłem uproszczoną wersję sytuacji. Pani nie była mega atrakcyjna i wyraźnie na mnie leciała. Nie wiem, czy "łatwość" nie wynikała z tego, że chciała mi dać wszystko by mnie zatrzymać.  Dla równowagi: Ostatnie 2 randki z Tindera zjebałem po całości - zagadałem Panie na amen. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, horseman napisał:

 

Tak. 1 spotkanie kino spacer / 2 spotkanie wino u mnie, ochocze robienie gały + seks / 3 spotkanie seks / 4 anal.

 

Raz mi sie tylko zdarzylo, ze laska poznana na Tinderze przyjechala do mojego miasta wynajmujac pokoj w hotelu i byla na mnie mocno napalona. Bylismy na randce, a po jej zakonczeniu tak ja zbajerowalem iz wyladowalismy w lozku. Byl tylko oral z racji tego, ze nie mialem prezerwatyw. Trudno. Wtedy jednak przypomnialy mi sie slowa kumpla co mowil mi ,,miej zawsze gumke w portfelu" :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MaxMen napisał:

@nowy00 No ale to nie była jakaś akcja typu "nie znasz miejsca i godziny" tylko zaplanowana ustawka więc nie wiem jak mogłeś się nie przygotować.

Co zrobisz teraz panie jak nic nie zrobisz ;) Wyciągnąłem lekcje po prostu, aby byc zawsze przygotowanym.

Edytowane przez nowy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, nowy00 said:

Raz mi sie tylko zdarzylo, ze laska poznana na Tinderze przyjechala do mojego miasta wynajmujac pokoj w hotelu i byla na mnie mocno napalona. Bylismy na randce, a po jej zakonczeniu tak ja zbajerowalem iz wyladowalismy w lozku. Byl tylko oral z racji tego, ze nie mialem prezerwatyw. Trudno. Wtedy jednak przypomnialy mi sie slowa kumpla co mowil mi ,,miej zawsze gumke w portfelu" :)

Współczuje pannie, przyjechała na bolcowanie. Zarezerwowała pokój w hotelu a gach nie ogarnął gum. Na jej miejscu bym pomyślał, że coś z Tobą jest nie tak. Btw, żadna bajera nie była konieczna w tym momencie, wystarczyło nic nie zepsuć, ale jak widac i to się udało. No offence.

  • Like 4
  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Miraculo napisał:

Współczuje pannie, przyjechała na bolcowanie. Zarezerwowała pokój w hotelu a gach nie ogarnął gum. Na jej miejscu bym pomyślał, że coś z Tobą jest nie tak. Btw, żadna bajera nie była konieczna w tym momencie, wystarczyło nic nie zepsuć, ale jak widac i to się udało. No offence.

Life is brutal, było minęło - nie zajmuję sobie teraz tym głowy ;)

 

48 minut temu, Brat Jan napisał:

Nie dało się zakupić np na stacji paliw?

Nie.

Edytowane przez nowy00
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mattheo napisał:

Ja tam zawsze trzymam gumki w portfelu. Nigdy nie wiesz kiedy nadarzy się okazja. :D

Bardzo dobrze czynisz bracie ;) Ja byłem jeszcze w matriksie nie będąc odpowiednio przygotowanym przed spotkaniem i w portfelu brak gumek - totalnie wziąłem tabletkę Blue pill..Człowiek uczy się najlepiej na swoim błędach ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie przeszkoliła moja exgf "borderka", z nią nawet wieczorne zakupy w Lidlu skończyły się zjazdem w krzaki i przejściem na tył wozu. Od tamtej pory zawsze noszę gumy w portfelu, choć póki co się nie przydały (ale też nie zabiegam na razie o towarzystwo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mattheo napisał:

Ja tam zawsze trzymam gumki w portfelu

Czasami to zły pomysł, gdy nosi się go w spodniach przy dupie. Ja zawsze w portfelu trzymałem, i jak naszła okazja to wyjmując zauważyłem, że była mocno zgnieciona i pomięta. Nie chciałem ryzykować i gibalem na stację benzynowa po nowe gumki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Feniks77 napisał:

Mnie przeszkoliła moja exgf "borderka", z nią nawet wieczorne zakupy w Lidlu skończyły się zjazdem w krzaki i przejściem na tył wozu.

Czyżby wysokie libido u dziewuchy było? :D

11 godzin temu, Feniks77 napisał:

Od tamtej pory zawsze noszę gumy w portfelu

Miej, miej. Przezorny zawsze ubezpieczony ;)

 

2 godziny temu, Still napisał:

wyjmując zauważyłem, że była mocno zgnieciona i pomięta. Nie chciałem ryzykować i gibalem na stację benzynowa po nowe gumki.

Rozsądne bardzo podejście, taką pomięta gumka to koszmar...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, nowy00 napisał:

Rozsądne bardzo podejście

Swoją drogą, jadę kiedyś do panny, że tak powiem na wieś :P, a po drodze zorientowałem się, że nie mam gumek. Patrzę, sklepik wiejski u Jadzi. Jedyne prezerwatywy jakie były, to marki krzak. No ale ok, biorę. Jadę dalej i coś mnie tknęło. Patrzę datę ważności, a tam rok po terminie ?. Kupiłem drugie w następnym dostępnym sklepie. Nie zdziwił bym się, jak by tamte pękły.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Still napisał:

Jadę dalej i coś mnie tknęło. Patrzę datę ważności, a tam rok po terminie

 

No to wtedy to cos mialo kluczowe znaczenie, czyzby jakis aniol stroz he he Zreszta niewazne teraz, ale gdyby nie zakup tych drugich to roznie by moglo byc ta przeterminowana prezerwatywa to ryzyko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając jeszcze konto na Badoo dość często powielał się u kobiet w granicach 30 lat albo więcej opis bardzo podobny. Dotyczył tego iż dziewczyny podawały, że nie piszą z facetami co mieszkają z rodzicami. Niektóre nawet umieszczały komunikat iż najlepiej jakby facet miał swoje mieszkanie, a nie wynajmowane z np. wspolokatorem/wspolokatorami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SławomirP napisał:

- pierwszy akapit: Mam 33 lata, jestem puszystą blondynką

- drugi akapit: Co do wyglądu zewnętrznego to preferuje wysportowaną sylwetkę

Duże wymagania...Tylko szkoda, że nie w stosunku do siebie ;)

Opisy jakie pamiętam to klasyki: 

Nie patrzę na wygląd i chcę abyś mnie zaakceptował mnie taka jaka jestem. Jestem samotna matka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, SławomirP said:

Wysoki, przystojny, inteligentny, elokwentny, dominujący, z poczuciem humoru, zadbany, zaradny. Tyle wystarczy i kosisz jak zboże na tych portalach.

Mimo wszystko przydałby sie jeszcze jakiś zawód typu lekarz, albo programista "15k". Jakiś domek albo dwa i furka, taka nie za stara, najlepiej poprzedni rocznik ( no i nie kobiece, a męskie auto). No i brak dzieci z poprzednich związków i chęc zawarcią ślubu. Najlepiej już, albo za chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, SławomirP napisał:

Wchodzę w pierwszy anons na losowej stronie i widzę:

 

- pierwszy akapit: Mam 33 lata, jestem puszystą blondynką

- drugi akapit: Co do wyglądu zewnętrznego to preferuje wysportowaną sylwetkę

 

XD

- Jaki masz typ sylwetki?

- Sportowy.

- O, a jaki sport uprawiasz?

- Sumo.


W temacie portali, to wpadło mi kiedyś w oko, chyba nawet tutaj na tym forum takie zdanie

- nie ma nic głupiego w pytaniu "hej, co słychać?" tylko większość lasek nie potrafi na nie ciekawie odpowiedzieć -

i tak mi to zapadło jakoś w pamięć, że od tamtej pory zacząłem baczniej się przyglądać temu co i jak one piszą...

skutek tych obserwacji jest taki, że szybko doszedłem do wniosku, iż rzeczywiście znakomita część przesiadujących na portalach dziewczyn,

to tłuki bez pojęcia kompletnie o niczym, bez jakichkolwiek zainteresowań, bez jakiejkolwiek wiedzy o czymkolwiek, bez poczucia humoru, bez, bez, bez...

bez w zasadzie niczego co mogłoby mnie do nich ciągnąć, nudne jak falki w oleju siedzą jak te kury na grzędzie i czekają... na chuj wie że co tam się wydarzy.

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam założone konto na 3 wymienionych portalach.  Na tinderze około 70 par ale większość nie w moim typie albo nie odpisują albo gadka się nie klei. Wysoki jestem , mam 193 wzrostu , poczucie humoru mam , przystojny jestem a i tak te wszystkie laski wybrzydzają masakrycznie . I o ile zrozumiem laskę 10 na 10 to nawet taka 6 na 10 potrafi olać. Jakie teksty bracia piszecie na początek. ? Macie jakieś sprawdzone po którym dziewczyna wam odpisuje?

Edytowane przez Arthur Morgan
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.