Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Arthur Morgan napisał:

Jakie teksty bracia piszecie na początek. ?

Jak nie na żadnego punktu zaczepienia w jej zdjęciach czy opisie to zaczynam jakimś pytaniem. Często pytaniem, ale w formie żartu, który mnie śmieszy. Jak laska ma podobne do mnie poczucie humoru to już jestem w domu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SławomirP to akurat wiem ? Nie mam zamiaru przy każdej się produkować skoro i tak nie wiadomo czy odpiszę a dwa trzeba zdawać sobie sprawę z tego ze w tym momencie piszę do niej dwudziestu innych. Odnosiłem się do zdjęć .. cisza . Standardowe cześć, pogadamy ? .. cisza .  Kurwa one same już nie wiedzą czego chcą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Arthur Morgan napisał:

Odnosiłem się do zdjęć .. cisza . Standardowe cześć, pogadamy ? .. cisza .  Kurwa one same już nie wiedzą czego chcą ?

Dziwisz się? Przecież nawet takiej przeciętnej lasce non-stop wibruje telefon od powiadomień, nie mówiąc już o tych lepszych. Musisz się naprawdę czymś wyróżniać spośród konkurencji by mieć szanse cokolwiek osiągnąć. Niestety proporcje są dla nas, mężczyzn mega niekorzystne i podejrzewam, że o wiele łatwiej jest wyrwać coś na żywo. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Arthur Morgan napisał:

Standardowe cześć, pogadamy ?

To słaby tekst, nawet jak jesteś przystojniakiem może nie działać. Tinder w ogóle jest okrojony, na Badoo można było jeszcze znaleźć jakieś zainteresowania w profilu laski i o to zagaić. Zazwyczaj pytałem o krajobraz na jej zdjęciach, albo jakiś żart wymyślałem czy też pisałem coś głupiego ale kreatywnego i skuteczność z odpisywaniem miałem dość wysoką ale wiadomo, 90 % z tego i tak do niczego nie prowadziło, traciłem czas. Troszkę się trzeba jednak wysilić i sprofilować krótką wiadomość do każdej niewiasty, byle nie pisać elaboratów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, marcopolozelmer said:

- nie ma nic głupiego w pytaniu "hej, co słychać?" tylko większość lasek nie potrafi na nie ciekawie odpowiedzieć -

Jest dokładnie tak jak piszesz :) Dlatego największym błędem jest kombinowanie jakichś kreatywnych tekstów. Oczywiście kobiety będą Ci pierdolić rady, że masz wymyślać i się starać, bo one lubią jak tracisz swój czas by uzyskać chwilę atencji i zabawiać je jak ostatni idiota. Finalnie jednak i tak Cię zleją, ale cieszy ich, że poświęciłeś im swój czas.

 

Prawie każda koleżanka, której radziłem się odnośnie portali randkowych (dla beki bo oczywiście wiem, że ich rady gówno pomogą i będą to wyświechtane frazesy) twierdzi, że trzeba pisać kreatywnie. Problem w tym, że w zamian i tak dostaniesz nudny uśmiech albo jakiś nudny tekst. I to wynika właśnie z tego co napisałeś, one są totalnie nudne. Rozmowy na takich portalach są dobre na sen.

 

Od jakiegoś czasu na takich portalach są też opcje "live", tam widać dokładnie to. Kolesie piszą jak pojebani a laski odpowiadają zdawkowo jakieś gówna. Często pada z ich strony też zdanie typu "Nudno jest... piszcie coś". Czytaj, zabawiajcie mnie a ja i tak mam Was w dupie.

17 hours ago, Arthur Morgan said:

Macie jakieś sprawdzone po którym dziewczyna wam odpisuje?

Kiedyś, totalnie kiedyś napisałem do około 100 lasek "Siema, idziemy na piwo? :)". Żadnego tracenia czasu i wysilania się. Wszystkie olały poza jedną, która odpisała mi: "Hej, może tak, może nie... najpierw musielibyśmy się bliżej poznać :)". No i z tego miałem seks. Zdarzało mi się wymyślać super kreatywne teksty i nie zauważyłem absolutnie żadnej różnicy. Także raczej polecam iść na ilość i zaspamować pół internetu i nie tracić czasu na kombinowanie. I tak i tak to czy kobieta Ci odpisze to kwestia wyglądu. Jak już odpisze to wtedy można kombinować.

17 hours ago, Arthur Morgan said:

Wysoki jestem , mam 193 wzrostu , poczucie humoru mam , przystojny jestem

Trochę mnie dziwi, że mając takie parametry tracisz potencjał na portalu randkowym :) Na dyskotece tacy goście jak Ty są kurewsko pożądani. Pamiętam jak patrzyłem na ziomeczka, słaniał się na nogach, nawalony jak wieprz... Ale najwyższy był na sali i miał dobrą mordę. Podszedł od tyłu do laski, zaczął macać ją po dupie, ta odwróciła się zamaszyście wkurwiona, już chciała pewnie dać płaskiego czy coś... Ale jak go zobaczyła to zaraz jej nóżki zmiękły i szybko było buzi buzi :)

 

Mało tego, potem jak macał inną to ta pierwsza była zazdrosna... Wrócił do pierwszej i ta druga :D Komicznie to wyglądało jak dwie kobiety walczą o kolesia, który miał taką bombę, że już chyba nawet nie wiedział gdzie się w ogóle znajduje. A macał je równo, zero gadki nic, od razu lepkie łapy :D

Edytowane przez self-aware
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm dzięki za opinie. Aczkolwiek wiem że muszę popracować nad sylwetka. Uważam że mordę mam spoko , wzrost też ale niestety odbiło się to kosztem mojej wagi i przez to.jestem wysoki a zarazem chudy ?. Od 6 czerwca otwierają siłownię więc mam zamiar podziałać. A co do tego wzrostu sam się zastanawiam. Moja eks rzuciła mnie 5 miesiecy temu . Po 2 tyg poznała innego chłopa. Ten chłop jest od niej niższy (ona ma koło 185) a i tak go przygarnęła. Być może w gre wchodzi status społeczny. Ja jestem magazynierem a ten typ chyba kamerzystą na weselach. Choć ona nigdy nie leciała na pieniądze to być może to ją zafascynowało. No i tez to że była świeżo że mna po rozstaniu. Chłop wyczuł sytuację i zaczął ją wspierać i skakać koło niej i obiecywać góry złote. Mnie natomiast olała kiedy chciałem to ratować i wspierać ją a i tak potem.uslyszalem od niej że nie wspierałem jej w tych trudnych chwilach a ten gościu tak .. fuck logic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Arthur Morgan napisał:

Chłop wyczuł sytuację i zaczął ją wspierać i skakać koło niej i obiecywać góry złote.

Widocznie chłop ma dużo lepszy bajer i potrafi działać na emocje kobiety. To jest bardzo ważna umiejętność, ważniejsza często niż statusy i inne. Przy pracy na weselach, można się otrzaskać w gadce i sporo nauczyć. Ty widać tego nie umiesz więc będzie Ci pod górkę. Ćwicz bajer i sprawdzaj co działa, sama siłownia może nie wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, self-aware napisał:

Trochę mnie dziwi, że mając takie parametry tracisz potencjał na portalu randkowym :) Na dyskotece tacy goście jak Ty są kurewsko pożądani. Pamiętam jak patrzyłem na ziomeczka, słaniał się na nogach, nawalony jak wieprz... Ale najwyższy był na sali i miał dobrą mordę. Podszedł od tyłu do laski, zaczął macać ją po dupie, ta odwróciła się zamaszyście wkurwiona, już chciała pewnie dać płaskiego czy coś... Ale jak go zobaczyła to zaraz jej nóżki zmiękły i szybko było buzi buzi :)

 

Mało tego, potem jak macał inną to ta pierwsza była zazdrosna... Wrócił do pierwszej i ta druga :D Komicznie to wyglądało jak dwie kobiety walczą o kolesia, który miał taką bombę, że już chyba nawet nie wiedział gdzie się w ogóle znajduje. A macał je równo, zero gadki nic, od razu lepkie łapy :D

Ciekawe do jakiego wieku zadziała taki manewr. Czy będąc pod 40 z dobrymi parametrami, można jeszcze liczyć na podrywy w klubie. Samotnie. Co ważne, bez wingmana/wingmate. 

Bo to że agepill istnieje, to jest jasne jak słońce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja znów się nie zgadzam w temacie atencji. 

 

Ładna kobieta jej nie potrzebuje - każdego dnia się za nią obracają, wzdychają, flirtują albo strzelają popisówki. Ładna, ogarnięta kobieta nie potrzebuje czegoś co codziennie ją spotyka na ulicy. 

 

Jeśli nie reklamuje swojego instagrama, wygląda normalnie i przy tym z Tobą rozmawia masz swoje 5 minut. Najgorsze to traktowanie takiej panny jak jajko. 

 

Cierpliwosc, wspólne tematy, ogólne wrażenie jak klei się gadka. Wtedy można uderzać do ofensywy. 

 

Ja tam rozmawiam sobie z Panną od dobrych 3 tygodni. Trochę się ciągnie ale ten miesiąc miałem zawalony pracą i innymi obowiązkami. Jutro wychodzimy na miasto trochę pogrzeszyc przy alkoholu - przyjęła na klatę moją szydere, stanowczo jej wyjaśniłem też swoje spojrzenia na świat i o dziwo "wszystko jest ok". Z fake konta nawet sprawdziłem, że od półtorej tygodnia ma usunięte konto na Tinderze. 

 

Przekonany się w takim razie jutro co z nią jest nie tak ?

Edytowane przez Zgredek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Chadeusz napisał:

W jaki sposób to sprawdziłeś?

Normalnie - tworzysz nowe konto, wiek ustawiasz na 69 (kobiety raczej tak wysoko poprzeki nie ustawiają), ustawiasz konkretny wiek panny, 10 km więcej niz może mieć na wszelki wypadek i dajesz na lewo. Nie znalazłem więc nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2020 o 14:11, Arthur Morgan napisał:

Ja mam założone konto na 3 wymienionych portalach.  Na tinderze około 70 par ale większość nie w moim typie albo nie odpisują albo gadka się nie klei. Wysoki jestem , mam 193 wzrostu , poczucie humoru mam , przystojny jestem a i tak te wszystkie laski wybrzydzają masakrycznie . I o ile zrozumiem laskę 10 na 10 to nawet taka 6 na 10 potrafi olać. Jakie teksty bracia piszecie na początek. ? Macie jakieś sprawdzone po którym dziewczyna wam odpisuje?

Ale czym się martwisz? Jak trafisz na Panią, która nie odpisuje, lub gadając z nią czujesz się jak na polu minowym, to myślisz, że jest jakiś złoty tekst? Magiczne zaklęcie, które zmieni mentalego pustaka w himalajkę? Kontakt urywały ze mną Panie, które dały mi superlajka lub pierwsze zagadywały. Czym się przejmować? To zoo. Kilka pikseli na telefonie, nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój wiek nie ma znaczenia. Program jest skonstruowany tak, że póki nie dostaniesz swipe'a w lewo, pokazują Ci się wszystkie kobiety. Jeśli ustawiasz tak wysoki wiek, poza tym konto istnieje 5 minut to szanse na to, że Panna, której akurat szukasz zrobi Ci swipe'a w lewo są mizerne. Jesli zawężasz poszukiwania do konkretnego wieku, liczba tych kobiet nie jest taka duża. Mi selekcja w promieniu 15 km zajęła około +/- 10 minut a mieszkam w jednym z największych miast w Polsce. 

Edytowane przez Zgredek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Chadeusz napisał:

Jak ustawiłeś swój wiek na 69 lat to pokazywały Ci się jakieś profile kobiet?

69 wiek :D

Kiedyś ustawiłem na Badoo wiek na 100lat i co się wydarzyło? Trafiałem na kobiety w zakresie 20-40 lat w rzeczywistości mające na profilu sto wiosen. Rozmawiając z nimi pisały, że tyle lat ustawiały dla zabawy. W moim przypadku podobnie z wiekiem 100latka też for fun.

Edytowane przez nowy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2020 o 19:20, BrightStar napisał:

Zazwyczaj pytałem o krajobraz na jej zdjęciach, albo jakiś żart wymyślałem czy też pisałem coś głupiego ale kreatywnego i skuteczność z odpisywaniem miałem dość wysoką ale wiadomo, 90 % z tego i tak do niczego nie prowadziło, traciłem czas. Troszkę się trzeba jednak wysilić i sprofilować krótką wiadomość do każdej niewiasty, byle nie pisać elaboratów.

Przecież sam fakt, że się musisz o coś starać, sprawia, że jesteś na przegranej pozycji, więc jaki jest sens to drążyć i się męczyć? Skoro wystarczy zrobić raz dobrze reklamę o sobie (odpowiedni profil) a reszta sama się robi w sumie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu nie zgadzam się z tymi mega staraniami. O ile "Hej, co tam?" to oklepany klasyk, to druga sprawa jest, że wystarczy napisać cokolwiek sensownego aby Ci mogła odpisać. 

 

Nie odpisuje, to nie jestes w jej typie i tyle. Tak samo na imprezie by z Tobą nie zatańczyła, nie napiła się drinka, zamieniła z Tobą kilka zdań na mieście. Filozofia prosta, żeby kogoś poznać w środku, najpierw musisz skusić zewnętrznie. Kobiety w tej kwestii nie różnią się za wiele od mężczyzn. 

 

@Chadeusz

Jeszcze jeden tip. Ustawiasz 2 km, każda Panna powyżej 2 swipnela Cię w prawo. 

Edytowane przez Zgredek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Zgredek napisał:

Jeszcze jeden tip. Ustawiasz 2 km, każda Panna powyżej 2 swipnela Cię w prawo. 

Czyli jeśli wyświetli mi się jakaś kobieta w odległości powyżej 2km przy zawężeniu do 2km to na 100% wiadomo, że dała w prawo? Ja korzystam z darmowego Tinder Gold. Już nie pamiętam nawet ile razy mi już kasę zwracali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Chadeusz napisał:

Czyli jeśli wyświetli mi się jakaś kobieta w odległości powyżej 2km przy zawężeniu do 2km to na 100% wiadomo, że dała w prawo? Ja korzystam z darmowego Tinder Gold. Już nie pamiętam nawet ile razy mi już kasę zwracali.

Tinder teraz wprowadził jakieś dupne płatne opcje, które nie pokazują wszystkich lajkow - jednak owszem. Jeśli masz ustawione 2 km a pokazuje się Panna 4 km, program Ci ją pokazuje aby pojawiła się szansa, że się swipniecie. Kobiety robią tak samo, stąd wiedzą czy mają jakiegoś lajka i nie zrobiły to pierwsze. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.