Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba mieć zawsze z tyłu głowy, że nie wiadomo jak dana nowa znajomość się rozwinie. Może być tak, że będzie tylko jedno spotkanie i dalej nie pójdzie, a może tylko jeden seks i nie będzie kontynuacji.  Różnie to bywa. To są kobiety, one mają jakieś swoje cele i kryteria odnośnie znajomości, o których nie powiedzą. Zrobisz czy powiesz coś, co jej nie podpasuje i ona urwie kontakt nie mówiąc dlaczego. Stąd lepiej mieć orbitę i redukować tylko wtedy, gdy znajdzie się taką, z którą zagra i będzie się chciało iść w związek. One tak mogą, robią i my też możemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, nowy00 said:

Jakby ktoś miał konto na tych portalach mogły by być zhackowane:
https://www.dobreprogramy.pl/Ogromny-wyciek-danych-z-aplikacji-randkowych.-Tak-wyciek,News,108411.html
Btw nie znałem aż tyłu stronek randkowych z artykulu.

Gay Daddy Bear, kolega mnie ostrzegał ale nie słuchałem. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Still napisał:

Kiedyś widziałem na Tinderze kobietę, chyba po 35 roku zycia, z trójką dzieci.

I te magiczne: Szukam miłości, akceptacji oraz odpowiedzialnego mężczyzny bez walizki doświadczeń (rozwód) oraz bez dzieci :D

 

 

 

 

 

 

Często też takie widziałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Still napisał:

Kiedyś widziałem na Tinderze kobietę, chyba po 35 roku zycia, z trójką dzieci.

I te magiczne: Szukam miłości, akceptacji oraz odpowiedzialnego mężczyzny bez walizki doświadczeń (rozwód) oraz bez dzieci :D

 

 

 

 

 

 

Ja się z taką niedawno spotkałem, a była jeszcze młodsza. I co, koniec końców przestała odpisywać bo widocznie nie pasowało jej, że sam jestem po rozwodzie i mam dzieci ?? Była świeżo po rozstaniu z ex mężem to jeszcze ściany nie poczuła ?

 

W ogóle z perspektywy rozwodnika 35+ widzę, że główny target spotkaniowy to jednak rozwódki i samotne mamusie. Panny około 30 rż. szukają kawalera na ślub i bombelki i często zakańczają kontakt po informacji, że mają do czynienia z facetem po przejściach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nigdy nie uciekałem się do pisania z kilkoma. Nie chodzi tu o jakieś biało rycerstwo. Po prostu kiedy pisze z kilkoma na raz, nie ogarniam tego uciekając się do zdawkowych wymian informacji. Brak czasu i chęci, żeby kręcić kilka lodów na raz. Zresztą, to po rozmowie widać czy się klei czy nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Zgredek napisał:

Po prostu kiedy pisze z kilkoma na raz, nie ogarniam tego uciekając się do zdawkowych wymian informacji. 

Pisałem z kilkoma. Rzeczywiście trzeba ogarniać co się której pisało, aby jakaś laska iż coś mieszamy.

 

Prosto z mostu:

GMGzmQyxshXePsPXlKptYvBZ0L26tCBy.jpg

Edytowane przez nowy00
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.