Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze raz powolutku...

8 minut temu, Zgredek napisał:

Zastosowałem modus operandi polegające na wyjściu na jakieś %, luźna rozmowa - względnie pójście do miejsca gdzie można potańczyć, bo to moja olbrzymia strefa komfortu i broń.

OK

8 minut temu, Zgredek napisał:

Powiedziałem sobie, że nie będę się spotykał z żadną Panną, z którą mógłbym się przespać po 1 spotkaniu. 

Czyli szukasz żony. W jaki sposób rozpoznajesz czy dana Pani nie będzie chciała z Tobą kopulować po 1 spotkaniu? Jakimi kryteriami się kierujesz przy doborze kandydatek?

8 minut temu, Zgredek napisał:

Na razie efekt jest taki, że kilka spotkań nudnych i bez polotu a jeśli już jakieś jest, to śpię w spodniach ? najśmieszniejsze, że pewnie gdybym szukał na odwrót, to chodziłbym ze spuchniętymi cojones. O ironio losu.... 

Rozumiem, że po spotkaniu po prostu nie zapraszasz Pani do siebie dlatego nie dochodzi do kopulacji? Spotkania są nudne i bez polotu bo nie budujesz napięcia seksualnego w kobiecie.

 

Może wyjaśnij dokładniej o co chodzi w tej strategii, bo mnie to zaciekawiło ?

9 minut temu, marcopolozelmer napisał:

Za to zupełnie inaczej sprawy się mają na badoo i nie mam zielonego pojęcia dlaczego tak jest, ale jest. Ruchać chcą się wszystkie bez wyjątku i to nie są jakieś kurwiszony,

bardzo dużo jest takich z którymi oprócz tego można też coś sensownego porobić na dłuższą metę, tyle że te szybko znikają, a te co miesiącami czy latami tam przesiadują,

to wiadomo bez kija nie podchodź.

Opowiedz coś wiecej o tym badoo. Nigdy nie miałem tam konta. Ten portal kojarzył mi się zawsze ze stronami pokroju fotka.pl i nizinami intelektualnymi. Poproszę o jakieś wskazówki dla początkującego pickupa. Na co uważać, jak ogólnie działa ta aplikacja. Dotychczas używałem wyłącznie Tindera.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Chadeusz napisał:

Jeszcze raz powolutku...

OK

Czyli szukasz żony. W jaki sposób rozpoznajesz czy dana Pani nie będzie chciała z Tobą kopulować po 1 spotkaniu? Jakimi kryteriami się kierujesz przy doborze kandydatek?

Rozumiem, że po spotkaniu po prostu nie zapraszasz Pani do siebie dlatego nie dochodzi do kopulacji? Spotkania są nudne i bez polotu bo nie budujesz napięcia seksualnego w kobiecie.

 

Może wyjaśnij dokładniej o co chodzi w tej strategii, bo mnie to zaciekawiło ?

Opowiedz coś wiecej o tym badoo. Nigdy nie miałem tam konta. Ten portal kojarzył mi się zawsze ze stronami pokroju fotka.pl i nizinami intelektualnymi. Poproszę o jakieś wskazówki dla początkującego pickupa. Na co uważać, jak ogólnie działa ta aplikacja. Dotychczas używałem wyłącznie Tindera.

Pisze z telefonu więc musisz sam dopasować odpowiedzi:

 

- Żony? Złe słowo, szukam kogoś kto nie jest typowym szonem. Po prostu, kogoś, kto będzie mnie pociągał więcej niż fizycznie. Nie przeszkadza mi na chwilę obecną relacja FWB ale nie ONS, jestem daleki temu rozwiązaniu. No jeśli się już z kimś spotykam, rozmawiam - to widze raz do czego się sprowadza rozmowa i do czego dąży dalsza "zmiana miejsca". Kryteria zwykle - byleby nie była mniej niż 6-7/10, szlo z nią porozmawiać i nie wyglądała jak ogłoszenie z roksy. 

 

- Do siebie nie sprowadzam, po prostu odprowadzam lub odwoże samiczkę. Na 10 przypadków mogę powiedzieć, że z 3 wróciłem do domu, z 4 skorzystałem (ale to było z rok temu) a 3 skończyly się, że zostałem na noc bez żadnego pukania. Ot tak się spodobało ?

 

- Spotkania są nudne i bez polotu bo wychodzi, że Panna albo nawija o pracy, albo przechodzi do trywialnych rozmów tudzież mamy odmienne zdania i gotuję się we mnie, żeby jej nie dojechać. Zwyczajnie nie ma chemii a, że sam zaprosiłem zanim zbadałem grunt to mogę sobie tylko pluć w brodę. 

 

Wielkiej filozofii nie ma. Jak już wychodzę i jest faktycznie spoko atmosfera - to mam swoje miejsca do potańczenia. Wyjście na 1 spotkanie na imprezę jest o tyle dobre, że masz tancerkę na wyłączność. Z racji, że dobrze tańczę, mam pełna swobodę w kwestii zbliżenia i eskalacji dotyku. Przy dobrym wstępie i alkoholu zbliżając głowę widzisz, czy odchyla ją do pocałunku, dystansuje się lub po prostu ma wbite. Później akcja sama się rozgrywa. Zdarzało mi się nawet na parkiecie łapać za pieroga i jak czułem oddech na uchu, wiedziałem już co w trawie piszczy. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Chadeusz napisał:

Opowiedz coś wiecej o tym badoo. Nigdy nie miałem tam konta. Ten portal kojarzył mi się zawsze ze stronami pokroju fotka.pl i nizinami intelektualnymi. Poproszę o jakieś wskazówki dla początkującego pickupa. Na co uważać, jak ogólnie działa ta aplikacja. Dotychczas używałem wyłącznie Tindera.

Przede wszystkim widzisz na bieżąco wszystkie zarejestrowane panny, kto wchodzi, kto wychodzi, kto oglądał twój profil i kiedy...

Masz wgląd w czasie rzeczywistym we wszystko co się na portalu dzieje i możesz błyskawicznie reagować.

Na tinderze raz że nie możesz zobaczyć kto tam w ogóle siedzi, dwa że automat ci wyświetla jakieś propozycje z dupy,

trzy że nawet nie wiesz skąd laska jest jak już ją zobaczysz, ani nie możesz do niej napisać, dopóki was nie sparuje.

Jedyne co możesz, to zapłacić stówę co miesiąc, żeby widzieć kto ciebie polubił i ewentualnie też ją polubić,

wtedy wyświetla się komunikat, że zostaliście parą i lokalizacja obiektu np. 258 kilometrów, no kurwa... 

Na badoo tego całego szajsu nie ma, musisz tylko zabulić za możliwość pisania jako pierwszy do lasek,

ale masz je wszystkie wyświetlone na monitorze, sam ustalasz widełki wiekowe czy maksymalną odległość i nie marnujesz czasu, tylko działasz.

Co do poziomu lasek, no to tak jak pisałem wcześniej, te lepsze szybko znikają, więc trzeba być czujnym i pilnować kurnika,

a jak się wpada jedynie z doskoku, to cały czas się wyświetlają te same zestawy, nawet się nie dowiesz, że ktoś nowy był i kiedy.
 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcopolozelmer zrobiłem sobie wczoraj mały research w internecie po przeczytaniu Twojego poradnika i rzeczywiście potwierdza się to co napisałeś, że Panie z badoo są bardziej kopulentne od tych z Tindera.

 

W takim razie mam dodatkowe pytanie do Ciebie. Jeśli na badoo widzimy całą bazę Pań w danym mieście to czy widać jak długo są już na tym portalu? Wiadomo, że wolałbym zapoznawać sikoreczki nie zepsute jeszcze przez portale randkowe. Jako stały bywalec Tindera wiem, że Panie, które mają tam konto czasem nawet kilka lat są niewiele warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to jedno i to samo, tylko pieszczenie ego jest nieco inne bo masz o co zahaczyć z opisu. Tinder, Badoo robi z mózgu sieczkę. Trzeba mieć to jako dodatek w życiu towarzyskim, ja nie mam kontaktów z kobietami ze względu na życie zawodowe oraz bycie stulejarzem, wiec za każdym razem kiedy zakładam konto na tym raczysku tylko moje zażenowanie się pogłębia. Staram się być kulturalny i miły, ale nie sypać komplementami jak jakiś desperat i zawsze jest to samo. Chwila gadki i thank you next. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Chadeusz napisał:

 

W takim razie mam dodatkowe pytanie do Ciebie. Jeśli na badoo widzimy całą bazę Pań w danym mieście to czy widać jak długo są już na tym portalu?

Jest filtr "tylko nowe".

 

ALE - ja np zauważyłem wyższą responsywność u pań nie-nowych.

Pamiętaj, że algorytm boostuje konta nowe (żeby złapać rybkę na haczyk).
Więc pani na wejściu ma stado zaślinionych mietków. Stąd też panie kasujące i zakładające konta co parę dni. Takie atencjuszki fchui.

Podbijanie do pań już "osiadłych" zdaje się mieć wyższą "konwersję"...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stary_Niedzwiedz dzięki za protipa. Nie pozostaje mi nic innego jak przetestować aplikację.

51 minut temu, Morskiczlowiek napisał:

Wszystko to jedno i to samo, tylko pieszczenie ego jest nieco inne bo masz o co zahaczyć z opisu. Tinder, Badoo robi z mózgu sieczkę. Trzeba mieć to jako dodatek w życiu towarzyskim, ja nie mam kontaktów z kobietami ze względu na życie zawodowe oraz bycie stulejarzem, wiec za każdym razem kiedy zakładam konto na tym raczysku tylko moje zażenowanie się pogłębia. Staram się być kulturalny i miły, ale nie sypać komplementami jak jakiś desperat i zawsze jest to samo. Chwila gadki i thank you next. 

W jaki przedział wiekowy u kobiet celujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Chadeusz napisał:

Jeśli na badoo widzimy całą bazę Pań w danym mieście to czy widać jak długo są już na tym portalu?

 

3 godziny temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Jest filtr "tylko nowe".

Po zaznaczeniu wyświetlają się lachony, które ostatnio założyły konto..

Dodatkowym plusem tej opcji jest błyskawiczny odsiew przyjezdnych, które poprzez lokalizację ich telefonu będą się wyświetlały w wynikach wyszukiwania,
nawet jeśli miejscem ich stałego pobytu jest drugi koniec Polski, Europy czy Świata. Gdy tylko jej telefon znajdzie się w zasięgu widełek odległości jaką masz ustawioną

np. 20km czy 50km czy ile kto tam sobie ustawił, jej profil od razu ci się wyświetla w wynikach, ale... Ale jak klikniesz w opcję "tylko nowe" i laska nie jest stąd,

to wtedy ci się nie pokaże i już wiesz, że pisząc do niej marnujesz tylko czas, energię i siano tzw. kredyty, które wykupujesz za jak najbardziej realną gotówkę.

Ja to mam w ogóle przejebane, bo mieszkam 12 kilometrów od Mielna, a w ustawieniach mam zaznaczone "pokazuj do 20km" to możecie sobie wyobrazić, 

telefon napierdala mi non stop powiadomieniami, a to ktoś mnie oglądał, a to ktoś polubił, a 3/4 z tego, to zamiejscowe szukające jedynie czasoumilacza,

bo im się nudzi leżeć samej na plaży albo siedzieć w hotelowym pokoju. O ile w ogóle są same, bo zazwyczaj przyjechały albo z bachorem, albo z mężem. 

Taka sytuacja.

Możliwości żeby sprawdzić kto jak długo na portalu siedzi, jako takiej nie ma. Zależy kto czego tam szuka, ja uparcie chcę wierzyć, że znajdę tam laskę do LTR 

i tylko takim układem mógłbym być zainteresowany, dlatego szerokim łukiem omijam profile z ryjami, które kojarzę i jak już atakuję, to tylko nówki sztuki nieśmigane :D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do pisania na Interpals. Teraz juz nie ma dla mnie znaczenia czy piszę z kobieta czy facetem byleby poprawić pisanie po angielsku. Taki moj sposob na lepszy writining. Jednak zauważyłem jedna ciekawostkę, często mi odpisują Ukraińcy i Ukrainki. Obcokrajowcy z innych krajów np. Anglia czy Wielką Brytania prawie nic. Celuję rozmowy z nativami, ale nie jest łatwo znaleźć.

Na niebezpieczniku opisali artykuł o oszustwie na Tinder:

https://niebezpiecznik.pl/post/jesli-na-tinderze-szybko-zdobywasz-dziewczyne-i-forse-to-badz-podejrzliwy/

Edytowane przez nowy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nowy00

 

Ale to chyba jakaś mała plaga sie robi. Założyłem sobię z nudów fake konto na tinderku i walnąłem wiek 99 lat. 2 match był z Azjatką. Po 2 wiadomościach przeszliśmy na Whatsapp. Coś tam wspomniała o inwestycjach i w sumie oboje teoretycznie poszliśmy spać. Póki co się nie odzywa.

 

Dzień później konto skasowałem i założyłem kolejne z normalnym wiekiem. Też już mam matcha z jakaś Azjatką. Póki co się nie odzywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.07.2020 o 09:47, nowy00 napisał:

Wróciłem do pisania na Interpals. Teraz juz nie ma dla mnie znaczenia czy piszę z kobieta czy facetem byleby poprawić pisanie po angielsku. Taki moj sposob na lepszy writining. Jednak zauważyłem jedna ciekawostkę, często mi odpisują Ukraińcy i Ukrainki. Obcokrajowcy z innych krajów np. Anglia czy Wielką Brytania prawie nic. Celuję rozmowy z nativami, ale nie jest łatwo znaleźć.

Na niebezpieczniku opisali artykuł o oszustwie na Tinder:

https://niebezpiecznik.pl/post/jesli-na-tinderze-szybko-zdobywasz-dziewczyne-i-forse-to-badz-podejrzliwy/

Swoją drogą jak Ci się działa na Interpals. Dużo osób do Ciebie pisze czy Ty do nich piszesz. Leci w portal randkowy czy faktycznie można coś z tego wynieść? :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, EmpireState napisał:

Swoją drogą jak Ci się działa na Interpals. Dużo osób do Ciebie pisze czy Ty do nich piszesz. Leci w portal randkowy czy faktycznie można coś z tego wynieść? :D

 

 

Do mnie nikt nie piszę. Ja coś napiszę, ale to wygląda tak iż to kilka wiadomości i koniec. Pomyśle nad Dulingo...

Wiesz bracie @EmpireState chcę jedynie poćwiczyć writing i bardziej się zastanawiam nad tym, aby założyć konto jako dziewczyna i wówczas miałbym szansę na pisanie z Nativami z Angli czy USA, gdyż na tym by mi najbardziej zależało. :D

Portal randkowy..myślę, że nie. Bardziej nauka języka obcego chociaż jak ktoś chce próbować może bajery haha Ja akurat chce ćwiczyć do FCE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, przetestowałem Badoo, więc wrzucam krótki raport. W ciągu 24h od założenia konta miałem 150 polubień. Nie wiem czy to mało czy dużo, w każdym razie specjalnie dodałem tylko jedno gorsze zdjęcie zrobione przednim aparatem telefonu. Opis profilu lakoniczny, tylko najważniejsze informacje. Od razu zaznaczam, że nie napisałem słowa do żadnej z Pań. Mój profil odwiedziło w ciągu tych 24h 18 kobiet jako goście i jedna laska napisała sama jako pierwsza.

 

Uroda Pań przebywających na tym portalu jest mocno dyskusyjna. Dużo Karyn z narysowanymi brwiami i Pań 3/10. Dodatkowo ja bardzo zwracam uwagę na to czy kobieta jest zadbana i czy ma gust. Na Badoo takich kobiet praktycznie nie ma. Serio Tinder wypada pod tym kątem dużo lepiej.

 

 

I 2 pytania do Was @marcopolozelmer @Stary_Niedzwiedz

1) Jeśli kobieta odwiedza mój profil na Badoo to po prostu wchodzi, żeby obczaić zdjęcia i opis, czy to znaczy, że chce żebym widział, że go odwiedziła. Bo zauważyłem, że można przeglądać zdjęcia profili bez wchodzenia na profil, ale jest też opcja wejdź na profil i w zasadzie nie wiem czym to się różni.

2) Jeśli daję lajka kobiecie to ona od razu widzi, że polajkowałem jej profil, czy może też musi wykupić premium?

 

I protip ode mnie po założeniu konta na Badoo najlepiej od razu podjąć próbę jego usunięcia, bo dzięki temu dostajemy 3 dni premium za free.

Edytowane przez Chadeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nowy00 & @EmpireState

Swego czasu działałem na interpalsie, właśnie w celu przetestowania swojego angielskiego.

- Z dużą liczbą osób udało mi się nawiązać kontakt, niestety kontakt ten był bardzo krótki. Przeważnie po tygodniu konwersacji kontakt się urywał bo wiało nudą i zaczęły pojawiać się już jedynie zdawkowe odpowiedzi.

- Nie ma co liczyć, że kobieta sama do ciebie napisze. Z opowieści wiem, że kobiety mają tam multum dziennych nowych wiadomości. Dużo jest tam napalonych 30+ latków piszących sprośne teksty do dziewczyn.

- Te które same do mnie pisały to przeważnie były z Azji południowo-wschodniej. Ciężko u nich z angielskim i rozmowa była na zasadzie "co słychać? :) ... u mnie dobrze :) ... miłego dnia :)".

- Jak nie jesteś mieszkańcem egzotycznego/atrakcyjnego państwa to też małe zainteresowanie tobą. Która osoba chciałaby do Polski przyjechać w odwiedziny ?

- Słowianki ze wschodu? mhmmm mają duże branie, przeważnie wszystkie tam mają odpicowane profile tak aby przyciągać facetów z bogatszych krajów. Słabo u nich z językiem angielskim, więc jak kuleje u ciebie z rosyjskim to mają cię w tyłku.

- Dużo osób według mnie zaczepia ludzi do pisania jedynie aby zabić nudę. Pogadają z tobą przez jakiś czas i cyk, już więcej nie wchodzą na stronę.

 

Rozpracowałem mechanizm działania tej strony. W sensie, twój profil jest lepiej pozycjonowany kiedy piszesz z kimś wiadomości, siedzisz na czacie. Wtedy zauważyłem, że w ciągu godziny mój profil odwiedziło 4-5 nowych użytkowników. Jak tylko siedziałem na profilu i nic nie pisałem to w tydzień 2 osoby max.

Dlatego trzeba tam non stop pisać.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że trochę offtop, ale ogarnia ktoś jak odblokować się po banie na tinderze? Moje konto dostało ban (nie wiem czemu w sumie, moze przez zdjecie z neta? No ale dużo ludzi ma takie) i teraz nawet na drugi numer tel i drugiego FB nie mogę sie zalogować ani zrobic nowego profilu. Chyba po IP jakos wykrywa czy wuj wie... :(Ogarniacie temat??? <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Chadeusz napisał:

W ciągu 24h od założenia konta miałem 150 polubień. Nie wiem czy to mało czy dużo, w każdym razie specjalnie dodałem tylko jedno gorsze zdjęcie zrobione przednim aparatem telefonu.

Efekt nowości. Algorytm Cię boostuje, paniom się jeszcze nie opatrzyłeś.

10 godzin temu, Chadeusz napisał:

Dodatkowo ja bardzo zwracam uwagę na to czy kobieta jest zadbana i czy ma gust. Na Badoo takich kobiet praktycznie nie ma. Serio Tinder wypada pod tym kątem dużo lepiej.

Mlehe

Ty tam modelki pod miss świata szukasz, czy... ? 

10 godzin temu, Chadeusz napisał:

Jeśli kobieta odwiedza mój profil na Badoo to po prostu wchodzi, żeby obczaić zdjęcia i opis, czy to znaczy, że chce żebym widział, że go odwiedziła

A trafisz za babą? ?

 

10 godzin temu, Chadeusz napisał:

2) Jeśli daję lajka kobiecie to ona od razu widzi, że polajkowałem jej profil, czy może też musi wykupić premium?

Jakaś część "lajków" się pokazuje, jakaś nie.

Tak samo jak z podglądami itp.

 

Nie ogarniam into ten algorytm...

 

Ty się nie zachwycaj ilością lajków. Lajki ciśnienia nie upuszczą.

Sprawdź, jaką będziesz miał "konwersję".

Wskazówka - dobry okres na branie jest. Pandemia puściła, sezon urlopowy rusza - panie wyposzczone ?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, nowy00 napisał:

Do mnie nikt nie piszę. Ja coś napiszę, ale to wygląda tak iż to kilka wiadomości i koniec. Pomyśle nad Dulingo...

Wiesz bracie @EmpireState chcę jedynie poćwiczyć writing i bardziej się zastanawiam nad tym, aby założyć konto jako dziewczyna i wówczas miałbym szansę na pisanie z Nativami z Angli czy USA, gdyż na tym by mi najbardziej zależało. :D

Portal randkowy..myślę, że nie. Bardziej nauka języka obcego chociaż jak ktoś chce próbować może bajery haha Ja akurat chce ćwiczyć do FCE :)

I jak idą przygotowania. Korzystasz z innych narzędzi podobnych do tego portalu? :D

 

Ja w wolnym czasie np. w busie robiłem testy swego czasu na telefonie właśnie do Fce, sporo apek dedykowanych jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Garrett napisał:

Wiem, że trochę offtop, ale ogarnia ktoś jak odblokować się po banie na tinderze? Moje konto dostało ban (nie wiem czemu w sumie, moze przez zdjecie z neta? No ale dużo ludzi ma takie) i teraz nawet na drugi numer tel i drugiego FB nie mogę sie zalogować ani zrobic nowego profilu. Chyba po IP jakos wykrywa czy wuj wie... :(Ogarniacie temat??? <_<

Spróbuj wejść w ustawienia aplikacji Tinder, potem w Przechowywanie i opróżnij cache i wyczyść dane. Następnie odinstaluj apkę. Nowe konto załóż z komputera na nowy numer telefonu, ale podłącz wcześniej inny internet do kompa niż ten z którego korzystałeś wcześniej. Jeśli używałeś stacjonarnego internetu przez wifi to podepnij mobilny lub na odwrót. Powinno zadziałać. Dopiero potem zainstaluj apkę na telefonie i zaloguj się tak jak robiłeś to zazwyczaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BRK275

Z interpals wyciągam podobne wnisoki.
Mi też się nie udaje nawiązać z kimś dłuższego kontatku. Jeszcze mi się nie zdarzyło, że jakąś dziewczyna do mnie pierwsza napisała. Z tymi napalonymi facetami, rzeczywiście tak jest. Widziałem nawet profile dziewczyn, które blokują osoby z niektórych krajów - myślę, że to przez te sprośne teksty i inne tego typu rzeczy.
Poszukam czegoś innego do writingu sobie :) Dulingo albo Italki - płatne, ale chociaż poćwiczę to co chcę w angielskim.

@EmpireState

Nie korzystam z innych portali. Zastanawiam się teraz nad italki(płatne), ale chociaż poćwiczę writing. Możliwe, że sobie zainstaluję Dulingo.
Idzie mi w miarę dobrze, przerobiłem połowę książki do egzaminu przygotowującego do FCE. Oprócz tego na YouTube słucham:
FCE listening(sluchanki) oraz FCE speaking(około 15minut rozmowy egzaminatora z dwoma osobami zdającymi do tego certyfikatu)

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Chadeusz napisał:

Spróbuj wejść w ustawienia aplikacji Tinder, potem w Przechowywanie i opróżnij cache i wyczyść dane. Następnie odinstaluj apkę. Nowe konto załóż z komputera na nowy numer telefonu, ale podłącz wcześniej inny internet do kompa niż ten z którego korzystałeś wcześniej. Jeśli używałeś stacjonarnego internetu przez wifi to podepnij mobilny lub na odwrót. Powinno zadziałać. Dopiero potem zainstaluj apkę na telefonie i zaloguj się tak jak robiłeś to zazwyczaj.

Oj, to chyba nic nie zdziałam w takim razie. Chuj z tym i tak bezużyteczny ten tinder i tak. Thanks anyway :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Garrett napisał:

Oj, to chyba nic nie zdziałam w takim razie. Chuj z tym i tak bezużyteczny ten tinder i tak. Thanks anyway :)

Z czym nie zdziałasz? Masz nowy numer telefonu? Jak nie to kup nową kartę sim i aktywuj starym numerem. Orange ma taką opcję bez wychodzenia z domu. Każda nowa karta to inny numer IP i na start kilka GB internetu. Więc wystarczy, że teraz opróżnisz cache i wyczyścisz dane w opcjach aplikacji Tinder. Potem ją odinstalujesz. Następnie wsadzisz nową kartę sim do telefonu i ponownie zainstalujesz Tindera podając nowy numer przy rejestracji. Powinno zadziałać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.