Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

On 10/29/2020 at 6:10 PM, Anonim84 said:

Nie skaczcie nad nimi i tyle. Ja tak od dłuższego czasu robię, wkładam tyle zaangażowania, co kobieta. Wiadomo, że na początku jak zagadujesz możesz wykazać inicjatywę, ale jak ona jest obojętna, to nara i tyle. Nie piszę nic do kobiet na Messengerze, które mają męża, które mi się nie podobają, księżniczek, czy które np. odrzuciły moje zaproszenie na jakiś wypad. Ostatnio kilka znajomych straciłem. A może to przez wpisy na temat strajku kobiet. ;) Polecam, oszczędzasz czas i emocje. A z takimi typiarami i tak by nic nie wyszło, a jakby nawet z łaski wyszło, to byś się umordował jak koń w czasie westernu i tyle z tego. Jak inni chcą do nich pisać w nieskończoność - ich sprawa.

Rozsądne podejście. Mam podobne. Nie warto przeinwestować bo bedziemy na tym stratni. Popieram także ignorowanie mężatek. Nie warto robić komuś innemu gnoju w życiu..

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytałem że takie znikające zdjęcia są na Instagramie i można połączyć profile. Laska coś tam pisała że dopiero zainstalowała itp. i że nie wie o co chodzi. 

Po prostu fotki z insta integrują się  z Badoo i można wysłać gołą dupę która zniknie. Ale smaka narobi.

Gdy zadałem pytanie dlaczego zamieszcza zdjęcia które nie są jej , usunęła profil. :)

Najbardziej mnie jednak bawią profile w bab w wieku 35-40 lat które w opcji "dziecko" mają ustawione " W przyszłości" . One naprawdę nie mają kontaktu z rzeczywistością. Ja też w przyszłosci będę piękny,młody i bogaty.

Ale w następnym wcieleniu ;)  

Edytowane przez ntech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam już kilka dopasowań na fb randki :D Przyjąłem taką taktykę że nie klikam pierwszy serduszka, tylko patrzę kto mnie polubił i wybieram. 

Oczywiście te rozmowy z tymi pannami to jest tragedia :P Mam siedzieć i je zabawiać cały czas? To samo się robi co na innych portalach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, yrl napisał:

No i mam już kilka dopasowań na fb randki :D Przyjąłem taką taktykę że nie klikam pierwszy serduszka, tylko patrzę kto mnie polubił i wybieram. 

Oczywiście te rozmowy z tymi pannami to jest tragedia :P Mam siedzieć i je zabawiać cały czas? To samo się robi co na innych portalach. 

Dawaj jakieś screeny czy cytaty, a nie się czaisz :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kurwa, żarty żartami, ale poważna sprawa jest. Jak wam chodzą te randki na fejsbuku, dajcie jakiegoś skrina czy coś.

Czy wchodzę z laptopa czy z telefonu, to jeden chuj i cały czas wyświetla się ten sam komunikat: iOS & Android users ...

Ktoś na tym działa normalnie czy to pic na wodę fotomontaż?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, marcopolozelmer napisał:

Czy wchodzę z laptopa

 

Nawet nie wiedziałem że można wchodzić na nie przez stronę. Myślałem tylko że przez aplikacje mobilną.

Ja już mam tyle samotnych mamusiek sparowanych :D takie samo szambo jak inne aplikacje. Zostawię sobie ale tylko dla podnoszenia ego jak jakaś panna mnie polajkuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, marcopolozelmer napisał:

Panowie kurwa, żarty żartami, ale poważna sprawa jest. Jak wam chodzą te randki na fejsbuku, dajcie jakiegoś skrina czy coś.

Czy wchodzę z laptopa czy z telefonu, to jeden chuj i cały czas wyświetla się ten sam komunikat: iOS & Android users ...

Ktoś na tym działa normalnie czy to pic na wodę fotomontaż?

 

Przez laptopa nie znajdziesz takiej możliwości. Musisz ściągnąć aplikację fb. Ich oficjalną i tylko przez nią masz możliwość wejść w zakładkę "Dating".

 

40 minut temu, NoName napisał:

Działa normalnie. Miałem profil 1 dzień i wywaliłem, bo to takie samo gówno jak badoo czy inne tego typu portale. Nawet większość lasek ta sama. Nic nowego. 

Dla mnie to moja pierwsza randkowa przygoda w tej strefie.

Jak na początku przez pierwszy tydzień było ciekawie. Tak obecnie (po miesiącu) jest straszny zjazd na jakości wyświetlanych kobiet.

Udało mi się zagaić do paru dziewczyn. W 70% to nudne small talki o niczym, gdzie poziom rozmowy mnie obrzydził. W 30% okazały się chętne przejść w bardziej prywatną sferę.  Jest nawet spora część dziewczyn z zagranicy. Przeważnie Ukraina.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, BRK275 napisał:

Przez laptopa nie znajdziesz takiej możliwości. Musisz ściągnąć aplikację fb. Ich oficjalną i tylko przez nią masz możliwość wejść w zakładkę "Dating".

 

Dla mnie to moja pierwsza randkowa przygoda w tej strefie.

Jak na początku przez pierwszy tydzień było ciekawie. Tak obecnie (po miesiącu) jest straszny zjazd na jakości wyświetlanych kobiet.

 

 

 

E to nie dla mnie. Ja w 12-letniej Nokii nie mam netu. ;) Jak coś to siedzę na laptopie, dużo wygodniej.

 

A czego się spodziewaliście, że to serwis inny niż wszystkie i tam chętne jednorożce wyskakują Wam hurtowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, BRK275 napisał:

Udało mi się zagaić do paru dziewczyn. W 70% to nudne small talki o niczym, gdzie poziom rozmowy mnie obrzydził.

Takie zabawianie Karynek to jest strata czasu i trochę godności. Można czasem wyłuskać tam jakąś perełkę, która dopiero co się zarejestrowała z ciekawości. Ale większość to dno i metr mułu. Samotne matki, prostytutki, status związku: to skomplikowane, atencjuszki, które wpadły zareklamować swojego instagrama albo panny 30+, które uderzyły w ścianę i mają ciśnienie na dzieciaka. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem, nie działa i chuj. W ogóle nie mam tej ikony randek w menu facebooka.

W internetach czytam, że nie tylko ja mam w PL ten sam problem.

Wchodzę na ten ich link http://bit.ly/RandkiNaFacebooku i wyświetla się Facebook Dating normalnie, 

klikam na Get Started i jest cały czas to samo, a mam dopiero co zauktalizowanego w opór androida i gówno ?‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mam, a na grafikach w sieci widzę, że powinienem mieć normalnie to serduszko obesrane w facebookowym menu.

No i właśnie tego serduszka tam nie ma, ani żadnego sposobu na "ściągnięcie" jakoś tej aplikacji nie wiem skąd na telefon.

O to serduszko mnie się rozchodzi, u mnie go nie ma z jakiegoś powodu...

facebook-dating-polska-5-455x960.jpg.web

Edytowane przez marcopolozelmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak, wykonałem następujące czynności:

 

1. W profilu na facebooku ustawiłem status "wolny"

2. Wylogowałem się z konta.

3. Wyłączyłem komputer.

4. Odinstalowałem facebooka w telefonie. Całego się nie da, ale tyle co się dało.

5. Wyłączyłem telefon.

6. Włączyłem telefon.

7. Zainstalowałem aktualną wersję facebooka.

8. Wyłączyłem telefon.

9. Włączyłem telefon.

10. Sprawdzam w menu facebooka czy pojawiła się ikona nowej aplikacji.

11. Gówno. A nie, sorry, pojawiła się. Domy na sprzedaż ?

 

Konsultowałem temat z byłą żoną, która przebywa obecnie w UK, to nawet nie wiedziała,

że coś takiego w ogóle jest i że ma to na swoim telefonie. Dowiedziała się dzisiaj ode mnie.

No i tak to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update

 

Konsultowałem temat z drugą byłą żoną, która mieszka dwie ulice ode mnie.

1. Jej facet na swoim telefonie to ma, choć też dopiero ode mnie się dowiedzieli, że coś takiego jest.

2. Moja żona nie ma.

3. Moja żona ma drugi telefon firmowy z firmowym kontem na fejsbuku i w tym telefonie te randki ma.

4. Po aktualizacji fejsbuka na tym pierwszym telefonie prywatnym i jego restarcie, ma ikonę randek w obu.

5. Ja nie mam nadal.

6. Wygrzebałem z szuflady mój stary telefon, przełożyłem kartę i po ściągnięciu oraz instalacji 534GB aktualizacji

7. Dalej tego nie mam. Ani na nowym telefonie, ani na starym. Żona ma na obu. Jej facet też ma i nawet nie wie.

 

Przed chwilą dostałem info od jej firmowego informatyka, że podobno są różne wersje facebooka przydzielone raz

w momencie rejestracji konta i w zależności od tego kto na jakiej wersji zakładał profil, albo te randki ma z automatu,

albo musi sobie doinstalować, albo nie będzie ich miał wcale, no chyba że na nowym koncie z innego maila.

 

Nie wiem czy on się kaszanki z rana nażarł i pierdoli jakieś głupoty i już szczerze mówiąc mi się nie chce tego sprawdzać,

ale według was to możliwe są takie jaja?  

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, yrl napisał:

@marcopolozelmer Ale Cię ciśnie na te randki.

 Randki są zajebiste, tylko rotacja na portalach taka jakby tam się czas zatrzymał i codziennie mam już Dzień Świstaka,

pomyślałem że te fejsbukowe datingi to może być spoko opcja, bo sporo fajnych i wolnych lachonów tam widziałem,

ale przecież nie będę obcych bab na fejsbuku zaczepiał jak jakiś pokurcz, bo mnie tam zbanują zaraz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.