Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na te opisy podejrzewam, że 90% to fake, podpucha i kręcenie beki z napalonych durni,

których jak sądzę, mimo takiego porzygu i wysrywu w profilach, będą miały i tak na pęczki.

Codziennie widuję jak kolesie wypisują w komentarzach na FB "cudowna kobieta" czy "chciałbym cię poznać"

do lasek na zdjęciach do jakiegoś artykułu czy reklam czegoś, także kurwa mnie już raczej nic nie zdziwi.

 

Nawet to jak odpisze im jakiś bot prosząc o podanie maila, nr telefonu bądź innych danych osobowych,

a on to uzna za udany podryw, bo zagadał do dziewczyny i ona mu odpowiedziała, jak to nie miłość to nie wiem co 👍

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marcopolozelmer napisał:

Puenta tej historii jest taka, że fajne dupy mają na pęczki i po dziurki w uszach napalonych wesołków,

którzy zawracają im dupę każdego dnia, niezależnie od tego gdzie się akurat obecnie znajdują,

czy jest w pracy, czy na zakupach

Weźmy sobie laskę 24 lata. Od 16go roku życia jest pewnie obiektem seksualnym dla facetów. Czyli ma za sobą 8 lat "ataków" napaleńców.... Na pewno można mieć dość. Więc ma mechanizmy obronne przed tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Garrett napisał:

Weźmy sobie laskę 24 lata.

 

Albo weźmy sobie dla odmiany facetów w wieku właściwie dowolnym.

Czy jeździłem na roboty do Niemiec i robiłem tam z Polakami, czy nie jeździłem nigdzie i robiłem tu z Polakami,

każde wspólne wyjście gdziekolwiek, na zakupy do Lidla chociażby, to jedna kurwa wieś, poruta i obciach,

nieważne który jak wyglądał, nieważne ile miał lat, nieważne wolny czy zajęty, zawsze i wszędzie było to samo.

Że z litości już nie wspomnę o burackich zaczepkach normalnie idąc po chodniku czy siedząc w tureckim kebabie,

gdzie w końcu taki wpierdol od lokalsów z maczetami obskoczyli, że im się odechciało na jakiś czas amorów 🤣

 

Ryłem z tych pedałów przez chyba miesiąc, bo tyle czasu pizdy pod oczami im schodziły, ale podryw zaliczony 👍

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcopolozelmer jest popyt, to jest podaż. Kiedyś na imprezie dwóch panów 40+ popisywało się stawaniem na rękach przed dwudziestoparoletnią siksą. Jeden się wypierdolił w odsłonięty kominek i poparzył sobie ryj i ręce. Drugi też, tylko dla odmiany w skrzynki z butelkami i sobie nogi pokaleczył.

 

Żenada niewyobrażalna, ale dziunię to bawiło niezmiernie, że dwóch dojrzałych panów zabiega o jej względy. 

 

A ruchał ją i tak inny koleś. 

  • Dzięki 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, maroon napisał:

dziunię to bawiło niezmiernie, że dwóch dojrzałych panów zabiega o jej względy. 

 

A ruchał ją i tak inny koleś. 

 

Klasyk rzekłbym.

Od najmłodszych lat pamiętam, że ruchali przeważnie właśnie ci cisi i nierzucający się w oczy,

a wszyscy pozostali nieświadomie robili za "wsparcie" zabawiając paniusie żartami, rozmową, wygłupami,

odprowadzaniem do domu czy zapraszaniem na imprezy, gdzie oni organizowali kwadrat, alko i stroszyli piórka,

a ruchał i tak inny koleś, bardzo często ten niewychylający się odmieniec siedzący gdzieś w kącie...

albo chłopaki na innej imprezie, gdzie jedna szła "tylko zobaczyć" a potem ściągała tam pozostałe,

które wstawały bez słowa i po prostu wychodziły, zostawiając napalonych frajerów z syfem do sprzątania 👍

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadać można według mnie, ale najlepiej tylko w momencie kiedy ona nawiązuje kontakt wzrokowy i się uśmiecha. 

Pamiętam jak czekałem kiedyś na ex na ławce w parku w jej kampusie studneckim. Na przeciwko mnie usiadła taka drobniutka rakieta. Mogła usiąść gdziekolwiek. A usiadła w zasięgu mojego wzroku. Z 10 metrów dalej na przeciwko mnie. Tak, że jak podnosiłem głowę po spojrzeniu w telefon. Spotykaliśmy się wzrokiem. Bo akurat się patrzyła. 3 czy 4 razy nawiązaliśmy kontakt wzrokowy, po czym opuściła wzrok delikatnie i niewinnie się uśmiechając. W takim momencie powinienem wstać i zapytać na co lub na kogo czeka. Że pogoda taka wspaniała, że grzechem jest nie pójść na spacer haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2021 o 19:47, RENGERS napisał:

Bo trzeba mieć jaja, by to robić ?

W normalnym cywilizowanym kraju takie zjawiska są na porządku dziennym.

 

Przed covidem to jeszcze zrozumiałbym zagadywanie do niespieszących, wałęsających się po galeriach kobiet, ale teraz to nawet nie widać czy się uśmiecha, czy nie jest szczerbata.:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Brat Jan napisał:

Przed covidem to jeszcze zrozumiałbym zagadywanie do niespieszących, wałęsających się po galeriach kobiet, ale teraz to nawet nie widać czy się uśmiecha, czy nie jest szczerbata.:D

 

Wyobraź sobie kobietę robiącą ci dobrze samymi dziąsłami, ty zamykasz oczy, patrzysz w w niebo, dziękując Bogu, że TEN moment w końcu nadszedł.

 

Czekałeś na to, przez całe życie.

 

Jest Ci naprawdę dobrze.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, RENGERS napisał:

 

Wyobraź sobie kobietę robiącą ci dobrze samymi dziąsłami, ty zamykasz oczy, patrzysz w w niebo, dziękując Bogu, że TEN moment w końcu nadszedł.

 

Czekałeś na to, przez całe życie.

 

Jest Ci naprawdę dobrze.

Ale Ty jesteś pojebany człowieku, hahahahah :D Zawsze sie uśmieje przy tego typu postach od Ciebie :D

 

Pozdrawiam :D

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2021 o 08:20, marcopolozelmer napisał:

A tam bzdury zaraz. Wszystko zależy od tego po co do nich podchodzić w ogóle.

 

 

Cholernie dobry post. To jest właśnie to co się nazywa "kalibracją" w ujęciu poznawania kobiet - realna ocena zasobów + profil pod daną grupę kobiet + działanie. Tylko do tego trzeba czasu i dużej świadomości.

 

Ja np. nie umiem i nie cierpię tańczyć. Z tego względu wiem, że kluby to nie jest miejsce dla mnie jeśli chodzi o poznawanie kobiet.

Każdy powinien sobie odpowiedzieć jakie ma cele oraz jakie zasoby za nim stoją (a za każdym z nas stoją zasoby).

 

Wielu chłopaków zapomina, że każdy z nas ma jakiś typ kobiet, które będą na niego leciały "z automatu". U mnie jest tak np. z blondynkami, odkąd pamiętam dużo częściej dobrze reagowały na mnie panie o tym kolorze włosów niż ciemnowłose. Paradoks polega na tym, że ja właśnie lubię te drugie :P

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, RENGERS napisał:

 

Wyobraź sobie kobietę robiącą ci dobrze samymi dziąsłami, ty zamykasz oczy, patrzysz w w niebo, dziękując Bogu, że TEN moment w końcu nadszedł.

 

Czekałeś na to, przez całe życie.

 

Jest Ci naprawdę dobrze.

Masz rację.

Od lat krąży pogłoska, że najlepsze lody robią bezzębne babcie, tylko jest 1 problem nikt nie chce spróbować tego osobiście.

Podejmiesz to wyzwanie?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę to z czystym sumieniem. Tinder to zamulona apka. Wchodzę na niego codziennie i co? Wchodzą a tam około 10 odpowiedzi na moją próbę zagadania. Nie było by w tym nic dziwnego. Gdyby nie to, że zagadałem do tych dziewczyn około 3, 4 miesiące temu. I o dziwo teraz mi nagle wszystkie odpisały w jednym momencie, że przepraszają ze dopiero teraz ale nie wchodzą na tą apke. W pierwszej chwili pomyślałbym, że to jakoś bot. Ale jednak nie. Coś jest tam majsterkowanie. Tinder działa w ten sposób, by nikogo nie poznać 

Edytowane przez Montella26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, Montella26 said:

 Tinder działa w ten sposób, by nikogo nie poznać 

Niektórzy tutaj chyba nie do końca poznali arkany. Są trzy główne powody dla których został stworzony tinder.

1. Żeby zarobić

2. Żeby zrobić siano

3. Żeby hajs się zgadzał

Jeśli ktoś myśli, że apka powstała po to żeby faktycznie parować ludzi, to niestety żyje w bajkowym świecie. Kolejne punkty. 

4. Jak już twórcy apki i firma zarobi, to dziewczyny mogą zarobić ogłaszając swoje only fans, promując siebie, swój kanał na IG albo YT

5. Te które nie mają only fans albo pokrewnych mogą zawsze zarobić darmowy obiad (mnóstwo art jak panny uczyniły sobie z chłopaków z tindera sponsorów jedzenia)

6. Jeśli nie  obiad i wyjście do kina, to chociaż atencje dla beciaków, podbijanie ego i karmenie narcystycznych zapędów.

7. Powód. Tutaj wchodzi Chad ubrany cały na biało, żeby sobie poruchać panny od 5 do 8(9).

25. Ktoś się tam przez przypadek sparuje, pozna i stworzy kilku miesięczną relację. (dłuższą nie, bo tinder to śmietnik i zdrowych psychicznie kobiet jest tam promil)

Edytowane przez Miraculo
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to w ogóle się dziwię, że wielu tutaj nie przeczytało 1 posta w tym wątku który wyjaśnia co i jak. Kolejne posty z czasem zawsze kończą się tym samym podsumowaniem które @Miraculo wyżej właśnie wypunktował. Jeżeli ktokolwiek myśli na poważnie w temacie poznawania normalnej płci pięknej, to niech sobie daruje te wszystkie aplikacje. Jeżeli ktoś bzdurnie pisze "dla testu" żeby czegoś się nauczyć czy inne wyimaginowane wymówki to też polecam się ogarnąć. To jest jak rynek giełdy albo jest się rekinem albo jest się pożartym, a odsetek ludzi którym się ufarci jest równie "wysoki" ... Jedynie alternatywy mogą komuś realnie coś dać, o tych alternatywach już wspominałem również i trochę ich jest a ich skuteczność znacznie wyższa jak i zdrowie psychiczne początkującego będzie o wiele lepsze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.