Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

@RENGERS a nie masz później problemu z opinią w śród tych dziewczyn? Nie ostrzegają się np? Bo wiadomo kobitki miedzy sobą rozmawiają o wszystkim. Czy to po prostu nie może się wydarzyć bo ciągle nowe na mieście poznajesz i nie maja jak sprawdzić kim jesteś nawet jeśli by chciały? 

 

 

1 godzinę temu, Messer napisał:

czyli zostaje mi robienie tego co do tej pory i lekkie ściemnianie.

Możesz coś wiecej powiedzieć o twoim sposobie? Jesli to zbyt prywatne, to nie było pytania. 

 

Osobiście aktualnie robię tak, że nigdy nie mowie co robię, jak padają jakieś pytania to obracam to w żart i mówię, że jestem na wakacjach (pomimo tego, że tak na prawdę to pracuję) w razie dopytywania mówię, że odpoczywam teraz od pracy. I to chyba całkiem neutralne bo ani dziewczyny to grzeje ani płoszy (mówię o takich do max mniej wiecej 20 / 21 lat). Ale też, żeby nie zbudować zbyt dużej tajemniczości to coś opowiem z dnia codziennego co robiłem, albo jakiegoś snapka wyśle którego uznam, że nie zdradzi o mnie czegoś czego nie chcę. I części nie przeszkadza brak tej wiedzy o mnie, tylko te grzeczne śmieszne anielice właśnie dopytują z czasem co raz bardziej.🙄

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Messer napisał:

No właśnie ja mam taki typ osobowości, że przyciągam i lubię te "grzeczne", które często udają aniołki i chcą związków (chociaż często mają ostro napierdolone pod kopułą), a lekko odpychają mnie takie puszczalskie, imprezowe szmaciury, po prostu mam problem z nimi złapać kontakt i zbudować wspólne więzi, bo wszystko nas dzieli, a czasem brak możliwości wyjścia poza ich ograniczone rozumowanie i pojmowanie świata (bardzo przyziemne i ograniczone do konsumowania i stymulowania) powoduje, że czuję się jakbym rozmawiał z kimś w jakimś sensie upośledzonym, a to mnie strasznie demotywuje. To chyba jakiś sapioseksualizm :) 

Mam podobnie. Twierdze, że u mnie taka preferencja to kwestia wychowania przez rodziców. Zostałem wychowany na łagodnego i kulturalnego faceta. Na szczęście schemat ten udało mi się przetrenować i dopracować, czego efektem jest umiejętne podrywanie dziewczyn o podobnych do mnie cechach charakteru.

 

Pytanie jak sobie radzicie z tzw. "hodowaniem kontaktu"? Nie lubię wisieć na telefonie, gdzie dla dziewczyn wiek +/-22 jest to czynność niezbędna. Dwa razy już się do mnie pruły dziewczyny, że je zlewam "nie próbując czegoś napisać". Zwłaszcza te grzeczne, chcące związku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Czarls napisał:

@RENGERS a nie masz później problemu z opinią w śród tych dziewczyn? Nie ostrzegają się np? Bo wiadomo kobitki miedzy sobą rozmawiają o wszystkim.

Taka "zszargana opinia" to DAR NIEBIOS od niewiast.

 

Jak rozumiem znasz setki "dobrych facetów", co to panie mówiły o nich, że "to taki świetny, wspaniały, czuły i miłujący chłopak"? I ci faceci na taką opinię koszą laski jak Pawlak zboże tatowym sierpem?

 

W odróżnieniu od panów, o których kobiety mówią per "jebany ruchacz". I panie buczące aż im gile z nosa lecą: "dziewczyny mnie przed tobą ostrzegały!!! Mówiły mi, że mnie wyruchasz i porzucisz!!! Tak jak Zośkę i Kryśkę!!!, ABUUUUUUUUUU!!!!" to oczywiście takie bajki o żelaznym wilku? 😆

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niewtajemniczonych w realia portali :D

Wchodzę dziś z rana na S i oto 

Niewiasta o dosyć charakterystycznym loginie heurex (do sprawdzenia) napisała do mnie po raz 3 w ciągu 5 lat
około 5 lat temu jak mieszkałem w Małopolsce - wtedy mieszkała w Wawie (zawód lekarz)
jakieś 1,5 roku temu jak mieszkałem w swoim rodzinnym mieście ( wtedy mieszkała w Krk) 

oraz dziś - ponownie pisze z Warszawki (ja wciąż w rodzinnym mieście) (zawód prawnik)

Schemat Wiadomości :

Nazywam się H ale wolę jak mówi się do mnie X 
Z ogromną chęcią bym Cię poznała co Ty na to / :P 
bla bla bla 

Aaaaa... i chyba najważniejsze w niedługim przeprowadzam się w rejon twojego rodzinnego miasta i zostaję na kolejne 5 lat. W związku z tym będziemy mieli sporo czasu aby się poznać, o ile będziesz chciał ?!

Kolejna wiadomość 
Odwiedzasz mnie i ... ? 

 

Po odpisaniu że ją kojarzę :)) zostałem zablokowany

Pozdrawiam rozumiejących drugie dno portali - oczywiście że mam premium 👊

 

Edytowane przez spitfire
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Czarls napisał:

@RENGERS a nie masz później problemu z opinią w śród tych dziewczyn? Nie ostrzegają się np? Bo wiadomo kobitki miedzy sobą rozmawiają o wszystkim. Czy to po prostu nie może się wydarzyć bo ciągle nowe na mieście poznajesz i nie maja jak sprawdzić kim jesteś nawet jeśli by chciały? 

 

 

Możesz coś wiecej powiedzieć o twoim sposobie? Jesli to zbyt prywatne, to nie było pytania. 

 

Osobiście aktualnie robię tak, że nigdy nie mowie co robię, jak padają jakieś pytania to obracam to w żart i mówię, że jestem na wakacjach (pomimo tego, że tak na prawdę to pracuję) w razie dopytywania mówię, że odpoczywam teraz od pracy. I to chyba całkiem neutralne bo ani dziewczyny to grzeje ani płoszy (mówię o takich do max mniej wiecej 20 / 21 lat). Ale też, żeby nie zbudować zbyt dużej tajemniczości to coś opowiem z dnia codziennego co robiłem, albo jakiegoś snapka wyśle którego uznam, że nie zdradzi o mnie czegoś czego nie chcę. I części nie przeszkadza brak tej wiedzy o mnie, tylko te grzeczne śmieszne anielice właśnie dopytują z czasem co raz bardziej.🙄

 

Kobiety nie są chętne do rozmawiano o bolcach między sobą. Kiedyś załóżmy miałem klasy A B C i D. Pukałem przewodniczące A C i D, oczywiście nie na przemian, po prostu dwa miesiące z jedną, dwa z drugą itd.. Mimo, iż z naturalnych wiadomych A wiedziała o C i D, a panna C wiedziała później o D - dopiero zazdrosne grono spermiarzy oświeciło D, że było coś z A i C. Panny same z siebie mino, ze widywały się codziennie (powiedzmy, że mieszkaliśmy w czymś w rodzaju akademika) nie raczyły o tym rozmawiać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Zgredek napisał:

Kobiety nie są chętne do rozmawiano o bolcach między sobą. Kiedyś załóżmy miałem klasy A B C i D. Pukałem przewodniczące A C i D, oczywiście nie na przemian, po prostu dwa miesiące z jedną, dwa z drugą itd.. Mimo, iż z naturalnych wiadomych A wiedziała o C i D, a panna C wiedziała później o D - dopiero zazdrosne grono spermiarzy oświeciło D, że było coś z A i C. Panny same z siebie mino, ze widywały się codziennie (powiedzmy, że mieszkaliśmy w czymś w rodzaju akademika) nie raczyły o tym rozmawiać. 

 

Dwie lampki wina i znudzone biurwy chwalą się kolekcją wibratorów. Po trzech najbrzydszymi kolesiami z jakimi się pruły. Spytaj dowolnego kelnera czy barmana :D 

 

14 godzin temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

W odróżnieniu od panów, o których kobiety mówią per "jebany ruchacz". I panie buczące aż im gile z nosa lecą: "dziewczyny mnie przed tobą ostrzegały!!! Mówiły mi, że mnie wyruchasz i porzucisz!!! Tak jak Zośkę i Kryśkę!!!, ABUUUUUUUUUU!!!!" to oczywiście takie bajki o żelaznym wilku? 😆

 

 

Oj tam, oj tam :D 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, horseman napisał:

 

Dwie lampki wina i znudzone biurwy chwalą się kolekcją wibratorów. Po trzech najbrzydszymi kolesiami z jakimi się pruły. Spytaj dowolnego kelnera czy barmana :D 

 

 

Oj tam, oj tam :D 

 

 

Jak najbrzydszymi, to mogę spać spokojnie 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RENGERS @sleepwalking

Mi bardziej chodziło właśnie o taką koleżankę typu aby przejść się na spacer do parku czy do kina itp.

No ale jakby nie patrzeć to też macie sporo racji, że może coś takiego jak przyjaźń damsko-męska w ogóle nie istnieć :)

 

Tylko, że mam kolegów, którzy spotykają się z kobietami tylko i wyłącznie w celach koleżeńskich i nie opierają się te spotkania na seksie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma inne życie - słuchaj, jak chcesz kogoś poznać w takim wieku, to podbijając do jakiejkolwiek Panny nie odbierze Twoje „hej, czy zostaniemy znajomymi do wyjścia do kina” tylko „hej, dasz się wyruchać w niedalekiej przyszłości?”. 

 

Szkoda chyba energii na to, żeby jakaś Panna się na Ciebie wkurzyła.

 

Osobiście życzę Ci, żebyś po prostu znalazł sobie Pannę, która Cię przeprowadzi przez pierwsze etapy znajomosci damsko męskiej. I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.03.2021 o 13:07, RENGERS napisał:

Udaje np. że wynajęty apartament 120 m + należy do mnie, nie do kolegi, bądź air bnb, że mam spotkania firmowe, podpisuje nowe kontrakty, a o 17  mam przetarg na poważne pieniądze.

 

Baby są głupie, uwierzą we wszystko, tylko trzeba umieć mówić.

 


Co do prób usidlenia, to one mogą sobie chcieć, ale próbą największą usidlenia u kobiet jest seks, chyba, że są głupie i nie znają mocy, wtedy grają dziewice, ale takich to ja bardzo nie lubię i zawsze, może niesłusznie zrywam z nimi znajomość, jak mi nie chcą dać, to po prostu im się nie podobam i idę sobie gdzie indziej - tak sobie myślę.

 

w przeszłości miewałem wynajmowane drogie auta, których używałem w celach wiadomych.

 

Zazwyczaj mój wygląd, charakter  i gadka wystarcza, żeby poruchać, często u niej, wtedy koszta są zerowe, albo wynoszą flaszkę winka, często młode  nawet nie pytają o takie rzeczy, są wpaaatrzone w prawdziwego mężczyznę, który jest w stanie je opierdolić i zapierdolić w dobrym sensie tego słowa w łóżku 😛

Nie chce toczyć wazeliny ale jeżęli naprawde jesteś taki w życiu (bo w internecie różnie bywa) to jest po prostu PIĘKNYM CZŁOWIEKIEM :3 :3 :3

W dniu 28.03.2021 o 01:42, RENGERS napisał:

Kumple często są jak panienki w dzisiejszych czasach i obgadują za pleckami.

A jak między nimi wyląduje kobieta - to się RZEŹ ROBI! Przyjaciele z dzieciństwa po sobie jeżdzą i sobie wrzucają od najgorszych XD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Tomek9494 napisał:

Tylko, że mam kolegów, którzy spotykają się z kobietami tylko i wyłącznie w celach koleżeńskich i nie opierają się te spotkania na seksie.

A spytaj się kolegów co wtedy, bądź później dla tych koleżanek robią. Znaczy za nie robią...

 

Na własne życzenie chcesz się stać orbiterem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Tomek9494 said:

@suski czyli wg. Ciebie albo jest się orbiterem albo się zalicza laski? Nie ma nic pomiędzy? :(

Nie ma.

Da się to łatwo sprawdzić.

1. Możesz przyjaźnić się z jakąś lalą jeśli w tym czasie bzykasz inną. Jest tak?

2. Czy bzyknąłbyś tę bezsexową przyjaciółkę, gdybyś mógł?

Jeśli tak i w  punkcie 1 nie bzykasz żadnej to jesteś orbiterem.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wczoraj to by się wydarzyło... Ale po kolei.

Mimo że w mojej pracy(sklep) przewija się dużo ludzi, to nie ma za bardzo jak zagadać. Młode klientki, jakoś mnie specjalnie nie proszą o coś, a i ja nie jestem taki śmiały żeby się wtrącać w święty obyczaj zakupów. Niestety klientki odpadają. Jedyny kontakt z płcią przeciwną to koleżanki z tejże pracy. No cóż... Przejadłem się tym miodem. Ani - nawet te młode - specjalne urodziwe, takie 5-6/10, ani inteligentne. Wyjątek: młoda Julka 8/10. Może jestem inny, ale nic mnie w niej nie grzeje. Potrafię z nią normalnie rozmawiać, co kilka lat temu byłoby problemem. Dodatkowo, stałem się dla nich zimny i osły. Dość bycia miłym i dawania atencji. Wśród dostawców towaru, praktycznie nie ma kobiet. Kiedyś pojawiło się młode dziewczę, to już myślałem że to moja przyszła żona😆

Aż tu nagle wczoraj widzę, że przy półkach z browarami uwija się jakąś nowa przedstawicielka handlowa. Taka mała blondyneczka, ach!😀 Po chwili wahania (nie trać ani chwili...!)udałem się w jej stronę. A ona wtedy uciekła do lodówek! Chyba mnie nie widziała, to był przypadek. Zatrzymałem się. Nie będę gonił jej po sklepie, jak pies sukę. (Czemu nie?!) W końcu, zabronione jest przebywanie zwierząt w placówkach handlu😁. Jeszcze chwilę była na sklepie, ale ja miałem palące obowiązki, i tak się to skończyło. Jprdl.. Nawet w tak ruchliwym miejscu pracy nie ma z kim nowym się przywitać, a co dopiero nr.tel się wymieniać! Jak żyć!? Wracam na Badoo!

  • Haha 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Tomek9494 napisał:

@suski czyli wg. Ciebie albo jest się orbiterem albo się zalicza laski? Nie ma nic pomiędzy? :(

Jest.

To całe stado kobiet, które przewija się za oknem.
Ani Ty nie wiesz o ich istnieniu, ani one o Twoim.

 

Jeżeli kobieta nie odnosi jakiejś korzyści z relacji z samcem, to taka relacja NIE NASTĄPI.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2020 o 11:07, mati248 napisał:

wstawiłem jedno zdjęcie, bez opisu i mam 27 polubień. To jest dużo czy mało ? :D

 

Całkiem nieźle najlepsi wyjadacze mają 23 polubienia średnio w tydzień natomiast kobiety tyle to w godzinę😁

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2021 o 21:29, Tomek9494 napisał:

@suski czyli wg. Ciebie albo jest się orbiterem albo się zalicza laski? Nie ma nic pomiędzy? :(

 

Za dużo naoglądałeś się chyba jakichś filmów czy seriali o wielkiej miłości.

 

Może i gdzieś jest tam na świecie ta Twoja przyjaciółka. Ale taka przyjaźń by się długo nie utrzymała, a przyczyn może być wiele.

1. Zazdrosne przyjaciółki, szybko wymyślą powód abyś wypadł z obiegu.

2. Znajdzie sobie bolca i o tobie zapomnie.

3. Ma już chłopa, a on się wkurwia, że spotyka się z innym facetem. Robi bardachę i ona urywa kontakt.

4.

5.

6.

7. I inne.

 

Powodów może być wiele. Wg. mnie przyjaźń damsko męska nie istnieje.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio założyłem konto na badoo, robię to praktycznie co roku już jakiś czas w okolicach wiosny... Niestety ten rok jeszcze brutalniej mnie zweryfikował niż każdy poprzedni. Przez kilka dni miałem 4 czy 5 polubień od dziewczyn dość daleko mieszkających ode mnie i niestety po ich fotkach muszę stwierdzić że miały widoczne problemy natury genetycznej i pewnie stosowały taktykę wszystko w prawo.

W poprzednich latach przynajmniej miałem możliwość wymiany kilku wiadomości a nawet jakiś krótki spacer się zdarzył. 

Teraz kompletnie zero odzewu. Za rok znowu spróbuję.

 

 

PS Zauważełem że te gnidy coraz więcej funkcjonalności tej apki usunęli, jeszcze mocniej golą z kasy facetów.

Edytowane przez Daniello332
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Daniello332 napisał:

Zauważełem że te gnidy coraz więcej funkcjonalności tej apki usunęli, jeszcze mocniej golą z kasy facetów.


Na Tinderze jest podobnie, bez konta premium trzeba kombinować. Wydaje mi się, że te 2-3 lata temu było łatwiej o matche z atrakcyjnymi paniami. 
 

Ktoś kiedyś odradzał restartowanie konta (jako sprzeczne z algorytmem) ale ja powiem inaczej - to jedna z niewielu rozsądnych opcji. Zakładasz konto, łowisz panny co się w miarę podobają, po 4-5 dniach spadasz w rankingach (bez większego powodu). Zakładasz drugie konto, łowisz 3-4 dni i od nowa. Znalazłem w ten sposób kilka możliwych lub nawet fajnych z wyglądu panien panien (smv 7-7,5/10, czasami odrobinę lepiej lub odrobinę gorzej) i spotykamy się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Sugar Johnson napisał:

Wydaje mi się, że te 2-3 lata temu było łatwiej o matche z atrakcyjnymi paniami.

1,5 roku temu kosiłem na tinderze laski jak zboże, łatwo w chuj było, aktualnie coś mega się zjebało,

a 7 lat temu na sympatii to już w ogóle bajka była :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2020 o 17:22, mati248 napisał:

Chłopaki co muszę zrobić żeby je poznać ?

Im to bym mógł nawet płacić alimenty :D

 

Zagadaj do nich brachu i walni to o alimentach na pewno się zgodzą😁 

A tak poważnie to dla cipki nie ma sensu ryzykować utraty pieniędzy.

Zakochałeś się w okładce a nie wiesz jak towar wygląda w środku😉

Wersja demo może być cudowna do czasu pokazania przez kobietę pełnej.

Zadaj sobie pytanie czego tak naprawdę chcesz od tych kobiet i zazwyczaj 

okazuję się, że seksu, który u diwy wychodzi taniej więc po co przepłacać.  

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.