Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, nowy00 napisał:

Bracie tak, pogoda jest super :) Wracając do pytania jak z zaruchaniem u Ciebie, dużo dymania miałeś? 

Tak jak podliczałem, w całym życiu z 18 kobitek młodszych i starszych by się uzbierało. Nie wiem czy to dużo czy mało, pewnie powyżej przeciętnej. Głównie ONSy z neta i kilka dłuższych relacji.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jak byś miał wszystko i wtedy "my" będziemy mieli wszystko, kolejna nie jestem łatwa ale już kolejne dziecko w drodze, ojciec nie znany xD i perełka od polskiego której nawet automatycznie poprawianie tekstu nie pomoże. Dlatego obserwuję ten temat, takie perełki po prostu robią dzień.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiemy ile % z tego to fake'i. Dajmy sobie spokój, na takie apki przyciąga wielu trolli. Nie mniej jednak na bazie swoich doświadczeń stwierdzam, że jest to dobre narzędzie do ćwiczenia i znalezienia czy to ONS, FWB, kogoś do pogadania, podszkolenia bajery itp. itd. - wiadomo, teraz kiedy kończą się obostrzenia o wiele lepiej wyjść i kogoś poznać. Nie mniej jednak szanuje Tindera za swoje doświadczenia, które zdobyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeśli urazę czyjeś uczucia ale aż tak bardzo was nie lubię xD

 

wVLYwJO.png

I wdupnąłem xD

 

Dzisiaj też do klubu bo nie mam co robić xD Ale tym razem wyglądam normalnie czyt jak kujonek. Zobaczymy jak będzie xD

Edytowane przez Chicco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chicco to bierz taką, co za problem? Wygląda na miłą, ze znacznie, znacznie gorszymi na randki wychodziłem 😆 Panienki z tatuażami patriotycznymi przerabiałem nawet, ostro grube lochy, jak się najebałem, a ta wydaje się sympatyczna na pierwszy rzut oka. Dobrze jej z oczu patrzy. Ewentualnie zrób sobie z takiej koleżankę i gitara. Nie rozumiem podejścia trochę, dla mnie w życiu wszystko, każda interakcja to jakaś okazja. 

 

A jak dostaniesz okres promo to zmieni fryzurę z dnia na dzień, ubierze się pod ciebie, pomaluje i ugotuje rosołu xD No, bo taka prawda. Napisz jej, że masz pojebane poczucie humoru i tak naprawdę to jebiesz to, jak ktoś łazi, liczy się dla ciebie fajna zabawa. Idziesz dzisiaj na bibę, ale niech do ciebie dołączy, wypijecie coś i się poznacie xD Ogarniaj człowieku. Ale później na mnie nie zwalaj xD

 

Chyba zainstaluję sobie, coś czuję, że bym się zaruchał na śmierć 😆

Edytowane przez mac
  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chicco

Dajesz chłopie umawiaj się z tą alternatywka może nie będzie tak źle😁 A jak się zakocha to może nie będzie już golić głowy i farbować żeby tobie się podobać 😁 Wiesz kobietom przechodzi choroba zwana feminizmem jak tylko zdobędą faceta. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy (po 2 miesiącach użytkowania) na tinderze poznałem ze 2-4 dziewczyny rokujące na dalszą znajomość z którymi trzymam kontakt. Spotkań było może z 10, większość kandydatek sam odrzuciłem bo jestem wybredny i trochę specyficzny. Mimo iż algorytm traktował mnie zawsze dość łaskawie muszę stwierdzić, że jakość się mocno pogorszyła. Myślę że posiedzę tam jeszcze z tydzień-dwa i powoli zawijam interes. Ewentualnie zostawię sobie gdzieś z boku jako alternatywę i skupię się na night/day game. Jestem w trakcie pewnych przemian mindsetowych i regularne wychodzenie z własnej strefy komfortu może tu sporo dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie część tych przykładów to fake, ale też potwierdzają to co sam obserwuje. Kobiety są teraz całkowicie bezwstydne, co ma swoje zalety bo wystarczy się zapytać a otwarcie ci powiedzą, że mają problemy psychiczne, że lubią bardzo przygody i tak dalej. Więc wjebanie się w jakąś psychodramę z kobietą to raczej w 100% twoja wina. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.