Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, gman98 napisał:

Dostałem przez Ciebie raka mózgu.

O cooorva, ale rak. Pani o kotkach wie wszystko? Wszystko tzn. co, skończyła instytut kotologii stosowanej? A może parę "artykułów" z pudelka i onetu przeczytała i jakieś filmiki "kołcza" z jutuba? Bo na tym się zwykle kończy "wiedza" takich kretynek. To samo z tymi od zdrowego odżywiania, itd. One są wycięte z jednej formy, zmienia się tylko podmiot.

 

Lubię takie osoby w dyskusji, bo strasznie łatwo mi je zniszczyć wskazując im, że tak naprawdę gówno wiedzą, obejrzały trochę niepopartych niczym głupot z sieci i rzucają garść dowodów anegdotycznych, ale zawsze kończy się to fochem, inwektywami i czarnolistą 😅

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwała się na Facebooku jedna z Badoo. Pod koniec maja chwilę z nią na tej aplikacji popisałem, sama zaproponowała przejście na FB bo tutaj "rzadko bywa". Tam lekka gadka, był flow więc rzuciłem o spotkanie, ona zgodziła się ale ze 10.06 może dopiero, bo ma dużo pracy i ze ma kolokwia (jakoś to zrozumiałem bo sam miałem zaliczenia semestralne, ale wyczułem też że leci w chuu..). W międzyczasie zająłem się innymi sprawami i zapomniałem o 10.06. Dziś napisała, że wcześniej nie mogła blablabla ale sprawdziłem kiedy miała się odezwać to odpowiedziałem: "No rozumiem, ale to nie ma sensu teraz, w międzyczasie poznałem młodszą od ciebie, także rozumiesz. Było miło. Na razie.". Odczytała i coś długo pisała patrząc na animacje na messangerze jak ktoś piszę. Ale odpisała tak: "jesteś kurwą zwykłą". 😳😅 Nie odpisałem nic. Sprawdziłem z ciekawości jej ig, bo nie patrzyłem wcześniej - zdjęcie z misiem jakimś (sprzed 2 lat, a pisało że wolna, więc chyba powinna usunąć takie zdjęcie?), jej zdjęcia oraz jej psiaka. A pod profilowym jakieś "piękna" od jakiś chłopaków. Więc pewnie wrzuciła mnie na orbitę, jak tu spotkałem ten termin.

  • Like 2
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po chuj te laski się matchują. Zmatchowało mnie z jedną, widzę, że średnio zainteresowana ale na randkę chciała pójść ale też nie chciała. Jak poprosiłem ją o numer telefonu to unmatch. WTF xD

Godzinę temu, gman98 napisał:

Więc pewnie wrzuciła mnie na orbitę, jak tu spotkałem ten termin.

Wrzuciła cię na orbitę, dokładnie. Prawda jest taka, że jak chcesz się spotkać to nawet jakbyś pracował na dwóch etatach i studiował zaocznie to znajdziesz czas. Brak czasu to najczęstsza oznaka że laska ma cię w chuju i traktuje jako opcję zapasową jakby coś lepszego nie wpadło. Ja mam zasadę proponowania dwa razy spotkań. Jeśli laska w przeciągu tygodnia, max 2, nie ma czasu się spotkać to unmatch.

Edytowane przez Chicco
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Chicco napisał:

Po chuj te laski się matchują. Zmatchowało mnie z jedną, widzę, że średnio zainteresowana ale na randkę chciała pójść ale też nie chciała. Jak poprosiłem ją o numer telefonu to unmatch. WTF xD

Wrzuciła cię na orbitę, dokładnie. Prawda jest taka, że jak chcesz się spotkać to nawet jakbyś pracował na dwóch etatach i studiował zaocznie to znajdziesz czas. Brak czasu to najczęstsza oznaka że laska ma cię w chuju i traktuje jako opcję zapasową jakby coś lepszego nie wpadło. Ja mam zasadę proponowania dwa razy spotkań. Jeśli laska w przeciągu tygodnia, max 2, nie ma czasu się spotkać to unmatch.

 

Jeszcze jedna ważna kwestia i w sumie najbardziej RED ALERT co pominąłem (mój błąd) - ona powiedziała, że chciałaby być "młodą mamą". A jak ten 10.06 zaproponowała to napisałem, żeby wtedy się odezwała a ona "a teraz nie będziemy pisać?" Odpisałem, że nie ma sensu tak "przegadywać na internecie". 

Edytowane przez gman98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z epoki przedinternetowej, ale dla własnej korzyści umiem używać współczesnych narzędzi.

Nauczyłem się przede wszystkim, że nie da się zerżnąć lali zdalnie za to można bardzo zdalnie zmarnować czas, który można by było wykorzystać lepiej.

Owszem, jeśli przyśle jakieś zdjęcia można się uśmiechnąć i pochwalić, jeśli to jej to w jakiś sposób jest zainteresowana.

Skąd wiadomo, że to jej zdjęcia?

Jeśli już - niech zatańczy przed kamerką zrzucając ciuchy.

Z miłości do nas, nie za kasę rzecz jasna.

Zdarzało się i takie rzeczy miewają dalszy ciąg.

Nie mają, tylko miewają.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Chicco napisał:

Po chuj te laski się matchują. Zmatchowało mnie z jedną, widzę, że średnio zainteresowana ale na randkę chciała pójść ale też nie chciała. Jak poprosiłem ją o numer telefonu to unmatch. WTF xD

Wrzuciła cię na orbitę, dokładnie. Prawda jest taka, że jak chcesz się spotkać to nawet jakbyś pracował na dwóch etatach i studiował zaocznie to znajdziesz czas. Brak czasu to najczęstsza oznaka że laska ma cię w chuju i traktuje jako opcję zapasową jakby coś lepszego nie wpadło. Ja mam zasadę proponowania dwa razy spotkań. Jeśli laska w przeciągu tygodnia, max 2, nie ma czasu się spotkać to unmatch.

Po to by podnieść na orbitę swoje wybujałe ego. Zobaczę ilu padnie do mych stóp i będę mogła wybrać sobie najlepszego chada a przegrywa do śmietnika, po co mi taki nieudacznik. Tylko one same nie prezentują poziomu często ameby bądź głowonoga. Często nawet nie ma o czym porozmawiać, nie mówiąc już o spotkaniu.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Chicco napisał:

Prawda jest taka, że jak chcesz się spotkać to nawet jakbyś pracował na dwóch etatach i studiował zaocznie to znajdziesz czas. Brak czasu to najczęstsza oznaka że laska ma cię w chuju i traktuje jako opcję zapasową jakby coś lepszego nie wpadło. Ja mam zasadę proponowania dwa razy spotkań. Jeśli laska w przeciągu tygodnia, max 2, nie ma czasu się spotkać to unmatch.

Tak jest. Dla chcącego nic trudnego. Chętny znajdzie sposób, a niezainteresowany wymówkę. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JoeBlue napisał:

One nawet nie muszą się bzykać, ich ego już dostało orgazmu, poprzez lajki.

Dlatego tak się dzieje jak się dzieje.

Coś w tym jest.

Sporej ilości kobiet wystarczy, że są pożądane.

Hooj, że wirtualnie i do fotoszopowanych zdjęć, ale spermiarze się ślinią, napiszą, że piękna, że oni by dla niej gwiazdkę z nieba...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JoeBlue napisał:

aprawdę powiadam Wam, to dopiero początek Armagedonu.

 

Jak dla mnie on już nastąpił, obserwując od 9 lat bacznie z roku na rok coraz gorzej, szczególnie ostatnie 3 lata ruszyły pod tym względem z kopyta. Jak to było w piosence O. S. T. R. " Moje wrażenia nonstop odbiegają od wzorców, a ludzie spie*****ją niczym zając od wniosków "... 

Idealnie opisuje to, co widzę dookoła. 

A co do spotkań, prosta sprawa, jeśli ktoś chce się spotkać to znajdzie nawet tą godzinę, a wymówki prowadzą tylko do jednego -> NEXT

Edytowane przez sekacz19
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża część kobiet jest próżna w chuj i rozumie tylko jeden rodzaj wartości - wygląd.

 

Ich całe życie kręci się wokół wyglądu - tapetowanie się, ciuszki, nawet trening (chociaż większość po prostu ma geny, a grubasy walczą w ruchach bodypositive) - wszystko jest po to, by być piękną.

 

A piękną chcą być, żeby cały świat się onanizował do ich zajebistości. Koleżankom ma skakać gul, a spermiarze mają się ślinić - bo ONA, kobieta, cud Boży, idzie ulicą i oddycha.

 

Pustość tych stworzeń czasem dobija, ale takie życie, no.

Jeśli chcesz dopiec kobiecie, to na ogół wystarczy skrytykować coś z jej wyglądu - to najczulszy punkt każdej kobiety.

Nie piszcie im, ze są głupie, bo to po nich spływa. Napiszcie o wadze albo wyglądzie i będzie rejdż stulecia.

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Januszek852 napisał:

Jeśli chcesz dopiec kobiecie, to na ogół wystarczy skrytykować coś z jej wyglądu - to najczulszy punkt każdej kobiety.

Nie piszcie im, ze są głupie, bo to po nich spływa. Napiszcie o wadze albo wyglądzie i będzie rejdż stulecia.

 

Ostatnio częsta jest riposta, że kobieta kończy się na 60kg czy iluś. Widziałem wylew jadu na ten komentarz. 😄

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, gman98 said:

 

Ostatnio częsta jest riposta, że kobieta kończy się na 60kg czy iluś. Widziałem wylew jadu na ten komentarz. 😄

60 KG to i tak duża doza wyrozumiałości. Panie które liczą na ubogacenie moim nasieniem powinni mieścić się w widełkach 47-55 kg. Większe piłuje tylko dlatego, że mam dobre serce.

  • Like 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Miraculo napisał:

60 KG to i tak duża doza wyrozumiałości. Panie które liczą na ubogacenie moim nasieniem powinni mieścić się w widełkach 47-55 kg. Większe piłuje tylko dlatego, że mam dobre serce.

Zrobiłeś mi dzień. Dla mnie te powyżej 60 to tylko młode. Tam jeszcze ciało trzyma się w ryzach

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, gman98 napisał:

Ostatnio częsta jest riposta, że kobieta kończy się na 60kg czy iluś. Widziałem wylew jadu na ten komentarz.

To jest część szerszej tezy:

Mężczyźni zaczynają się od 180cm, a kobiety kończą na 55kg. Reszta to kurduple i tłuste pasztety ;)

 

  • Like 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Adams napisał:

To jest część szerszej tezy:

Mężczyźni zaczynają się od 180cm, a kobiety kończą na 55kg. Reszta to kurduple i tłuste pasztety ;)

 

Zasmuciła mnie bo sam mam 172. Na szczęście ciało i ryjek geny złapało to i pobawić się idzie. Chciałbym mieć chociaż na miesiąc 185cm i spróbować podbojów. Myślę że nie musiałbym tyle energii na dupy tracić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ostatnio pierwszy raz używałem tindera, tzn. na telefonie kumpla przewijałem te profile i mogę się odnieść teraz do tego co tu jest pisane hurtowo na BS. 

Ustawiłem przedział wiekowy od 21 do 37

I ogólnie powiem że słabo to wygląda:

 

- dużo blachar o prymitywnych twarzach karyn lub po prostu zwykłe patuski,

- jw. + usta glonojada

- laski niby atrakcyjne ale w wieku 25 lat wyglądają już jak hot milf - czytaj: za chwilę już będą do niczego

- laski w wieku 30+  które już się dosłownie sypią

- pasztety wszelakie

- ogólnie dużo wulgarności, tandety, tatuaży, kolczyków w nosie, taniego lansu, no i oczywiście jeszcze te filozoficzne opisy cytaty, bo co druga tam to intelektualistka przecież.

 

Moim zdaniem szkoda czasu, a już najgorsze to budować na podstawie tindera jakieś teorie odnośnie relacji międzyludzkich a już najgorzej to budować sobie samoocenę na podstawie sukcesów/porażek na tinderze.

 

Dodatkowe uwagi:  szukane było w mieście 200 tyś, zasięg 15 km.

Znalazłem kilka dziewczyn do polubienia, ale mało tego było.

Kolega akurat lubi blachary, ale to jego świadomy wybór.

 

Wada randek online to też to że czasem fajne kobiety na żywo nie zawsze są fotogeniczne/umieją robić sobie dobre zdjęcia i przez to ich profil jest nieatrakcyjny i są odrzucane.

 

No i tyle w temacie.

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.06.2021 o 13:55, Chicco napisał:

Po chuj te laski się matchują

1. Po są zainteresowane (sporadycznie).

2. Bo są średnio zainteresowane- on mi dał matcha, nie jest w moim typie ale wrzucę go na orbitę, może nadrobi.

3. Bo nakręcają w ten sposób algorytm aby ten podkręcił ich konto jeszcze bardziej.

4. Bo nie są totalnie zainteresowane - od tak dla atencji z nudów.

5. Dla jaj i atencji - pośmiać się, zobaczymy do czego jest zdolny.

6. Missclick - a przecież jeśli ma już 800 maczy + to nie będzie marnować czasu i szukać gościa żeby go odlajkować* - zresztą zagrania w których masz macza z niewiastą a później ją kasujesz, traktowane są jako nie- korzystne z punktu widzenia algorytmu. Właśnie często też dlatego po "nieudanych" gadkach mało która laska wywala was i dlatego też np odczyta i nie skasuje. Czeka aż wy to zrobicie, żeby właśnie nie uzyskiwać tych delikatnych minusików od apki.

 

PS Tak aby dowalić jeszcze oliwy do ognia na piątkowy upalny wieczór.

Aplikacje swapujące są bardzo destrukcyjne dla DOPAINY.

Sprawiają że człowiek staje się pasywny, ospały i nic mu się nie chce.

Uczą kobiety bierności a facetów postawy lamusa, petenta i żebraka.

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, darktemplar napisał:

laski niby atrakcyjne ale w wieku 25 lat wyglądają już jak hot milf - czytaj: za chwilę już będą do niczego

Jedną rok starszą odemnie napotkałem, przez fryzurę zaczesaną do tyłu (średnie długości włosy) wyglądała jakby miała 35-40 lat. Tak ją postarzała ta fryzura.

49 minut temu, darktemplar napisał:

- dużo blachar o prymitywnych twarzach karyn lub po prostu zwykłe patuski,

- jw. + usta glonojada

Oj tak, wszelkiego rodzaju insta-modelki.. opis to podany instagram albo "częściej jestem na ig:XXX". 

_______________________________________________

Ja sobie ustawiłem promień 30km, moje rodzinne miasta to 45-50 tyś z czego może 3-4 osoby tutaj, cała reszta spoza - dużo za miasta wojewódzkiego. Chyba dopiero utworze konto za miesiąc-dwa jak algorytm się uspokoi. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiejecie się z dziuni od kotów, a nie widzicie w tej pogaduszce tego, co naprawdę jest ważną nauką.

Dziunia jest pod ścianą, ma nierozładowany instynkt macierzyński (=koty), dawała wyraźne sygnały zainteresowania (=dłuższe wypowiedzi, angażowała się w rozmowę).

Powinna zachowywać się jak desperatka.

A i tak kolegę skosiła, i dała mu kosza.

 

Tego powinniśmy się od bab uczyć: zdecydowanego odrzucania kandydatek, które nam nie pasują. Nie żadne "ale tylko ta ze mną gada", nie "a może zarucham", nie "nie mam nic innego do roboty", nie "a może potem będzie lepiej", nie "nie jest taka zła". Trzeba mieć kryteria i się ich bezwzględnie trzymać. One żerują na tym, że weźmiemy każdy ochłap, jaki się nam rzuci. Trzeba się cenić.

 

Lepiej być samemu niż z kimś, kto do nas nie pasuje. I ta dziunia to lepiej rozumie niż większość chłopaków, którzy siedzą na tych apkach.

Edytowane przez Sundance Kid
  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Sundance Kid napisał:

Śmiejecie się z dziuni od kotów, a nie widzicie w tej pogaduszce tego, co naprawdę jest ważną nauką.

Dziunia jest pod ścianą, ma nierozładowany instynkt macierzyński (=koty), dawała wyraźne sygnały zainteresowania (=dłuższe wypowiedzi, angażowała się w rozmowę).

Powinna zachowywać się jak desperatka.

A i tak kolegę skosiła, i dała mu kosza.

 

Ja bym interpretował to jako shittest i czerwoną flagę w jednym :) Upada również mit ściany. Panie po 30. są nieatrakcyjne dla 20% facetów z największymi zasobami (wygląd, pieniądze, status społeczny). Pozostałe 80% samców będzie spermiło do "myszek innych niż wszystkie". Imo Pani badała czy jest w stanie wychować sobie podnóżek. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, horseman said:

Upada również mit ściany. Panie po 30. są nieatrakcyjne dla 20% facetów z największymi zasobami (wygląd, pieniądze, status społeczny). Pozostałe 80% samców będzie spermiło do "myszek innych niż wszystkie". Imo Pani badała czy jest w stanie wychować sobie podnóżek. 

Dokładnie tak. Znam z realu przypadek gdzie 40sto latka, pijąca codziennie butelkę wina, z napuchnietą twarza i nadwagą ma regularny seks z atrakcyjnymi facetami. Najczęściej znacznie młodszymi. Co nie przeszkadza jej być jednocześnie w początkującym związku z 35 letnim trenerem fitness. Super atrakcyjny facet nie narzekający na brak dostępu do kobiet. Ale uwierzył że ona jest inna. Taka dojrzała 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/17/2021 at 11:39 PM, Januszek852 said:

.

Jeśli chcesz dopiec kobiecie, to na ogół wystarczy skrytykować coś z jej wyglądu - to najczulszy punkt każdej kobiety.

Nie piszcie im, ze są głupie, bo to po nich spływa. Napiszcie o wadze albo wyglądzie i będzie rejdż stulecia.

Haha. To fakt. Kiedyś znajomej rzuciłem w szatni, że nie musi się tak chować, bo i tak niezbyt dużo jest do oglądania. 😁 Minęło 5 lat i nadal mnie nie lubi. 😂

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.