Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Tydzień temu zainstalowałem tinderka po przerwie i początkowo byłem miło zaskoczony bo po 24h miałem już 99+ like ale to tylko liczba - wśród proponowanych profili dalej klon klona klonem pogania. Nawet nie ma na czym oka zawiesić. Dzisiaj usuwam i skupiam się na night game. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sugar Johnson napisał:

Tydzień temu zainstalowałem tinderka po przerwie i początkowo byłem miło zaskoczony bo po 24h miałem już 99+ like ale to tylko liczba - wśród proponowanych profili dalej klon klona klonem pogania. Nawet nie ma na czym oka zawiesić. Dzisiaj usuwam i skupiam się na night game. 

Ja też, Coś tam już teraz zacznę, ale główne uderzenie na kluby muszę na sierpień przesunąć. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2021 o 12:48, Arthur Morgan napisał:

" Ważniejsze co ma w środku a nie jak wygląda "

Linijkę wyżej:

 

"Młoda celebrytka zdradziła, jaki jest jej wymarzony typ mężczyzny. "Lubię wysokich i umięśnionych" - przyznała."

 

Julka lubi wysokich, łał, cóż za zdziwienie

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/29/2021 at 2:30 PM, Sugar Johnson said:

Tydzień temu zainstalowałem tinderka po przerwie i początkowo byłem miło zaskoczony bo po 24h miałem już 99+ like ale to tylko liczba - wśród proponowanych profili dalej klon klona klonem pogania. Nawet nie ma na czym oka zawiesić. Dzisiaj usuwam i skupiam się na night game. 

Na tym polega często niezrozumienie w tym wątku. Dobrze, że mamy takie relacje, bo może wtedy goście, co mają 0 lajków zrozumieją, że wszystko się sprowadza do twarzy i wzrostu, a nie, że mają zepsutą aplikację. Znam typa który po podrasowaniu swojego profilu na wszelkie możliwe sposoby skoczył z 0 lajków dziennie na 1 lajka dziennie. Podjerzewam, że Ty nie musiałeś nic zrobić, żeby mieć ponad 100 w godzinę. Moja koleżanka 6/10 ma 99+ po 15 minutach.  Niby wszyscy wiedzą że tak jest, ale wydaje mi się, że niektórzy jednak zapominają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Miraculo napisał:

 Podjerzewam, że Ty nie musiałeś nic zrobić, żeby mieć ponad 100 w godzinę. 

 

Coś Ty, bez przesady xD Te 99+ miałem po nieco ponad dobie ale potem trochę to zwolniło. Kilka fajnych panien 7-8,5/10 szło wyłowić. 

 

Co mnie zdziwiło to fakt, że taki dobry wynik (jak na faceta, bo z babkami jest tak jak sam napisałeś - taka 6/10 miewa 100 lajków dziennie) uzyskałem bez podawania mojego wzrostu w opisie (a jestem bardzo wysoki). Usunąłem to po sugestii kumpeli która powiedziała, że to "cringe" - posłuchałem bo ona akurat ogarnia temat, ma dobry gust (aktorko-modelka) i lubi mnie więc gada raczej szczerze. O dziwo - miała racje :D 

 

A co do powodzenia to myślę że ważna jest selekcja zdjęć i to żeby miały one jakiś konkretny klimat. Ile ja się naoglądałem bezguścia fotograficznego na tym portalu to głowa mała, zarówno babki na moim koncie jak i faceci jak mi jakaś koleżanka pokaże. 

Edytowane przez Sugar Johnson
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, PyrMen napisał:

Nie zauważyłem bo nie korzystam z apek.

 

Co do tatuażów... 

Nie wiem co gorsze, podwójna broda u kobiety czy tatuaż. 

 

I to i to, to wada. Poważna 🙂

 

 

 

Ja spotkałem takie co mają datę jakąś wytatuowaną.. datę narodzin bąbelka przeważnie. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Patton napisał:

A zauważyłeście na tinderze wysyp witaminek przed 30 z tatuażami?

 

Wysyp tatuaży to ja widzę na ulicach, jak się panie porozbierały. Przeważnie rękaw zrobiony, czasem jakieś napisy na dekolcie. Masakra. Straszna moda i to pokazuje, jak panie, chociaż nie tylko, lecą za modą bez zastanowienia.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem także modę na przesadne opalanie się. I one myślą, że są piękne, a mi się żygać chce :D

Tatuaże nigdy obleśne i z biegiem lat się rozlewają i są jeszcze bardziej obleśne. Opalanie tak, ale z umiarem. Leżą na tych słońcach po 8h dziennie i potem pseudo mulatki z wielkimi bohomazami na ciele. A mogły by być takie piękne bez tych udziwnień.  A powiedz któreś, że ci to nie leży to oczy ci wydrapie. Co zrobić jak wszyscy słodzą i podziwiają. Robić to samo?

Nie którzy nawet mówią kobietom, że makijaż jest zły i tylko natura, a przecież wiadomo, że mały makijaż dobrze zrobiony zawsze podkreśli urodę kobiety chodź by nie wiem co.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, buka1977 napisał:

Opalanie tak, ale z umiarem. Leżą na tych słońcach po 8h dziennie i potem pseudo mulatki z wielkimi bohomazami na ciele.

Jak jestem na plaży, to zastanawia mnie, czemu laski z odsłoniętą twarzą leża na słońcu. Przecież to +20 do wieku... 

Faceci w sumie też, tylko jak jak "debil" z czapką na twarzy albo ręcznikiem :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, nowy00 napisał:

Jakoś na zakupach albo gdzieś na mieście nie zauważyłem dużej liczby kobiet z tatuażami

 

Ja właśnie odwrotnie wszędzie je widzę zwłaszcza młodych, lewicowych Julek😁

Najczęściej dziary na rękach czy nogach, zdarza się, że na brzuchu czy plecach po prostu widok okropny.

Widzisz w miarę ładną kobietę a ona dwie ręce w całości wydziarane czaszkami😆

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Iceman84PL napisał:

Ja właśnie odwrotnie wszędzie je widzę zwłaszcza młodych, lewicowych Julek😁

Najczęściej dziary na rękach czy nogach, zdarza się, że na brzuchu czy plecach po prostu widok okropny.

Widzisz w miarę ładną kobietę a ona dwie ręce w całości wydziarane czaszkami😆

 

 

Dobrze Bracie mówisz! Coach Red Pill też ma dobre argumenty odnośnie umawiania się z kobietami z tatuażami. Chodzi o kontrolę poddawania się impulsom. Dodatkowo, są badania naukowe, z których jednoznacznie wynika, że wydziarana kobieta ma mniejszą szansę być wierną w LTR.

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zależy jakie tatuaże. Wielkie i krzykliwe są raczej odpychające. Małe i dyskretne są czasem ładne estetyczne, plus większość czasu ich nie widać.

 

Ja tam lubię u kobiet tatuaże np. typu bikerskiego (na tricepsie, ładny estetyczny rysunek ;)) albo gdzieś na przedramieniu. Ale takie bardzo rzucające się w oczy mi przeszkadzają.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie obrzydzają mnie tatuaże u kobiet. Widzę ich niestety coraz więcej na ulicach, w sklepach, na plaży, na portalach randkowych. 

To pokazanie, że Julka i Grażyna nie myślą samodzielnie. Robi z ciała brudnopis, kopiując inne Julki. 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.