Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.07.2021 o 15:31, BrightStar napisał:

Nie ma łatwo Panowie. A teraz doszedł jeszcze jeden niezwykle istotny aspekt mianowicie, czy jesteś zaszczepiony? Bo jeśli nie, to niektóre postępowe witaminki się z Wami nie spotkają 😉 niezłe jaja. Przecież zarazisz je jakaś śmiercionośna delta czy cuś 😉

 

Ja już nie mam energii, na apki randkowe w szczególności mając na uwadze, w przeszłości jak łatwo było się umówić kiedyś z przeciętna panna na takim Badoo, mieć związek czy seks teraz to gra nie jest warta zachodu.

Przepraszam, a jak chcą to sprawdzić?

Mam okazywać na to papiery?

 

Co to k*rwa jest, targ niewolników?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak się zastanowić to jakim cudem 24 letni ja miałbym wyrwać 18 lub 19 teraz (różnica wieku 5-6 lat) to nie mam pojęcia.

 

edit: Może ktoś rzuci pokrzepiającą historię😁że jako przeciętniak coś działa z 5-7 lat młodszymi.

Edytowane przez BlacKnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno to było gdy miałem podobny wiek i pytania, ale z dodawania 2+2 wychodzi mi, że dla takich jesteś cholernie dojrzały, nie to co ich rówieśnicy.

To tak jak studenci brali licealistki jak chcieli do studenckich klubów gdzie normalnie same nie mogły wejść za to z chłopakiem studentem owszem.

Czuły się zaszczycone i wyróżnione.

Dziś już nie ma klubów?

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minutes ago, BlacKnight said:

Jak tak się zastanowić to jakim cudem 24 letni ja miałbym wyrwać 18 lub 19 teraz (różnica wieku 5-6 lat) to nie mam pojęcia.

 

edit: Może ktoś rzuci pokrzepiającą historię😁że jako przeciętniak coś działa z 5-7 lat młodszymi.

Mordeczko, ja działam z młodszymi o 5, 11 i 12 lat. W tamtym roku miałem na układzie pannę 10 lat młodszą. Da się, tylko dużo szukania i klaunowania. Pamiętaj, żeby skupić się na pannach które szukają starszych ( są takie) a nie na namawianiu panny która szuka w swoim wieku (max 3 lata wiecej) żeby wybrała Ciebie, to się raczej nie zdarzy. Tracisz czas. Po prostu szukaj takich które już w preferencjach mają starszych albo o wiele starszych. Co prawda, są one dość specyficzne ( szukają opiekuna, albo mają daddy issues). W skrócie, szukaj niszy. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Miraculo napisał:

Pamiętaj, żeby skupić się na pannach które szukają starszych ( są takie)

Tylko że takie pewnie zakładają że ten starszy już coś ma/osiągnął. I na przeciętnych raczej nie polecą.

Edytowane przez Patton
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Wolumen napisał:

Co to k*rwa jest, targ niewolników?

 

A kogo obchodzi gadanie tinderowych szonów😆

Mieć na nie po prostu wywalone, nie dawać atencji a same będą skamleć o zainteresowanie.

Czego wy się spodziewaliście? Przecież mężczyźni sami do takich idiotyzmów doprowadzili swoim zachowaniem.

Wtedy nie dziw, że kobiety robią co chcą i mają coraz to większe wymagania.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Patton said:

Tylko że takie pewnie zakładają że ten starszy już coś ma/osiągnął.

No, jak ktoś mieszka z rodzicami, Nie ma auta. Ma skrajnie nudną pracę i życie to na pewno nie jest lekko. Ja jestem bez większych sukcesów i daję radę. Ważne jest żeby maksować wszystko to na co mamy wpływ. Jak np gość ma 25 lat i przy 175 cm waży 97kg no to nie dziwne, że nie będzie miał sukcesów*(chyba, że jest kulturystyą i to sam mięsień, a nie mięsień piwny). Mam znajomego który mieszka w domu z rodzicami, ma przeciętną twarz ale ciało top 5% facetów (bez sterydów) i zmienia średnio co 3 miesiące pannę. Oczywiście to tyczy się typów 6/10 conajmniej. Jeśli jesteś poniżej 5/10 z wyglądu (twarz + wzrost) to proponuję Azję, ew płatne dziewczynki w Polsce, szkoda się męczyć i tracić czas. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, mati248 napisał:

Opis profilu coś daje ? 

 

Napisz, że wymagasz od kobiet własnego mieszkania, małego przebiegu, musi dobrze zarabiać, być wykształcona po poważnym kierunku.

Koniecznie potrafiąca sprzątać, gotować , prać, mieć zaświadczenie od lekarza, że nie jest wariatką i zdrowa bez żadnego syfa.

Co do wyglądu to kobieta zaczyna się od 7 SMV, dojki przynajmniej miseczka C, szczupła, zadbana, wysportowana😁

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MiraculoOkej to pare pytań ale za to

14 minut temu, Miraculo napisał:

Mordeczko, ja działam z młodszymi o 5, 11 i 12 lat. W tamtym roku miałem na układzie pannę 10 lat młodszą.

Za to szacun.😁


Dobra nie przedłużając,


1.Jakie jest twoje SMV, nawet na oko bez jakiś wyliczeń?

 

5 minut temu, Miraculo napisał:

Mam znajomego który mieszka w domu z rodzicami, ma przeciętną twarz ale ciało top 5% facetów (bez sterydów) i zmienia średnio co 3 miesiące pannę.

 

2.Jakie jego jest SMV twoim zdaniem?

 

6 minut temu, Miraculo napisał:

Oczywiście to tyczy się typów 6/10 conajmniej.

Zdefiniuj mi takiego.

 

7 minut temu, Miraculo napisał:

Jeśli jesteś poniżej 5/10 z wyglądu (twarz + wzrost) to proponuję Azję, ew płatne dziewczynki w Polsce, szkoda się męczyć i tracić czas. 

Poniżej to 4 też poproszę definicję.

 

Azja to odpada szkoda zachodu.

 

A ktoś o smv 5 to jaki jest?

 

Jest jakiś podział wzrost=punkty skali smv?

 

Kurła cyferki mi nic nie mówią.😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro punktacja jest od 1 do 10 to 4 to lekko brzydki, 5 to średniak, a 6 już lekko powyżej średniej.

 

 

3 minuty temu, BlacKnight napisał:
13 minut temu, Miraculo napisał:

ma przeciętną twarz ale ciało top 5% facetów (bez sterydów) i zmienia średnio co 3 miesiące pannę.

 

2.Jakie jego jest SMV twoim zdaniem?

Nauczył się exponować swoje zalety typu "kaloryfer" zamiast twarzy i na ten lep łapie muszki-dziewuszki.:D

 

Schemat podobny - brzydka z twarzy dziewczyna mająca zgrabny tyłek i jędrne piersi.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, BlacKnight said:

@MiraculoOkej to pare pytań ale za to

Za to szacun.😁


Dobra nie przedłużając,


1.Jakie jest twoje SMV, nawet na oko bez jakiś wyliczeń?

 

2.Jakie jego jest SMV twoim zdaniem?

 

Wrzuć sobie na photofeelera 3 zdjecia i zobacz jakie dostajesz rezultaty. Tylko, zbierz z 50 głosów conajmniej. Możesz to zrobić za darmo jak ocenisz inne osoby zajmie Ci to kilka dni może.  Z tego co pamiętam jest tam podkategoria zdjeć do wrzucenia na portal randkowy. Zobacz jak oceniają atrakcyjność.  Ludzie mogą Ci też wrzucić komentarze, że np chujowe zdjecie, nie usmiechasz sie, że wyszedłeś smutno, itd, etc. Po serii eksperymentów które zrobiłem z kilkoma znajomymi z reguły nasze zdjecia miały odchylenie 1, nie więcej. Ja na najlepszym swoim zdjeciu miałem ponad 6.5 a na najgorszym miałem 5.5. Jeden z typów którego znam miał 4/10 prawie na każdym i dziwnym trafem nie mogł znaleźć panny...

 

Więc ja ok 6/10,  jego pewnie 6.5(7)/10 bo jest wymaxowany pod względem sylwetki, ubrań, fryzury.  Ogólnie ja patrzę na SMV głównie pod względem black pillu, czyli wygląd, wygląd wygląd. Red pillowcy będą bardziej forsować inne rzeczy, jak $ czy status. 

 

Tutaj masz filmik który może trochę rozjaśnić. Oczywiście nie jest łatwo kogoś zamknąć w jednej cyferce, bo na to składa się więcej zmiennych. 

 

Edytowane przez Miraculo
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, JoeBlue napisał:

To tak jak studenci brali licealistki jak chcieli do studenckich klubów gdzie normalnie same nie mogły wejść za to z chłopakiem studentem owszem.

Czuły się zaszczycone i wyróżnione.

Jak wymyślą możliwość zabierania z sobą do przychodni osoby towarzyszącej na dodatkową konsultację NFZ to otworzy się nowy rynek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Iceman84PL napisał:

 

Napisz, że wymagasz od kobiet własnego mieszkania, małego przebiegu, musi dobrze zarabiać, być wykształcona po poważnym kierunku.

Koniecznie potrafiąca sprzątać, gotować , prać, mieć zaświadczenie od lekarza, że nie jest wariatką i zdrowa bez żadnego syfa.

Co do wyglądu to kobieta zaczyna się od 7 SMV, dojki przynajmniej miseczka C, szczupła, zadbana, wysportowana😁

 

 

Niedawno widziałem, jak jakiś koleś wrzucił screnna opisu na fb.

Dał podobny do tego co napisałeś.

Baby zaczęły go wyzywać od chamów, dupków aż bana dostał.  😂😂

  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Miraculo napisał:

proponuję Azję

Nie mam na to kasy.

 

Godzinę temu, Miraculo napisał:

ew płatne dziewczynki w Polsce

Na to mam kasę, ale w mojej okolicy są same, jakby to @Analconda powiedział "bazyle" po 40. No i szkoda mi na to kasy.

 

44 minuty temu, Miraculo napisał:

Wrzuć sobie na photofeelera 3 zdjecia i zobacz jakie dostajesz rezultaty. Tylko, zbierz z 50 głosów conajmniej. Możesz to zrobić za darmo jak ocenisz inne osoby zajmie Ci to kilka dni może.  Z tego co pamiętam jest tam podkategoria zdjeć do wrzucenia na portal randkowy. Zobacz jak oceniają atrakcyjność. 

No ja z ciekawości kiedyś wstawiłem. No i wyniki były takie że.

 

Głosy 67

 

Smart - 5,8

Trustworthy - 5,3

Attractuve 6.0

 

A osobiście to dałbym sobie z 4.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.