Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

4 minutes ago, Patton said:

Nie mam na to kasy.

 

Na to mam kasę, ale w mojej okolicy są same, jakby to @Analconda powiedział "bazyle" po 40. No i szkoda mi na to kasy.

 

No ja z ciekawości kiedyś wstawiłem. No i wyniki były takie że.

 

Głosy 67

 

Smart - 5,8

Trustworthy - 5,3

Attractuve 6.0

 

A osobiście to dałbym sobie z 4.

Tylko jedną fotę wstawiłeś? Wrzuć kilka. Wątpie, że jesteś naprawdę 4/10 jak dali Ci 6/10. Chyba, że np jesteś niski i tego nie widać na zdjeciu. Smart i trustworthy raczej bez znaczenia. 

39 minutes ago, BlacKnight said:

@MiraculoIle wzrostowo jeszcze mierzysz? 


I ten ziomek co ma tą sylwetkę ile cm?

 

To główny składnik tego całego smv.

Mordeczko TY chcesz zaruchać czy o co chodzi ; ) ?  On średni wzrost, ja poniżej średniego, ale nie karzeł.  Wg mnie twarz >> wzrost. Chyba, ze poniżej 165cm, wtedy naprawdę ciężko. Wklejałem kiedyś wyniki badań ile kobiet skreśla mężczyzn na starcie za wsrost, ale ogólnie ok 170 będzie to +/- połowa, teraz się morze pogorszyło, ale zostaje te 30 % gdzie jest szansa. Na to zawsze jest patent, że się przenosisz do miejsca gdzie średnia jest niska, Filipiny/Wietnam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, spacemarine napisał:

Jak pisze że tinder zablokował wam konto zmieńcie maila, mi odblokowało

Wysyłało się nudeski, co? :D

 

1 godzinę temu, BlacKnight napisał:

Jak tak się zastanowić to jakim cudem 24 letni ja miałbym wyrwać 18 lub 19 teraz (różnica wieku 5-6 lat) to nie mam pojęcia.

Jeśli chodzi Ci o portale, to co za problem napisać że masz 22 lata na przykład?

 

Jeśli nie masz efektów w internetach (tak jak większość chłopa, w tym ja), to przerzuć się na podryw w realu.

 

Godzinę temu, Patton napisał:

A taki który ma 29? 😆

Tobie zostały już tylko 14-latki haha :D

Godzinę temu, Patton napisał:

Tylko że takie pewnie zakładają że ten starszy już coś ma/osiągnął. I na przeciętnych raczej nie polecą.

Jeśli chodzi Ci tylko o poruchanie, to przecież możesz stwarzać pozory. Zdarzało mi się odjebać w garnitur i wyjść do galerii handlowej. Nie mam ani dobrej mordy, ani 180cm wzrostu, a mimo to dziewczyny, w dodatku ładne zwracały uwagę, dłuższy kontakt wzrokowy etc.

 

Słyszałem, że wyglądam na pewnego siebie gościa, nie wiem skąd taka opinia, skoro jeszcze kilka lat temu miałem głęboką fobię społeczną.

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Napisz, że wymagasz od kobiet własnego mieszkania, małego przebiegu, musi dobrze zarabiać, być wykształcona po poważnym kierunku.

Koniecznie potrafiąca sprzątać, gotować , prać, mieć zaświadczenie od lekarza, że nie jest wariatką i zdrowa bez żadnego syfa.

Co do wyglądu to kobieta zaczyna się od 7 SMV, dojki przynajmniej miseczka C, szczupła, zadbana, wysportowana😁

Taki opis przyciągnie... Wkurzone julki i inne feministki, których majestat i świętość urażasz takimi pytaniami :)

 

W sumie, może być w tym szaleństwie jakaś metoda.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Sugar Johnson said:

Kurcze, mając te 25-30 lat nawet się nie zastanawiajcie, bierzcie TYLKO młodsze, najlepiej o 3-4-5 lat. 

 

Ja sam w listopadzie kończę 24 i randkuję w przedziale 18-24, rówieśniczki to jest absolutny maks. 

Łatwo się pisze jak się jest młodym, później wskakuje age pill i okazuje się, że np panny mają inaczej zakresy postawiane np na tinderze i w ogóle nie jesteś na radarze no 80% z nich.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na rozluźnienie, Pani 34 lata z bąbelkiem, ale ładna;)
 
Szukam księcia z bajki. Nie jakiegoś tam Kena ale prawdziwego księcia który bedzie o mnie dbał jak o księżniczkę. Żadnych półśrodków (no ewentualnie z zamku zrezygnuje 🤣). Więc jeżeli uważasz, że Twoja kobieta powinna pracować i jeszcze w domu na szmacie jechać 24h to weź sobie daruj i nie pisz tu 🙏.
Stan:
Jestem singielką
Orientacja:
Hetero
Wygląd:
160 cm
Dzieci:
Już mam
Papierosy:
Nie lubię palenia
Alkohol:
Piję w towarzystwie
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Miraculo napisał:

Łatwo się pisze jak się jest młodym, później wskakuje age pill i okazuje się, że np panny mają inaczej zakresy postawiane np na tinderze i w ogóle nie jesteś na radarze no 80% z nich.

 

Jest to możliwe, ale na szczęście to tylko tinder. Lepiej w realu uderzać wtedy, tam skuteczność powinna wzrastać (o ile ofkz o siebie dbasz, czego część niestety nie robi). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Iceman84PL napisał:

 

Napisz, że wymagasz od kobiet własnego mieszkania, małego przebiegu, musi dobrze zarabiać, być wykształcona po poważnym kierunku.

Koniecznie potrafiąca sprzątać, gotować , prać, mieć zaświadczenie od lekarza, że nie jest wariatką i zdrowa bez żadnego syfa.

Co do wyglądu to kobieta zaczyna się od 7 SMV, dojki przynajmniej miseczka C, szczupła, zadbana, wysportowana😁

 

I kobieta kończy się dla Ciebie na 55 kg, a ze swojej strony zapewniasz twardego banana, gromadkę dzieci i możliwość spędzenia tysięcy godzin w kuchni 🤣

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Miraculo napisał:

Tylko jedną fotę wstawiłeś?

Jedną. 

 

17 minut temu, Miraculo napisał:

Wątpie, że jesteś naprawdę 4/10 jak dali Ci 6/10.

Z tego co zauważyłem, to te oceny na portalach są z dupy wzięte. 

 

Godzinę temu, cst9191 napisał:

Jeśli chodzi Ci tylko o poruchanie, to przecież możesz stwarzać pozory.

Tylko pytanie czy warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sugar Johnson napisał:

Kurcze, mając te 25-30 lat nawet się nie zastanawiajcie, bierzcie TYLKO młodsze, najlepiej o 3-4-5 lat. 

 

Ja sam w listopadzie kończę 24 i randkuję w przedziale 18-24, rówieśniczki to jest absolutny maks. 

Zgadzam się. Ja mając 27 lat już nawet rówieśniczki mi niezbyt pasują, większość bombelki bądź panny sfiksowane tuż przed ścianą i dziwadła. No i mniej pociągające niż młodsze jędrne ciałko. Zdecydowanie w grę wchodzą tylko młodsze

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Foster napisał:
Tak na rozluźnienie, Pani 34 lata z bąbelkiem, ale ładna;)
 
Szukam księcia z bajki. Nie jakiegoś tam Kena ale prawdziwego księcia który bedzie o mnie dbał jak o księżniczkę. Żadnych półśrodków (no ewentualnie z zamku zrezygnuje 🤣). Więc jeżeli uważasz, że Twoja kobieta powinna pracować i jeszcze w domu na szmacie jechać 24h to weź sobie daruj i nie pisz tu 🙏.
Stan:
Jestem singielką
Orientacja:
Hetero
Wygląd:
160 cm
Dzieci:
Już mam
Papierosy:
Nie lubię palenia
Alkohol:
Piję w towarzystwie

Samotna madka. Szuka kogoś kto ją pokocha i zaakceptuje jej bombelka :)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety są już tak bezczelne by wprost pisać i mówić by mężczyzna wychowywał nie swoje dzieci, że jest to w porządku.

Dla kobiet panowie jesteśmy tylko zasobem\narzędziem do zaspokajania potrzeb niczym więcej.

Niech jedna z drugą szuka tego bad boya i niech sobie wychowuje a od porządnych chłopaków to wara.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Iceman84PL napisał:

Kobiety są już tak bezczelne by wprost pisać i mówić by mężczyzna wychowywał nie swoje dzieci, że jest to w porządku.

Dla kobiet panowie jesteśmy tylko zasobem\narzędziem do zaspokajania potrzeb niczym więcej.

Niech jedna z drugą szuka tego bad boya i niech sobie wychowuje a od porządnych chłopaków to wara.

 

 

Jedna chyba na Badoo po kilku wiadomościach przyznala się, że ma dziecko i załączyła zdjęcie swoje z nim. Zapytałem gdzie ojciec. Odpowiedziała że zerwała z nim bo ćpał i coś tam, że dziecko było "planowane". Odpisałem że nie jestem zainteresowany. Odpisała "rozumiem". Bez warczenia na mnie, gdy inna - "co ci to dziecko zrobiło, każde dziecko chce mieć ojca" XD Rzeczywiście, w wieku 23 lat chce być ojcem nie swojego dziecka. 🙈

 

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, gman98 napisał:

Zapytałem gdzie ojciec. Odpowiedziała że zerwała z nim bo 

 

Jak to mówią alfa szmaci beta płaci.  

 

Pewnie ćpał już wcześniej, ona o tym wiedziała. 

Bad Boy zalał i spierdolił. 

 

To co ona powiedziała to nie jest prawda, one zawsze kłamią to nie wiadomo co jest prawdziwe a co nie. 

 

Znalazła chłopa z najlepszymi genami, teraz musi szukać chłopa z jak najlepszymi wzorcami. xD 

Edytowane przez mati248
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, mati248 napisał:

ćpał

+

18 minut temu, mati248 napisał:

Znalazła chłopa z najlepszymi genami

To nie idzie w parze.

Nie z genami lecz takiego, który dawał emocje czyli

20 minut temu, mati248 napisał:

Bad Boy

 

Obserwując życie nie postawiłbym znaku równości między bad boyem a samcem z dobrymi genami.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Jan

 

Czemu ? 

Zależy jaka jest definicja bad Boya.

Taki typ który chleje, ćpa nie ma dobrych genów.  

Tacy własne wzbudzają w babach emocje.   

 

Dobre geny mają ci co biegają, chodzą na siłkę, ogólnie sportowcy, aktorzy.  

11 minut temu, mati248 napisał:

@Brat JanJanJanJanJanJanJJanJan

Coś się zepsuło. 

Cytat

 

 

Edytowane przez mati248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, mati248 said:

Dobre geny mają ci co biegają, chodzą na siłkę, ogólnie sportowcy, aktorzy.  

Jak pani szuka dobrych genów (i pan zresztą też) to poza physis powinno się patrzeć ile dziadkowie żyli i w jakm zdrowiu i jak zdrowie u rodziców wybranki/wybranka. 

 

No ale moja rozumieć, że dobry "gen" to czarna szczecina na brodzie i to wystarczy. 😂 Nic tam cukrzyce, nowotwory i dziadek co na marskość zszedł w wieku 50 lat. 🤔

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, mati248 said:

@Brat Jan

 

Czemu ? 

Zależy jaka jest definicja bad Boya.

Taki typ który chleje, ćpa nie ma dobrych genów.  

Tacy własne wzbudzają w babach emocje.   

 

Dobre geny mają ci co biegają, chodzą na siłkę, ogólnie sportowcy, aktorzy.  

Coś się zepsuło. 

 

Przede wszystkim trzeba mieć wygląd, w dalszej kolejności można być bad boyem. Brzydki kryminalista nie przyciąga kobiet. 

 

Richard Ramirez, zwany Nocnym Prześladowcą – amerykański seryjny morderca, który zamordował 14 osób. Większość zbrodni dokonał w miasteczkach położonych w aglomeracji Los Angeles

Richard Ramirez And The Real Story Of The "Night Stalker ... 

 

 

Gwałcił kobiety przed i po morderstwie, bo był nekrofilem. Ten Bundy przyznał się do 30 zabójstw. Ciała porzucał w lasach, ale wracał do rozkładających się zwłok, nakładał im makijaż i wciąż wykorzystywał seksualnie.

Nim usiadł na krześle elektrycznym, dostał setki listów pełnych nagich zdjęć i propozycji matrymonialnych. Z jedną z tych kobiet się ożenił.

Ted Bundy's Girlfriend Details Narrowly Avoiding Being His ...

  • Zdziwiony 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maroon napisał:

Jak pani szuka dobrych genów (i pan zresztą też) to poza physis powinno się patrzeć ile dziadkowie żyli i w jakm zdrowiu i jak zdrowie u rodziców wybranki/wybranka. 

 

Tak powinno być, ale ile z nich tak robi? One podejmują wszystkie decyzje kierując się emocjami, a nie rozumem.

 

Cytat

No ale moja rozumieć, że dobry "gen" to czarna szczecina na brodzie i to wystarczy. 😂 Nic tam cukrzyce, nowotwory i dziadek co na marskość zszedł w wieku 50 lat. 🤔

 

A żebyś wiedział, że coś w tym jest! Oczywiście traktuję twoją wypowiedź jako przenośnię. Mam kumpla, młody gość (20+, bliżej 20-tki), dobrze zapowiadający się fotograf. Cukrzyca w pakiecie (od urodzenia), ciągle jakieś problemy zdrowotne, kilka razy w roku szpital. Z sylwetki ektomorfik, zero mięśni, wyrzeźbiony też nie jest. Fakt - wysoki, 185+. Rodzina jakoś długowieczna też nie jest. Intelektualistą też nie jest. A gość kosi laski jak zboże... Same do niego podchodzą. Wydaje mi się, że kluczem jest jednak mental i podejście, a nie wygląd i dobre geny (te pomagają, ale nie zapewniają sukcesu). On ma to naturalne badbojstwo w zachowaniu: aż nieprzyzwoita ilość energii i ekstrawertyzmu na każdym kroku się z niego wylewa, łatwość nawiązywania kontaktów - łapie kontakt natychmiast, to chyba wrodzone.

 

Po prostu kobiety mają bardzo płykie spojrzenie na człowieka. Abstrahując od wyglądu: nie chce im się głębiej spojrzeć, dać człowiekowi i sobie odrobinę czasu na poznanie się. Wolą iść prostą drogą i wybierać sobie rozgadanych ekstrawertycznych Oskarków niż stonowanych i poukładanych facetów. Ja to obserwuję, bo mam dwóch takich znajomych z bardzo dobrze wyglądających i ogarniętych, ale introwertyków, czyli wg kobiet: nudnych (chyba że masz cechy socjopatyczne). I oni nie koszą nawet 25% tego co powyższy wymoczek.

 

Szkoda nerwów na to! Jak ja się cieszę, że zbliżam się do 40-tki i mam już zupełnie inne spojrzenie i cele życiowe niż jeszcze 10 lat temu :)

 

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.