Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś nie znalazłem sposobu na naprawienie bugu Tindera/Badoo, jeśli chodzi o pokazywanie mi osób z mojego miasta. Na co dzień nie mam jak poznawać nawet te "Julki". Głupio się przyznać, ale trochę znajomi się rozjechali - zostali Ci co nigdy nie przeszkadzał im mój charakter.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2021 o 12:26, BrightStar napisał:

To jak to w końcu jest wystarczy po prostu zagadać do Panny, czy trzeba jednak spełnić szereg czynników, umieć gadać odpowiednio itd.

 

Zapytaj @Analconda to specjalista od relacji DM😁

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Iceman84PL napisał:

Zapytaj @Analconda to specjalista od relacji DM😁

Ha Ha ale zabawne, ubaw po pachy... Nie widzicie, że to chory człowiek któremu dajecie atencje i paliwo do pisania tych wszystkich bzdur wyssanych z palca prawiczka i paranoi które ma coraz poważniejsze? Będziesz się tak śmiał jak komuś albo jemu samemu stanie się krzywda, przez postępującą chorobę psychiczną? @Messer go trafnie ostatnio podsumował. Weźcie ludzie przemyślcie to co robicie bo go tak samo napędzacie uwagą i atencją, a on i tak nie słucha tylko brnie coraz głębiej. Wielu stąd ucieka przez zalewanie forum tymi chorymi postami. Ja mam go na ignorowanym ale ręcę opadają czasem jak tu niektórzy zdaje sie poważni uzytkownicy z nim dyskutują, a on i tak swoje, szkoda strzępić ryja i uwagi na niego.

Edytowane przez BrightStar
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, BrightStar napisał:

Ha Ha ale zabawne, ubaw po pachy... Nie widzicie, że to chory człowiek któremu dajecie atencje i paliwo do pisania tych wszystkich bzdur wyssanych z palca

 

Anal wiedzę teoretyczną ma i nie wszystko co pisze to kocopoły, gorzej z praktyką.

Prawiczkiem nie jest z tego co pamiętam w zeszłym roku był u divy. 

Ogólnie to dobry chłopak tylko zafiksowany za bardzo na blackpill, chady, szczęki, centymetry i inne rewelacje.

Niektóre jego posty są naprawdę śmieszne i trzeba mu przyznać poczucie humoru ma😁

Pamiętam, że pobyt w psychuszcze mu pomógł także kolejny raz powinien odwiedzić i sobie pomóc.

 

25 minut temu, BrightStar napisał:

Weźcie ludzie przemyślcie to co robicie bo go tak samo napędzacie uwagą i atencją, a on i tak nie słucha tylko brnie coraz głębiej.

 

Młodość ma to do siebie, że kipi testosteron i starszych się nie słucha.

Nie tylko Anal tego nie robi jest więcej młodych obieżyświatów z tego forum co wie lepiej a później płacz pomóżcie.

 

25 minut temu, BrightStar napisał:

Wielu stąd ucieka przez zalewanie forum tymi chorymi postami.

 

To prawda jest to problem.

Nawet na innych forach o nas mówią w negatywny sposób przez jego osobę.

 

25 minut temu, BrightStar napisał:

czasem jak tu niektórzy zdaje sie poważni uzytkownicy z nim dyskutują, a on i tak swoje, szkoda strzępić ryja i uwagi na niego

 

Nie rozumiesz idei forum jest ono dla wszystkich ludzi, którzy nie tylko chcą się rozwijać, ale także dla tych co zostali przez życie 

doświadczeni w najokrutniejszy sposób i przyszli tu po pomoc, zrozumienie, wygadanie się.

Dlatego jedni jak ty go ignorują a drudzy najwytrwalsi dalej rozmawiają z Analem bo chcą mu pomóc.

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Anal wiedzę teoretyczną ma i nie wszystko co pisze to kocopoły, gorzej z praktyką.

Jak uważasz, że ma wiedzę teoretyczną i jest słuszna, która go obecnie doprowadza do jakichś chorych manii prześladowczych, prób samobójczych i płatnego seksu to chyba nie mamy o czym rozmawiać. W sumie spoko, może się dogadujecie bo Ty też trochę brzmisz jakbyś swoje posty z jakiejś książki przepisywał, bez poparcia w praktyce, bez urazy ale tak to brzmi.

 

Dla mnie koniec tematu, wracam tu tylko po wartościowe motywujące posty których jeszcze trochę zostało, choć coraz mniej.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, BrightStar napisał:

nie mamy o czym rozmawiać. W sumie spoko, może się dogadujecie bo Ty też trochę brzmisz jakbyś swoje posty z jakiejś książki przepisywał, bez poparcia w praktyce, bez urazy ale tak to brzmi.

 

Tak tak ja wiem wy młodzi wiecie wszystko najlepiej a później jeden z drugim płacze😆

Podważanie psychologii ewolucyjnej i doświadczeń na przestrzeni milionów lat przez ciebie jest głupotą.

Na koniec widzę, że jak coś o Analu napisze się dobrze bo faktycznie nie wszystko pisze źle to od razu jest się wrogiem.

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Męczę tego Tindera już ponad rok i też na Platinum i moje zdanie jest takie że to syf i najgorsze, że zabija pewność siebie dlatego szczerze odradzam. Poprostu nie ma na nim szans na relacje z taką kobietą jakiej się szuka. Jeśli ktoś chce zamoczyć w czymś poniżej swoich ambicji i poświęci na to troche czasu to osiagnie swoj cel..ale już lepiej skorzystać z roksy..paredziesiat zeta za loda..a ile czasu straci sie na to samo na tinderze? Jak ktoś szuka zwiazku i nie zna zadnych kobiet wśród znajomych a bedzie mu wystarczyla brzydka dziewczyna to tu ją znajdzie..jeśli szuka sie dziewczyny na podobnym do swojego poziomie to nie ma kompletnie,absolutnie żadnych szans i przestańcie o tym nawet marzyć.

  • Like 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem z Badoo do niedawna. Wjechała blokada - sam nie wiem za co. Nie było nudesów, chamstwa ani innych podobnych przewinień z mojej strony. Były za to blokady od poszczególnych użytkowniczek lub ignorowanie (nie wiem, jak to tam do końca się zwie) typu: napisałem coś, a potem nie ma ani tej wiadomości, ani nie widzę profilu panny. I za jakiś czas znów ją widzę (samo konto), ale już wiadomości do niej brak po wejściu w profil. Zdarzało się też oburzenie, że jak śmiem pisać, skoro już kiedyś mi nie odpisała, gdy miałem poprzednie konto. Nawet o tym nie pamiętałem, szczerze mówiąc.

Myślicie, że zostałem wielokrotnie zgłoszony, bo się nie podobałem, a śmiałem zagadać? Czy może przez wiadomości kopiuj-wklej (zwykłe powitania) algorytm uznał mnie za spamera?

Jest szansa na odzyskanie konta, żebym mógł je skasować i by nie wisiały tam moje zdjęcia z dopiskiem „zmoderowano”? Pewnie tak to teraz wygląda, bo widziałem różne takie profile. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, TheWalrus napisał:

Byc może wynika to z faktu, że na ten numer telefonu zakładałem konto wielokrotnie i mi dają shadow bana?

Po chuja by Cię mieli blokować, skoro nabijasz odsłony reklamom itd

 

Po prostu laski mogą wybierać i przebierać ;) a nie to co kiedyś :D 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nowy00 napisał:

Jakie wymagania, coraz wieksze.

 

Jak ta Julka powiedziała o tym, że mężczyzna powinien pisać ile zarabia, podać częstotliwość i wysokość danin, które będzie jej płacił lub pierwszą daninę to powiem Ci szczerze JEBŁEM ze śmiechu😆🤣😂

Bezczelność i arogancja kobiet przechodzi ludzkie pojęcie, najsmutniejsze jest to, że te młode Juleczki żyją w swoim urojonym świecie z przeświadczeniem, że im się wszystko należy bo są kobietami?

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

 

.....Juleczki żyją w swoim urojonym świecie z przeświadczeniem, że im się wszystko należy bo są kobietami?

 

 

Kurla panie co tu sie odpierthala , malolata na tym filmie to max 5/10 .Jako ze jestem po 40 to musiala by mi doplacic abym sie z nia umowil na kawe .

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Iceman84PL napisał:

 

Obczaj to😁

 

 

Witaj królowo. Jestem Ahmed Al Akbar. Jestem Szejkiem naftowym. Danina w wysokości trzech klocków dziennie które przyjmiesz na klatę, jeśli będzie Ci mało dołożę jeszcze ciepły mocz jako premia. 

W zamian oferuję wstąpienie do mojego haremu, gdzie będziesz moją 35 żoną, dostaniesz własną pryczę i  celę.

Jak mnie nie wybierzesz to wysadzę się 🤣

Edytowane przez sekacz19
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, WsiunzSuchej napisał:

To piszesz krótko na temat ile za loda ile za full pakiet do 100zł cena nie gra roli płatność przy odbiorze

 

3 godziny temu, thyr napisał:

Kurla panie co tu sie odpierthala , malolata na tym filmie to max 5/10

 

Dlatego trzeba w druga stronę robić to samo co one.

Świetne zdjęcie wkleił dzisiaj brachu @Martius777👍

 

zFHKRQXJ360IRrqSAWDHgKBKgnUt6myZ.jpg

 

 

 

2 godziny temu, sekacz19 napisał:

Jak mnie nie wybierzesz to wysadzę się 🤣

 

Dla Szejka z Dubaju to witaminki Polskie jadły by nawet te ciepłe klopsy😁 

Natomiast dla rodaków nie będą się starać bo zdesperowanych kukoldów mają na pęczki.

Na nagraniu Juleczka jawnie śmieje się z simpów, którzy ja utrzymują.

 

 

 

3 godziny temu, Kamil9612 napisał:

Do 30 rż, a potem zaczyna się ściana płaczu

 

Zobacz co mówi kobita z nagrania.

Dla kobiet to normalne szaleć w młodym wieku na karuzeli kutang i jak to mówią to taka ich faza a później zluzują😆

 

 

Na koniec nagranie dla chłopaków, którzy odwiedzają kluby uważajcie na takie witaminy bo może być grubo😂

 

 

 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Iceman84PL napisał:

 

 

Dlatego trzeba w druga stronę robić to samo co one.

Świetne zdjęcie wkleił dzisiaj brachu @Martius777👍

 

zFHKRQXJ360IRrqSAWDHgKBKgnUt6myZ.jpg

 

 

 

 

Dla Szejka z Dubaju to witaminki Polskie jadły by nawet te ciepłe klopsy😁 

Natomiast dla rodaków nie będą się starać bo zdesperowanych kukoldów mają na pęczki.

Na nagraniu Juleczka jawnie śmieje się z simpów, którzy ja utrzymują.

 

 

 

 

Zobacz co mówi kobita z nagrania.

Dla kobiet to normalne szaleć w młodym wieku na karuzeli kutang i jak to mówią to taka ich faza a później zluzują😆

A potem Hivek w zestawie z rozjebaną wątrobą :D 

5 minut temu, Iceman84PL napisał:

 

 

Na koniec nagranie dla chłopaków, którzy odwiedzają kluby uważajcie na takie witaminy bo może być grubo😂

 

Haha, jedyna rada dla niej :D 

5 minut temu, Iceman84PL napisał:

 

 

 

Nie tykam gunwa bo śmierdzi :D 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iceman84PLObejrzałem i co tu dużo mówić, gdyby miała top elit urodę to bym zrozumiał a tak to sra wyżej niż dupe ma.😂


Nie jest brzydka ba nie jeden by przygarnął taką małolatę ale ludzie ona brzmi jak chuj wie kto.

 

Dziś spaceruję sobie po stolicy pewnego województwa na dole mapy i widzę milfa z balonami tak dużymi że ja pierdole a obok gość jej wzrostu/Polska twarz.

 

I co?

 

I gówno, nawet taka chojnie obdarzona nie ma takich wymagań a do tego buzia też niczego sobie była.

 

Kurde, aż mi w pamięci utkwiła.😁

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Na nagraniu Juleczka jawnie śmieje się z simpów, którzy ja utrzymują.

 

 

Stracone pokolenie, ale nawet ruchable ten chomik i ładny ma głos, kto to jest?

Potem te wszystkie Julki gwałcą logikę mówiąc, że w Polsce jest piekło kobiet.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra cofam to co napisałem, znalazłem na nią namiary i z innych video materiałów wynika,

że typowa Julka, a głos oraz uroda zjebane, "nie warto szczępić ryja" jak mawia klasyk.

 

24 minuty temu, BlacKnight napisał:

Dziś spaceruję sobie po stolicy pewnego województwa na dole mapy i widzę milfa z balonami tak dużymi że ja pierdole a obok gość jej wzrostu/Polska twarz.

 

I co?

 

I gówno, nawet taka chojnie obdarzona nie ma takich wymagań a do tego buzia też niczego sobie była.

Nie nawet, tylko kobieta po ścianie i karuzeli kutangów to się nazywa, beta bankomat searching mode active.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.