Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak..dla każdej kobiety najważniejszą rzeczą w życiu jest poczucie bezpieczeństwa..dają jej to pieniądze lub związek z zaradnym lub silnym facetem..i tego one szukają..im lepiej one będą zarabiać i im bardziej faceci będą chcieli wchodzić w związki tym gorzej będą oni z kobietami mieli. Kobiety są bezwzględne i osobiscie popieram to jak się jej traktuje w islamie bo tylko tam jeszcze mężczyźni są szanowani przez kobiety. Jedyne rozwiazanie aby obecny stan wrócił do normy to przestać się wiązać z kobietami prawnie czyli przez małżeństwo..dopiero wtedy kobiety zaczną szanować facetów bo stracą pewność siebie która daje im ten papier..i gdy będzie dzidziuś i tatuś oleje mamusie to ona będzie miała problem i najlepiej jakby faceci nie podpisywali oficjalnego ojcowstwa bo itak jest to tylko w interesie kobiety. Wtedy dopiero przestaną je boleć głowy i seks będzie dla nich czymś przyjemnym czego chcą na równi z facetami a nie sposobem do osiagania swoich celów i w relacjach damsko meskich zaistnieje w końcu równowaga bo tylko ona jest gwarancją szczęścia obu stron w relacjach damsko męskich. Koniec. Kropka. Na obecna chwilę nie ma sensu wylewać frustracji na julki co gadają glupoty w internetach bo niestety sami mężczyźni są temu winni i nie ma się co użalać..zawsze ale to zawsze kobieta zachowuje się tak na ile jej się pozwala. Olejcie te głupie portale randkowe. Idzcie na siłkę..zarabiajcie kase lub róbcie cokolwiek co podniesie waszą pewność siebie bo to właśnie dzięki niej poznaje się i zdobywa kobiety w prawdziwym życiu..to najbardziej kręci kobiety i wtedy one same się o faceta starają..sprawdzone..przetestowane..pewne..nie ma innej drogi na skróty..portale randkowe dają tylko iluzje takiej drogi na skróty a tak naprawdę niszczą jeszcze bardziej poczucie męskości. 

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem się do jakiejś grupy dla singli, wrzuciłem fotkę z powitaniem i od razu kilka mamusiek zaczęło do mnie wypisywać. I naszła mnie refleksja co się dzieje gdy jakaś atrakcyjna kobieta zrobi takie powitanie - tony atencji i pierdyliard wiadomości od spermiarzy...

 

Na tej grupie oczywiście faceci wypisują bluepillowe kocopoły na temat związków i męskości, oczywiście przy poklasku pań, oczy bolą od czytania tych wypocin. Patrzę na to i nie dziwię się, że ci goście są samotni, co za melepety... One też wypisują swoje, gdzie ci mężczyźni i inne pierdy. A ściana is ściana nieubłagana ;)

Edytowane przez nihilus
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, BlacKnight napisał:

Co porucha to jego, skąd możesz wiedzieć że da się wyjebać, a może to nasz forumowicz był.

Forumowanie nie chroni przed ciążą i wenerą :D

Niech rucha, po coś to pento tam na dole jest :D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, gman98 napisał:

 

Z ciekawości zapytam - co zaczęły wypisywać? 😄

Kobiece wariacje klasycznego „hej, co tam” 😁

 

Po wymianie może trzech wiadomości jedna już pyta gdzie pracuję :D zapowiada się ciekawy dzień...

Edytowane przez nihilus
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, nihilus napisał:

Kobiece wariacje klasycznego „hej, co tam” 😁

 

Na paru grupach tego typu jestem po to, by nie raz poczytać te komentarze. Mnie dobiło, jak jeden facet przywitał się - wstawił zdjęcie, jak leży w basenie nadmuchanym na podwórku...

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, gman98 napisał:

 

Na paru grupach tego typu jestem po to, by nie raz poczytać te komentarze. Mnie dobiło, jak jeden facet przywitał się - wstawił zdjęcie, jak leży w basenie nadmuchanym na podwórku...

Są są, widziałem że jakiś miszcz wrzucił fotę z parkingu gdzieś pod marketem jak dzielnie podpiera jakąś cytrynę czy innego kadjara :D

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Myszka z Tindera na 3 randce, na drugiej był już sex, mówi żebym wszedł na chwilę w nią, mówię że muszę prezerwatywę w takim razie, ona że tylko na chwilę.... Po czym mówi, że bierze tabletki (niby od rozwodu nikogo nie miała) nie wszedłem już w nią wcale, skończyłem na cyckach, szybko ja wytarlem papierem i zaraz zabrałem ten papier do kosza. Powiedziałem, że drugi raz już nie dam rady posiedzieliśmy jeszcze chwilę i pożegnałem panią.... nagrałem pożegnanie na dyktafon, że było pokojowe i w dobrej atmosferze, napiszę jeszcze na tinder że było miło, niech coś odpisze, zrobię zrzut rozmowy i chyba pora żegnać panią, bo coś tu nie gra.... Normalne kobiety lat po 30 ,podobno dwoje dzieci były mąż nierób, nie zgodzą się na sex bez gumy z gościem, którego nie znają w zasadzie.... Nie mamy do siebie numerów tel, tylko tinder.... Niestety Pani wie gdzie mieszkam.... Co Bracia myślą? Jestem przewrażliwiony,? Tyle już przeczytałem że.....

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, nihilus napisał:

Dodałem się do jakiejś grupy dla singli, wrzuciłem fotkę z powitaniem i od razu kilka mamusiek zaczęło do mnie wypisywać. I naszła mnie refleksja co się dzieje gdy jakaś atrakcyjna kobieta zrobi takie powitanie - tony atencji i pierdyliard wiadomości od spermiarzy...

 

Na tej grupie oczywiście faceci wypisują bluepillowe kocopoły na temat związków i męskości, oczywiście przy poklasku pań, oczy bolą od czytania tych wypocin. Patrzę na to i nie dziwię się, że ci goście są samotni, co za melepety... One też wypisują swoje, gdzie ci mężczyźni i inne pierdy. A ściana is ściana nieubłagana ;)

Nie rozumiesz. Jak laska ma 20 lat to myśli, że złapała Pana Boga za nogi - kokietują ją na każdym kroku (pod warunkiem, że jest przynajmniej 7 chociaż i 5 jeśli podbijają stare kawalery) i może przebierać w oferach. 

 

Ale czas leci i gdy dosięga progu powyżej 30 al o i 40, czar pryska. Są młodsze są atrakcyjniejsze a dla nich to ostatni krok by nie zostać starą Panną. 

 

Pamiętam jak miałem z 21 lat i poznałem na ciśnieniu 30+. Jakieś sztuczne śniadanka w stylu (spróbuj mojego naleśnika) albo SMS na dobranoc z pierdolnikami w kształcie księżyca. Generalnie chciałem tylko jakies ONS dlatego nie wyszło, no ale poznałem przynajmniej schemat myślenia starszej. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mmario napisał:

.. Niestety Pani wie gdzie mieszkam.... Co Bracia myślą? 

Nastepnym razem zaloz jej opaske na oczy zanim wpuscisz na kwadrat albo....ruchaj w hotelowych pokojach twoj wybor. A tak poza tym to mogles tez wsadzic w otwor gdzis poszly tabletki ( mowisz ze nie ma nikigo i je lyka 😂 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nowy00 napisał:

A ustawiałeś na pewno Polską lokalizację? ...

Tak. No i niby teraz dupy nie urywa, tzn kiedyś bywało że i cały miesiąc nic się nie działo, a teraz bywa nawet i kila par w ciągu całego tygodnia 😆

 

23 minuty temu, Conrad napisał:

Piękniejesz na starość

Nie bardzo 😁 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2021 o 17:05, Kamil9612 napisał:

Do 30 rż, a potem zaczyna się ściana płaczu :D 

 

 

 

Komentarz pod filmem: 

 

Cytat

Miałem kiedyś taką sytuację w towarzystwie. Kilka singielek po 30-stce zadało takie pytanie. Na co odpowiedziałem, że są z młodymi, atrakcyjnymi kobietami 😊 Możecie sobie wyobrazić co było dalej 😆

 

XDDDDDDDDD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2021 o 08:00, TheWalrus napisał:

Byc może wynika to z faktu, że na ten numer telefonu zakładałem konto wielokrotnie i mi dają shadow bana?

 

Raczej dlatego, że nie wykupujesz dodatkowych płatnych pakietów których teraz jest chyba 3 o ile się nie mylę, Premium, Gold i Platinium. Teraz gdy nagonili ludzi na Tindera i mają stworzoną markę mogą sobie pozwolić na odcinanie zasięgów osobom na darmowym pakiecie, wcześniej na tym darmowym koncie było można dużo więcej zdziałać ale był jeden płatny pakiet tylko Premium.  

 

W dniu 19.07.2021 o 23:22, kolo napisał:

Męczę tego Tindera już ponad rok i też na Platinum i moje zdanie jest takie że to syf i najgorsze, że zabija pewność siebie dlatego szczerze odradzam. Poprostu nie ma na nim szans na relacje z taką kobietą jakiej się szuka.

True, algorytm Tindera jest najdoskonalszy ale jednocześnie najbardziej okrutny, a wszystko po to abyś płacił uzależnił się od nich, robią do tego spustoszenie w psychice i samoocenie, wcześniej nie było to aż tak druzgocące jak teraz, gdy stworzyli sobie ogólnoświatową markę apka wygląda inaczej. Jakoś właśnie dziwnym trafem czasem wrzucają Ci kobiety na Twoim poziomie atrakcyjności, albo powyżej, badają Twoje preferencje co do urody i zostajesz z takimi dopasowywany, czasem nawet wychodzą randki z takimi ale na dłuższą metę nic z tego nie wychodzi. Inaczej jest z dziewczynami, które nie za bardzo Ci się podobają i nie czujesz wielkiej chemii z takimi spotkania są dość proste do ogarnięcia z takimi, nawet seks jest łatwy, wszystko przebiega jak należy.

 

Sprawia to też że uzależniasz się od apki i masz ciągle nadzieję, że w końcu spotkasz fajną, atrakcyjną dla Ciebie dziewczynę bo skoro czasem Cie matchuje z takimi i nawet jest możliwość spotkania, to w końcu dojdzie do dłuższej relacji ale jednak coś jednak nie gra, a w między czasie samoocena leci w dół bo trochę takich odrzuceń od atrakcyjnych lasek daje o sobie znać i nawet nie wiesz w czym problem, czy coś chujowo robisz i płacisz Misiu za te Goldy, Platinium. Ogólnie to jest temat na głębszą i dłuższą analizę ale ich algorytm jest bezwzględny i jedyną sensowną opcją jaką widzę dla Tindera jest korzystanie za granicą w krajach, gdzie masz punkty za bycie białym jak Azja czy Ameryka Południowa.

Edytowane przez BrightStar
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, BrightStar napisał:

 Jakoś właśnie dziwnym trafem czasem wrzucają Ci kobiety na Twoim poziomie atrakcyjności, albo powyżej, badają Twoje preferencje co do urody i zostajesz z takimi dopasowywany, czasem nawet wychodzą randki z takimi ale na dłuższą metę nic z tego nie wychodzi. Inaczej jest z dziewczynami, które nie za bardzo Ci się podobają i nie czujesz wielkiej chemii z takimi spotkania są dość proste do ogarnięcia z takimi, nawet seks jest łatwy, wszystko przebiega jak należy.

 
Tak mw jest, jestem w stanie potwierdzić. Jak wbijam na tindera to mogę przebierać w przedziale 5-7,5/10 smv, natomiast 8-8,5 wpadają raz na jakiś czas a 9-9,5 rzadko. A to dopiero aspekty wizualne… z intelektualnymi jest znacznie gorzej. 
 

Z drugiej strony ja strasznie wybrzydzam, głównie intelektualnie właśnie. Ale na razie nie obniżam standardów xD

Edytowane przez Sugar Johnson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.07.2021 o 22:37, Mmario napisał:

Dziś Myszka z Tindera na 3 randce, na drugiej był już sex, mówi żebym wszedł na chwilę w nią, mówię że muszę prezerwatywę w takim razie, ona że tylko na chwilę.... Po czym mówi, że bierze tabletki (niby od rozwodu nikogo nie miała) nie wszedłem już w nią wcale, skończyłem na cyckach, szybko ja wytarlem papierem i zaraz zabrałem ten papier do kosza. Powiedziałem, że drugi raz już nie dam rady posiedzieliśmy jeszcze chwilę i pożegnałem panią.... nagrałem pożegnanie na dyktafon, że było pokojowe i w dobrej atmosferze, napiszę jeszcze na tinder że było miło, niech coś odpisze, zrobię zrzut rozmowy i chyba pora żegnać panią, bo coś tu nie gra.... Normalne kobiety lat po 30 ,podobno dwoje dzieci były mąż nierób, nie zgodzą się na sex bez gumy z gościem, którego nie znają w zasadzie.... Nie mamy do siebie numerów tel, tylko tinder.... Niestety Pani wie gdzie mieszkam.... Co Bracia myślą? Jestem przewrażliwiony,? Tyle już przeczytałem że.....

 

To dziwne jest. Kiedyś miałem podobnie. ONS, dziewczyna podpita i przekonywała, żeby bez gumy, niby spiralę ma. No ale ja że nie, jak nie chce, to nie musimy się kochać. No to się przymknęła i było w gumie. Później drugi raz próbowała, ale mi się nie chciało. Co te dziewczyny mają w głowach?

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, mam problem z tinderem, zawsze miałem konto bez zdjęcia, ale fajny wyszukany opis i było minimum te 50-60 pulubień + ze 20 par. Ostatnio jakieś 5 razy założyłem konto w ciągu dwóch dni na ten sam numer i jest jakaś lipa, polubień profilu za każdym razem mam 1 góra 2 🙉 dodatkowo kliknę parę serduszek i limit. Możliwe, że jest jakaś antyspamowa blokada i mój profil jest jakiś mało widoczny? Na razie zostswiam to jesno konto co mam i zobaczę, czy przybędzie lajków.

 

Chyba, że po prostu aż tak nagle wzrósł poziom pań, że olewają już takie profile, ale no kurde przynajmniej te 20 zawsze powinno być, niekoedy dobijałem nawet do 99+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.