Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka to apka? 🙊

 

On 7/23/2021 at 9:19 AM, Anonim84 said:

przekonywała, żeby bez gum

Miałem o tym pisać temat, na mnie jedna pchała się bez gumy na drugim spotkaniu, widać było nawet zażenowanie u niej, że jak to guma :D. Następnie kumpel z jakąś się spotykał i pojechali na weekend na dymanie, oczywiście laska mu wcześniej oznajmiła, że ona lubi bez gum. Do tego wszystkiego doszła czateria, gdzie mnie kobiety wręcz zjechały jak można się walić w gumie i kto to widział w dzisiejszych czasach. Tu akurat przymknę oko, bo to akurat były panie zaraz przed 30 i kilka lat po, do tego samotne matki 😆 Teraz sam nie wiem czy to ja jestem dziwny, czy to kolejny dziwny trend u kobiet, że wszystkie lecą bez gumek z każdym i od razu, ja pierdole panowie ja już tego nie ogarniam seks to już tylko sport jak widać, one idą na ruchanie jak na spacer vez większych emocji :P

2 minutes ago, slavex said:

Jest jedni skuteczne darmowe lekarstwo. Odinstalować 🤔

Usunąłem, wyczyściłem dane i próbuję ostatni raz, ale znowu mam 1 polubienie 😂. Ostatnia próba i wypiehdalam to, ale w sumie jedyny mój kontakt z babami to internet więc no 🙊

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, slavex napisał:

Jest jedni skuteczne darmowe lekarstwo. Odinstalować 🤔

 

Tam nawet jak panna zainteresowana to tak robi by facet ciągnął rozmowę, irytowało mnie to zawsze. Mam za jakiś czas do tego wróci może, ale zdjęcia nowe muszę sobie ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też macie tak, że za każdym razem jak zakładacie konto po przerwie (dłuższej lub krótszej - jak ja teraz) to pokazuje Wam sporo tych samych lasek i sporo tych samych Was lajkuje? Nie ogarniam tego.

 

To chyba znak od losu żebym olał tinderomatrixa i zaczął podchodzić na żywo a nie migał się jak pizda xD 

Edytowane przez Sugar Johnson
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sugar Johnson napisał:

Też macie tak, że za każdym razem jak zakładacie konto po przerwie (dłuższej lub krótszej - jak ja teraz) to pokazuje Wam sporo tych samych lasek i sporo tych samych Was lajkuje? Nie ogarniam tego.

 

To chyba znak od losu żebym olał tinderomatrixa i zaczął podchodzić na żywo a nie migał się jak pizda xD 

Te laski siedzą tam od lat, mało kto świeży pojawia się, a jeśli się taka osoba znajdzie to szybko znika z różnych powodów, czy to wysypu stulejarzy, czy szybko znaleziony chad na numerek albo jakimś cudem znajdują kogoś z sensem i znikają. 

Ale to fakt, też miałem tak, że kilka razy wracałem i te same laski lajkowały mimo, że rozmowa nie doszła do skutku albo przypominała rozmowę ślepego z głuchym w ciemnym pokoju. 

To zbiorowisko wszelkiego rodzaju odpadu, którego nikt nie chce, mają wymagania z dupy, mniemanie o sobie wywalone w kosmos jakby nie wiadomo kim były, mają bombelki. I tak sobie siedzą, polują na lepsze partie, których jednak nie mogą odnaleźć 🤣

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ciekawy pomysł, lecz osobiście bym tego nie praktykował. Bałbym się o bezpieczeństwo moich danych osobowych. Wielokrotnie mówi się o różnego rodzaju wyciekach danych, włamaniach na platformach internetowych, gdzie skutki mogą być tragiczne. To jakby nie patrzeć nasze podstawowe dane osobowe dzięki którym możemy wziąć kredyt, a przy kradzieży takich danych ktoś może na Nasze konto takie coś nam zgotować.. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważam bardzo dużą liczbę panien z tatuażami na naszych ulubionych portalach :P I tu mam na mysli zakres od jednego małego po duuuuże i bardzo widoczne.

Z resztą mamy lato i w realu też widzę sporo takich młodych kobiet wydziaranych. A jeśli mamy kobietę w wieku 20-35 na portalu randkowym, która ma tatuaże to mamy prawdopodobieństwo wysokie, że:

a) pani ma "charakterek"

b) ma duże doświadczenie z facetami

c) wymaga absurdalnego trzymania ramy od faceta, bo ma duże obycie z facetami i zazwyczaj są to tzw. "kozaczki", alfasy itp. ;)

d) z pewnością nie należy jej traktować poważnie, jak z resztą 98,35% panien z portali ;)

 

A z innej beczki randkowej. Sparowało mnie z atrakcyjną 35 latką która rozstała się z chłopem zagranicznym, mieszkała za granicą, a teraz jest znów w PL. I w sumie wydaje się spoko, choć pewnie swoje "schizy" ma. I teraz takiej na pewno bedzie mega cieżko stworzyć normalną relację, bo ma wzorce utrwalone już.

W dniu 26.07.2021 o 16:53, gman98 napisał:

Tam nawet jak panna zainteresowana to tak robi by facet ciągnął rozmowę, irytowało mnie to zawsze. Mam za jakiś czas do tego wróci może, ale zdjęcia nowe muszę sobie ogarnąć.

To jest podstawa ;)

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tatuażami mam tak, że mnie brzydzą, szpecą kobiety. 

 

Taka 35 i nawet mniej jest już dawno zaprogramowana przez innych. 

Musiała się układać w życiu,

w łóżku z innymi. 

 

Trochę obrzydliwe, ale coś w tym jest. 

 

 

W dniu 26.07.2021 o 15:37, heavy27 napisał:

Teraz sam nie wiem czy to ja jestem dziwny, czy to kolejny dziwny trend u kobiet, że wszystkie lecą bez gumek z każdym i od razu, ja pierdole panowie ja już tego nie ogarniam seks to już tylko sport jak widać, one idą na ruchanie jak na spacer vez większych emocji :P

Szczerze, to dla nich, z takimi jakie spotkałem to był sport. 

 

Zero emocji, ew. odnotowanie że coś tam było. 

 

Zresztą ich sztandarowy tekst, "przeszłość się nie liczy misiu, teraz jesteśmy my", już dużo mówi, dzięki temu tłumaczą sobie dowolne przygody i przebiegi. 

 

 

Inna sprawa, że w razie wpadki one niczym nie ryzykują. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, PyrMen napisał:

Z tatuażami mam tak, że mnie brzydzą, szpecą kobiety. 

Mnie nie tyle brzydzą (jeśli są ładne) co ostrzegają przed "charakterkiem" damy ;) Tak jak barwy ochronne jadowitych owadów itp. xD

Jak kobieta ich nie ma to jest po prostu większa szansa,  że ma poukładane w głowie.

 

21 minut temu, PyrMen napisał:

Szczerze, to dla nich, z takimi jakie spotkałem to był sport. 

Dla tych wydziaranych tak może być często ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, PyrMen napisał:

Inna sprawa, że w razie wpadki one niczym nie ryzykują. 

Serio zdumiewa mnie brak myślenia u takich kobiet aby ot tak się puścić i w perspektywie mieć "bombelka" z kimś tam i bujać się z alimentami, szukaniem tatusia/beciaka itp., a przy cały korona party chyba się zapomniało o ryzyku związanym z hiv/aids 😮

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2021 o 10:05, jol napisał:

Serio zdumiewa mnie brak myślenia u takich kobiet aby ot tak się puścić i w perspektywie mieć "bombelka" z kimś tam i bujać się z alimentami, szukaniem tatusia/beciaka itp., a przy cały korona party chyba się zapomniało o ryzyku związanym z hiv/aids 😮

Jeśli będzie odpowiednio szmacona i będą zasoby to zaleje się prędzej niż będzie w stanie pomyśleć. Potem płacz, baty (żeby nie powiedzieć srogi wp..), ucieczka z dzieckiem, samotna mamusia z bombelkiem ciągnie alimenty. To śmieszne ale coraz więcej widuje się tego typu panienek. Wcale mi nie jest ich szkoda. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, sekacz19 napisał:

Jeśli będzie odpowiednio szmacona i będą zasoby to zaleje się prędzej niż będzie w stanie pomyśleć. Potem płacz, baty (żeby nie powiedzieć srogi wp..), ucieczka z dzieckiem, samotna mamusia z bombelkiem ciągnie alimenty. To śmieszne ale coraz więcej widuje się tego typu panienek. Wcale mi nie jest ich szkoda. 

Hehe

Wtedy się dzieje dużo w życiu takiej panny. Najważniejsze, że łobuz kocha bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, yrl napisał:

Założyłem dla jaj profil ulanej witaminki. Efekt - po 1 minucie miałem już 15 polubień. Niby się mówi o tym spermieniu w internecie ale dobrze przekonać się na własne oczy. 

To spermiarstwo jest obecne wszędzie. Goście potrafią spermić do zdjęcia nieprawdziwej laski z reklamy zalando itp. co występują na Facebooku 😂

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkminiałem to niedawno:

Wychowywałem się bez ojca i jeśli miałbym ojczyma gdy dorastałem to czułbym jakiś dług wobec społeczeństwa. Ale go nie mam.

Jest jednak jeszcze wyjątek od tego: Jeśli ja będę miał 40 lat a ona 20. Jedyna sensowna opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2021 o 08:00, TheWalrus napisał:

Tinder kiedyś, a teraz to dwie rożne bajki. Z tym samym zdjęciem 3 lata temu miałem kilkadziesiąt par w ciągu doby, teraz kilka.


Ja dwa lata temu w sklepach co tydzień dostawałem jasne sygnały i to od młodych dup że mam zielone światło. A w tym roku ZERO. Jakbym był powietrzem
 

Obniżyło to moją samoocenę niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.07.2021 o 23:51, sekacz19 napisał:

jeśli się taka osoba znajdzie to szybko znika z różnych powodów, czy to wysypu stulejarzy, czy szybko znaleziony chad na numerek albo jakimś cudem znajdują kogoś z sensem i znikają.


Dokładnie to samo wywnioskowałem. Zostają same Tinderelle i desperaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2021 o 20:45, kryszak86 napisał:

Panowie, macie może jakieś "raczki" z tych portali randkowych typu ciekawe opisy Pań, ich wymagania. Nie mam żadnego z tych portali, a czasem mi takiego raczka brakuje:)

"Wzdycham do wysportowanych" 🤣

Wzdycha już od kilku lat, cud że nadal żyje. 

 

"Gdzie Ci mężczyzni prawdziwi tacy. Mama 5 dzieci" 🤣

 

Kurtyna

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2021 o 08:47, Garrett napisał:

Zauważam bardzo dużą liczbę panien z tatuażami na naszych ulubionych portalach :P I tu mam na mysli zakres od jednego małego po duuuuże i bardzo widoczne.

Z resztą mamy lato i w realu też widzę sporo takich młodych kobiet wydziaranych. A jeśli mamy kobietę w wieku 20-35 na portalu randkowym, która ma tatuaże to mamy prawdopodobieństwo wysokie, że:

a) pani ma "charakterek"

b) ma duże doświadczenie z facetami

c) wymaga absurdalnego trzymania ramy od faceta, bo ma duże obycie z facetami i zazwyczaj są to tzw. "kozaczki", alfasy itp. ;)

d) z pewnością nie należy jej traktować poważnie, jak z resztą 98,35% panien z portali ;)

Kiedyś 15-20 lat temu mówiło się, że jak panna pije i pali to też się rucha. Teraz do tych kryteriów doszły piercing, kolorowe włosy i dziary.

W dniu 20.08.2021 o 09:09, PyrMen napisał:

Szczerze, to dla nich, z takimi jakie spotkałem to był sport. 

 

Zero emocji, ew. odnotowanie że coś tam było. 

Trochę ponad rok temu zdarzyło mi się mieć ONS z panią poznaną na tinderze. Seks był dobry. Potem kontakt się urwał. Po nieco ponad roku założyłem znów apkę i wyświetliło mi ją. Polajkowałem i match. Odezwałem się, wspomniałem że już się wtedy spiknęliśmy na apce, co słychać i takie tam, popisaliśmy trochę i pa pa. Widziała moje zdjęcia na apce. Wiecie że ona mnie nawet nie pamiętała? Ja jebie, kim ja wtedy dla niej byłem, plastrem, chodzącym dildem do wyruchania? Takich jak ja ona musiała mieć pierdyliard. Zero emocji. Ja jednak pamietam kobiety, z którymi coś tam mnie łączyło, nawet na raz jeśli seks był dobry.

  • Like 3
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kryszak86

comment_1592284269agINGaKzPBHKvayjKKFPJC

@nihilus

Dobry miałeś seks z ta panna i nie była kłoda, chociaż tyle. Jednak co do tej twojej pani z ONS powiedzieć. Wydaje się, że mogła mieć kilku chętnych na spotkania bez zobowiązań. Tak dużo miała facetów na koncie, że nawet nie pamiętała Ciebie. Zapomniała z kim już miała bara bara. Ta sprawa pokazuje, że jak kobieta chce mieć ONS od razu znajdzie chętnych, w takiej ilości iż nawet nie pamięta z kim miała ten teges. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.